Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 2


issa

Recommended Posts

Благодаря ти че се включи. Много бяха важни тия карти за мене. Това, което споделяш е точно така. Този мъж наистина се чувства безкрайно самотен. Има много недоизказани неща, както ти сама каза. Нужно е да седнат очи в очи и да говорят. Той наистина не е от типа мъже, които ще поеме инициативата тази връзка да започне, а по-скоро ще предприеме други действия, но по мноооого заобиколен начин и само за да разбере нещо, което го вълнува без да дава яснота за своите чувства и намерения. Прикрит е! Ще се разкрие само ако жената отиде и му направи серенада пред блока :3d_052::3d_097:

Ахахаха :D

Ами, пожелавам кураж и успех на момичето! :) И да успеят да се разберат! :3d_053:

Редактирано от Lifetime
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и от мен,

моля ви за малко помощ, защото съм доста объркана в тълуването на картите - въпросът е какви са чувствата на П. към нея. -

-8пентакли, 3мечове, Крал не мечовете. - (малко предистория - тези хора бяха рзделени от години. сега отново са в контакт, но момчето изведнъж спря да пише и да контактува с нея.)

На мен лично тази комбинация ми звучи като крайно отчаяние и начало на депресия дори.....

следващата комбинация, която изтеглих за пояснение днес е - 9пентакли Дяволът, 5жезли - тотално ме обърка

ще ви бъда благодарна ако ми помогнете... :unsure:

Линк към коментар
Share on other sites

Много ме объркват тия карти за това ги пускам да ги видите и вие.

Какви чувства има един мъж към една жена - 5 чаши, обърнат Император(днес му е ден на тоя) и Кралица Пентакли. Последната карта ме обърква. Единственото, което ми хрумва са чувства срещу, които просто не може да се бори. Те надделяват. Не знам.

Какви са шансовете да имат връзка тия двамата - 9 пентакли, Страшен съд и Паж Мечовеее

Това ми заприлича на прикрита истина, нещо остава скрито. Може би такава е вероятността за връзката. Другия вариант е да има нужда от Паж Жезли. Комбинацията 9 пентакли и Страшен съд ... някак си ми стои много на място, не знам защо!

Споделете и вие мнение ако искате!

Добре, че някой напомня, че нещо започнах да забравям комбинациите3d_146.gif.

По първия въпрос - този мъж не се чувства много добре в кожата си. И не е така от скоро. Периода е дълъг. Някаква депресия го е обхванала.

Обаче според мен харесва тази жена. Имало ли е нещо между тях двамата и преди време? По тия карти бих казала, че има някакви чувства, но те не могат да се излеят или изразят по подходящ начин. Вследствие на това, той не се чувства добре. Някаква скованост има той към нея.

Нищо чудно времето да е дошло за изразяване на чувствата, за откриване.

По втория въпрос - искам първо да попитам някой от двамата да е обвързан, възможно е и да бъркам. Или някой наскоро да е преживял раздяла някаква?

В цялата тази история има някакви неясноти. Нещо се крие, но не мога да преценя кой от двамата го прави. Може би нещата не са точно така както изглеждат.

Все си мисля, че имат отношения отдавна тия двамата, не са от сега.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и от мен,

моля ви за малко помощ, защото съм доста объркана в тълуването на картите - въпросът е какви са чувствата на П. към нея. -

-8пентакли, 3мечове, Крал не мечовете. - (малко предистория - тези хора бяха рзделени от години. сега отново са в контакт, но момчето изведнъж спря да пише и да контактува с нея.)

На мен лично тази комбинация ми звучи като крайно отчаяние и начало на депресия дори.....

следващата комбинация, която изтеглих за пояснение днес е - 9пентакли Дяволът, 5жезли - тотално ме обърка

ще ви бъда благодарна ако ми помогнете... :unsure:

Adina, мисля че този човек се е засегнал заради нещо. Може би до като сте си говорили на някаква тема ... първо е 8 пентакли (комуникацията), после следва 3 меча (разочарованието) и накрая крал меча(решението). Помисли дали има нещо такова!

Втората комбинация ми говори за човек на когото нещата изобщо не са му ясни. Стреля на посоки и се лута безцелно.Инат. Ти да не би да си го провокирала с нещо и от там да идва всичко? Не ти казвам, че ти си виновна или някакви такива неща, просто мъжете понякога са много обидчиви!

