Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Извънземните и тяхното послание


pavlinD10

Recommended Posts

Така, да започна отначало, усещам присъствието на извънземни, кои са и за какво са тук не зная, имам чувството, че имам някаква мисловна връзка с тях, но не мога да ги чуя(Това го написах вчера, а днес получих посланието, нещо от рода, защото не си го спомням добре, "Идваме с добро безволево,"), а те говорят та говорят повтарят едно ис също нещо вече няколко дни, един и същи сигнал, но не съм способен да си изясня, за какво е и какво означава.

Линк към коментар
Share on other sites

Току-що, Кон Круз каза:

Какво "безволево"?

Цитата беше друг, но това беше в същата мисловна линия, а какво безволево не зная.

В процес на подсещане съм какво беше точно посланието, сетих се - ще дойдем със непоколебима воля ... 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 months later...

,,Леле, пак трябва да сменявам планетата?!"

Започвам с този коментар на тази статия относно посещението на тримата шефове на руските служби в Щатите миналата година.

За настроение!!! Но и все пак с един съвет...

При диагностицирано заболяване от шизофрения, да чуваш извънземен шепот може и да е полезно!!!

Не са малко примерите на хора ,,с контакт", а това може и да е особен начин вътрешният ти глас да достига до теб...

Само си ,,чеквай'' връзката с реалността и може пък това да е твоят, малко куриозен начин да живееш сред хората.

Успех в комуникацията!!! И ако се сетиш - попитай в твоя случай какво биха ти дали като съвет.

Редактирано от kipenzov
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...