Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Астрологични прогнози


Recommended Posts

Най вероятно.Черният ще си свърши работата..Не съм расист но но определението черен  е свъзано с друго.

Редактирано от mihailo
Линк към коментар
Share on other sites

...

П.П. Мисля, че този човек може да донесе голяма промяна в Америка.

Аз също. :feel happy::feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

...

П.П. Мисля, че този човек може да донесе голяма промяна в Америка.

Аз също. :feel happy::feel happy:

Аз също мисля като вас.Говорих и с мой близък там.Много го харесват.И според мен ще бъде избран.И точно в това е проблема.Някои среди няма да могат да го преглътнат.Вижте транзитите:Наби ми се в очите 4 март 2009.Въпреки,че и 22 февруари не ми хареса,но на 4 март транзитния Марс е в съвпад с прогресивната Луна във Водолей и транзитното Слънце е в точен съвпад с Антивертекса.ЮЛВ е в съвпад със Слънцето и с точката на слънчевото затъмнение,транз.Марс е на асц. и е в опозиция с наталния Уран,транз. Уран е в точна опозиция с наталния Марс,транз. Луна-на ИЦ в съвпад с Плеядите.

Страхувам се,че опитът за покушение преди няколко дни няма да бъде единствения.Друг е въпросът дали ще успеят,защото с промяната на часа на раждане и мястото,има промяна и в солара-соларния асц. попада в 5 натален дом,а МЦ-във 2-ри.Соларен Юпитер е в 7 соларен и в 11 натален дом.Той ще получи подкрепата на хората,обаче дали ще няма да осуетят поста му на президент?И аз мисля,че той ще бъде избран.В прогресивната карта Марс е в точен съвпад със Спика,а прогресивната Луна във Водолей и наталното Слънце в Лъв образуват пълнолуние.Изобщо-напрежението е голямо в картата му. :3d_142:

astro_24gw_146_barak_obama_20093316.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Жалко, че нямаше залагания, че щях да спечеля. Обама ще бъде новият американски президент. Но по-важо е хората, Земята да "спечели" и затова си трая като има нещо важно да става. Ето, то стана.

Никакви негативни мисли. Всичко ще бъде наред. Всички страхове ще се разпръснат. Този човек си има работа и ще си я свърши.

П.П. И то КАК спечели Обама. С 338 срещу 163 делегатски гласа за Маккейн!

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

От няколко дни разглеждам картите на Обама.На пръв поглед соларът е много, много лош.Скарлет е права - има всички данни за очаквано покушение над него.Ако говорим конкретно за изборите обаче, въпреки че соларният МС е в 4 дом, а в 10 натален е соларният 4, има всички данни за успех на тези избори.Хирон много показателно е "кацнал" на върха на АС в съвпад с Главата на Дракона.Венера, при него съуправител на 8 дом, е в съвпад с наталния Сверен възел.Прогресивният МС в 11 дом, Венера в съвпад със Северния възел и Уран.С други думи, ако ще залагаме, :harhar: Обама е моят фаворит.Макар че се безпокоя заради негативите, които дават основание да се очаква покушение или опит да се навреди над физическото тяло.Но това е друга тема, разбира се тя също е свързана с изборите.

azbuki, бях заложила на Обама Но както казваш, не спечелването на облога е важен, а това, че хората ще спечелят.Искрено се надявам, вярвам в това.Картите му обаче не са добри.Особено за февруари и март 2009.Ще му бъде трудно, много трудно и дано се размине по-леко.

Линк към коментар
Share on other sites

Нищо няма да му има. Колко да заложа?

Февруари-март е началото на мандата му де факто. Естествено, че ще е лудница, докато се оправи в Белия Дом. И ще се оправи.

Линк към коментар
Share on other sites

Да му пожелаем много здраве и успехи и както казва и Азбуки, да излъчваме много позитивизъм и вяра. :angel::feel happy:

Мисля, че мога да си позволя един (само)цитат от миналата седмица:

Ах,как ме зачопли тая Луна в Овен! Погледнах прогресивната му карта за 4 ноември.Прогресивния Марс е точно върху Спика.Прогресивната Венера е в съвпад с Уран-внезапни и неочаквани събития.Прогресивният Му асц. е в много близък съвпад със соларния МЦ. Има човека всички шансове да спечели,но нещо все ме човърка,че след като спечели,нещо ще се случи.