Линк към коментар
Share on other sites

Добре, че някой напомня, че нещо започнах да забравям комбинациите3d_146.gif.

По първия въпрос - този мъж не се чувства много добре в кожата си. И не е така от скоро. Периода е дълъг. Някаква депресия го е обхванала.

Обаче според мен харесва тази жена. Имало ли е нещо между тях двамата и преди време? По тия карти бих казала, че има някакви чувства, но те не могат да се излеят или изразят по подходящ начин. Вследствие на това, той не се чувства добре. Някаква скованост има той към нея.

Нищо чудно времето да е дошло за изразяване на чувствата, за откриване.

По втория въпрос - искам първо да попитам някой от двамата да е обвързан, възможно е и да бъркам. Или някой наскоро да е преживял раздяла някаква?

В цялата тази история има някакви неясноти. Нещо се крие, но не мога да преценя кой от двамата го прави. Може би нещата не са точно така както изглеждат.

Все си мисля, че имат отношения отдавна тия двамата, не са от сега.

Браво момичееее! Ти си истински Шерлок Холмс :) Как хубаво надуши всичко! :1eye:

Имали са връзка преди 2-ве години! И тук си права, да, той е обвързан. Момичето преди известно време преживя една раздяла, така че и двете ти предположения са правилни! Миналата им връзка остава скрита за всички и по това време той е обвързан! Сега нещата пак се повтарят.

Благодаря ти за мнението, Жур :3d_151:

Линк към коментар
Share on other sites

:feel happy:Благодаря ти, Деяна

сега ми "просветна". аз толкова бях задълбала. че виждах всичко в много черни краски.

Мъже......без коментар!

p.s. много ти е хубава снимката!

Редактирано от adina
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и от мен,

моля ви за малко помощ, защото съм доста объркана в тълуването на картите - въпросът е какви са чувствата на П. към нея. -

-8пентакли, 3мечове, Крал не мечовете. - (малко предистория - тези хора бяха рзделени от години. сега отново са в контакт, но момчето изведнъж спря да пише и да контактува с нея.)

На мен лично тази комбинация ми звучи като крайно отчаяние и начало на депресия дори.....

следващата комбинация, която изтеглих за пояснение днес е - 9пентакли Дяволът, 5жезли - тотално ме обърка

ще ви бъда благодарна ако ми помогнете... :unsure:

Той нещо се е уплашил. Чуди се какво да прави. Не, че няма чувства, просто нещо му пречи да е с нея и прави изборът си въпреки желанията.

А по Дявол с 5 жезли, желанията са... Огромни.

Мен ми става тъжно от тия карти.

Линк към коментар
Share on other sites

Той нещо се е уплашил. Чуди се какво да прави. Не, че няма чувства, просто нещо му пречи да е с нея и прави изборът си въпреки желанията.

А по Дявол с 5 жезли, желанията са... Огромни.

Мен ми става тъжно от тия карти.

Мдааа, за съжаление е много тъжно ! Той дори не е в България.... и няма да дойде скоро. Според мен, му коства много, но просто е взел решение да спре тази връзка.

Благодаря ти!

Линк към коментар
Share on other sites

Adina, аз бях доста лаконична, но ти си ме разбрала.

Благодаря, че сподели! От картите ставаше ясно, че има външни обстоятелства, които пречат на техните отношения, сега разбрах какви са. И на какво се дължи изборът, направен въпреки чувствата.

Ужасна, ужасна ситуация.

Линк към коментар
Share on other sites

Момичета попитах дали мъж се сеща за жена

3 мечове-крал чаши-8 чаши - мисля че се сеща , но се опитва да не го прави често , защото това му причинява страдание .

Линк към коментар
Share on other sites

въпросът е какви са чувствата на П. към нея. -

-8пентакли, 3мечове, Крал не мечовете.

следващата комбинация, която изтеглих за пояснение днес е - 9пентакли Дяволът, 5жезли - тотално ме обърка

Здравей и от мен.

По първата комбинация - не мисля, че тук има някакви чувства. Някой е поставил началото на нещо, но е получил разочарование, може дори да се е почувствал наранен. Другият не е на същата вълна, като него. Да има натрапване на нещо? Тя да му е заявила нещо или казала, споделила? И той да е реагирал безцеремонно, остро дори.

