Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 2


issa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Здравейте.

Зададох въпрос към картите как ще се развият отношенията между мен и определен мъж с 3 карти и се паднаха

Император, справедливост и рицар на мечове.

Бихте ли помогнали...какво означават?

Благодаря ви предварително :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте.

Зададох въпрос към картите как ще се развият отношенията между мен и определен мъж с 3 карти и се паднаха

Император, справедливост и рицар на мечове.

Бихте ли помогнали...какво означават?

Благодаря ви предварително :)

Здрасти от мен :)

Имаш пробелем с този мъж от доста време, изгубила си вече търпение, мисля и че си започнала за заявяваш пред него исканията си, неслучайно го казвам. С него не е лесно. Като гледам картите, все едно той има семейство, а ти чакаш да се разведе. Той ти е обещавал разни неща, сега се дърпа и отмята, не знаеш какво му е в главата. Поведението му изобщо е темерутско.

Картите отразяват твоя проблем, но говорят за него. Той е този, от когото зависят отношенията ви, който дърпа конците. Манипулатор ми се вижда. Има и други неща, чисто формални, които ужасно пречат, както казах, според мен той е семеен. А всичко рефлектира върху теб. Получава се едно безкрайно буксуване в чакане на истината и на... присъдата.

Дай обратна връзка да обсъдим нещата, картите ти са интересни. Желая ти късмет и инат, че с такива мъже не е лесно...

Редактирано от Lifetime
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте.

Зададох въпрос към картите как ще се развият отношенията между мен и определен мъж с 3 карти и се паднаха

Император, справедливост и рицар на мечове.

Бихте ли помогнали...какво означават?

Благодаря ви предварително :)

Здравей. Имаш силни картиsmile.gif.

Някой нещо е намислил. Може би си ти. Някаква смяна ще има. Статут може да се промени, т.е. ако досега е било едно, сега ще е друго. Ще се направи всичко да се осъществи това. Имало ли е някакви взаимоотношения между Вас? Трудни може би, не са могли да се развият в миналото, бих казала, че и сега има някаква пречка да се развият нормално.

Да си се страхувала да общуваш с него по някое време?

Някой е търпял, търпял и в един момент ще излее всичко, което таи, ако са някакви чувства независимо какви. Няма да се сдържи, ще излее всичко, което го мъчи. Няма да мисли за последствията.

По тия карти бих казала, че ще е трудно да се развият тези отношения, има някаква пречка между Вас, и то немалка, т.е. нелесно решима.

Успех

Линк към коментар
Share on other sites

Мога да кажа,че и двете мнения са правилни.Не е семеен.Да отношенията не можаха да се развият в миналото.наистина съм изгубила търпение,уморих се .

и Да от него зависят отношенията ни.Дърпа се и се отмята.Интересуваме биха ли се оправили нещата в моя полза и има ли все още някакви чувства към мен.

Линк към коментар
Share on other sites

Мога да кажа,че и двете мнения са правилни.Не е семеен.Да отношенията не можаха да се развият в миналото.наистина съм изгубила търпение,уморих се .

и Да от него зависят отношенията ни.Дърпа се и се отмята.Интересуваме биха ли се оправили нещата в моя полза и има ли все още някакви чувства към мен.

Мацо, попитай. По тия карти можеш само да си го смучеш от пръстите. Питай пак, формулирай си въпросите, които те интересуват и си ги задай на Таро.

Линк към коментар
Share on other sites

Зададох въпрос към картите- Въпросния има ли чувства към мен и се паднаха

3 чаши, асо чаши, 8 чаши

Много е виртуална тази ваша любов :) Виртуална в много смисли.

Много чаши, много нещо: мисля, че не е моментът сега да питаш това, ситуацията е тотално неблагодатна да извлечеш информация.

И първите ти карти са тежки ... Да обичаш на инат хич не е лесно.

След седмица попитай отново, успокой се засега.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте.Зададох въпрос на картите Таро относно един мъж.Чувствам го едва ли не като сродна душа.Той твърди същото.Интересува ме имаме ли шанс за връзка в близко бъдеще? Паднаха се карти Асо жлези ,Двойка пентакли и Тройка чаши. Благодаря Ви предварително.

Редактирано от NikolinaPetrova
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте.Зададох въпрос на картите Таро относно един мъж.Чувствам го едва ли не като сродна душа.Той твърди същото.Интересува ме имаме ли шанс за връзка в близко бъдеще? Паднаха се карти Асо жлези ,Двойка пентакли и Тройка чаши. Благодаря Ви предварително.

