Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 2


issa

Recommended Posts

Кагота съмртта е напследна позиция , за мен категрочино това е промяна , тосет нещата ще се развиват в една или друго посока , но няма да са същите.Тук е интересно ,че предхождащата карта е Справедливостта , тоест според мен облича Смъртта в законност ,.Искам д акажа че бих могла да кажа , че промяната коато се очаква да настъпи , ще е свързана със закона.

10 чаши ми говори че тези двамата имат или са имали отношения , подобни на семейни , и ще назрее въпрос за решаване на тези отношения , и неотложни промени .Това като цяло, ако трабва да кажа , дали ще е в положителна или отрицателна страна , което ми е трудно да определя , ,защото нямам карта след смъртта , съдейки по съчетението справедливост - смърт , бих наклонила везните към раздяла.

Да, имали са съвместно съжителство без брак. В един момент този мъж решава, че не може да живее с тази жена. Всъщност историята е дълга, сложна и продължителна.

Те в момента са разделени и аз си мисля, че така и ще останат.

Благодаря ти, че се включи и тиsmile.gif.

Линк към коментар
Share on other sites

Зададох въпрос на картите- Какво означавам аз за Х мъж и се паднаха- Асо чаши,Асо чаши, 6 мечове. Какво бихте казали за тази комбинация?Благодаря ви. :)

Знаеш ли, по-добре кажи ти какво мислиш първо, какво е твоето тълкуване на комбинацията.

Линк към коментар
Share on other sites

:) Ще се опитам,макар че има много да се уча :). Мисля,че в миналото e имало емоции и чувства, чувствителност и приспособимост ,но също и емпатия.

Не знам в комбинация асата как да ги тълкувам,.Чувствата са били неясни може би и за двамата.6 мечове ми говори,че има надежда за подобрение или за някаква помощ .

Е,как съм се справила?Какво мислиш ? :)

Линк към коментар
Share on other sites

Говорихме за Смъртта на втора позиция и ей я госпожата :) Въпросът е дали един човек обмисля варианта да се раздели със сегашната си половинка и да започне друга връзка с друга картофка :) . Картите са Справедливост, Смърт и 6 меча. Кажете какво мислите и после ще споделя и аз мнение! :3d_154:

Линк към коментар
Share on other sites

:) Ще се опитам,макар че има много да се уча :). Мисля,че в миналото e имало емоции и чувства, чувствителност и приспособимост ,но също и емпатия.

Не знам в комбинация асата как да ги тълкувам,.Чувствата са били неясни може би и за двамата.6 мечове ми говори,че има надежда за подобрение или за някаква помощ .

Е,как съм се справила?Какво мислиш ? :)

Амаа кое е второто Асо, и кое къде се намира? Че аз прочетох за две Аса чаши :)

Линк към коментар
Share on other sites

Зададох въпрос на картите- Какво означавам аз за Х мъж и се паднаха- Асо чаши,Асо чаши, 6 мечове.

Да те питам аз теб нещо, че май не можем да се разберем - ти да не си гледаш с карти Таро, но теглени в интернет?

Невъзможно е да има в една колода 2 карти Асо чаши.

Линк към коментар
Share on other sites

Ами да...не знаех ,че не може.Сега разбирам от теб .Сега вече знам и ще задавам въпроса си в онлайн Таро.

Ами само там е възможно да се получи това, да се дублират две карти. Ние тук гледаме с истински карти Таро, не с виртуални.

Линк към коментар
Share on other sites

Говорихме за Смъртта на втора позиция и ей я госпожата :) Въпросът е дали един човек обмисля варианта да се раздели със сегашната си половинка и да започне друга връзка с друга картофка :) . Картите са Справедливост, Смърт и 6 меча. Кажете какво мислите и после ще споделя и аз мнение! :3d_154:

Така, този човек е решил нещо. Женени ли са, имат ли брак? На този човек тежи ли му тази връзка със сегашната му половинка? Този вариант обмисля ли го отдавна?

