Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Кристално дете

Извънземните в моя живот

Виждали ли сте НЛО или извънземни?  

14 гласа

1. 1. Виждали ли сте НЛО или извънземни?

• Да, видях НЛО.
    • Да, видях извънземно.
      0
    • Да, виждала съм.
    • Не, но вярвам, че ги има.
    • Не, дори не вярвам в тях.
      0

Recommended Posts

Такова по висше състояние на съзнанието се постига с повече труд и време с водене на чист живот във всяко едно отношение за ,което фактически е и учението на Учителят .

Сподели това мнение

Рядко, точно по време на събуждане, в сравнитено будно и съзнателно състояние, ясно чувам, че някои до мен ми говори на абсолютно непознат език. Понякога дори разбирам смисъла на думите.

Също мисля, че често сънуваме извънземни, но ги виждаме с образ на хора.

Всъщност съм доста убеден, че ние не сме от тук.

Летящи чинии не съм виждал, но ще ми е интересно да видя.

Сподели това мнение

Преди години, още преди да се запозная с мъжа ми, той заедно с един свой приятел са имали на Дунава преживяване с извънземни, или поне - приличащи на извънземни. Не се наемам да твърдя, че непременно са извънземни. Може и да са земни с напреднала технология. Ходили са на риболов и са останали да преспят до реката. През нощта, около 2 часа, са видели как на острова отсреща се приземява летяща чиния, която е привлякла вниманието им с това, че е осветила околността, която дотогава е била тъмна. Освен, че са видели светлината и чинията, (светлината е била силна, като лазерна) направило им е впечатление, че целият ландшафт притихва, става много тихо, не се чуват никакви природни звуци. И двамата ги е обхванало страх и са се свили, не са смеели да мръднат. Чинията се е приземила, а след това е отлетяла също така безшумно. Те не са знаели колко точно време е минало. Загубили са представа за времето. И двамата са видели едно и също нещо и са изпитали едни и същи чувства.

Редактирано от radhika

Сподели това мнение

Казвам ви,че ме подхванаха ръце,чувствах как ме хващат ясно,как натежава тялото ми при повдигането.

Това е сънна парализа. Първия път е страшен, после се свиква. При мен така се получи. Преди няколко дни отново ме навести. При мен преобладават слуховите халюцинации. Отваря се вратата, тропа се на нея. Имаше един период, в който всяка нощ беше придружена със сънна парализа. Оставих пари на нощното шкафче с ясното желание да ги преброя, за да установя дали наистина се гледам отгоре, но нищо не се получи. Виждам се как спя, но погледа ми не може да бъде насочен към други предмети, освен собственото ми тяло. Което ме кара да си мисля, че не се гледам отгоре, а просто знам как изглеждам и си се представям. Описаното повдигане ми се е случвало често. Усещам, че нещо сякаш насила ме дърпа нагоре. Усещам скованост в ченето. Гърдите ми се повдигат нагоре, а брадичката се изпъва назад. Нещо като гърч. При мен това са симптомите. Нужно е да се осъзнае и няма проблеми. Ако човек се уплаши е възможно да изпадне в паническа атака. Забелязъл съм, че ако през деня ми се е случило нещо стресово, натъжил съм се, ядосал съм се силно, то неминуемо нощта ще е съпътсвана от сънна парализа. Може да бъде полезна. Понеже човек е полубуден може да управлява съня си, като вместо кошмар, го превърне в нещо по - весело, въпреки че не може да става дума за кошмар, когато сънуваш осъзнато. Всички знаем, че истинския кошмар започва, след като се събудим.

Не,аз това го получих само веднъж.И то преди повече от десет години.Никога преди това или след това.

Сподели това мнение

в много от сънища ми присъстват, повече преди години и по-редовно от сега, дори до преди 2 години си беше редовно да виждам чинии и други подобни летателни средства.

На физическо ниво много пъти съм виждала странни светлини в небето със странна траектория, дори си спомням имаше една на миналата нова година над Витоша която гледах доста отблизо от терасата.

Извънземните както ги наричаме, не са много по-различни от нас, защо си мислим, че ние сме от земята, никой не е от земята, все пак сме дошли от някъде другаде. Въпроса е кой доколко си спомня от къде е дошъл и дали все още мисли, че е произлезъл от маймуната.

В практиката ми с хипнотичните регресии често се случва да се види участие на летящи чинии, същества които могат да се определят като неземни и всякакви чудати дейности, които извършват. Така че за мен лично това си е доказателство, че ние не сме от Земята и имаме минало на други места, в други измерения. Това разбира се е само предположение, цялата истина няма как да я знаем, а и не ни трябва на този етап, важно е всеки да си изгради концепция, която го удовлетворява и с която може да живее занапред.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега