Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 2


issa

Recommended Posts

Благодаря за мненията!

По втората - според мен тя знае отговора. Има ли нещо тук, което се крие? Или той самият крие нещо от нея. Иначе той е стабилен човек, знае какво иска и как да го постигне. Показвал ли и е някакви чувства, щото ми изглежда някакъв прикрит. Не си изразява чувствата той, и тя всъщност не може да го разбере. Те в момента имат ли някаква връзка изобщо? Има ли отдалечаване между тях?

Не знам дали има нещо, което се крие. Показвал е чувства, но и е прикрит. Имат връзка. Всичко е на моменти.

Крал чаши, Асо пентакли, Кралица жезли. Тя ако не направи нещо, той най-много да си заспи замечтан, напук на всички Кули на света :)
Абсолютно! Мисля по същия начин.
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хаха, любимата тема на всички! :D

9 меча, Влюбените, Дяволът - отношението на мъж към жена.

Отдавна не бях виждала такива карти на такъв въпрос и ми станаха интересни. Малко като да ми удариха шамар, доста гадни.

Съмнения, страх от себе си. от другия, страх от погрешен избор, от избор изобщо, страх попринцип. Защити, разбира се, никой не иска да признае, дори и най-вече пред себе си, какво представлява, и да се погледне в огледалото на саморефлексията. Абсурд. И всичко това не защото реално има причина, а защото той сам така го преживява, сам така го прави. Все едно се страхува да бъде щастлив. Което звучи парадоксално, но повечето от нас знаят, че е реален феномен.

И, все пак, чувства, емоции, драма. Задълбава се в този въпрос, бих казала даже, фиксира се в него, отдавна нерешен проблем, влечение, за което плаща скъпо откъм психични ресурси.

Чудех се доколко картите касаят конкретно въпроса и доколко - странични проблеми. После все пак ми светна, че контекста винаги и в голяма степен предхожда и обуславя всяка ситуация, като под контекст имам предвид всичко, дори миналото. А то присъства доста в тези карти.

Неразрешеният ужас от миналото напомня за себе си всеки път, когато нещо застраши човешката самооценка и заплаши да разклати някакви устои. В този смисъл, от този човек не очаквам адекватно поведение.

Вие какво мислите?

Линк към коментар
Share on other sites

9 меча, Влюбените, Дяволът - отношението на мъж към жена.

Някой от двамата ми се струва, че може и да е обвързан или ако не е, има някаква ситуация или пречка между двамата. Това не са лесни отношения.

Вероятно мъжа изпитва и страх или съмнение, ако е с тази жена какво ще стане, правилен ли ще е изборът.

Също мисля, че той самият би действал и подмолно в отношенията си с тази жена, нещо като игра.

Трудност дори за скъсване с предишни страхове има, може би. Възможно е да има някакъв проблем или да е имал нещо примерно, което да му пречи, и засега го държи в позиция на пасивен участник.

Цялата тази комбинация ми говори за един много голям страх, който държи човека окован.

Да попитам, възможно ли е този мъж да е бил изоставян преди и сега да изпитва страх от изоставяне, примерно?

Тази комбинация ми говори по-скоро за проблем в самия човек :).

Линк към коментар
Share on other sites

Никой не е обвързан, но и аз съм на мнение, че пробелмът си е в него и че го е страх. Изоставян, изоставян... Колко да е изоставян, на всеки се случва, в смисъл няма нещо много фрапантно в живота му в тая насока, ама ето че всеки си интерпртира нещата както му изнася. Така че, вероятно си права за това, както и дали ще е добре да е с тая жена, няма ли да е добре и така нататък. Проблемът си е съвсем негов.

Виж, за подмолното не знам, аз по-скоро си мисля за неадекватно поведение, но не в смисъл на игра, ами да излъже, да не може да изрази отношението си, страховете си, да не може да сподели. Забила работа.

Линк към коментар
Share on other sites

Момичета пускам няколко комбинации, които сметнах, че ще са ви интересни :) Ще се радвам да прочета мненията ви!

Влюбен ли е този мъж в конкретна жена - 4 пентакли, Кула и Страшен съд :whistling: Много се изцъклих. Тука освен, че изобщо не става въпрос за чувства, говори и за това, че тия отношения съвсем скоро ще приключат. Приличат ми на скандал, истерии, гняв, яд! Сякаш на някой му е писнало от нещо и в един момент ще избухне и ще каже всичко, което не е до сега.