Според мен обмисля вариант и ще го и сподели. Същият преживява някаква вътрешна промяна, трансформация. Решението е взето и ще бъде и обявено, ако все още не са разделени, независимо, че няма да се хареса на другия.

Струва ми се, че нещата между двамата са приключили, изчерпали са се, и по-добре ще бъде, ако се започне живота по нов начин.

Линк към коментар
Share on other sites

Говорихме за Смъртта на втора позиция и ей я госпожата :) Въпросът е дали един човек обмисля варианта да се раздели със сегашната си половинка и да започне друга връзка с друга картофка :) . Картите са Справедливост, Смърт и 6 меча. Кажете какво мислите и после ще споделя и аз мнение! :3d_154:

Според мен - да. Нещата вече са факт и са се случили като решения и като разбрана истина, заради Справедливостта, а Смъртта е промяната, която логично идва след нея. Може би отдавна отношенията са тръгнали натам и между тези двама души нищо не е същото. Малко ми прилича на тоя тип ранни връзки, в които се хвърляш с ентусиазъм, но в един момент надрастваш идеята, защото виждаш, че е била глупава, и че не е това човекът, с когото можеш да градиш нещо. 6 меча показва "смяната на ветровете" и подсигурява новото и настъпващата промяна. Дава и времеви тласък и събитийност, няма да изисква много време да се изяснят нещата.

Така мисля аз :)

Редактирано от Lifetime
Линк към коментар
Share on other sites

А, виж какво намерих преди малко :D

Асо пентакли, Смърт, 6 меча, тук въпросът пак касае отношения и, познай - те изобщо не се състояха :D Поне не в този вид, за който е зададен въпросът. Хората се оттеглиха един от друг, картите са за момичето, тя доста бързо си намери друг, надживя желанията си с времето, просто посоката и целта се смениха. След няколко месеца всякакви подобни въпроси бяха напълно излишни, нещата просто поеха своя курс и се случиха.

Линк към коментар
Share on other sites

Абсолютно съм съгласна с вас момичета и нещата са точно така както ги описвате. Сгодени са! Той не е доволен от отношенията им и нещата между тях не вървят, както и вие видяхте. Той често й изневерява! Наистина връзката им е изчерпана. Липсва им комуникация, тръпка, флирт и т.н. Няма разбиране. Задавала съм три пъти този въпрос, но малко по променен. Първия път преди месец картите бяха Крал меча, 2 жезли и Дявол. Тук има още страх от подобно крайно решение, но не се отхвърля като вариант, а напротив. След известно време се появи Крал меча с Император на втора и трета позиция и накрая тази комбинация. Прилича ми на някаква стълбица :)

Много ви благодаря, че се включихте :) Безценни сте!

Линк към коментар
Share on other sites

Асо пентакли, Смърт, 6 меча
Опа, ето ... това е достатъчно :) за да си извадим изводите и да натрупаме впечатления за тази комбинация! :) Благодаря за примера :) Така се учи Таро! :smarty:
Линк към коментар
Share on other sites

:) Да, затова сме тук, всички!

Аз имам една по-обикновена комбинация, няма нещо фрапантно в нея, но ще се радвам на мненията ви!

6 пентакли, Крал жезли, 8 меча, какви са намеренията на мъж към жена. И нещо се затрудних къде е проблемът. Хем така, хем иначе.

Вие имате ли предположения?

Линк към коментар
Share on other sites

Така,ето и моите 3 карти по въпроса до къде ще доведат отношенията ми с един мъж

6Ж,АсоЧ,8П

Радостни преживявания донесли успех и това отприщва емоции и чувства,силни желания,които ще преминат в приятно прекарване на времето заедно,нов опит и ново начало,но нищо сериозно -просто забавление и флирт

Линк към коментар
Share on other sites

6 пентакли, Крал жезли, 8 меча, какви са намеренията на мъж към жена. И нещо се затрудних къде е проблемът. Хем така, хем иначе.

