Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Карти Таро. Комбинации. 2


Guest Ивета

Recommended Posts

Въпросът ми е ще постигне ли Х своята цел ?

Тук въпросът е дългосрочен, по- скоро питам за тенденциите и пътят, който трябва да измине Х към своята цел.

Картите са Рицар Жезли, Асо Жезли, 3 Жезли, според мен Х има много хъс в себе си да постигне това, което иска, поне в началото е имал, после всичко малко лека по- лека е останало в сферата на приказките, не толкова на делата и накрая ще му се наложи да избере определен вариант, който е възможно да не го отведе до така исканата цел, но пък да му даде някакъв опит .Като цяло не виждам пречки за осъществяването, но някакси малко забавяне, много приказки малко работа и накрая избор, който може и да не го задоволява напълно или да не му даде пълния резултат от очакванията му.

Първоначалната огнена енергия просто ми се вижда малко прегоряла в прекаленото пресмятане и отсяване на идеи, които може и да не го отведат до правилния бряг.Незнам това са ми усещанията, но аз съм много субективна в случая, затова ще се надявам на друга гледна точка към ситуацията.Не са кой знае какво и картите, но все пак,ще съм благодарна ,ако някой изкаже мнение.

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

Рицар Жезли, Асо Жезли, 3 Жезли - Само жезли, което усилва многократно значението. Як устрем, плам и огромна амбиция. Много нетърпелив и темпераментен човек, или човек изгарящ да види идеята си осъществена и целта постигната. Каквото е трябвало е направено и сега се чака отговор (топката е прехвърлена).

Няма мечове - липсва анализиране, говорене, логика и най-простичко казано мисъл. Няма чаши- емоционално разводняване. Да, няма и пентакли - защото все още няма и реализация. Но има заявка нещата да се доведат до край, и то може би по-бързо от очакваното.

Поздрави :)

Линк към коментар
Share on other sites

Пускам няколко комбинации, ако искате си изберете някоя и я тълкувайте.

Какво е отношението на един човек към мен - 7 пентакли, 6 меча, 5 меча;

Какви са намеренията му - Отшелникът, Крал жезли, 6 жезли;

Как ще се развият тези отношения - 8 меча, Крал меча, 5 меча

Доста се изписа, но да напиша и аз нещо, че мисля различно от писалите преди мен.

Отношенията не са делови, това първо, фактът, че има 5 меча на трета позиция категорично изключва такъв вариант. Друго какво, по 7 пентакли, Отшелникът и 8 меча особено, виждам, че доскоро не е имало комуникация, била невъзможна.

Още - става дума за мъж - това по Крал жезли на средна позиция, сега дали намеренията му касаят теб или него самия, е трудно да се каже, но той мисли да пътува и е обзет от ентусиазъм.

Освен това е обидчив, раним, леко инфантилен, иска цялото внимание за себе си.

Крал меча и 5 меча съдя затова, че е склонен и на, да ги наречем - неласкави изказвания.

Като цяло обаче, това е чувствителен мъж, търпелив, дори и да изглежда понякога налудничав, той няма да се откаже да те търси.

Дори една визия занапред в бъдещето, възможно е да ти предложи да заминеш при него (а може и вече да го е правил), или да заминете заедно.

Защо пък не?

Линк към коментар
Share on other sites

Пускам няколко комбинации, ако искате си изберете някоя и я тълкувайте.

Какво е отношението на един човек към мен - 7 пентакли, 6 меча, 5 меча;

Какви са намеренията му - Отшелникът, Крал жезли, 6 жезли;

Как ще се развият тези отношения - 8 меча, Крал меча, 5 меча

Доста се изписа, но да напиша и аз нещо, че мисля различно от писалите преди мен.

Отношенията не са делови, това първо, фактът, че има 5 меча на трета позиция категорично изключва такъв вариант. Друго какво, по 7 пентакли, Отшелникът и 8 меча особено, виждам, че доскоро не е имало комуникация, била невъзможна.

Още - става дума за мъж - това по Крал жезли на средна позиция, сега дали намеренията му касаят теб или него самия, е трудно да се каже, но той мисли да пътува и е обзет от ентусиазъм.

Освен това е обидчив, раним, леко инфантилен, иска цялото внимание за себе си.

