Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Личните снимки в интернет...


Recommended Posts

  • Отговори 27
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ако някой иска да навреди на друг - не му е нужна снимка. Също така - каква е разликата дали някой ще види наша снимка в интернет или ще ни види наживо? Нима трябва да се притесняваме от всеки, който е видял виртуална наша снимка или познава нас, децата ни, близките ни.... и да стигнем до параноя biggrin.gif

От друга страна, това, че някой изглежда добре и става причина друг да започне да таи някакви негативни чувства и емоции - той не е виновен за чуждите проекции и комплекси, нито пък, ако някой започне да има сексуални или други неовладяни импулси.

Но пък, всеки трябва и да си носи отговорност за решението и последствието от подобно разкриване, както и да не се стреми умишлено да провокира другите към подобни емоции и инстинкти умишлено и манипулативно.

Абцолютли!

Щях да напиша още, ако не ми бяха оцапани ръцете, че ям....

Линк към коментар
Share on other sites

Този default_large.png ми е познат отнякъде m131.gif

За мен основна заплаха (ей го, оцапах си клавиатурата...) е лични снимки да бъдат ползвани пред твои близки с цел да се убеди в нечие познанство и съответно се открехнат повече вратите на доверието. Така нечий лош замисъл би могъл да измъкне лична информация с която да злоупотреби.

На мен за половин час по Скайпа ми откриха IP адреса и къде живея, та с малко повече из нета може да се напише житие-битие.

Нет културата изисква да не се споделят лични данни с непознати. Малко име, приблизителна възраст и снимка с лоша резолюция е предостатъчно. Ако някой има интерес да те опознае, нека чете възгледите ти в постовете, останалото е намеса в личният живот.

Наскоро се уверих че и по снимка на човек може да се четат мислите, чувствата и да се набюладава човек къде ходи и какво прави.

Я разкажи, че ми стана любопитно m021.gif

Редактирано от vorfax
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...