Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Общи въпроси


magnoliy

Recommended Posts

Аз поне мога да се аргументирам. Говориш за астрология, а зодиите са 12. Кой, кога и защо е решил зодиите да са 12 тук няма да коментирам.

 

12 са светиите, които следват Христос.

 

12 са часовете в деня и нощта, а минутите в един час също са кратни на 12.

 

Дванадесет са и полутоновете във всяка октава в музиката (5+7).

 

12 записано в десетична бройна система съдържа единицата и двойката, които представляват двете начала, активния и пасивния принцип, духа и материята, а самото число (12) представя пълната хармония между тях. Сборът на едно и две дава три, което е резултата от тяхното взаимодействие, троицата, сина. Също така 12 е 3*4, което е същото като 1 и 2, но на едно по-проявено равнище (това няма да го обяснявам). 12 е тетраедър, най-простата пространствена фигура, която в същото време много точно изразява проявлението.

 

...

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Хайде сега, да помислим, като как 2-та е числото на равновесието, след като е отделена от 1-та. И е първото число на отделянето на себе си като нещо различно?

И що е това равновесие, което е разделение, в чисто нумерологичен план?

Линк към коментар
Share on other sites

Напоследък ми се случиха много интересни, а и не толкова интересни събития!

Здравейте,

нов съм тук, но като видях темата и веднага ми грабна окото. Този цитат от другаря Петров е много добър. В нашето ежедневие ние понякога някак си вътрешно очакваме да се случи нещо интересно. На пръв поглед виждаме обичайните ежедневни неща около нас - скучните еднообразни и сиви новини за поредните тъпанарщини, които онези говеда в Парламента правят; развлекателни канали с музика промиваща мозъка и лишена от морални ценности; движението на хората по улиците; раязговорите с понякога досадните ни майки и т.н. и т.н.

Обаче не всичко е такова каквото изглежда. Смятам че зад цялата тази фасада от скука се крият много изненади и малки чудеса, които само чакат ние да ги открием. Разбира се, няма как да не живеем в епохата на цифровата комуникация, лаптопите, и като цяло на числата. Затова може би е малко по логично да търсим обяснението на повечето неща от към числата и тяхното значение, а не да смятаме че всичко е добре наредена последователност от случайности. 

И след като виждам сте започнали да обсъждате темата кое число би било най- срещано или най- ползотворно в нашето ежедневие бих искал да изкажа и своето мнение по въпроса, а може би сред вас има и някои съгласни с него. А други може също да са съгласни просто да не го осъзнават и да са на подсъзнателно ниво съгласни.

 

Сещам се сега за един експеримент с хора от различни възрасти и населени места свързан с числата от 1 до 10. Експериментът е следният:

Журналист пита всеки човек поотделно да си намисли едно произволно число от 1 до 10 включително. Разбира се различните хора казват различни неща, но накрая статистиката показва че 7 е било избрано в значителен брой от случаите. НО на мен лично числото 7 ми е изцяло безлично. Числа като 6 и 9 са по интересни. Съответно и комбинациите 69 и 96 са специфични защото когато завъртим образа на изписване на 180 градуса той се трансформира в другото число. Това според мен е знак за обратимост на действията а оттам и знак на сигурност и предпазливост. 

6 може да се комбинира не само с числа кратни на 3 като 9, ами също и с числа, които се делят на 2. Както лесно можем да забележим 6 се дели и на 2 и на 3, което го прави едно не съвсем обикновено число, защото ако както например в някои вярвания приемем нечетните числа за символ на мъжество а четните за символ на жените, то 6 може би ще е символ на децата и бебетата!? Знаем ли, може и така да е.

Както и да е - древните вярвания не са точно предмет на обсъждане вмомента. Та както бяхме започнали да говорим 6 може да се комбинира и с 2 и с 4. Четворката е прекалено близка  като символ до 6 и може би ще имаме един конфликт между двете значения. Конфликтите не са хубаво нещо, както дочухме наскоро и по телевизията всякакви хора влизат в конфликти. Преди 2 дни обществеността навлезе в малък конфликт с управляващата власт, но само като единични образи. Волен Сидеров наби един бизнесмен, но не си признава - така прави и управляващата власт. 

