Jump to content
Порталът към съзнателен живот

помощ при депресия


Recommended Posts

Здравейте,

Незнам дали тук ще можете да ми помогнете, но реших да опитам. Проблемът ми е , че от известно време усещам някаква промяна в себе си - апатична съм към всичко, не ме радват нещата, които преди са ми носили удоволствие, чувствам се уморена-дори се събуждам сутрин уморена, нямам никакав апетит и вече съм отслабнала, непрекъснато ме връхлитат лоши мисли....Трудно ми е да си наложа да свърша някаква работа, през пове4ето време предпочитам да лежа и спя. Каквото и да става винаги мисля за най-лошото....Като четах за симптомите на депресията май установих че страдам точно от това. Предполагам и коя е причината която ме е довела до това - загуба на няколко близки хора и то през съвсем кратък интервал от време.Сигурно затова живея с мисълта че всеки момент ще се случи нещо лошо и затова нямам желание за нищо. Кажете ми как да спра това?Как да изхвърля лошите мисли от себе си и да бъда отново предишната?

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей!

Няколко мои клиенти ползваха лекциите от този сайт.

http://podsyznanie.otnosno.com/

Намериха и програма за сваляне и си ги записаха на МП3 и ги слушат когато обстоятелствата позволяват.

Но, не само ги слушат, те изпълняват препоръките.

Пробвайте, неминуемо ще се почувствате по-добре.

Линк към коментар
Share on other sites

×
×
  • Добави...