Прогресивния му хороскоп е изключително силен. Аз вече бях споменала по-горе за това, както и че би трябвало да има превес над транзитите и солара. Според мен ще спечели изборите, да. Има не само прогресивен Марс, но и Меркурий в съвпад със Спика.Отгоре на всичко и Арктур е много наблизо, мисля че ще му даде много голяма мощ.Прогр. Венера е в съвпад с Уран, абсолютно съм съгласна с теб Скарлет за неочакваните събития, също и главата на дракона е там. И прогресивна Луна е на Асц. Отгоре на всичко, и може би най-сериозен фактор е, че радикалният Юпитер точно сега се обръща от ретро към директно движение, тези 2-3 години. Малко след него ще започне и Сатурн. Нямам много наблюдения към подобни положения, тълкувам го, че постепенно ще отпадат ограничения и пред него ще се отварят много пътища. Просто е забележително колко много и силни влияния се преплитат при него по вторичните дирекции, също и по транзити. Явно не случайно е кандидат за президент. Както знаем, обаче, добрите и лошите не се неутрализират взаимно, проявяват се всичките. Аз му пожелавам да спечели , което и наистина е заложено в картата, абсолютно на същото мнение съм като Скарлет не само за това, но и че е в опасност.За това писах , че не искам много да го коментирам. Все пак се надявам, че Юпитер, застинал по вторични дирекции и тръгващ директно е много мощен и ще му бъде като истински ангел хранител.Щото има пряко отношение и към кариерата (от Козирог и съвп. Сатурн) и към разкриване на тайни заговори и кроежи ( от 12 дом). Амин!

Линк към коментар
Share on other sites

Ето, това хората с асцендент Водолей не сме ли честни, нахилени сладури? :D

П.П. Той Лъв с Луна в Близнаци, аз Близнак с Луна в Лъв. Любовта е споделена ;)

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Тцъ-тцъ-тцъ еййййй Азбуки, и ти се подреди "барабар Петко с мъжете" :D:P

Честна, нахилена и сладур :D:thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

6934856,h=420,pd=3,w=301.jpg

Извинете за смесването на темите , но

при тази хубава снимка и колегите френолози , мисля, имат какво да кажат! :)

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Ванга предрекла черен US президент.

http://paper.standartnews.com/bg/article.p...;article=254910

А защо пак другите народи трябва първи да насочат поглед и така да ни напомнят за българската пророчица?

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

предсказа ла го е,но не първото е вярно а това:

( Според друг блогър - nusha - баба Ванга предрекла съвсем друго. "Когато начело на страната застане афроамериканец, ще се случи чудо на чудесата, а светът ще заживее по-добре."

Ванга предрекла победата на Барак Обама още през 1992 г.. По онова време петричката врачка заявила, че "един ден в Америка ще почернее бяла къща, а чернокожите зад океана ще станат бели хора". Разчитането на предсказанието започнало преди 2 години, когато Обама подхвана битката за държавен глава на САЩ. )

Вярно е,защото и Димитър Захариев вече го каза,доста пъти и съм го цитирал още юли месец.Света може да си отдъхне вече,и въпреки черногледството на някои хора че света се намирал в криза и нищо добро не на чака,Димитар Захариев отново каза,че съвсем скоро (след около 2-7 години) ,страната ни я 4ака невероятна промяна към добро,заплатите ще стигнат европейските,както и пенсиите ще са европейски,живота ни ще стане много спокоен,хората ще си възвърнат нормалното изражение по лицата ;).Някои негови предсказания съм ги цитирал по памет в темета - Пророчества. Епохата на Водолея.

Това негово пресказание отново може да се проследи във времето,както това за президентските избори в Америка,които още от октоври месец(май тогава още не се знаеше,че ще има цветнокож кандитат президент),беше запо4нал по 2 пъти в месеца,да казва,че бъдещия Американски президент ще е цветнокож.Но аз го цитирах юли месец тогава.

Линк към коментар
Share on other sites

Може да бъде черно за повечето американци.Свикнали са да живеят.Трудно ще се откажат от някои привилегии.Програмата му означава ограничение за повечето американци.Няма да намерят обект за доене,скоро.Трябва да се примирят със съществуващото положение и да се ограничат.Трудна задача  за егоисти.Такова време скоро ше настъпи и нашите управлляващи.

Редактирано от mihailo
Линк към коментар
Share on other sites

Е стига с това черногледство де,всичко ще си дойде на мястото,то те американците хърлят стотици милярди долара за военните си начинания,и Обама предполагам от там ще одрежи доста бюджета,а и Димитър Захарив вещае спокойно бъдеще,за света и за България в часност,и то съвсем скоро.А също бях забравил да кажа че Димитар Захариев ,също така каза,че скоро след като Обама стане президент,Америка ще спре да прави ядрени бомби за мирни цели ;).

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Ето че Плутон наскоро пак влезе в Козирога. По принцип смяната на знака на тази планета е значимо събитие. През последните дни има и акцент върху това, тъй като Слънцето транзитира през градуса на Плутон, а и Марс сега се е засилил натам. По Коледа се очертава стълпотворение и с Луната. Как ви се отразява? При мен е в единайсти дом - около мен доста нови хора, но засега ми е трудно да определя накъде вее вятърът.