Съжалявам за отклонението, но напоследък покрай всичките тези размирици не съм много спокоен относно хода на човешкото развитие. Та нали все пак Бог ни е създал да живеем в МИР със животните и помежду си!!

Като едно такова мирно съединение мисля че могат да се обединят числата 2 и 6. Както прочетох и в горни коментари някои хора доста често срещат числото 26 около себе си. Аз също забелязвам тази особеност в мен. Преди седмица например ми се случи както си разговарям с един англичани приятел на братовчедка ми да прочета баркода на шишето от бира, което споделихме с приятеля ми, и познайте!! Сборът на цифрите беше 26!! Това мисля че не е прост случайност. 

Според мен числото 26 има добра символика и е способно да носи мир! Една идея за която се сещам вмомента е че ако 26 се спомене повече пъти в Украйна може нещата там да се подредят както подобава. Все пак всички сме човешки същества.

 

Благодаря!

ако някой споделя поне от части същото мнение, моля да сподели свои случки с тези числа, а ако някой не е съгласен с нещо от сумите ми - отворен съм широко за критика :) :)

Линк към коментар
Share on other sites

 

Съжалявам за отклонението, но напоследък покрай всичките тези размирици не съм много спокоен относно хода на човешкото развитие. Та нали все пак Бог ни е създал да живеем в МИР със животните и помежду си!!

   

Няма как да бъде казано по-точно! Бог е навсякъде около нас и любовта Му е вечна и вездесъща!

 

Относно тълкованията на числата, интерпретациите като цяло са изключително издържани, но имам малко несъгласия. 6 като символ на децата и бебетата е трудно да се определи, защото в някои вярвания, то е числото на дявола, както и Петров по-рано спомена. Но пък 26 наистина е необикновено число, на мен примерно ми се случва редовно в 4:26 да си поглеждам часовника автоматично, често го срещам и из различни данни... определено по-често от средностатистическото...

Та да, определено подкрепям мнението ти, личи си , че си се задълбочил в изследвания в тази насока :)

Линк към коментар
Share on other sites

ideal_petrov
След като толкова силно те вълнува числото 26 можеш да потърсиш мнението на професионален нумеролог. По книжарниците има и доста литература по темата.

Редактирано от Хармония
Линк към коментар
Share on other sites

Другарю съфорумник,
Нима числото на душата не може да носи мир?? И аз смятам че е възможно и даже би трябвало повече хора да имат общо число, което значи много за тях.

Линк към коментар
Share on other sites

Искам да укажа, че това което пише Бог4269 е именно от това, което всички искаме (морално и вътрешно) да прочетем! Много се радвам, че все още, дори и след промените, са останали такива будни нумеролози като него! Не знам от кой град е, къде е учил и какво е завършил, но за нумерологията той може да има фундаментално значение на всички нива!

 

И така, по същество.

 

За съжаление, конфликтите са нещо, което завладя целия свят (че и малко отвъд него!). Те впрочем, много често са породени именно от конфликти между несъвместими с обективната реалност числа. 

Ето да вземем за пример атентатът на 11 септември. Е, как няма да се случи на дата 11ти, като двете кули на Световния търговски център стърчаха точно като две единици!?!

И как няма числото 11 да носи смърт и нещастие, като двете единици са щръкнали нагоре с остриетата си? Това е сигурен повик към съдбата да но донесе нещо много лошо! И кой, питам аз, допусна така да се изписват цифри, за които се знае, че ще бъдат широко използвани от световната общественост?! Кой!? Нима никой не можеше да го предотврати? Нима трябваше толкова хора да загинат? 

 

Някой сега ще ми каже, че аварията в Чернибил стана точно на 26ти април 1986г. Дами и господа, човек с моя житейски опит прекалено добре знае това! И даже знае, че числото 26 в случая има ролята на фактор, който спаси света от още по-големи и страшни последици. Ще попитате: е, как бе господине, толкова хора загинаха? Е, да обаче само се замислете, гръмнал е един от реакторите! А други са си живи и здрави! Какво им пречеше и те да се взривят? Еми нищо! Нищо, нищо и пак нищо! Само това, че инцидентът стана на дата 26ти беше причината да не се случи нещо още по-страшно, нещо с глобално измерение!