Крал меча и 5 меча съдя затова, че е склонен и на, да ги наречем - неласкави изказвания.

Като цяло обаче, това е чувствителен мъж, търпелив, дори и да изглежда понякога налудничав, той няма да се откаже да те търси.

Дори една визия занапред в бъдещето, възможно е да ти предложи да заминеш при него (а може и вече да го е правил), или да заминете заедно.

Защо пък не?

Да, отношенията не са изобщо делови и никога не са били :) .

Комуникацията е била затруднена, рядка, но от обстоятелства, за които няма да се впускам в подробности.

И аз мисля, че пътуване ще има, което е и заявено, като същото може и с мен да е свързано. Наистина мъжът е чувствителен.

А относно визията за бъдещето, то ще покаже :) .

Благодаря на всички за тълкуването!

Линк към коментар
Share on other sites

Рицар Жезли, Асо Жезли, 3 Жезли - Само жезли, което усилва многократно значението. Як устрем, плам и огромна амбиция. Много нетърпелив и темпераментен човек, или човек изгарящ да види идеята си осъществена и целта постигната. Каквото е трябвало е направено и сега се чака отговор (топката е прехвърлена).

Няма мечове - липсва анализиране, говорене, логика и най-простичко казано мисъл. Няма чаши- емоционално разводняване. Да, няма и пентакли - защото все още няма и реализация. Но има заявка нещата да се доведат до край, и то може би по-бързо от очакваното.

Поздрави :)

Благодаря sve, че си обърнала внимание на това, което написах.Съгласна съм с теб много жар и хъс, но именно тези жезли говорят,че нещата са съвсем в начален етап, когато човек си казва,"искам това и това да направя, много го искам ", но позиционирането на картите все пак ми се струва,че дават още един изглед на нещата, а именно забавяне на първоначалната скорост на рицар жезли, асо жезли говори за някакво чисто идейно ниво , в момента те са на ниво идея, и накрая 3 жезли, за мен това е някакъв незодоволителен, форсиран избор.Поне все като ми се падне , колкото и да съм чела за позитивите на тази карта,много хора са ми казвали,че 3 жезли е много успешна, равносилна на сключването на договор, успешна сделка, тогава, когато се придвижва даден проект напред, но аз си знам ,че това е нещо , което не си напълно искал и в крайна сметка половината от това, за което мечтаеш.

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

Рицар Жезли, Асо Жезли, 3 Жезли - Само жезли, което усилва многократно значението. Як устрем, плам и огромна амбиция. Много нетърпелив и темпераментен човек, или човек изгарящ да види идеята си осъществена и целта постигната. Каквото е трябвало е направено и сега се чака отговор (топката е прехвърлена).

Няма мечове - липсва анализиране, говорене, логика и най-простичко казано мисъл. Няма чаши- емоционално разводняване. Да, няма и пентакли - защото все още няма и реализация. Но има заявка нещата да се доведат до край, и то може би по-бързо от очакваното.

Поздрави :)

Благодаря sve, че си обърнала внимание на това, което написах.Съгласна съм с теб много жар и хъс, но именно тези жезли говорят,че нещата са съвсем в начален етап, когато човек си казва,"искам това и това да направя, много го искам ", но позиционирането на картите все пак ми се струва,че дават още един изглед на нещата, а именно забавяне на първоначалната скорост на рицар жезли, асо жезли говори за някакво чисто идейно ниво , в момента те са на ниво идея, и накрая 3 жезли, за мен това е някакъв незодоволителен, форсиран избор.Поне все като ми се падне , колкото и да съм чела за позитивите на тази карта,много хора са ми казвали,че 3 жезли е много успешна, равносилна на сключването на договор, успешна сделка, тогава, когато се придвижва даден проект напред, но аз си знам ,че това е нещо , което не си напълно искал и в крайна сметка половината от това, за което мечтаеш.

Би ли споделила, ако Асо Жезли е потенциал и идея, какво е Асо Мечове?

Линк към коментар
Share on other sites

Питах какво е отношението на един човек към мен и картите са:

Справедливост, Паж меча, 6 пентакли.

Вижда ми се много готина Таро комбинация. Лично мен ме обърква, обаче, заради самата си постановка, включително със Справедливостта на първа, така че искам още малко да помисля върху нея.