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Ето че Плутон наскоро пак влезе в Козирога. По принцип смяната на знака на тази планета е значимо събитие. През последните дни има и акцент върху това, тъй като Слънцето транзитира през градуса на Плутон, а и Марс сега се е засилил натам. По Коледа се очертава стълпотворение и с Луната. Как ви се отразява? При мен е в единайсти дом - около мен доста нови хора, но засега ми е трудно да определя накъде вее вятърът.

Честита Коледа,azbuki! :3d_108: Честно казано,още не го усещам да ме е задухал вятъра.Но сигурно ще ме задуха.Има много време,докато Плутон наближи първо опозицията към наталното ми Слънце,после към Меркурий и накрая към Венера.Но първо започва отсега да ми квадратира Луната,което не ме кефи,защото ми се отразява бавничко на здравето.Ма му хващам тънката мисъл и взимам мерки.Да се надявам,че този квадрат няма да се отрази чак толкова негативно,а трансформиращо и обновяващо на работата ми,тъй като Луната ми управлява МЦ.Пък и той прави и хубав голям земен тригон към наталния ми Плутон/упр. на 2 дом-ухахааа/ и Марса ми.А и транзитния Сатурн се е включил в този тригон.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Плутон ще върне вярата ни в медицината

th_6554.jpgВ края на януари 2008 г. в Цюрих, Швейцария, се събраха астролози от цял свят, за да разтълкуват заедно възможностите, способностите и реалните шансове за световни промени след навлизането на Плутон в знака на Козирог. Плутон е голяма, бавна и значима за обществените процеси планета, която плавно преминава през знаците от Зодиака и предизвиква съществени, необратими промени. Нейното въздействие търси подводните, скритите страни на процесите, за да ги извади на показ. Тя се занимава с психиката на човека, със структурата на явленията и е готова да разкрие образа и да посочи името на виновниците за бедите през миналите десетилетия, без да се замисля как ще се почувстват те. Плутон не се интересува от чувствата, а от дълбоките причини и от реформите, които те могат да предизвикат. След това се грижи да подсигури нужните условия за тези процеси.

................................................................................

..........................................................

Ще се развият предимно онези направления от медицината, които използват познанията на народния опит и старите, познати от векове методи при третирането на обичайните заболявания. С една дума, природолечението ще преживее своеобразен ренесанс. Тъй като Плутон е свързан с тайните и с подземните процеси, с енергиите, които лежат в основата на света, защото стигат до недрата на небесните тела (в това число и на нашата планета Земя), редно е да очакваме бум на откритията, които

разконспирират живота на клетката, създател на нашето тяло. Клетъчните процеси повече не могат да останат тайнствени. Ще напреднат изключително много откритията, свързани с възможностите на стволовите и на мозъчните клетки извън обичайните им роли. Тук е мястото да спомена, че се очаква бум на ражданията. Може би това не е случайно. Така човечеството ще се подсигури с достатъчно количество от най-важното си оръжие срещу бедите, които носят неизлечимите болести - със стволовите клетки. За тяхното запазване ще е нужно да се подсигурят специални хранилища на различни места по света. Норвегия е едно от най-подходящите за целта.

Най-новите, най-силните и важни открития в областта на медицината ще станат в държавите, които най-ясно и точно ще успеят да дешифрират посланието на Плутон от Козирог през следващите 16-17 години. Това са Германия (Бавария), Англия, Индия, България.

цялата статия

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Не знаех как точно да озаглавя тази тема, която ми хрумна, докато си се ровичках в ефемеридите за 2010, та да видя "аджеба" какво става и има да става там горе. Някои неща ми се набиват на очи като... "отпечатък" на тази година:

1. Сатурн в началото на Везните в квадрат с Плутон, началото на септември към тях се добавят и Уран и Юпитер. Лели-мали. Аз горе-долу тогава се каня да се разкарвам от Германия и този Т-квадрат ми се пада точно на оста II-VIII дом и включва 11ти дом (Плутон). Добре че не ми пука на тема финанси и си свиркам общо взето. Мога да живея и без пари и в момента и без това не ми се яде.

2. Хирон и Нептун във Водолей, в момента там е и Венера, скоро и Слънцето ще се добави. Тези двамцата, Хирончо и Нептунчо, се канят да киснат там неразделни (25-27 градуса от Водолей преобладават) до края на годината, с което, на 25 градуса, вече се погрижиха за Меркуриеви проблеми у дома (имам Меркурий на 25 градуса в Телец и в момента изобщо не ми говорете за това що е то комуникация - започваме от А и Б), а на 26-27 градуса ще се свържат положително с куспидата на 5-ти и 11-ти дом (тази благина още не съм я усетила, но може да ми дойде с леки Меркуриеви примеси, за да не е съвсем без пипер).

