Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Предложение за жив форум


Recommended Posts

Bulgaro, aratron нали и вие бяхте ентусиасти за среща? :1eye:

Все още съм... :)

Дано да успея... Страхотна лудница ми е до средата на другата седмица...

Поздрави

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

За 18.30ч. петък 14 декември пред входа на Съдебната палата /от страната на ул."Алабин", защото пред лъвовете се събират прекалено много хора и няма да може да се разпознаем/ има ли желаещи?

Бройте ме!

И аз съм там -бяла барета, зелено палто.

Линк към коментар
Share on other sites

Може да закъснея малко, но ще дойда.

Ще звъня, ако ви изпусна и тръгнете...

Редактирано от xameleona
Линк към коментар
Share on other sites

Уж предложих среща, а сега не мога да дойда...много ми е кофти, защото много исках да се видим и да си поговорим. за сега оставам на топло в къщи, но зная, че ще си прекарате добре, изпращам поздрави на всички. :3d_048:

чакаме отзиви за срещата и снимки.

Линк към коментар
Share on other sites

И аз благодаря на хубавата компания - новите попълнения и "старите" ;), изненадващи с неочакваното си присъствие приятели!

:3d_047:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте , драги съфорумци ! :3d_146:

Много бих искала да се срещна с тези от вас, които са от Варна или най- малкото ще бъдат там на 23 декември.

Кажете какво е мнението Ви по въпроса, дали ще е възможно най- сетне да се запозная наживо с вас????

Моля Ви да организираме дата за среща ,тъкмо на 23 декември , защото аз тогава ще бъда там . :3d_048:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Ина ,хубаво предложение -предколедно :) ,но аз тези дни ще съм извън Варна на 25.12 мога или 21.12.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Диди !

Радвам се ,че отговори .

НА 25 дек. аз вече ще съм вкъщи , за жалост не във Варна.

Пристигам на 23 сутринта и си тръгвам на 24 следобеда.

Ако имаш някаква възможност ,ще се радвам много .

Ако ли не ВЕсели празници и много любов през 2008!

Поздрави :Ина

тел. 0899 198 574

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Латина

Предлагам първо една среща в барчето, да се опознаем. Само да не е по-рано от събота вечер, дотогава съм заета. Петя, много се радвам, че и ти си на моя акъл! В краен случай може двете да се качим, може и с децата. Ама кой бяга от една прекрасна разходка?!

Ами значи можем да обявим първа стъпка среща на шуменци в барчето, а втора поход на платото. :)

Предложете дата и ден за първата стъпка. Предлагам мястото да е сладкарница Мики в Градската градина. Втората стъпка мога и в най-страшната виелица, мога и в пролетното слънце.

Линк към коментар
Share on other sites

Пролетно слънце... Не съм се качвала горе от лятото! Не ми се чака изобщо. Но не се чувствайте задължени, мога да отида и с някой друг, а в събота вечер да се видим в 18.30 ч, какво ще кажете?

Линк към коментар
Share on other sites

Латина

Предлагам първо една среща в барчето, да се опознаем. Само да не е по-рано от събота вечер, дотогава съм заета. Петя, много се радвам, че и ти си на моя акъл! В краен случай може двете да се качим, може и с децата. Ама кой бяга от една прекрасна разходка?!

Ами значи можем да обявим първа стъпка среща на шуменци в барчето, а втора поход на платото. :)

Предложете дата и ден за първата стъпка. Предлагам мястото да е сладкарница Мики в Градската градина. Втората стъпка мога и в най-страшната виелица, мога и в пролетното слънце.

На Микито ме устройва, особено ако съм с малкия да има къде да играе, в събота съм заета, в неделя ако искате. А пък другата седмица цялата съм отпуска и съм свободна. :) Така че вие решете кога ви е удобно. А иначе за втората стъпка съм винаги готова , и мен студа не ме плаши! :thumbsup1:

О, не видях че сте се разбрали вече. Следобеда ще идват родителите на съпруга ми и не знам дали ще успея да дойда в събота

Линк към коментар
Share on other sites

С удоволствие бих дошла да се запозная с приятелите от форума "на живо" до Шумен, Варна или друго място сравнително близо до Бургас. Проблемът ми е само, че бих могла да го осъществя само в някоя събота или неделя, и то през деня, тъй като не мога да отсъствам от къщи с преспиване - баща ми е много възрастен, болен и капризен и не желае дори за ден някой друг да се грижи за него. Освен ако не ми се налага да отида в командировка по работа до София, което много рядко се случва.

Разбира се, и ако планинските проходи не са затворени.

Линк към коментар
Share on other sites

О, не видях че сте се разбрали вече. Следобеда ще идват родителите на съпруга ми и не знам дали ще успея да дойда в събота

Това беше само едно предложение. Сега с оглед на твоя ангажимент предлагам неделя 18.30 ч.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...