Така.

Този мъж е имал уникална възможност да заяви позицията си и намеренията си спрямо съответната жена (тя му е дала този шанс), но няма да го направи, поне не сега. Защо?

8 меча блокира цялата му енергия; понеже Крал жезли е един от най-действените крале поради спецификата на боята си, то този огън бързо е охладен от хладното оръжие на мечовете. Отделно от това, 8 меча внася страх, напрежение и неяснота, проблеми с комуникацията, проблеми с доверието, проблеми от минали неуспехи, проблеми с идентичността - този човек обича да се доказва на гърба на други като него, но срещайки силен психически човек, минал през повече изпитания - блокира и е в невъзможност да реагира.

Засега намеренията са намерения, без ясна идея за реализиране.Той само си мисли, че може, но реално е скован. Възможно е да има и нереалистична представа за себе си, визирам възможностите си; иска да скочи нависоко, но му трябва отдолу батут ...

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

6 пентакли, Крал жезли, 8 меча, какви са намеренията на мъж към жена. И нещо се затрудних къде е проблемът. Хем така, хем иначе.

Така.

Този мъж е имал уникална възможност да заяви позицията си и намеренията си спрямо съответната жена (тя му е дала този шанс), но няма да го направи, поне не сега. Защо?

8 меча блокира цялата му енергия; понеже Крал жезли е един от най-действените крале поради спецификата на боята си, то този огън бързо е охладен от хладното оръжие на мечовете. Отделно от това, 8 меча внася страх, напрежение и неяснота, проблеми с комуникацията, проблеми с доверието, проблеми от минали неуспехи, проблеми с идентичността - този човек обича да се доказва на гърба на други като него, но срещайки силен психически човек, минал през повече изпитания - блокира и е в невъзможност да реагира.

Засега намеренията са намерения, без ясна идея за реализиране.Той само си мисли, че може, но реално е скован. Възможно е да има и нереалистична представа за себе си, визирам възможностите си; иска да скочи нависоко, но му трябва отдолу батут ...

Ех, много станаха тия мъже, страхливи, недоверчиви, разколебани :)

Така като гледам комбинацията и след като я обясни, прилича ми на уравнение - Крал жезли е представата за нещо, идеята и желанието, а 8 меча - филтърът, през който всичко това минава и се пита какъв ще бъде резултатът, та по 8 меча си вадим изводи, че е кофти :3d_020:

Права си иначе. Жалко за такива случаи :)

Благодаря ти много! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Така,ето и моите 3 карти по въпроса до къде ще доведат отношенията ми с един мъж

6Ж,АсоЧ,8П

Здравей.

Имали ли сте среща или разговор телефонен, или просто някаква комуникация с този мъж, но не сега, преди време?

Да си се замислила за някои неща, поразмечтала дори, примерно да си се обнадеждила, че нещо може да се случи между Вас?

По тези карти бих казала, че ти си тази, която гледа доста емоционално на всичко това, влагаш емоции, реагираш емоционално, не че има нещо лошо в това:). Те емоциите са за това.

Възможно е и всички тези карти да отразяват твоите чувства, искания и желания за връзка с този мъж, Те да са твоето огледало, понякога Таро го отразява, но това го знаеш.

Вие общувате ли с този мъж, каквато и да е комуникация да има между Вас сега? Ако искаш ми отговори.

Линк към коментар
Share on other sites

6 пентакли, Крал жезли, 8 меча

Има надежди този мъж, но 8 меча спира всичко. Така той се чувства, прикован, объркан, страхлив е! Ако очакваш действия няма да има такива поне не на този етап. Напомня ми на един мъж които познавам. Той е човек които ще действа само ако е 100% сигурен, че нещата са абсолютно сигурни, защото така няма да остане наранен! Неяснотата го плаши! Възможно е също да си дава вид на силен и уверен мъж, а вътрешно да е СИЛНО неуверен! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Така,ето и моите 3 карти по въпроса до къде ще доведат отношенията ми с един мъж

6Ж,АсоЧ,8П

Здравей.