Вие имате ли идеи?

Линк към коментар
Share on other sites

Здрасти:)

Аз не я намирам за готина тази комбинация. Разбира се това е лично мое мнение и не те ангажирам с него. Прилича ми на отношеня с полза (търси се изгода) от които може и да произлязат сърдения. Може и да означава, че имаш нещо, което много му се иска на този някой да притежава. Или опит да извлече някаква информация от теб. Най-общо казано има очаквания към теб.

Интересни са ми и мненията на другите.

Поздрави :)

Линк към коментар
Share on other sites

Питах какво е отношението на един човек към мен и картите са:

Справедливост, Паж меча, 6 пентакли.

По паж меча си мисля, че си в неизвестност за отношението на този човек към теб. Той проявява интерес, любопитства, разпитва. Не го познаваш от скоро, но въпреки това не се познавате добре.

Но мисля, че нещата ще ти се изяснят и то скоро. Възможно е някой да те "светне" за отношението на този човек към теб.

Линк към коментар
Share on other sites

Питах какво е отношението на един човек към мен и картите са:

Справедливост, Паж меча, 6 пентакли.

Вижда ми се много готина Таро комбинация. Лично мен ме обърква, обаче, заради самата си постановка, включително със Справедливостта на първа, така че искам още малко да помисля върху нея.

Вие имате ли идеи?

Много хубава комбинация, в смисъл - много интересна. Защо?

Защото рядко се случва в една-единствена комбинация да се вижда и отношението и на двамата един спрямо друг. Ти си в ролята на Пажа меча - държиш се нетипично за обичайното си поведение, ослушваш се, шеговито казано, но и си зачудена от този човек, той те изненадва с нещо, което ти се случва за пръв път - това по Справедливостта.

Неговото отношение към теб е 6 пентакли - искай и ще ти се даде.

Смело :)

Линк към коментар
Share on other sites

Ще се продаде ли един имот до три месеца?

4 жезли, 7 пентакли, 3 жезли

Със 7 пентакли, шансовете това да се случи в рамките на този период са минимални.

Жезлите указват някакво раздвижване, но.....нищо повече.

Линк към коментар
Share on other sites

И аз мисля, че няма да се продаде имота.

Смятам и че въпреки желанието да се продаде, погледнато от перспективата на времето, това, че не се е продал, ще се окаже плюс.

А жезлите според мен указват, не, че ще има раздвижване около продажбата, а желание за раздвижване/активност за някаква друга дейност, ако и когато се продаде имота.

Линк към коментар
Share on other sites

Ще се продаде ли един имот до три месеца?

4 жезли, 7 пентакли, 3 жезли

Мисля, че това има шансове да се случи по 3 жезли. Но все още има какво да се уточнява относно самата продажба или самия имот. Това пак по 3 жезли. Дори си мисля, че тази продажба се обмисля отдавна, но е имало неща за уреждане - наследство или нещо, което е свързано с мъжката линия на този, който пита. Мисля, че тук има няколко страни, които са решили да продават имота. Има документи, които е трябвало да се набавят, пречки и когато те се разрешат, или се набавят документите, и продажбата евентуално ще се осъществи. Мисля обаче, че все още всичко е на ниво говорене.

Линк към коментар
Share on other sites

4 жезли 7пентакли 3 жезли. Няма тук отговор "да" или "не". Заявката/обявата е направена и се чака подходящата оферта - това според мен е превода на тази комбинация :)

Линк към коментар
Share on other sites

Ще се продаде ли един имот до три месеца?

4 жезли, 7 пентакли, 3 жезли

Със 7 пентакли, шансовете това да се случи в рамките на този период са минимални.

Жезлите указват някакво раздвижване, но.....нищо повече.

Семеен имот в добро състояние, отлага във времето своята продажба, но сега е моментът това да стане, т.е. сега моментът, в който това е възможно, е дошъл. От 3 до 5 месеца, но да ти кажа, може и по-рано да е.

Ще очакваме да видим развитието на 3 жезли.