Здрасти!

По мое скромно мнение :) от тези карти не може да се прави генерален извод, дали нещата между вас ще прераснат в сериозна връзка. Има приятна емоция, интерес и тръпка. Тази комбинация, за мен може да се обобщи с една дума - заигравка.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте момичета,

Попитах дали едно момче ще предприеме някакви действия, за да бъдем заедно? Карти са 8 меча, Сила и Асо Пентакли. 8 меча и Силата са ми ясни и си е така, но Асото ме обърква! Каквото мислите вие?

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Моля да ми кажете дали съм тълкувала правилно картите си .

Въпрос - Какво е отношението на един мъж към мен ?- асо меч, 3 чаши , дявол- според мен се опитва да си изясни нещо и да се освободи от зависимост от мен .

И втори въпрос - Иска ли да бъде с мен ( като връзка ) -- 10 жезли , колесница , 3 чаши - според мен иска да се освободи от напрежението което си създава, друг вариант е , че иска да се освободи от нещо което му тежи и да сподели чувствата си .

Не ми е ясна много 3 чаши. Кога е освобождаване и кога е споделяне и празнуване.Малко я свързвам с 4 жезли . Не улавям разликата между тези две карти. Кажете вашето мнение

Линк към коментар
Share on other sites

Анел, Колесницата на мен ми се е падала на 2ра и 3та позиция, когато съм решавала да продължа напред и да оставя човека с когото съм била зад гърба си. Това съм го забелязвала и при други хора в такава ситуация. Колесницата пак е там. 3 чаши и Дявол и Колесница с 3 чаши за мен е почти едно и също. Разликата е там, че той все още се чувства по някакъв начин обвързан с теб и не може да се осовободи от това, но иначе иска да продължи напред и го прави колкото и да му е трудно! Държи дистанция.

Дано не те объркам, но така мисля аз!

Линк към коментар
Share on other sites

Деяна , много ти благодаря !

А възможно ли е картите да показват изхода за мен, макар питането да е за него. Веднъж така се беше получило и все още не съм сигурна дали ми отговарят на въпроса или се отнасят за мен.Незнам дали се изразих правилно, дано ме разбереш :).

Линк към коментар
Share on other sites

Възможно е! Трябва да следиш събитията и себе си разбира се :) Води си дневник. След време сама ще започнеш да се разпознаваш в картите и ще разбираш дали е за теб или за друг. Ако стане, така че питаш за едно, а Таро показва друго, то това другото е по-важно :) Помисли върху това!

Разгледай и другите теми и ако имаш въпроси питай! Ще помагаме ;) Момичетата тук са най-добрите :)))

Линк към коментар
Share on other sites

Деяна, благодаря ти за отзивчивостта :feel happy:!

Чета ви отдавна и съм препрочела по няколко пъти някои теми. Има незаменима информация , за мен е много полезно. Не пиша , защото все още съм много колеблива , а и , се опитвам сама да стигам до отговорите и да преценям коя карта какво е за мен.

Когато подреждам карти за други хора , почти всичко разчитам правилно, но на себе си ми е трудно да съм обективна.

Иначе имам дневник и си записвам всичко. Сега ме вълнува една комбинация , но ще питам за нея в съответната тема.

Благодаря ти!

Линк към коментар
Share on other sites

Анел, Колесницата на мен ми се е падала на 2ра и 3та позиция, когато съм решавала да продължа напред и да оставя човека с когото съм била зад гърба си. Това съм го забелязвала и при други хора в такава ситуация. Колесницата пак е там. 3 чаши и Дявол и Колесница с 3 чаши за мен е почти едно и също. Разликата е там, че той все още се чувства по някакъв начин обвързан с теб и не може да се осовободи от това, но иначе иска да продължи напред и го прави колкото и да му е трудно! Държи дистанция.

Дано не те объркам, но така мисля аз!

Знаеш ли какво си мисля аз, Колесницата е търсене на решение, независимо от изхода (или зависи от съседните карти), аз имах същото преживяване като теб, картите бяха Асо пентакли, Страшен съд, Колесница, то оттук се вижда, че по-добра алтернатива от сбогом форевър не съществува. Така че аз действително си тръгнах. Но примерно при комбинация Паж пентакли, Колесница, Рицар пентакли, тук въпросът е защо тоя човек се държи така, съответно пак касае отношения, Колесницата по-скоро е търсене на варианти, с Паж пентакли - човекът сега се учи едва ли не, сега уляга, сега започва да опитва и неговият начин е Колесница. Това са някакви мои предположения.