Време ли е тази жена да прекрати отношенията си с този мъж - Асо Пентакли, Крал Меча и Кралица жезли - Тук се двоумя дали жената вече си го мисли и го иска или просто Таро дава съвет, че е време!

Все пак попитах защо е време да се сложи край - Император, Глупак и 10 пентакли - тъй като Императора и е до Глупака си мисля, че жената е твърде притисната от натиска на Императора и иска да бъде по свободна. Някак я задушава и може би ще се чувства по-добре ако продължи сама.

Така си мисля. Вие сте :)

Линк към коментар
Share on other sites

4 пентакли, Кула и Страшен съд

Мисля си, че тук със страшна сила ще блесне ненадейно всичко, което досега се е затлачвало във времето. Имам чувството, че досега всичко се е градило на егоизъм и лични компенсации. Някакви изисквания, които няма как да бъдат удовлетворени, защото са едностранчиви и глупави. Това няма как да продължава, Страшният съд е подсилен от Кулата, той настъпва внезапно и отваря очите за истината. Не касае чувства, касае ситуация, в която са и двамата.

Асо Пентакли, Крал Меча и Кралица жезли

Според мен Таро просто казва, че е време това да се реши и това зависи от нея. Тя просто трябва да доведе нещата до окончателен завършек.

Император, Глупак и 10 пентакли

Тук имам по-различно мнение от твоето. Край трябва да се сложи, защото мъжът е... Кретен. Държи се нелогично, неадекватно, прилича на изперкал и най-лошото е, че каквито и намерения да има, осъществява ги. Така възприемам паралела между неговия образ и 10 пентакли, тя е носител на неговото налагане, на реализирането на неговата глупост в отношенията им. И се нагажда с 4 пентакли от първата комбинация. Той ще си е вечно властен, егоист и недоволен. Една жена няма какво да получи от него.

Това от мен :)

Линк към коментар
Share on other sites

Права си. Този мъж е кретен. Има наистина глупави изисквания и с никакво право. Някакви луди обвинения за изневери и лъжи. Никога не е доволен от нищо каквото и да правят за него. Плюс това има отвратително собственическо чувство. Тя да не говори с никакви други мъже и да е само с него. Цялото й свободно време да е за него...противно! Когато му се откаже нещо почва да се цупи, лигавня. Сещам се за Маг и Крал Пентакли или Император и Крал Пентакли! thumbdown.gif

Благодаря, че тълкува подробно и си даде мнението :)

Линк към коментар
Share on other sites

Влюбен ли е този мъж в конкретна жена - 4 пентакли, Кула и Страшен съд

Време ли е тази жена да прекрати отношенията си с този мъж - Асо Пентакли, Крал Меча и Кралица жезли

Все пак попитах защо е време да се сложи край - Император, Глупак и 10 пентакли -

Ще напиша и аз какво мисля по тези комбинации.

На първата - тук ми изглежда, че има повторяемост някаква. Мисля, че тези отношения са били трудни, дори егоистични от едната страна.

Тези отношения ме навяват на мисълта, че не засягат само един човек или само един аспект от отношенията им.

Не ми харесва, че след Кулата следва Съда, мисля че нещо е отлагано много пъти, дори си мисля, че самите отношения са трудни. Има и някакъв егоизъм, някой гледа само него си. Някой от двамата като че ли държи нещо, отношенията рухват изведнъж, поразени са без никой да може да контролира нещо, има и други обстоятелства тук. Може би наистина отношенията трябва да спрат, да се прекъснат иначе рано или късно всичко ще се осъзнае болезнено. Ако не се и прави вече.

Съдът може би е предупреждение наистина отношенията да се прекратят и повече да не се подновяват. При всички положения всичко се преживява болезнено или ще се изживее като такова.

Искам да попитам имали ли са те отношения и преди, да са прекъсвали и пак да са се подновявали?

По втората - Мисля, че жената има тази възможност сега да го направи, да действа и да ги прекрати и времето като че ли е дошло.

Обаче мисля, че има нещо, което тази жена я държи към този мъж. Искам да попитам жената ли е била по-активна в отношенията?

Всъщност засега решението за прекратяване е само в главата , тя се намира по влиянието на краля. Има още време той да се осъществи.

По третата - Това са трудни отношения, били са и са такива и някой си казва, че е време за край и ново начало. Жената иска ново начало далеч от трудностите с този човек. Мисля, че не го обмисля от дълго време.

Има ли нещо в тези отношения, което е свързано по някакъв начин със семейството на някой от двамата?