 

Е, хайде сега кажете ми, как да не вярвам в числото 26 и как да не мисля, че това е новото универсално число, което даже може и да спаси света!

 

А за г-н Бог, още един път горещи благодарности, че се е родил и, че неуморно дава своя принос към най-точната наука - нумерологията!

 

Нека звездите са с вас!

Линк към коментар
Share on other sites

Останалите реактори в Чернобил нямаше как да се взривят. Затова, че не преписвай на числото 26 заслуги, които не съществуват. По-скоро цялото събитие е поредица от грешки и едно неправилно проведено учение. Проблемите идват в следствие на изтичането на радиоактивни елементи, които в последствие замърсяват големи територии от Украйна, Русия и Беларус. Самият взрив довел до повреда на реактора не е ядрен, т.е. бил е с ограничени мащаби и е нямало как да засегне останалите реактори.

 

Инцидентът в световния търговски център от друга страна е предизвикан умишлено и то след добре планирана операция. Самата дата е избрана така, че от гледна точка на нумерологията да даде най-големи шансове за успех. Има и някои други "съвпадения", които обаче също са планирани.

 

Никой сериозен нумеролог няма да даде предпочитание на едно число пред останалите. Смисълът на това да съществуват много числа е, че всяко едно от тях има своето значение, своите уникални вибрации и своето влияние. Ако трябва да се търси някакво по-специално число, това е единицата не заради друго, а защото тя изгражда всички останали числа. Но това не я прави универсално число. Например двойката не е просто сбор от две единици, а вече притежава съвсем различни качества, които единицата сама по себе си не може да прояви. Същото може да се каже и за останалите числа.

 

Безкрайността не може да се прояви само чрез едно число.

Линк към коментар
Share on other sites

Нямаше как да се взривят?!?! Нямаше как?!? Ти изобщо наясно ли си, че в природата (от която сме част и ние) понятие 'няма как' не съществува!

Щом скоро надминаха скоростта на светлината (за която аз от 5ти клас казвам, че просто не може да бъде максималната възможна), значи всичко друго, което можеш да изречеш на глас или да си помислиш може да стане! И то в пълен размер, с цялата си мощ и красота! Затова, просто не казвай, че другите реактори е нямало как да се взривят! Това го казват само физици, химици и математици, за което щом едно нещо не може да се напише с формула, то не може да стане. Да, обаче, те пропускат, че математиката е просто един език, който съвсем не знае всичко! И има редица явления, които са недостъпни за нея! Следователно, не вярвай сляпо на онова, което ти казва науката (особено българската наука!). Вярвай на душата и аурата си! Те казват истината посредством числа!

 

И още нещо, нека се замислим кога стана земетресението в Япония през 2011г.. На коя дата? Е, хайде де, не е трудно да си признаем! Ами на ... 11(!!!) март! Пак числото 11 носи нещастие на света! И то през месец март, който е точно противоположният месец на септември! Ето, една и съща дата в два месеца с коренно противоположна вибрация и енергия носи едно и също: нещастие и смърт! И то смърт на хиляди хора! Пак наблягам на това, че 11 е силно заострено число, което е просто като магнит за нещастия и с него само предизвикваме съдбата и нейния гняв върху себе си! Замисли се!

А 26=11+15, т.е. във всеки един месец датата 11ти е точно противоположна на датата 26, защото в месеца има средно 30 дни. Следователно, напълно реално е да мислим, че това което прави числото 11 е точно обратното на това, което причинява 26! Т.е. моята хипотеза само се потвърждава от онова, което всички тук казват и аз искрено им благодаря, защото в спорът се ражда истината! Ето, излиза, че със своята комбинация на две балансирани числа (2 и 6), то просто носи щастие и дори там, където хората не са способни да го забележат! Е, защо тогава да не му припишем мааалко по-голяма важност, отколкото на другите числа?

А истината, която нашата наука нумерологията може да предложи на света е може би най-истинската! Защото какво по-истинско от едно число!?

