Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 1


Guest Ивета

Recommended Posts

Привет на всички , скоро не съм писала във форума , което неозначава че съм ви забравила приятели.Радвам се че има много нови интересуващи се от таро./тарористи/ ;)

Искам да ви попитам как тълквате следните три карти на въпрос Ще имаме ли някакъв вид връзка с човека?/дали телефонна , дали среща , просто вид комуникация./

Първо докато разбърквах картите се паднаха крал и кралица мечове.

после наредих три карти : крал мечове, императрицата , крал пентакли, от любопитство обърнах четвъртата карта и коя мислите е там , кралица мечове.Много интересно ми се вижда.Мона разчитам на твоето компетентно мнение.

Според мен крал мечове говори за една ситуация която е трудно разришима, вероятно ще има някакво развитие по отношение на въпроса , май трябва търпение,но ми е трудно с тези карти.Очаквам да се включите с мнения !

Здравейте и от мен!Аз съм съвсем начинаеща едва от няколко дни имам карти,но изчетох много неща за тарото и ми е приятно да се включа към вас.Дано моето тълкуване да не ви е смешно,но аз едва сега започвам .Разрешили сте някакъв проблем и няй-вече той за себе си.Ти трябва да намериш вътрешна сила и някаква идея с която да подходиш към него,нещо с което така да се изразя да заинтригуваш краля пентакли,но мисля че трябва ти да действаш,ако изкаш този контакт,тази връзка трябва да намериш подходящия начин и да действаш Ти. Редактирано от danichka
Линк към коментар
Share on other sites

danichkaq ,благодаря ти за кементара ,права си че аз трябва да действам , ако разчитаме само на инициативата на мъжете тежко ни. :D Няма нищо че си нова и аз нямам голям опит с картите, само че тук въпроса беше дали ще има резултат.Това на какви мисли те довежда като "да "ще има връзка някаква или "не "!

Аз мисля така .Взела съм решение в лицето на краля мечове , което вероятно обмислям дълго време и накрая крал пентакли ще доведе до някакъв завършек. Може да показва и че крайният изход , резултат зависят от човека за когото питам.

Линк към коментар
Share on other sites

danichkaq ,благодаря ти за кементара ,права си че аз трябва да действам , ако разчитаме само на инициативата на мъжете тежко ни. :D Няма нищо че си нова и аз нямам голям опит с картите, само че тук въпроса беше дали ще има резултат.Това на какви мисли те довежда като "да "ще има връзка някаква или "не "!

Аз мисля така .Взела съм решение в лицето на краля мечове , което вероятно обмислям дълго време и накрая крал пентакли ще доведе до някакъв завършек. Може да показва и че крайният изход , резултат зависят от човека за когото питам.

Здравей и благодаря,че ме приемате при вас!Незнам защо,но си мисля,че това зависи от теб.Краля пентакли е поне за мен доста срога личност,и човек който не прощава лесно.Като се има впредвид че той е и материална личност-или тази карта изка да ни каже,че с някакво подаръче от твоя страна би постигнала резултат или с някакъв жест .Последната ти карта е кралица мечове и това ме кара да мисля че ти трябва да действаш хем решително и смело,хем и много внимателно с него.А това мисля че ти го казва и императрицата-идеи от твоя страна.Незнам нека някой по опитен от нас да се включи с мнение можеби бъркам като мисля че отговора е в твоите ръце!

Линк към коментар
Share on other sites

danichkaq ,благодаря ти за кементара ,права си че аз трябва да действам , ако разчитаме само на инициативата на мъжете тежко ни. :D Няма нищо че си нова и аз нямам голям опит с картите, само че тук въпроса беше дали ще има резултат.Това на какви мисли те довежда като "да "ще има връзка някаква или "не "!

Аз мисля така .Взела съм решение в лицето на краля мечове , което вероятно обмислям дълго време и накрая крал пентакли ще доведе до някакъв завършек. Може да показва и че крайният изход , резултат зависят от човека за когото питам.