Може би тя си мисли, че би била по-щастлива, ако е далеч от този човек, по-осъществена би била като женаsmile.gif

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Какво изпитва един мъж към една жена - Асо пентакли, Кралица Жезли и 7 меча

Ревнува ли я? - Жрицата, Крал Пентакли и 4 чаши -

Здрасти Дия :)

По първата ти комбинация съм склонна по-скоро да мисля, че целта му е осъществяване на физически контакт с нея.......сещай се :). Не виждам дълбоки чувства, романтика и каквато и да е била емоционална тръпка, а само желание за физическа близост.

Този не е от ревнивите. Обича жените и е добър психолог.

Гледайки комбинацийте ти не мога да се отърва от идеята за Казанова......много ми прилича на този типаж. Готин е, ама за купона.

Това е от мен Дия :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mного се чудих къде да напиша тази комбинация....реших да е тук. Истината е, че имам нужда от помощта ви, защото не стигнах до никакъв рационален отговор за себе си.

въпросът е - Какви са чувствата на Б. към мен ( за пояснение - не съм виждала този човек от доста време, и между нас останаха много недоизказани неща.)

картите - Справедливост, Страшния съд, 4 жезли .

ще се радвам да ми помогнете в тълкуването....

Редактирано от adina
Линк към коментар
Share on other sites

Здрасти Adina :)

Моето скромно мнение е, че каквото и да се е случвало между вас, вече няма звученето което е имало. Времето е изиграло ролята си и отношението е преосмислено (някак по-отговорно и пораснало:), и ситуациите са преоценени, а резултатът е нежна емоция и радост от спомена, желание за приятелство.

поздрави от мен и приятен ден !

Линк към коментар
Share on other sites

Здрасти Adina :)

Моето скромно мнение е, че каквото и да се е случвало между вас, вече няма звученето което е имало. Времето е изиграло ролята си и отношението е преосмислено (някак по-отговорно и пораснало:), и ситуациите са преоценени, а резултатът е нежна емоция и радост от спомена, желание за приятелство.

поздрави от мен и приятен ден !

Здравей,

Благодаря ти за споделенето мнение!:)

На мен тази комбинация ми е някак си осъдителна. Че е треснал вратата - е ясно, но ми убягва това, което го е накарало да го направи. И според мен разковничето е тук - в комбинацията от Справедливост и Страшния съд. Колкото до 4 жезли, явно е, че желанието за контакт при наличието на предните две няма да се състои. По-скоро говори за някакъв вид баланс, след минало сътресение....преодоляване на емоцията - нещо такова.............

:)

Линк към коментар
Share on other sites

Mного се чудих къде да напиша тази комбинация....реших да е тук. Истината е, че имам нужда от помощта ви, защото не стигнах до никакъв рационален отговор за себе си.

въпросът е - Какви са чувствата на Б. към мен ( за пояснение - не съм виждала този човек от доста време, и между нас останаха много недоизказани неща.)

картите - Справедливост, Страшния съд, 4 жезли .

ще се радвам да ми помогнете в тълкуването....

Здравей! :)

Аз ще си кажа мнението, без да те ангажирам с него. Нещата вече са се случили, каквото е имало - станало е. Ти си била като на скамейката на подсъдимия и само си си чула присъдата, без право на глас. Със Справедливостта и Страшния съд нещата стоят така - нищо не е в твоя контрол, правили сте, стрували сте, сега си плащате, всъщност, вече сте си платили. Не е нужно да е "разплата" в някакъв не знам какъв кармичен и несъществуващ смисъл, но, понесли сте си последствията :) То е въпрос на много неща, и няма виновен, но и двамата сте "виновни" в широк, метафоричен смисъл - с действията си, с характерите си и така нататък. С 4 жезли остава само да интегрираш идеята, че нещата са факт. Тя, за мен, в случая е точно това - интеграция на ситуацията и приемането й, каквато е.

Това от мен :)

Линк към коментар
Share on other sites

. Ти си била като на скамейката на подсъдимия и само си си чула присъдата, без право на глас. Със Справедливостта и Страшния съд нещата стоят така - нищо не е в твоя контрол, правили сте, стрували сте, сега си плащате, всъщност, вече сте си платили. Това от мен :)

Това наистина беше така!

