Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Тест за полова ориентация


Reni Hrisotova

Recommended Posts

Здравейте , искам да попитам за нещо което не разбирам на 24 съм жена, направих за тест за ориентация на мозъка аз съм с женска орентация събрах 351 точки това означава че съм нормална жена ли? Или съм жена с мъшка орентация  тогава е страшно защото съм с тревожно разстройство искам да знам добре ли е да излиза  точките ми че съм с женска орентация само изречение не го разбирам сигурно защото съм тъпа извинете за простия ми вопрос?

Линк към коментар
Share on other sites

Охх, камак ми падна от душата значи съм нормална жена :))))))) благодаря! вече ще знам ако мъж е с женска ориентация, а жена с мъжка значи не на добре 

Линк към коментар
Share on other sites

Аз никога не съм си престанала да съм с жена нито пък искам плаша се да се гнуся чак получавам тик ако тръгвам да си преставям , но наскоро осъзнах, че се заглеждам в женската красота и женските форми и в ума ми коментирвам, това е натрапливост и се оплаших имам съпруг и дете и да съм имала някакви престави те винаги са били свързани с мъжът ми даже се кълна от страх ако съм да умра дано не искам да съм такава мразя се жал ми е за мъжа ми за детето ми плача моря се да не съм такава даже изстрих тази музикален канал ТВ Планета за да не гледам боря се с едни чудовище ОКР първо беше нараняване сега пък се появи това незнам дали ще се преборя с него но знам само че когато видя дъщеря ми и мъжа ми аз сиияя от радост да ги видя как се обичат баща и дъщеря давам си живота тях с любов се омъжих и с любов родих малка принцеса но идеята ако съм от ония ме плаши многоо 

Линк към коментар
Share on other sites

Току-що, Reni Hrisotova каза:

Защо теста не верен ли е

Не съм сигурен какъв точно тест си попълвала. Аз съм попълвал един и същи тест на две различни места, като на двете места скалите за оценяване на отговорите бяха различни. Няма верен и неверен. Просто има някакви резултати. Ако приемем за нормално една жена да има женски ориентиран мозък (което е масовото), с оглед на резултата ти си си напълно нормална. Това, че един човек оценява и красотата на собствения си пол не го прави обратен.

 

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля и назад дали някога съм си престявяала в представите си жена  и не се сещам  да съм.само само мъжа ми е бил в престави те ми в тинейдържаска възръст също съм.харесвала.момчета имала съм гаджета даже преди да се появи този страх оотново си помечтах да имам и едно момченце  от мъжа ми че да го зарадвам за мъжка рожба мечтала съм си как ще сме  стари как ще ще идват децата ни искам  да се променя да стана силна а не страхлива при мисълта само че може би имам обратна ориентация  ме плаши, но си и давам кураж понякога ако съм такава нямаше да се плаша че съм такава а щях да го знам отдавна и надали щях да се омъжа нали, но слава на бога че имам такъв мъж 

Линк към коментар
Share on other sites

Тестът е един - скалите за оценяване на резултатите са две.

"Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния" - Алън и Барбара Пийз. Книгата е налична в електронен вариант. Там първо видях теста.

После го намерих в друг сайт, изваден от контекста на книгата и с различен начин на оценяване.

Ето линка: http://www.polls.hapche.bg/index.php?sid=57171&fbclid=IwAR0Sb6461khv2aV2tpBJhoZKdnGjoUePN7CAOLg0to2dfMe7Abw8SR0A2f4

Много се впечатляваш от мислите си.

Линк към коментар
Share on other sites

Не помня какво означават 402 точки.

Много се впечатляваш от мислите си. Може да ти минат мисли как убиваш някого, но това не значи, че истински желаеш да го сториш. А и да желаеш, по - важното е да не го сториш. :D Не се впрягай толкова.

Линк към коментар
Share on other sites

Означава че напълно съм с женска ориентация 415 е най високото , ооо и не желая да си преставям аз и жена по добре да умра това е ОКР въртиш се в един също място с страховете си и търсиш изход имам цели и мечти да бъда с мъжа ми и да работя да отгледам децата си да постигна нещо 

Линк към коментар
Share on other sites

Аз мисля че имам ОкР от малка винаги оправях краищата на завивките и от преди правих коментар и на момичета че са хубави не че ги харесвах като мъж или друго а че и са по хубави и от мен примерно а това момиче какви прави крака има всичко и ходи а колко е хубав грим си направила и до днес но се заглежда и женските форми явно не съм разбрала че това мислене  не правилно примерно бях долу при комшийката и като говорим с нея декорите и беше леко отворено и очите ми погледнаха на там но не че да де възбуда ужас или.друго е така загледах без чуство правя мислени коментари на певиците без да съм осъзнавала сега осъзнах коя има по подържано тяло коя има хубава коса коя как се подържа коя с кого е коя с кой спи коя има силикон коя не хубава и коя е красива но без чуство е така ми върви мисълта като някаква песен никога през досегашния си живот не съм си фантазирала аз и жена никога даже седя и мисля назад  за се сетя дали някога съм искала да съм с гена или друго не се сещам сещам се, че само момчета съм харесвала като най малка харесвах актьора от титаник от маската на зоро в тийнейджърските филми харесвах момчетата даже си мечтаех да си ми гаджета както до сега съм омъжена за най прекрасният мъж очите ми се пълнят с сълзи в момента омъжих се с мечти за мъжа си когато се срещахме парфюма му когато оставаше върху мен върху косите ми аз с мириса му мечтаех за него докато заспя когато си пишехмеако ми пишеше мила дума аз я прочетох сто пъти защото се чустват на седмото небе имала съм 2 гаджета преди да бъдем с него момчета харесвах момче от моя клас даже и друг от съседния клас но в мисълта ми защо се заглежда в женските форми гърди и крака и друго ново ме изяжда като киселина,ако съм такава си викам и не съм го разбрала до скоро си мечтаех как имаме още едно дете момче че да го зарадвам.на мъжка рожба  фантазирах си интимни.мисли с него даже преди да заспя винаги си припомнях как се срещнахме как се прегръщахме как той тичаше след мен снаваше ми приятно и заспивах мечтаем понякога заедно как имаме къща деца и сме стари харесвам го като мъж всичко харесвам в него даже съм се заглеждала в устните му , с поглед разбирам как ме обича и аз него но сега нямам желание за нищо имам един страх рев нерви и гадене сутринта повръщам в ума ми е защо се заглежда в женските форми защото жал ми е за него за детето ми мразя се ако съм обратно дано да умра да потъна в земята да изчезна вглеждаме съм се и в мен че съм имала хубави устни и в другите жени има ли тестове за орентация да ми направите аз си направих в интернет незнам дали е верен за ориентация на мозъка то има и книта за това 

Линк към коментар
Share on other sites

Поздравявам те с песента "Антилопа" на Тита: https://www.youtube.com/watch?v=S37CvSvQN7o&list=PLnLzrSHDqa74GiPiEHlyU8eNt4iJCnW27.

Това, че оценяваш красотата и в собствения си пол не те прави лесбийка.

 

Линк към коментар
Share on other sites

Горният пост е опит за помощ в стил "клин клин избива". :D

Жена А (хетеросексуална): " Аз се кефя на красиви и секси жени, защото лесно се идентифицирам и влизам в техния образ като роля, но срещу мен винаги си представям мъж. В редките случаи, когато са ме свалкали жени, ми е било неприятно. Със сигурност не съм обратна. Това изобщо не ми пречи да се наслаждавам на женската красота. :)"

Жена Б (хетеросексуална): "А. ,аз също! Няма как да видиш нещо красиво и да си затвориш очите - жена, мъж, дърво, картина и т.н. Напротив, даже се опитвам да виждам красота и там, където не е толкова очебийна и явна. :)"

Редактирано от Кон Круз
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...