Ася_И Posted August 29, 2008 Report Share Posted August 29, 2008 Мисъл на деня - 30 Август 2008 г. „Молитвата не е нищо друго, освен една прочута реч, държана от някой красноречив говорител. Тази реч се държи пред някое възвишено същество. Като свършите речта си, то ще ви направи една добра критика. Докато им държите реч, те – възвишените същества, ще ви слушат с най-голямо внимание, но после ще ви държат критика. Много безсмислени речи са държали хората на Господа.” Из Виделината и тъмнината, 19-а НБ, 11.IV.1937 г. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.