Но тук май има и нещо друго - някакво усещане за вина и натрупване на излишна болка, без да има реални причини за това. Този Страшен съд винаги много ме натъжава.... Значи, че не си бил наясно със себе си. Не си намерил точното време да преодолееш страховете си и сега ближеш рани. А в комбинация със Справедливостта си е направо прехвърляне изцяло вината върху другия. -- пускаш гилотината и режеш.... може би 4 жезли тук говори, че нещо се променя в позитивен план - или просто на мен така ми се иска......:rolleyes:

/.

Благодаря ти отново :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Това наистина беше така!

Но тук май има и нещо друго - някакво усещане за вина и натрупване на излишна болка, без да има реални причини за това. Този Страшен съд винаги много ме натъжава.... Значи, че не си бил наясно със себе си. Не си намерил точното време да преодолееш страховете си и сега ближеш рани. А в комбинация със Справедливостта си е направо прехвърляне изцяло вината върху другия. -- пускаш гилотината и режеш.... може би 4 жезли тук говори, че нещо се променя в позитивен план - или просто на мен така ми се иска......:rolleyes:

/.

Благодаря ти отново :thumbsup:

Е, никой не е казал, че е лесно, не и с тези карти. Пък и всеки обича да си прехвърля вината, защото така е по-удобно...

4 жезли никога не е любовна карта. На такъв въпрос като я видя ми убива всичко :) Би могла да значи някаква кореспонденция, по принцип, но след тия тежки карти - не мисля. За мен значи това, което ти казах - приемаш идеята, в този смисъл - това е някакво подобрение на ситуацията, след буря - слънчев лъч.

Успех, Adina! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Mного се чудих къде да напиша тази комбинация....реших да е тук. Истината е, че имам нужда от помощта ви, защото не стигнах до никакъв рационален отговор за себе си.

въпросът е - Какви са чувствата на Б. към мен ( за пояснение - не съм виждала този човек от доста време, и между нас останаха много недоизказани неща.)

картите - Справедливост, Страшния съд, 4 жезли .

ще се радвам да ми помогнете в тълкуването....

Здравейsmile.gif.

Според мен тук няма чувства, няма нищо. Времето е вече минало. Според мен ти си тази, която иска нещата да се доизкажат, но няма какво да се казва след Справедливостта и Съда. Поели сте си отговорността, или единия от двамата. Нещата са се случили, раздялата е станала факт, не особено красива. Ти искаш разговор, среща, може би нещата да са същите, но няма да са.

Тук нещо ме навежда на една мисъл и според мен този мъж е сключил брак, в момента да е женен или обвързан. Хрумва ми нещо друго, може нещо да ви е разделило. Знаеш ли усетих все едно мъж ви е разделил, нещо общо да има тук твой роднина по мъжка линия - баща, брат, тук може и да бъркамsmile.gif.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейsmile.gif.

Знаеш ли усетих все едно мъж ви е разделил, нещо общо да има тук твой роднина по мъжка линия - баща, брат, тук може и да бъркамsmile.gif.

Здравей, Жур :) :)

Как го правиш, кажи ми?!

Усетила си всичко много вярно, невероятно! -

Наистина беше замесен мъж, и заради него всичко се провали. Сега не знам дали този човек е обвързан, надямам се да е така...........:unsure:

Благодаря ти много!

Невероятна си, имаш, освен талант,и много добра интуиция!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейsmile.gif.

Знаеш ли усетих все едно мъж ви е разделил, нещо общо да има тук твой роднина по мъжка линия - баща, брат, тук може и да бъркамsmile.gif.

Здравей, Жур :) :)

Как го правиш, кажи ми?!

Усетила си всичко много вярно, невероятно! -

Наистина беше замесен мъж, и заради него всичко се провали. Сега не знам дали този човек е обвързан, надямам се да е така...........:unsure:

Благодаря ти много!

Невероятна си, имаш, освен талант,и много добра интуиция!

Свързвам картите и то ставаsmile.gif.

Благодаря ти за обратната връзка, тя е важна за всички насsmile.gif

Линк към коментар
Share on other sites

60.gif Здравейте момичета

Може ли един любовен въпрос и от мен

Има ли чувсва Д към мен и как ще се развият отношенията между нас до 6 месеца

Моето име е Галина май някъде бях чела че трябва да го спомена

Благодаря ви предварително

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, ето и моята подредба относно 2 въпроса с по 6 карти .(в момента не поддържаме отношения)

Какво мисли да направи той спрямо мен до края на месец юни?”

- Паж жезли, смърт, кулата, висша жрица, дяволът, паж на мечовете.

Какви ще бъдат отношенията между нас до края на месец юни?”