Линк към коментар
Share on other sites

Ами фактът е, че и на 26-ти е имало авария в АЕЦ (Чернобил) и на 11-ти (Фукушима). Как така си правиш изводите, че едното число е благоприятно и точно противоположно на другото? Взривът в Чернобил е бил концентриран в един блок. Ти можеш да хвърлиш камък и да нанесеш поражения например на разстояние от 15 метра. Но можеш ли със същия този камък да нанесеш поражения на разстояние от 1 км? Не, няма как да стане, просто защото силите ти няма да стигнат дори да изпратиш камъка до там.

 

 

Щом скоро надминаха скоростта на светлината

Кой?

Линк към коментар
Share on other sites

Аз пък съм твърдо против към някое число да се проявяват пристрастия, при това съвсем необосновани

това не е честно спрямо другите числа,

всяко число си има свое значение и място

 

Да се изсмукват от пръстите значимостта на 26 и прокобата, която носи 11 е тъпо, извинете

Втренчили сте се във 11.9 , Фукушима и Чернобил, като че ли няма други нещастни или щастливи дни за човечеството и като че ли тези са единствените

 

Ами спомнете си за началото и края на Втората световна война, за избухване на вулкани, причинили хиляди жертви, земетресения, урагани, други войни в миналото, други бедствия

Да не би всичките да са станали на 11 число или на 26, ама то числото 26 спасявало от по-голямо нещастие, айде моля ви се, глупости на търкалета

 

Не търсете поличби там, където ги няма

 

 

ПП, за скоростта на светлината, че е надмината сигурно има впредвид това

Редактирано от mvm
Линк към коментар
Share on other sites

Освен това и 11.9 и и Фукушима бяха дело на човеците, на някои сили, заради осъществяване на определени интереси

не бяха нещастни случаи, така че датите им вероятно са били избрани умишлено на 11, заради такива зевзеци като вас, които ще започнат много да разсъждават за маловажни неща, вместо да видят важното

 

Ами какво да кажат милиардите хора, родени на 11 число - сигурно са супер нещастни и сеят навред където се появят само нещастия - ами да вземат да се гръмнат тогава

А родените на 26 - те да не са богоизбрани???

А родените в останалите дни от месеците? За тях какво - няма ги, не съществуват

 

Не я разбирам аз тази логика да се търси някакво нещастно и универсално число. Не виждам смисъл в това

Линк към коментар
Share on other sites

заради такива зевзеци като вас, които ще започнат много да разсъждават за маловажни неща, вместо да видят важното

 

Понякога ключът към най-важните неща се крие в маловажните детайли, които много хора просто пропускат, устремени в очевидното, във "важното". В основата на логиката, върху която се крепи целият ни свят са именно тези на пръв поглед "маловажни" неща. А и не е ли често срещам метод за измама точно поднасянето на изключително важни неща като маловажни, за да се манипулира преценката ни?

 

Ето един пример: Ако сте студент по физика, на изпита едва ли ще ви попитат да издекламирате общата теорема на Петков. Не... Тях ще ги интересува допълнението. Онези четири думички за това какво тече по проводника, които придават смисъл на цялата теорема Да, но те на вас ви се струват маловажни, или очевидни, или непотребни. Така е и с много други неща от живота.

 

А родените на 26 - те да не са богоизбрани???

 

 

 Честно да си призная, познавам изключително много хора, родени на 26. Това е още една странност, свързана с мен и това число. Смятам, че, когато, един човек е роден на 26, около него витае някаква интересна аура. Когато човек не е роден на 26, около него не витае тази аура. Може да е и някакво внушение, но определено е интересен факт. 

Линк към коментар
Share on other sites

Относно надминаването на скоростта на светлината... Съвсем ясно и на първокласниците в Бурунди е, че това е било извършено още в началото на 20ти век. Да обаче това изобщо не беше изгодно на някои нации (да на ги назовавам поименно, че може някой да се окаже запален техен почитател) да се разгласява. Дори щеше да им струва много скъпо! Затова и на Айнщайн му беше платено да измисли теория според която това не е възможно, че повече никой никога да не пробва. Та после и Нобелова награда му дадоха, за повярва целия свят и никой даже и да не посмее да оспори верността на изводите му. Но тук се намесвам аз и мисля, че се намесвам решително! Пробвах да изведа математически (макар, че математиката борави само с букви нито едно число!) уравненията му и нито едно не ми излиза! Тотално различни за изводите, колеги, бога ми! Аз и други колеги нумеролози многократно сме се опитвали, нищо не се получава така както го твърди Айнщайн! А всички професори и учени са така убедени в теориите му! Какво значи това? Е, сами си преценете...