Конкретно при 10 жезли, Колесница, 3 чаши, това пак ми прилича на търсене на алтернатива, и според мен значи освобождаване от проблема (10 жезли), не знам от чия страна. Тук все едно някой го е попремислил и си е казал "ма*ната му, няма да стане, аз продължавам".

Линк към коментар
Share on other sites

Знаеш ли какво си мисля аз, Колесницата е търсене на решение,

Конкретно при 10 жезли, Колесница, 3 чаши, това пак ми прилича на търсене на алтернатива, и според мен значи освобождаване от проблема (10 жезли), не знам от чия страна. Тук все едно някой го е попремислил и си е казал "ма*ната му, няма да стане, аз продължавам".

Lifetime, благодаря за коментара ! Мисля , че ще се окажеш права , особено за последното.

Линк към коментар
Share on other sites

Момичета, предлагам Ви една комбинация. Въпросът е Как ще се развият отношенията между мъж и жена до 3 месеца? 10 чаши, Справедливостта, Смъртта.

На мен тези карти ми приличат на окончателна раздяла .Някой е искал щастлив живот, обаче той се оказва невъзможен с другия. Имали са време да се разберат, сега това време е вече свършило. Сложни са им отношенията като цяло. Какво виждате Вие?

Линк към коментар
Share on other sites

Момичета, предлагам Ви една комбинация. Въпросът е Как ще се развият отношенията между мъж и жена до 3 месеца? 10 чаши, Справедливостта, Смъртта.

На мен тези карти ми приличат на окончателна раздяла .Някой е искал щастлив живот, обаче той се оказва невъзможен с другия. Имали са време да се разберат, сега това време е вече свършило. Сложни са им отношенията като цяло. Какво виждате Вие?

Аз ще бъда кратка. Отношенията ще придобият просто различен вид от досегашния поради вътрешна промяна на психическо ниво - единият вариант, или поради неизбежни външни обстоятелства или условия, другият.

Освен това, Смъртта е неизбежност, продиктувана от Справедливостта. Времето на неяснотата и някак ухилената без много мисъл за бъдещето карта 10 чаши, вече е безвъзвратно минало.

Преди време и аз имах подобни карти и да, нещата коренно се промениха, случиха се красиви неща, но крайният резултат впоследствие бе моето опразнено и щастливо сърце :1eye: Не е задължително и тук изводът да е същият, но схемата се движи по общи правила.

Линк към коментар
Share on other sites

Кагота съмртта е напследна позиция , за мен категрочино това е промяна , тосет нещата ще се развиват в една или друго посока , но няма да са същите.Тук е интересно ,че предхождащата карта е Справедливостта , тоест според мен облича Смъртта в законност ,.Искам д акажа че бих могла да кажа , че промяната коато се очаква да настъпи , ще е свързана със закона.

10 чаши ми говори че тези двамата имат или са имали отношения , подобни на семейни , и ще назрее въпрос за решаване на тези отношения , и неотложни промени .Това като цяло, ако трабва да кажа , дали ще е в положителна или отрицателна страна , което ми е трудно да определя , ,защото нямам карта след смъртта , съдейки по съчетението справедливост - смърт , бих наклонила везните към раздяла.

Редактирано от novichka
Линк към коментар
Share on other sites

Как ще се развият отношенията между мъж и жена до 3 месеца? 10 чаши, Справедливостта, Смъртта.

Аз ще бъда кратка. Отношенията ще придобият просто различен вид от досегашния поради вътрешна промяна на психическо ниво - единият вариант, или поради неизбежни външни обстоятелства или условия, другият.

Освен това, Смъртта е неизбежност, продиктувана от Справедливостта. Времето на неяснотата и някак ухилената без много мисъл за бъдещето карта 10 чаши, вече е безвъзвратно минало.

Преди време и аз имах подобни карти и да, нещата коренно се промениха, случиха се красиви неща, но крайният резултат впоследствие бе моето опразнено и щастливо сърце :1eye: Не е задължително и тук изводът да е същият, но схемата се движи по общи правила.

Да, жената вече мисли по коренно различен начин за мъжа, за отношенията си с него. В нея има вътрешна промяна на психическо ниво. Нещата няма да са такива както са били досега.

При нея също се случи нещо хубаво smile.gif, и много точно си го казала ти, а именно крайният резултат е едно опразнено и щастливо сърце, тя ми каза нещо подобно, но с по-различни думи.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...