- Слънцето, асо жезли, рицар пентакли, 8 пентакли, крал пентакли, асо чаши.

Кажете какво мислите по въпросите , какво е вашето мнение. Благодаря ви. :hypocrite::rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, ето и моята подредба относно 2 въпроса с по 6 карти .(в момента не поддържаме отношения)

Какво мисли да направи той спрямо мен до края на месец юни?”

- Паж жезли, смърт, кулата, висша жрица, дяволът, паж на мечовете.

Какви ще бъдат отношенията между нас до края на месец юни?”

- Слънцето, асо жезли, рицар пентакли, 8 пентакли, крал пентакли, асо чаши.

Кажете какво мислите по въпросите , какво е вашето мнение. Благодаря ви. :hypocrite::rolleyes:

А какво мислиш ти по тези карти?

И всъщност каква е тая подредба с шест карти? И кое какво значи?

И се чудя защо се втурвате да си хвърляте много карти, като и три са достатъчно за човек, който е в началото на изучаването на Таро. И не е лошо човек като пуска карти, да дава и своето мнение.

Линк към коментар
Share on other sites

Тук ще отговоря на едно писмо, изпратено ми на лични от rosi_kosi.

Лично за мен 3 карти изобщо не ми изглеждат постни като информация, ако един човек е малко по-навътре в Таро знае и за него не е новост, колко много неща ще се уловят като информация от точно тези три карти.

А щом за вас повечето карти, дават по-богата представа, гадайте си гиsmile.gif. Аз не мисля като Вас.

Линк към коментар
Share on other sites

*Вместо да постна отговор в раздел *Таро и любовта*, стартирах нова тема unsure.gif, за което се извинявам предварително на Модератора*

Радвам се, че вече съм част от форума и опознавам света на Таро! От сравнително скоро картите навлезнаха в живота ми но дотук наистина винаги са ми показвали светлината в тунела така да се каже hypocrite.gif и са ми изяснявали много наболяли въпроси.

Става дума за мъжа в живота ми, с който чувствам кармична връзка, а интуицията ми няма навика да ме лъже за тези неща и затова съм в шах от ситуацията в момента. За съжаление сега не сме заедно поради някои неприятни стечения на обстоятелствата и настъпилите обърквания в последствие... sad.gif Чувствам, че той е моят човек и въпреки празнотата в момента, виждам всичко това като едно изпитание за нас и някакъв урок който трябва да научим, за да заслужим това да бъдем заедно отново... Не мога да го обясня, странно е но така го усещам...

Зададох въпроса: "Ще бъдем ли заедно скоро? Какво да очаквам в близкото бъдеще?"

Картите които изтеглих за ситуацията бяха:

Минало: *Дяволът* Обърнат

-- тази карта ме озадачава... определено сякаш тегнеше негативна енергия над нас тогава, до голяма степен идваща от други хора... Поне когато е обърнат, дяволът е детрониран и оковите на мъжът и жената са паднали - това е позитивна нотка. За мен лично говори за обсебване от човека, пристратеност към него но не в така нездрав контекст както ако беше изправен...

Настояще: *Паж на Мечове*

-- Тъй като пажовете символизират новини, а те са вестоносци, очаквам да се възобнови контакта между нас; Тъй като имаше елемент на интриги създадени от други хора, които се опитваха да попречат на отношенията ни, се надявам този Паж да е символ за уточняването на реалната ситуация и един по-интелектуален подход към изясняване на несъответствията (колкото и да е трудно да се отрезвим от горчивината на породените емоции от ситуацията)

Бъдеще/ Краен резултат: *6 Жезли*

-- Това е много хубава карта, която на мен ми говори за справяне с проблемите в ситуацията, превъзмогването им и надявам се споделянето на позитивни емоции един с друг... най-накрая след всичко това така хубава би била тази глътка въздух hypocrite.gif

Какво да очаквам в близкото бъдеще: *Паж Жезли*

-- отново общуване, ентусиазъм, пораждането на нещо ново с нетърпение. Определено го тълкувам като контакт между нас.

Уточнение (тук се запитах какво означава това - кой ще инициира контакта) - *Колело на Съдбата*

-- първото което ми подсказа интуицията бе, че трябва да оставя нещата сами да се развият и това е извън моя контрол - т.е. когато дойде времето, те ще се наредят както е писано. Нищо чудно, че дни след това гледане, от нетърпение, отчаяност и какво ли не още, теглех карти за да си "доизяснявам" (а всъщност доубърквам) ситуацията, все ми се появяваше *Умереност*-та (т.е да продължавам да бъда търпелива и да вярвам). Това го възприемам като знак да оставя колелото да свърши своята мисия...