3. Това го има и в друга тема: Ретроградния Марс, който се мотка от миналата година в Лъва и ми разбишква и 6-ти и и особено 7-ми дом, а през юни, по случай рождения ми ден, се кани да застане в опозиция с хубостниците от т.2 по-горе, в един момент, в който Хирон малко ще докосне Рибите преди пак да закрета назад. Ами честит ми рожден ден! Впрочем това е в добра връзка с наталния ми Хирон, така че може да мине безболезнено.

И така... погледнах, позяпах, пък си рекох: Стискай зъби. И се сетих какво ми рече една жена, от която си купувах книги последно в БГ - че годината ще е много тежка и ще иска много работа над себе си.

На вас как ви се струва всичко това? А и може тук да обсъждаме разни други конфигурации тази година, които са ми убягнали на "зоркото" око. Може пък да съм искала психологически да си спестя още някое прозрение за бъдещето ;-)

Редактирано от azbuki
Линк към коментар
Share on other sites

Привет, Azbuki! В последно време много се увличам по мунданната астрология. И аз като теб се вълнувам от световните процеси,защото всяка държава и общество е неделима част от общото. Тази година наистина е много интересна от астрологична гледна точка. Ще има таоквадратура между най-тежките и бавни планети Сатурн,Уран и Плутон. Аз съм направила кратък астрологичен анализ и съм го публикувала, но ще бъде интересно всички,които имат желание,да кажат мнението си за 2010. Може,ако искате,да започнем да анализираме месец по месец,за да е по-подредено,като качваме и картите на затъмненията и лунациите. Лично аз се притеснявам от слънчевото затъмнение на 11 юли. В картата на затъмнението МЦ е в съвпад с Антарес,която както всички знаем е със злотворен харатер. В мунданната астрология 10 дом се свързва с управляващите и високопоставените - държавни глави и правителства. И според мен може да има покушение над държавен глава или сваляне на правителства. За такива прогнози,освен анализ на лунациите и затъмненията, е добре да се видят и карти на държави - лидери в световната политика,за да се разбере точно кой и къде. Аз за себе си отдавна съм го направила. Ако има още смелчаци, да започваме. :3d_114:

Линк към коментар
Share on other sites

Въпреки, че имам слаби, любителски познания по астрология, тази тема много ми хареса и ще я следя с интерес. Дано се развие, успех!:thumbsup1:

Линк към коментар
Share on other sites

Въпреки, че имам слаби, любителски познания по астрология, тази тема много ми хареса и ще я следя с интерес. Дано се развие, успех!:thumbsup1:

Така,както е пусната темата като заглавие,върви повече за астрологични тенденции през годината в мунданен аспект. Надявам се Azbuki да ни разясни каква е била идеята й - дали в мунданен аспект ще пишем и анализираме или ще си споделяме аспектите на транзитните към наталните планети. Ако идеята е по-скоро за втория вариант,то тя е по-подходяща за форума на начинаещите. Но нека кажат и Azbuki, и модераторите. :thumbsup1:

Линк към коментар
Share on other sites

Да видим какво ще каже Азбуки. Щото по-скоро ми се струва, че иска да анлизираме по-характерните транзитни конфигурации през 2010 спрямо личните карти, с такова вЧеПЕтление съм.

Идеята за мунданен анализ на 2010 е супер Скарлет, знам че ти се увличаш от известно време от мунданна астрология, можеш и отделна тема да пуснеш, щото основно май ти ще си пишеш в нея:3d_146:. Аз ще участвам също, но дано да има и други ентусиасти, да се престрашат. Защото е обемна работа, иска си доста време. Месец по месец е много добро предложение.

Линк към коментар
Share on other sites

Не, нямам конкретна идея за това как да разглеждаме темата. Може както да обсъждаме връзките с конкретни натали, така и да говорим за мунданни развития. Не съм написала нищо повече, защото нищо не ми е хрумнало. Мъдрувах си днес в метрото тия двамцата, Сатурнчо и Плутончо, дето са се хванали за "ругите" тая година и май ми светна... че тва ще е голям зор. Чисто енергийно като си го представя. Единият управлява структурите, другият ги разрушава. Единият не обича промените, другият не може да диша без преиодично да преобърне нещо наопаки. Струва ми се сложно. И все пак Плутон е в знака на Сатурн, т.е. известно уважение може да покаже към стареца и неговите си закони и да тръгне да променя неговата област по по-умерен начин. Сатурн пък е в екзалтация... Само Уран и Юпитер през лятото, за това не знам. Ще чакам да ми светне.

Смятам че обсъждането месец за месец е добра идея. През февруари май на дневен ред е стелиума Хирон/Нептун с Венера съответно със Слънцето едно след друго. Тръпна в очакване да чуя как ще ми се отрази това на петия дом. Че от квадратите с Меркурий се уморих. Искам почивка! :3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...