 

В този ред на мисли, ние нумеролозите, които биваме наричани 'псевдоучени' си  оставаме едни от малкото непредубедени изследователи на същността на Вселената и затова лесно разпознаваме начина по който тя комуникира с нас! Затова и изказваме такива дръзки на глед идеи за универсалните числа! И не бива да се съдим, а да стоим един зад друг! Защото при нас няма грешно твърдение! При нас всеки може да е прави, стига наистина да чувства това, което говори и пише! Още през 19-ти век Марко фон Герщерлауерхен е казал, че бъдещето принадлежи именно на чувствата и на чувствителните хора. Затова именно нашите послания може днес да определят бъдещето на света утре! Затова, драги колеги съфорумници, нека не се караме и да не си противоречим един на друг, ами да се обединим и да кажем ясно и уверено това, което имаме да кажем на света!

 

Всеки от нас може да има своя принос, а моят е с разкриването на тайнствеността на числото 26 и неговата роля за човечеството. Съгласен съм, ако е необходимо да подготвя и доклад на тази тема, който да бъде представен, където е необходимо!

 

Вероятно вие всички имате какво да кажете. И ако обединим силите си, можем наистина да помогнем на този свят, а защо не и да го променим!

 

За финал ще си послужа с една знаметина реплика на известния от близкото минало румънски филосог с чешки произход Иржи Куроческу: Ако ти не промениш себе си, не се надявай да промениш света!

 

Нека светлината влезе в душите ви! 

Линк към коментар
Share on other sites

Добре е да не подценяваме Бурунди, управлявали я са немци и белгийци :)

Ти реално за какво говориш, не се вижда.

 

Мога да те уверя, че числото 26 не носи никаква тайнственост.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте отново, съфорумници.

Не мога да се съглася изцяло с последното мнение публикувано тук. Мисля че корупцията не е до толкова голяма част в науката че да заблуди цялото човечество за толкова голям период от време. Въпреки това съм съгласен че повечето хора които си мислят че няма нищо друго освен наука грешат. Някои закони понякога се случва да не важат: например ако ги потърсим в ситуации като ежедневния живот в градовете - там оказват влияние и собствените биополета на хората, които зависят в частност от моментните настроения на дадена личност.

Разговарял съм със свидетели на вдигане с биополе. Даже съм говорил и с хора, отмествани с биополе. Този метод се е изучавал от източните цивилизации и дълго време е бил усъвършенстван. Наскоро един варненски виден астроном е заживял в Тайланд и след като е станал свидетел на това чудо е поискал да го обучат и от известно време той посещава България през свободното си време и разпространява този метод. Идеята е че след като всеки човек има собствено биополе, то ако си съдействат група от хора могат да създадат резонансни трептения с които да повлияят на околната среда, а дори и при добри обстоятелства да преместят нещо на някакво разстояние. Темата е много интересна, но няма да се отплесвам, че ще ми се сърдите че обяснявам не толкова свързани с темата неща.

Както виждаме не само науката съществува.

Мога обаче отново да се съглася с другаря Петров, че Вселената комуникира с нас. Това е защото тя самата е устроена като едно живо същество, а не просто като един вакуум с малко частички в него. Именно поради това би трябвало да има едно число което да помага на повечето хора! Едно число, което Вселената се опитва да ни прошепне. 

А като отговор на някои негативистични коментари на тази страница бих искал да кажа че най-малко щом темата на форума е "Числото на душата", то би следвало за всеки един човек да има такова число, а някои числа трябва да са по-срещани от тях и според мен най-срещаното трябва да е 26!!! То се крие и в науката, но може би някои учени не го осъзнават! Учените са въвели единиците за разстояние парсек и светлинна година, а зависимостта между тях е че парсека е точно 3.26 светлинни години!! забележете нецялата част на отношението. Също така можем да открием това число и в една специална звезда - нашето Слънце, топло и светло както винаги. То има мощност на излъчване (количеството енергия, което отделя) именно 4*10^26. Забележете че порядъкър е точно 26ти!!! И искам да кажа, че ако на някой тази идея не му допада, моля да го сподели заедно със причините за противоположното си мнение. Ще се радвам да чуя и други гледни точки.
НО смятам че щом сме хора то можем да не критикуваме чрез обиди като другаря mvm:

