Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Ракът е лечим сега - филм


ivail

Recommended Posts

Линк към коментар
Share on other sites

ivail,

поздравления и благодарности за интересната информация!!!

Да си призная, в обозримите 2 седмици трудно ще намеря 2 часа да го изгледам целия.

Може ли да получим указание, в кои минути приблизително е ключовата информация?

Бих искала да го препоръчам на познати с този проблем, но няма как да го направя, докато не знам съдържанието поне отчасти.

 

Друго за рака - във фейсбук често срещам рецепта от домашен мед и корени джинджифил. Изглежда логична за укрепване на организма, обаче медът подхранва всички клетки, не само здравите. Не знам какво се получвав в комбинация с джинджифила.

Аз преценявам, че с чиста съвест бих я ползвала и препоръчвала за профилактика и при доброкачествени образувания.

 

 

ПО телевизията излязоха репортажи, така че вероятно вече знаете за проф. Горчев:

http://hifu.svmarina.com/index.php/bg/

и премахването на тумори без скалпел, чрез високоинтензивен фокусиран ултразвук.

    Редактирано от Креми Стоилова (късметче)
Линк към коментар
Share on other sites

Всяко нещо си има духовни причини и поради това споделям накратко интересни данни.

 

Според Петокнижието (Тората, Стария завет)  и коментари им, ревността е ракът на душата, води до загниване на тялото и унищожението му. 

Телата на праведни равини са били намерени след 10 години неразложени, а  мъртвите тела на ревнивите хора се разлагат супер бързо.

 

 

Според други източници - ракът на гърдата е тясно свързан с абортите, защото премахването на детето не спира автоматично отделянето  на  женски хормони и последващото увеличаване на млечните жлези. В последствие те може  да видоизменят..........

 

Сърдечни  благопожелания за здраве и щастие!

Редактирано от Дъгата
Линк към коментар
Share on other sites

Днес в новините - още един технологично съвсем нов  апарат за ранна диагностика на рака в клиника Св. Марина - Варна.

 

Да, за всичко има духовни, както и емоционално - ментални причини, има и специална тема във форум Здраве, обшширна и информативна.

Добронамерената традиционна медицина, както и всяко лечение, удължава живота на физическото тяло, оставя го в състояние да разсъждава адекватно, за да извлече душата по-качествено своите уроци в същото прераждане.

Милосърдието на здравния работник, както и на техническия кадър, разработващ медицинска техника, е начин да изрази Любов към ближния.

Редактирано от Креми Стоилова (късметче)
Линк към коментар
Share on other sites

Мда, явно никой не е изгледал филма.

Ключова минута не мога да посоча, но ако искате направете като мен - прескачайте по 5-10 минути.

Идеята е именно холистично лекуване, което включва най-различни неща, като се започне диета, дишане, убеждения и т.н., включително и с повече разум приложено конвенционално лечение, ако се налага. Представя се методът за лечение на института Герсон (Шарлота Герсон).

Линк към коментар
Share on other sites

Не искам да го гледам филма. 

Зет ми почина от рак миналата година, (на сестра ми съпруга)

В същата тази варненска болница го лекуваха със супермодерните си методи и апаратури, в София беше

за 9 месеца си отиде момчето, младо

Не могат нищо да направят, не могат

Апаратите и лекарствата не лекуват

това е енергийна болест, 

Линк към коментар
Share on other sites

Този филм е за болни и за здрави.

 

Няма шокиращи кадри, поне аз научих 2-3 нови неща, а това за мен много важно.

Който желае да научи нещо ново, да си припомни или да го сподели с познати, ще гледа внимателно - това не е игрален филм.

 

Ще се радвам по темата да пишат само тези, които са гледали видеото с търпение и имат да споделят нещо наистина важно.

 

 

П.П.: Ще помоля модераторите да премахнат излишното в тази тема.

Линк към коментар
Share on other sites

Не искам да го гледам филма. 

Зет ми почина от рак миналата година, (на сестра ми съпруга)

В същата тази варненска болница го лекуваха със супермодерните си методи и апаратури, в София беше

за 9 месеца си отиде момчето, младо

Не могат нищо да направят, не могат

Апаратите и лекарствата не лекуват

това е енергийна болест, 

Чакай, аз не разбрах - коя същата тази болница? Във Варна има болница, където прилагат методът Герсон ли?

Имам приятелка, която беше развила от трудните за лекуване видове рак, но след операцията се отказа от химиотерапията съзнателно и приложи нещо подобно на този метод - клизми, лечебно гладуване, диета на сокове от зеленчуци предимно и някои плодове и т.н., както и много други неща, вкл. на психологичен план и в момента си е жива и здрава :3d_097:

Да, във филма има интересни неща, например за сладките неща, с които така сме свикнали да си ги хапваме ежедневно и които само до преди 2 поколения са били голяма рядкост в менюто на хората; а се чудим, защо ракът така бодро настъпва. 

Линк към коментар
Share on other sites

Не искам да го гледам филма. 

Зет ми почина от рак миналата година, (на сестра ми съпруга)

В същата тази варненска болница го лекуваха със супермодерните си методи и апаратури, в София беше

за 9 месеца си отиде момчето, младо

Не могат нищо да направят, не могат

Апаратите и лекарствата не лекуват

това е енергийна болест, 

mvm,

загубата ви наистина е голяма.

 

Да уточня информацията, че ставаше въпрос за апарат за диагностика, а не лечение и

че заявиха, че се внася сега.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За този бич на нашето съвремие се пише  и  обеснява много, но за съжалетие реалните ползи от лекарства и народна медицина са нищожни. Преди извистно време прочетох в един сайт, че редовното приемане на изцеден лимонов сок и 1/2 ч.л сода бикарбонат /хлебна сода/ премахва тумора дори в напреднал стадий. Разбира се не приемам наивно тази информация ,но не е зле да се опита.Знае ли човек ? Същата комбинация се препоръчва и  превантивно.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...