Аз си мисля ,че в лицето на крал мечове той е разрешил за него проблема,но сега от теб зависи дали ще съумееш да си го върнеш отново.И тук императрицата и краля пентакли изкат да ти кажат това.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте отново!Изкам да помоля и Мона да се включи и да ни помага.Картите на Novichka,:Крал мечове,Императрицата като комбинация как да се тълкуват а и Краля пентакли?Мона както по горе написах аз съм съвсем начинаеща и моля да ме извините за може би наивните разсъждения,но имам голямо желание да се науча да разбирам посланията.Вчера си направих подредбата за влюбени и като първа карта излезе Шестица чаши.В такава подредба как да я тълкувам?:че връзката вече е минало или че нещо от миналото ще влияе на връзката или има някакво друго послание?На неговата колонка излязоха Страшният съд,Императрицата и Рицар чаши,на моята съответно от горе на долу:Рицар мечове,Паж на чашите и 9 жезли.При него излизат два Големи аркана а при мен са само малки.Можеби той като цяло гледа по зряло на нещата за разлика от мен.Мона надявам се да ни помогнеш!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте!Тази вечер докато си разбърквах картите, два пъти буквално изхвърчаха едни и същи карти.Първият път ги разгледах,но понеже бяха много си ги прибрах в тестето и продължих да ги бъркам,след което изхвърча още едно тестенце,като ги обърнах бяха същите карти само две три либсваха ,но си бяха в същата последователност подредени.Ясно ми показват ,че това им е отговора,тук са повече карти и ми е трудно да ги тълкувам-затова моля който може и се справя по добре от мен да помага.Въпросът ми е :какво ще направи той когато осъзнае,че това наистина е края?А картите са;Обесения,Крал мечове,5мечове,4пентакли,Крал жезли,Асо пентакли,Рицар жезли.При първото ,,изхвърчане,,между асото пентакли и Рицаря на жезлите имаше и Асо жезли и Крал пентакли.Моля който може да помага.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте на всички! :) Имам един въпрос относно комбинация от 3 карти. Въпросът ми беше "Какви са изгледите за отношенията ми с моя човек?", като отговор ми се паднаха Кралица жезли (обърната) + Светът + Крал жезли.

Имаше дълъг период от време, в който често ми се падаше тази Кралица жезли и много добре знам за какво намекваше тогава - за силното желание за близост и физически контакт и мое, и негово.

Сега отново по стечение на обстоятелствата сме се отдалечили един от друг и човекът безумно ми липсва. В този ред на мисли, смятам, че кралицата пак говори за желанието ми за сближаване и, тъй като е обърната, за липсата на така желания от мен контакт.

Светът и Кралят - положителни промени може би, но само ако поне единият от нас започне да действа...

Ако някой желае да изкаже мнение, ще ми бъде в помощ. :) Благодаря предварително!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Има ли шанс за връзка с ... ? - 9 пентакли,5 мечове и Кралица Пентакли

Много неприятно се изненадах от 5 мечове на средна позиция .Това са кофти събития ,интриги ,долни действия .Кралицата не знам дали да я тълкувам като моя краен резултат или страничен човек ,които може да ги съчини тия събития ( 5 мечове) .

Така или иначе не виждам шансове за връзка въпреки ,че човека открито показва симпатии към мен.Може би има друга цел.

Може би съм много мнителна?Оф ,не знам ... :lol:

На въпрос Подходящ партньор ли е той за мен - 3 Пентакли,6 Жезли,4 жезли -Супер !Готини карти ,зарадвах се много.

Как ще се развият отношенията ни в следващите 2 месеца - 9 чаши,3 пентакли,6 жезли - чудесно пак ,особено 6 жезли последна.Просто чудно .... .

В такъв случаи възможно ли е първата комбинация да е отговор на нещо друго ?Маи трябва да си седна на гъза и да го давам по-спокоино ! :rolleyes: Вие как мислите ?

Линк към коментар
Share on other sites

Има ли шанс за връзка с ... ? - 9 пентакли,5 мечове и Кралица Пентакли

Много неприятно се изненадах от 5 мечове на средна позиция .Това са кофти събития ,интриги ,долни действия .Кралицата не знам дали да я тълкувам като моя краен резултат или страничен човек ,които може да ги съчини тия събития ( 5 мечове) .

Така или иначе не виждам шансове за връзка въпреки ,че човека открито показва симпатии към мен.Може би има друга цел.

Може би съм много мнителна?Оф ,не знам ... :lol:

На въпрос Подходящ партньор ли е той за мен - 3 Пентакли,6 Жезли,4 жезли -Супер !Готини карти ,зарадвах се много.