П.С. Проблемът не е в самата му продажба, а в други неща, които имат предистория, но сега се е отворила прозирката :)

Редактирано от Ивета
Линк към коментар
Share on other sites

Какво мислите за Маг Кула Кралица пентакли? Дали намерението е да се провалят нечий планове или е опит да се пребориш с фалша? Волята на Мага ще се изпълни и появи доволната усмивка на Кралица пентакли. Въпросът е какво точно иска Магът :)

Линк към коментар
Share on other sites

Какво мислите за Маг Кула Кралица пентакли? Дали намерението е да се провалят нечий планове или е опит да се пребориш с фалша? Волята на Мага ще се изпълни и появи доволната усмивка на Кралица пентакли. Въпросът е какво точно иска Магът :)

sve, според мен тук Магът иска точно Кулата, ако въобще Кулата може да се иска - по-скоро тя се предизвиква.

Моментът за осъществяване на планът му е настъпил, но понеже го е отлагал известно време ще трябва да мине именно през Кулата, за да може да се осъществи Кралицата.

Линк към коментар
Share on other sites

Какви са намеренията му - Отшелникът, Крал жезли, 6 жезли;

Още - става дума за мъж - това по Крал жезли на средна позиция, сега дали намеренията му касаят теб или него самия, е трудно да се каже, но той мисли да пътува и е обзет от ентусиазъм.

Давам обратна връзка, щото по тези карти, това пътуване се осъществява. Интересни карти и то за пътуване :) . А по жезлите е и твърде скоро от питането.

Редактирано от Лора Витанова
Линк към коментар
Share on other sites

Ще споделя и аз една комбинация, която хем разбирам, хем не мога да свържа като подредба и последователност.

Въпросът ми е дали ще се стане нещо и се падат 2 мечове,Императрицата,Асо Жезли.

Според мен в случая питащият е напълно готов за ситуацията,заради Императрицата на средна позиция, въпреки че двойка мечове на първа разбирам също като едно отделно поле на действие, или малко аутсайдерското пространство, в което се намира Х, с това Асо жезли накрая, стигам до извода,че е въпрос на решение и определени действия, които зависят от самия питащ, за да се изпълни това.

А също и още една асоциация, въпреки,че Х има всички качества, за да постигне това, което иска/по Императрицата/, той е аутсайдер, остава вън от самата ситуация.Той е някакси изолиран и всичко остава отново само като някакво намерение, което той има, но на което всъщност никой не обръща внимание.

Ще се радвам да получа съвет от някой .

Линк към коментар
Share on other sites

Ще споделя и аз една комбинация, която хем разбирам, хем не мога да свържа като подредба и последователност.

Въпросът ми е дали ще се стане нещо и се падат 2 мечове,Императрицата,Асо Жезли.

В тези карти няма за какво да се хвана. Пред и след Императрицата няма нищо, което да има практическа насоченост. Имаме само една Императрица на средна позиция, която единствено знае, че може нещо, но не знае как да се случи то.

На този етап не може да стане. Императрицата трябва да слезе на земята, т.е. от трона си.

Линк към коментар
Share on other sites

Точно така е, както си казала няма никаква практическа насоченост.Интересно ми е това за императрицата, която трябва да слезе от трона си.Благодаря,Ивета.

Тази комбинация я публикувах само, защото мисля,че много точно отразява ситуацията, в която се намира питащият.

Дори и без да дава виден отговор на въпроса самата комбинация Таро, Ивета все пак даде отговор какво трябва да стане,за да се осъществи желанието на Х.

Линк към коментар
Share on other sites

И аз ще ви пусна една комбинация само от две две карти:

Дяволът с 3 меча

Какво мислите?

Ужасно голяма болка, режеща, ужасяваща. Все едно някой насилствено вади сърцето /по 3 меча/- Но всичко това не зависи от питащия, има външни обстоятелства, външни събития, човекът е просто участник и нищо повече.

Мисля, че има много заплетена ситуация или отношения по Дявола, който е оковал и направо зазидал всичко около себе си. Държи в плен, дано по-скоро се премахнат веригите, макар и болезнено да е това. Има дори и нечестни игри, пак по Дявола.

Но си мисля, че скоро нещо ще излезе наяве.

Линк към коментар
Share on other sites

Всъщност, без драматизми, отговорът е прост - невъзможен избор. Нещата не зависят от теб - Йов е единственият герой, а Господ иска да наказва.

С яката метла на невъзможния избор, ти очакваш някой друг да го сполети Страшният съд, щото теб те е отминала Смъртта :)

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...