Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Предложение за жив форум


Recommended Posts

  • Отговори 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ето ме и мен :) Значи в неделя, О.К. Латина, Белият рицар душицо. night - нощ ; knight - рицар :rolleyes:

Хм... добре де, как ще се познаем кои сме c024.gif Да не седнем всичките да чакаме някой а да сме си там. a136.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Хех, ами ние.... сложете си по един бадж с имената си поне да ви видим :thumbsup2: А бе може по чая да ви познаем. :3d_011: Пък вие като видите някой да се оглежда, като изгубен махайте :3d_134:

Линк към коментар
Share on other sites

Ето ме и мен :) Значи в неделя, О.К. Латина, Белият рицар душицо. night - нощ ; knight - рицар :rolleyes:

Хм... добре де, как ще се познаем кои сме c024.gif Да не седнем всичките да чакаме някой а да сме си там. a136.gif

Домързя ме да проверя дали е случайна грешка това "к" и ето на какво стана. Белият рицар звучи много добре!

Ами, за да ме разпознаете, огледайте се за едно очилато същество с коса на кичури и черно палто с остатъци от козина. Тука една съфорумка го оръфа, та затова... Ха-ха-ха!

:D

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, от скоро съм регистриран в този сайт. Знаете ли общува ми се с хора проявяващи интерес към освобождението си. Защото на работа, а и изобщо, хората които искат да прескочат (не да разрушат) чисто човешкото са малко. Наистина ми се ще да познавам хора търсачи. Единствения човок с който общувам по-свободно е баща ми. И това е удоволствие. Ходиме с него по планините и т.н. Започвам да усещам самотата на човек търсещ нещо различно от общоприетото. Не че страдам :) нали, но все пак е приятно хората да си кажат нещо интересно им, или просто да помълчат заедно.

Линк към коментар
Share on other sites

Хм... добре де, как ще се познаем кои сме c024.gif Да не седнем всичките да чакаме някой а да сме си там. a136.gif

Аз ще дойда със сестра ми, оглеждайте се за нас двете :3d_134::3d_134: Аз ще съм с кафяво яке и дънки. До довечера :3d_047:

Линк към коментар
Share on other sites

Живият форум на шуменци се състоя по пълна програма. В снежната приказна вечер, със сипещ се и трупащ бял сняг дойдоха всички набелязани :D Отсъстващи няма. Че дори и нови бъдещи участници във форума ни удостоиха с присъствието си. Снимка от събитието, отляво надясно: the white knight, Латина, моя милост, Петина, нейната сестра и нейната дъщеря.

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5135338

Линк към коментар
Share on other sites

:) Чудесни сте! Лятото минавам задължително за един ден през Шумен. Да се опитам ли този път да е за повече? :)

Поздрав и на Stiljian! И аз съм тук не много отдавна. Интернет-общуването си има своите предимства, а живата среща засилва доверието.

Тук е и моят храм, както писа някой в една друга тема. За което благодаря мислено всеки ден.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...