По втората - някой много силно желае нещо или някой. Изпитва и страх пред заявяването на нещото. Не му е ясно точно как да го направи, как да го изрази. Оплита се в съмненията си сам.

Иска ли този човек, който пита да се освободи от съмненията си, от това да заяви нещо, нещо, което го мъчи? И всъщност готов ли е за това, защото има крал меча. А този крал не се церемони много в действията си.

Линк към коментар
Share on other sites

и аз да споделя мислите си по картите на Адина

въпросът е какви са чувствата на П. към нея. -

-8пентакли, 3мечове, Крал не мечовете

8 пенткали ,тройка мечове говори за внимателно отдалечаване в отношенията.

а втората комбинация говори за стремеж , /дявола и 5 жезли/ за постигане на желаното /9пенткали

Няма чаши и в двете комбинации , тоест чувствата не са изразени ярко ,освен напрежението в тройка мечове , но има решимост за изпълнение на намеренията. И сякаш нещата са отложени за когато настъпят по добри времена .

Линк към коментар
Share on other sites

Момичета попитах дали мъж се сеща за жена

3 мечове-крал чаши-8 чаши - мисля че се сеща , но се опитва да не го прави често , защото това му причинява страдание .

Според мен този мъж крие нещо от тази жена или може да е скрил преди време, някаква истина за нещо. Всичко ми изглежда като игра някаква.

Някой е бил разочарован от нещо, наранен също. Имали ли са тия двамата връзка? Нещо да е излъгал жената примерно с нещо и след това да си е тръгнал? Обещание за нещо да е имало? В един момент тя усеща, че всичко това е било несериозно, възможно е и като отношение към нея.

По тия карти бих казала, че по-скоро, той не се сеща за нея.

Линк към коментар
Share on other sites

Жур , мъжа е бил разочарования и наранения в отношенията.За лъжа незнам да е лъгал , по скоро не е , не и обещавал гласно поне нищо , имали са връзка , намеса на трети човек и именно поради намесата му , мъжа от въпроса спира връзка с жената , избягва проблеми . Тук си е същото избягване на проблеми , но заради тройката написах болка .

за същите участници въпрос : какво ще е отношението на мъжа към жената следващите три месеца

крал чаши об. - асо мечове- дявола об.

мисля , че ще е с променливо отношение , но желанията в него ще надделеят . Или по друг начин казано ще се освободи асо мечове + дявола об. / от об. крал чаши примерно безсърдечност.

Линк към коментар
Share on other sites

Момичета попитах дали мъж се сеща за жена

3 мечове-крал чаши-8 чаши - мисля че се сеща , но се опитва да не го прави често , защото това му причинява страдание

Тъжно е! 3 меча и 8 чаши. Опит да се сбогуваш с разочарованието, да затвориш рана. Търси се изход, но човека продължава да страда макар да върви напред! Сеща се с тъга! Другото, което мисля за тази комбинация вече е написано от теб, novichka!

за същите участници въпрос : какво ще е отношението на мъжа към жената следващите три месеца

крал чаши об. - асо мечове- дявола об.

Не виждам никакво развитие към по-добро. Виждам един мъж, които не може да осъзнае нещата и да се справи с емоциите си. Инат! Страховете са по-силни. Отношенията ще са все така мъчителни и неясни на къде отиват!

Така мисля!

Линк към коментар
Share on other sites

Момичета попитах дали мъж се сеща за жена

3 мечове-крал чаши-8 чаши

Сеща се. Той е наранен, опитва се да продължи и да е една крачка пред болката, друг е въпросът, доколко му се получава, и доколко това му носи още болка.

Жената също го мисли, струва ме се. Като едно ехо на 3 меча е цялата ситуация, удавена в чаши.

Линк към коментар
Share on other sites

Много често, на много нерешителни мъже, че и жени, рано или късно се пада Крал меча; тогава гледащият си казва - уау, ето го решението и ето я светлината в края на тунела ...

Да, ама не.

На хора, които са свикнали да живеят в уюта на нищото, в уюта на своето зиморничаво битие няма революции, те са невъзможни. Кралят меча е онзи свръхчовешки скок, който няма да бъде осъществен - и то не поради липса на желание, а поради липса на интелектуален потенциал за реализирането му. Т.е. любовта е невъзможна, там където има страх; страх от оцеляване. Знаем онзи израз - страхът ражда чудовища, а най-голямата компенсация на страха е самонапомпването ...