 

избрани умишлено на 11, заради такива зевзеци като вас, които ще започнат много да разсъждават за маловажни неща, вместо да видят важното

Следващият път моля Ви първо осмислете вашите твърдения, защото Вие нито давате доказателства за кратките си твърдения, нито умело разчитате логиката в коментарите на други хора. Не е хубаво да обиждате големи групи от хора и да им приписвате даден етикет само заради несъгласието си към даден възглед на определен човек (ideal_petrov, който за разлика от Вас му личи че разбира какво пише). Да кажете че ние не виждаме важното в живота и разсъждаваме само за маловажно неща е само и ЕДИНСТВЕНО белег на вашата малоценност по отношение на събитията в живота и вашето нисше ниво на общуване както и бездушевното Ви отношение към мненията на другите хора.

Линк към коментар
Share on other sites

Ако, обичаш спести си хилядите шрифтове.

 

Бе боже, няма ли нещо нормално да се появи, бе.

 

Аман от Месии и от месианстващи.

Редактирано от Лиула
Линк към коментар
Share on other sites

Ако, обичаш спести си хилядите шрифтове.

 

Бе боже, няма ли нещо нормално да се появи, бе.

 

Аман от Месии и от месианстващи.

Нека не си правим забележки за правопис. А колкото се отнася до това с месиите - аз не се представям ни то се правя на Месия - аз просто вярвам в своето лично мнение и го споделям, за да мога евентуално да открия личности със сходни идеи.

Линк към коментар
Share on other sites

'Баси, човек, ако иска, навсякъде ще открие числото 26. Аз преди малко бях в тоалетната и ето на, честен кръст, видях го там. После ще ви разправям и за плъховете, които виждам......

 

Човек навсякъде ще открие числото 26, особено ако си го постулира сам. То е като онази история за психотерапевта и Клиента, когото клиент го изследвали по метода на мастилените петна. Каквото и психотерапевта да покажел и питал, Клиентът все отговарякл "Цици". Накрая, вбесен, психотерапевтът изгонил Клиента. Клиентът леко възмутено (харесало му да го гонят) казал: "Шшшшш, алоооо, абе ти какво искаш като все цици ми показваш, бе?!"

 

Та така и с числото 26. Ако имаме добро желание, ще го видим и на върха на носа си. 

Редактирано от Божидар Цендов-БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

 Идеал Петров (мисля беше ника) вече за втори път ни казва, че е готов да напише доклад и да го изнесе на подходящ форум, доколкото разбрах от международно значение. Ами да напише и да изнесе доклада си, ние какво да направим?

Щом е толкова компетентен, браво на него

Само да не забрави да ни пусне линк ,  да му се порадваме и ние на международната изява

Линк към коментар
Share on other sites

Аз от малък имам много символични сънища, но те намаляха. Скоро имах един много жив сън и видях някои числа. Чудя се може ли да ги разтълкувате?

1. 67

2. 3/2

3. 11

4. -66

5. 1

6. 1

7. 2

8. 3

9. 5

10. 8

11. 13

12. 3,(3)

14. 55i

15. 17-4,5324973i

16. 42

17. Пи

18. 99

19. 7352964

20. 9090,54

21. -542,53238490000(12436578)

22. 0,5+0,5i

23. sqrt(2)+sqrt(1)+sqrt(1/2)+sqrt(1/4)+sqrt(1/8)+sqr(1/16)+sqrt(1/32)......

И това са ще съм ви много благодарен ако ги разтълкувате. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Абе, как си ги запомнил всичките тези числа? Как си с математиката? Има включени комплексни числа, с които нумерологията май много не се занимава. Последният сбор (№23) доколкото можах да изчисля на компютъра е 2*sqrt(2)+2 или 4,828427... Нищо не ми говори.

От 5 до 11 са част от сериите на Фибоначи. №16 е ясно какво е за тези, които четат фантастика. Ако наистина сънуваш подобни неща, май заниманията ти с математика ти идват в повече.

Редактирано от Станимир
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...