Имали ли сте среща или разговор телефонен, или просто някаква комуникация с този мъж, но не сега, преди време?

Да си се замислила за някои неща, поразмечтала дори, примерно да си се обнадеждила, че нещо може да се случи между Вас?

По тези карти бих казала, че ти си тази, която гледа доста емоционално на всичко това, влагаш емоции, реагираш емоционално, не че има нещо лошо в това:). Те емоциите са за това.

Възможно е и всички тези карти да отразяват твоите чувства, искания и желания за връзка с този мъж, Те да са твоето огледало, понякога Таро го отразява, но това го знаеш.

Вие общувате ли с този мъж, каквато и да е комуникация да има между Вас сега? Ако искаш ми отговори.

Жур,да общуваме с този мъж редовно,нещата от чисто приятелски започнаха да придобиват друг характер напоследък,затова и зададох този въпрос

Линк към коментар
Share on other sites

Много ме объркват тия карти за това ги пускам да ги видите и вие.

Какви чувства има един мъж към една жена - 5 чаши, обърнат Император(днес му е ден на тоя) и Кралица Пентакли. Последната карта ме обърква. Единственото, което ми хрумва са чувства срещу, които просто не може да се бори. Те надделяват. Не знам.

Какви са шансовете да имат връзка тия двамата - 9 пентакли, Страшен съд и Паж Мечовеее

Това ми заприлича на прикрита истина, нещо остава скрито. Може би такава е вероятността за връзката. Другия вариант е да има нужда от Паж Жезли. Комбинацията 9 пентакли и Страшен съд ... някак си ми стои много на място, не знам защо!

Споделете и вие мнение ако искате!

Линк към коментар
Share on other sites

Много ме объркват тия карти за това ги пускам да ги видите и вие.

Какви чувства има един мъж към една жена - 5 чаши, обърнат Император(днес му е ден на тоя) и Кралица Пентакли. Последната карта ме обърква. Единственото, което ми хрумва са чувства срещу, които просто не може да се бори. Те надделяват. Не знам.

Какви са шансовете да имат връзка тия двамата - 9 пентакли, Страшен съд и Паж Мечовеее

Това ми заприлича на прикрита истина, нещо остава скрито. Може би такава е вероятността за връзката. Другия вариант е да има нужда от Паж Жезли. Комбинацията 9 пентакли и Страшен съд ... някак си ми стои много на място, не знам защо!

Споделете и вие мнение ако искате!

За първата комбинация, мен ми минава през ум, че той е изцяло под нейна власт, поне психически. Той като че ли се е пуснал по течението на някаква безнадеждност и изобщо не знае какво става. Това не е мъж, който ще се бори за жената, тук според мен тя контролира всичко и събужда в него нещо отдавна заспало и отплавало нанякъде. Той се чувства ужасно самотен и обезверен, а тази жена като че ли му връща част от усещането му за свят изобщо. Но тя ако не направи нещо за отношенията им, при него шансът май е никакъв.

Оттам идват и, струва ми се, следващите карти. Те не са се доизяснили кой, кого, какво. Много неща не са си казали и това е и тенденцията за напред. Той е инертен, тя може би - горда. Трябва страшно много неща да разберат и преосмислят, това за мен е условие, за да има шанс за нещо повече между тях.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти че се включи. Много бяха важни тия карти за мене. Това, което споделяш е точно така. Този мъж наистина се чувства безкрайно самотен. Има много недоизказани неща, както ти сама каза. Нужно е да седнат очи в очи и да говорят. Той наистина не е от типа мъже, които ще поеме инициативата тази връзка да започне, а по-скоро ще предприеме други действия, но по мноооого заобиколен начин и само за да разбере нещо, което го вълнува без да дава яснота за своите чувства и намерения. Прикрит е! Ще се разкрие само ако жената отиде и му направи серенада пред блока :3d_052::3d_097:

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...