Не се уповавайте на Крал меча - Крал меча е тъжна проекция на властващия фалос, който е силен само на архетипно ниво - може би в сънищата на страха :) Но не и в реалността. Ще мине ден, ще минат два, ще минат три - и всичко ще остане бегъл спомен от съня на победата, несъстоялата се победа на Героя. Защото Героят (представен от един Крал меча), ще бъде убит от Шута или Глупакът, както се случва обикновено.

И накрая, този тъжен Крал меча ще обуе топлите чехли на Обесеният и ще живее/увисне на своето мъченичество, ала не и на своята победа/свобода.

Ще се превърне в един тумбалан, зъзнещ от емоционален студ, но убеден, че е постъпил правилно - играл е по правилата на невъзможната си компенация.

Ах, тъжни хора :) неосъществени крале и кралици ...

Линк към коментар
Share on other sites

За съжаление, човешкото същество е прекалено слабо, за да се разчита на такива крайни и независими промени.

Дълго отлаганият проблем, при който Крал меча се появява и при който му е мястото, неслучайно е дълъг - той е такъв от страх и инертност, неосъществени пориви, блокажи, схеми, компенсации, страхове, неразбрани сънища. Малка е вероятността дори и Меч да разреже този прашен балдахин, натежал от прах от времето, задушаващ и заслепяващ.

Дори в силни комбинации, дори и при крайни случаи, всичко може да е мимолетен блясък на несбъдната мечта, която ще си остане точно такава. Но ти си казала всичко прекрасно.

Право в десетката.

Линк към коментар
Share on other sites

Искам да ви покажа една страхотна комбинация, на въпроса "дали този мъж мисли за тази жена"? Пак по темата досега :)

Светът, Крал чаши, 6 чаши обърната.

Няколко думи за това какво мисля аз. Тук Светът се е превърнал перманентно в една непревземаема крепост. Той е неосъществен и жестоко компенсиран в лицето на 6 чаши обърната. Това за мен категорично показва зависимост. Комбинацията ми прилича на уравнение - нямаш нещо силно желано и си ненаситен да получаваш удоволствие и успокоение от различни неща. Това е и поведенчески модел в случая и не касае единствено отношението към жената. Тук има още куп проблеми и е отразен начинът, по който човекът се справя с тях. И това се повтаря, тоест - урокът не е усвоен. Има за мен тук категорийност на непридобити неща и непостигнати идеали, желанията, от които е избягал и които не си е позволил, и понеже има и конкретен въпрос, жената явно е част от тях.

Мен засега това ми идва наум, споделете и вие мнение ако искате :)

Редактирано от Lifetime
Линк към коментар
Share on other sites

Момичета попитах дали мъж се сеща за жена

3 мечове-крал чаши-8 чаши

Сеща се. Той е наранен, опитва се да продължи и да е една крачка пред болката, друг е въпросът, доколко му се получава, и доколко това му носи още болка.

Жената също го мисли, струва ме се. Като едно ехо на 3 меча е цялата ситуация, удавена в чаши.

Благодаря на всички за коментарите , Лайфтайм, жената се сеща за мъжа също .

По твоята комбинация също съм намнение че мисли за жената, и на същата позиция краля чаши както и в моята комбинация прави опити да се освободи ,иска да приключи в мислите си /света /, но е закотвен /6 чаши об./ , като се стреми да запази честолюбие , макар и безмислено.Може и да се опитва да запази добрите спомени в лицето на Света ,и мисля че има желание да възстанови отношения или пък да разбере нещата и да си ги обясни .....

Линк към коментар
Share on other sites

Искам да ви покажа една страхотна комбинация, на въпроса "дали този мъж мисли за тази жена"? Пак по темата досега :)

Светът, Крал чаши, 6 чаши обърната.

Няколко думи за това какво мисля аз. Тук Светът се е превърнал перманентно в една непревземаема крепост. Той е неосъществен и жестоко компенсиран в лицето на 6 чаши обърната. Това за мен категорично показва зависимост. Комбинацията ми прилича на уравнение - нямаш нещо силно желано и си ненаситен да получаваш удоволствие и успокоение от различни неща. Това е и поведенчески модел в случая и не касае единствено отношението към жената. Тук има още куп проблеми и е отразен начинът, по който човекът се справя с тях. И това се повтаря, тоест - урокът не е усвоен. Има за мен тук категорийност на непридобити неща и непостигнати идеали, желанията, от които е избягал и които не си е позволил, и понеже има и конкретен въпрос, жената явно е част от тях.