Как ще се развият отношенията ни в следващите 2 месеца - 9 чаши,3 пентакли,6 жезли - чудесно пак ,особено 6 жезли последна.Просто чудно .... .

В такъв случаи възможно ли е първата комбинация да е отговор на нещо друго ?Маи трябва да си седна на гъза и да го давам по-спокоино ! :rolleyes: Вие как мислите ?

Ако ми позволиш бих се пробвала.

На първата ти подредба ,това което виждам на мойте карти ,че там има жена която получава това кето иска и ако някой си тръгне от връзката ,няма да е той. За мене Дама Пентакли е наистина Дама в истинския смисъл на думата-знае колко струва и знае ,че й се полага.Мисля,че ти владееш женските хитринки , с които да го изманипулираш ,в добрия смисъл на думата.

На втората подредба за мен има много секс, някъде и нещо ще се преживее заедно ,мисля ,че добро и приятно събитие и като финал-белите байраци се развяват и от двамата -ще се "лагерува заедно".

Ми в следващите 2 месеца -пак така -удоволстване и секс.

Няма драми ,няма дълбоки терзания ...Good Luck :thumbsup2:

Нали знаеш ,че очкавам обратна връзка ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Бе за какво тръгване говориш от връзка ?Питам дали има шанс за такава .Придържай се към въпроса .С 5 мечове шанс няма .Тази карта са моите действия ,но аз естсествено веднага се поправям ,защото просто е тъпо.А Кралицата Пентакли е такава долна лигла ,че понякога като се видя в нея ... ми иде да си бия два шамара.Въобще не е дама .Истинската дама може би е Кралица Жезли или Кралица Мечове.

Линк към коментар
Share on other sites

Виж ,Деяна,Съжалявам, че не мога да поместя изображенията на мойте карти, но там ясно се вижда (5 меча) ,че някъкъв човек е събрал всичко което му трябва за из път в една бохчичка , тръгва си и оставя някой,явно до скоро близък приятел , с празни ръце, без нищо и доста отчаян. Малко подличко ,но това ясно е нарисувано на картите.

9 пентакли е изобразена като жена до море държейки материалното и духовното в ръцете си ,че даже и цветнокож за роб или помощник или каквото и да е там я следва с почитание, а дамата пентакли много напомня тази жена- отново държи същия материялен свят в ръцете си ,но е много по-исзискана и здраво стъпила на земята, освен това има и сериозен гръб , опора зад себе си. За това смятам ,че бъдеще със сигурност има и там ако се използват не дотам ,честни игрички ,няма да си ти потърпевшата, а по скоро ти ще си послужиш с тях ,но както казват в любовта всички методи са позволени.

И не ме нападай така "на закуска" ,наистина правя първите си плахи опити с тарото и ако така ме "шамаросваш" може и да ме откажеш, а това ,ще е вече тъжно.

Редактирано от shopkata
Линк към коментар
Share on other sites

Има ли шанс за връзка с ... ? - 9 пентакли,5 мечове и Кралица Пентакли

Има. Но ти си яростна сега. Недоволна си и искаш всичко да става ясно, ала то не става. Изчакай да мине гнева, не е много възможно, но ти изчакай да мине яростта.

Лошото е, че докато премине твоето осъзнаване, другият ще отлети, отново неразбрани - няма правила. Просто действай.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! Отдавна не съм влизала, форумът май беше малко опустял в последно време :)

Днес зададох въпрос "Защо даден човек Х не е отворен за нова връзка?"

Паднаха се 2 чаши + 8 чаши + 3 чаши.

Имам си някои размисли по картите, но не знам дали наистина това ми казват.

Тази комбинация ме кара да мисля, че този човек вече има някой в мислите си. Въпреки, че в момента ситуацията, в която се намира не го удовлетворява емоционално и търси някакъв изход от нея. Най-неясни всъщност са ми тези 3 чаши. Дали търси един вид утеха в приятелите си, опитва се да се забавлява, да е сред хора, за да не мисли за тази трудна ситуация?

Какво мислите вие? :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! Отдавна не съм влизала, форумът май беше малко опустял в последно време :)

Днес зададох въпрос "Защо даден човек Х не е отворен за нова връзка?"