Кога ще стане контакта: *Рицар Мечове*

-- Тази карта говори за доста скорострелни развития, особено с наличието на меч/ въздух... За мен символизира дни, т.е. 12 дена от задаването на въпроса, което беше преди седмица. Също интересното тук е, че този рицар ясно описва донякъде това което той най-вероятно изпитва. Огорчен и ядосан е въпреки, че причините не бяха реални, а той повярва на зложелатели... Той е доста ревнив мъж, Овен, властен... Както и да е, въпросът ми беше "кога", а рицарят е много бърз.

Неговите чувства: *2 Меча*

-- Определено застой и объркване но тъй като става дума за мечове, действие ще има и той ще махне превръзката от очите си рано или късно за да види истината (мечовете и разума) и лунната светлина по морето на картата (водата и емоции) - поне аз така я тълкувам. Според мен в резултат на ситуацията която се получи, ревността му, това че прекалено лекомислено повярва на чуждите думи, сега той се е заключил в себе си и се опитва да се изолира от чувствата, разчитайки само на разума...

Какво ги е породило/ Полярност, естество на чувствата му: *Царица на Чашите*

-- Интересно е, че именно тя се появи защото говори за дълбока емоционалност, а астрологично се управлява и от Рак - аз съм Рак и визирам себе си в нейния образ тук. Ако я разгледаме като емоции, то според мен те са дълбоки и истински... даже може би леко обсесивни... казвам го, защото у него усетих нещо подобно но може да греша за картата...

Изтеглих и обобщителна карта, която е: *Жрецът*

-- Определено карта символизираща вярата, традицията и висшата сила... Тя винаги ми е говорила за кармични връзки и сродни души

/// П.С. между другото интересен елемент който забелязах от гледането беше, че от нумерологична гледна точка, при сборът на всички карти и редуцирането на числото, се получи *4*, а 4-ката в Голямата Аркана е представена от *Императорът*. - значително по-възрастен мъж Овен, доминантен, властен, контролиращ... king.gif Иначе рефлектира поставянето на стабилни основи, усилия в граденето...

Това честно казано направо ме шашна! Ясно ми е, че при връзка с него, няма да е хич леко защото е много властен мъж но може би именно тук *Умереност*-та идва в сила wink.gif. Е, има време за това, само веднъж да си дойдат по местата нещата...///

Тъй като очевидно става дума за живота ми и един много важен за мен човек, няма как да не съм пристрастна в тълкуванията си, въпреки стремежа ми към обективност. Затова ще съм благодарна от сърце на тези, които биха погледнали картите и ситуацията! yinyang.gif

Модераторски анонс: Здравей и добре дошла. Не можеш да отваряш тема специално и само за себе си. Не е коректно спрямо другите. Преместих мнението тук, в тази тема.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Модераторски анонс: Здравей и добре дошла. Не можеш да отваряш тема специално и само за себе си. Не е коректно спрямо другите. Преместих мнението тук, в тази тема.

Благодаря за преместването, Мона и наистина се извинявам - изобщо не е било това намерението ми но натиснах грешния бутон при постване, а след това не видях как се изтрива ohmy.gif Явно съм спала още толкова рано сутринта smile.gif

Редактирано от StarryNight
Линк към коментар
Share on other sites

Става дума за мъжа в живота ми, с който чувствам кармична връзка, а интуицията ми няма навика да ме лъже за тези неща и затова съм в шах от ситуацията в момента. За съжаление сега не сме заедно поради някои неприятни стечения на обстоятелствата и настъпилите обърквания в последствие... sad.gif Чувствам, че той е моят човек и въпреки празнотата в момента, виждам всичко това като едно изпитание за нас и някакъв урок който трябва да научим, за да заслужим това да бъдем заедно отново... Не мога да го обясня, странно е но така го усещам...

Зададох въпроса: "Ще бъдем ли заедно скоро? Какво да очаквам в близкото бъдеще?"

Картите които изтеглих за ситуацията бяха ...

Хей, StarryNight, ти с какви карти гледаш - виртуални или истински, щото ако е първото, няма как да си говорим за Таро.

Даваш предълги обяснения, много карти и тълкувания, които няма как да се съчетаят с действителността. Ако имаш желание, отговори.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...