Мен засега това ми идва наум, споделете и вие мнение ако искате :)

Този мъж, според мен има доста мечти и то големи, но неосъществими. Останали са си там, където са си. Като че ли няма борба за достигането им.

Води живот по инерция този човек, тъжен, сам.Една безнадеждност.

Аз също мисля, че тази жена е някъде там, но някъде сред всичко останало в мислите му.

Каква е средата на този човек? Какви са приятелите му? Според мен не много добри.

Има ли някаква радост този човек?

Бяга ли от проблемите той? Търси ли утешение в нещо?

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте на всички във форум Таро .Днес си купих карти и много се зарадвах на това ,че отново ще мога да общувам с Таро./поради инцидент със старите,които имах за кратко/Първият въпрос ,който зададох към тях беше от любовен характер .

Какво е отношението на С. към мен ? И ето каква комбинация се падна .Крал чаши ,Асо жезли,2жезли.Първо ми направи впечатление противоречието между боята на чашите и тази на жезлите.Мъжът е човек на изкуството и мисля ,че Крал чаши го разкрива напълно ,по природа внимателен с изискани обноски ,силно интелектуализиран ,но и лицемерен ,прикрит ,дори разглезен .Според мен той е объркан от присъствието ми ,има и сексуален отенък ,някаква интелектуална разпаленост ,но и преценяне и завоалиране на истинските мотиви.Двойка жезли е действена карта според мен в случая ,тя разкрива необходимостта от избор .Ще се радвам да чуя вашите тълкувания,тъйкато сега опознавам картите и все още не мога да направя връзките между отделните комбинации.Моля за съвет.

Поздрави :Ина

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

Ехо ,Тароянците ?Къде сте ,очаквам включване и по тази тема ,моля !

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте на всички във форум Таро .Днес си купих карти и много се зарадвах на това ,че отново ще мога да общувам с Таро./поради инцидент със старите,които имах за кратко/Първият въпрос ,който зададох към тях беше от любовен характер .

Какво е отношението на С. към мен ? И ето каква комбинация се падна .Крал чаши ,Асо жезли,2жезли.Първо ми направи впечатление противоречието между боята на чашите и тази на жезлите.Мъжът е човек на изкуството и мисля ,че Крал чаши го разкрива напълно ,по природа внимателен с изискани обноски ,силно интелектуализиран ,но и лицемерен ,прикрит ,дори разглезен .Според мен той е объркан от присъствието ми ,има и сексуален отенък ,някаква интелектуална разпаленост ,но и преценяне и завоалиране на истинските мотиви.Двойка жезли е действена карта според мен в случая ,тя разкрива необходимостта от избор .Ще се радвам да чуя вашите тълкувания,тъйкато сега опознавам картите и все още не мога да направя връзките между отделните комбинации.Моля за съвет.

Поздрави :Ина

Здрасти :)

В суматохата тия дни тези карти сме ги пропуснали.

Ами, ниски са, не му е лошо отношението, но не е и много конкретно по тях. Има интерес, преценил те е, намислил е може би нещо. Но със същата сила важи и това, че тези карти може да са за теб и догадките ти относно него. Даже съм по-склонна да мисля, че е второто :)

Аз бих те посъветвала да дадеш време на картите си, за да свикнат с теб самата, с проблемите и въпросите ти. Нека те опознаят, ще видиш, че тогава нещата ще са по-ясни.

Радвам се, че имаш ново Таро! Успех занапред! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Какво е отношението на С. към мен ? И ето каква комбинация се падна .Крал чаши ,Асо жезли,2жезли.

Здравей.

Работите ли заедно Вие двамата? Или нещо, което правите заедно или общо.

Този човек, като че ли обича да съчетава полезното с приятното. Може би има някаква идея за нещо. Някакъв потаен, прикрит ми изглежда. Може би е намислил нещо, но по тия карти не мисля, че ще го изрази. Заявявал ли ти е нещо досега, не в прав текст, по заобиколно?

Ироничен ли е този човек, обича ли да иронизира, тук може и да греша, но ми хрумна това.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...