Паднаха се 2 чаши + 8 чаши + 3 чаши.

Имам си някои размисли по картите, но не знам дали наистина това ми казват.

Тази комбинация ме кара да мисля, че този човек вече има някой в мислите си. Въпреки, че в момента ситуацията, в която се намира не го удовлетворява емоционално и търси някакъв изход от нея. Най-неясни всъщност са ми тези 3 чаши. Дали търси един вид утеха в приятелите си, опитва се да се забавлява, да е сред хора, за да не мисли за тази трудна ситуация?

Какво мислите вие? :)

Тук няма много за мислене: безразлично му е, поне на този етап - достатъчно е разочарован (8 чаши) и е отворен за нова любов, ако се случи. А ако не се случи - все тая. Примирен е, ала отворен, готов е :)

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Никога не съм се допитвала до таро.Напоследък четох доста и съм впечатлена от точните прогнози с таро-карти.Имам въпрос ,който не искам да задам публично.Може ли да се отговори на "незадaден" въпрос :unsure: По-точно аз съм го визуализирала,но дали някой може да отговори без даго е чул? Въпросът ми е Ще ........?Ще очаквам вашето мнение и/или отговори.

п.п.Става въпрос за събитие ,дали ще се случи в близко бъдеще

Редактирано от princessa
Линк към коментар
Share on other sites

Има ли шанс за връзка с ... ? - 9 пентакли,5 мечове и Кралица Пентакли

Има. Но ти си яростна сега. Недоволна си и искаш всичко да става ясно, ала то не става. Изчакай да мине гнева, не е много възможно, но ти изчакай да мине яростта.

Лошото е, че докато премине твоето осъзнаване, другият ще отлети, отново неразбрани - няма правила. Просто действай.

:o , я май нещо съм напипала в правилна посока. :o:rolleyes::):D . Обичам си картите!!!!!

В този ред на мисли,( ако не се лъжа някъде го срещах -в книга ли, в форум ли ), при такива моментни силни емоции, картите какво обикновенно отразяват, моментната бурия и съответно отговора който се предполага да я затиши ( или отприщи) или реалната ситуация и развръзка.Какъв е вашия опит?

Редактирано от shopkata
Линк към коментар
Share on other sites

Картите ти казват всичко.Независимо как изглежда на пръв поглед.С отговора си ти казват как да предотвратиш бурята,как да промениш дори и резултата ,ако това е по силите ти и не е замесено Колелото на съдбата ,примерно!

Поне аз така мисля!

Линк към коментар
Share on other sites

Картите ти казват всичко.Независимо как изглежда на пръв поглед.С отговора си ти казват как да предотвратиш бурята,как да промениш дори и резултата ,ако това е по силите ти и не е замесено Колелото на съдбата ,примерно!

Поне аз така мисля!

:3d_070: а сега де....

Линк към коментар
Share on other sites

мдаа, форумът беше пуст, защото Мона я нямаше доста дълго време!

Радвам се, че отново пишеш, Мона - бях решила, че ти е писнало от нас! ;)

А сега за малко помощ ще ви помоля! .....

на въпрос ще бъда ли отново с него - се паднаха 5 чаши, Дяволът и Кралица жезли.

Първо се натъжих, а после май видях доста сериозно развитие... и сега съм просто объркана, понеже много ми се иска да има развитие, разбира се!

Благодаря ви предварително и хубав ден!

Линк към коментар
Share on other sites

мдаа, форумът беше пуст, защото Мона я нямаше доста дълго време!

Радвам се, че отново пишеш, Мона - бях решила, че ти е писнало от нас! ;)

А сега за малко помощ ще ви помоля! .....

на въпрос ще бъда ли отново с него - се паднаха 5 чаши, Дяволът и Кралица жезли.

Първо се натъжих, а после май видях доста сериозно развитие... и сега съм просто объркана, понеже много ми се иска да има развитие, разбира се!

Благодаря ви предварително и хубав ден!

Здравей, Adina :)

Все пак не трябва една птичка пролет да прави, нали? Хубаво е, когато повече хора пишат, независимо мен има ли ме или ме няма ...

Сега на въпроса ти: имаш всички шансове да бъдеш с този човек отново, особено с тази Кралица жезли, но пък трябва и действие, просто изчакай да дойде момента и всичко ще се нареди.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...