Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Теория на когиталността (уникално достижение)


Emi4ka27

Recommended Posts

Пиша ви… на всички вас – по форуми и социални мрежи, малки и големи медии, където мога… Пиша ви с щастието и болката на едно осъзнаване, което не мога да крия. Пиша със сърцето си, от което в момента извират истината и вярата… Истина, която желая сега да споделя с всички… Пиша ви - едно момиче на 22години, което вярва… във възможността за промяна и щастие. Пиша ви, за да разкрия себе си…

Много време бях потисната, сама, неуверена, страхлива, бягаща от себе (като се залъгвах, че се чувствам добре)... В момента в предаването „Ники Кънчев под наем” дават моя случай – случая на Емилия Стойчева от София (от еп. 20 нататък), която върви по пътя на позитивната трансформация. В предаването накратко е представен един процес, който отнема по принцип време и усилия, но най-вече желание… за истинска промяна. Видях, че тя не идва с магическа пръчица и не се случва за един ден или за един месец – тя е път, който всеки решава или отказва да поеме. И аз знам, че се намирам на него и че ще го вървя. Но не това е важното. Важното е, че „моят случай” е случаят на изключително много хора… Важното е, че аз видях и че вече знам, че е възможно да бъдеш щастлив... Както и че щастието е много повече от това да не се чувстваш зле…

Затова и пиша… Защото си давам ясната сметка как една „теория” може да се превърне в практика на съществуването ни и да го промени истински, от основи. Аз успях да се убедя във възможността за успех и промяна, аз успях да видя „чудото” за себе си… И то не е просто в лекомисленото „позитивно мислене”, повтарянето на утвърждения и… „щракането с пръсти” – то е в намирането на отговори вътре в себе си и постоянната провокация към собствените си „слабости”. Затова сега смятам, че всеки човек заслужава да бъде щастлив, всеки заслужава да се докосне до това, което аз имах възможността да изпитам - теория на когиталността (на ивомир)…

И ето тук идва това, което ме кара да се чувствам горда и същевременно ми носи болка… Теория на когиталността е едно гениално „творение” на българин, а малко хора знаят за това. Теория на когиталността достига до доказателства и връзки между толкова много науки и учения (квантова физика, психология, философия, медицина, вълнова генетика, езотерика…), че учудва с глобалността и дълбочината на откритията си. Теория на когиталността дава отговори, до които науката все още не може да достигне… Теория на когиталността (и то още в началото си, описано в „The Black Book”) е одобрена от световноизвестния Институт Гьоте в Германия, но поради липса на средства не може да бъде публикувана там. Теория на когиталността (чрез книгите “The Black Book” и “The White Book”) вече е издадена в Америка и Австралия, но поради липсата на реклама не стига до хората… А теория на когиталността е теория КЪМ, НА и ЗА хората и тяхното щастие…

Аз изпитах тази „теория” и мога да видя истинското й приложение в живота и желая да продължавам да се уча всеки ден… Преживях това как от едно момиче, което напълно не вярва в себе си, мога да се превърна в смела млада жена, която е готова да заяви себе си като такава. Видях го и го преживях, заради една „теория”, която надгражда всичко, което съм чела някога – както в сферата на „духовното”, така и откъм „научни” открития… комбинирайки ги по един уникален, колосален начин, който те кара да се учудваш и прекланяш пред замисъла…

Не пиша, за да възхвалявам или да се жалвам, няма смисъл в това. Желая само да кажа, че сме способни да не стигнем до още едно гениално достижение. А имаме другата възможност – да направим така, че теорията да стане достъпна за хората и да им помогне да изпитат щастието… Заради това се обръщам към вас, заради това пиша във форуми и социални мрежи… защото вече видях, че „чудесата” съществуват и ние можем да ги сбъднем…

Сега знам, че момичето, което се притесняваше да попита непознат за каквото и да е, ще помага във воденето на семинари на тема… щастие

Моля ви… нека се замислим за всичко това… Моля ви, помогнете не на ивомир, а на самите себе си… Защото, помислете, знаете ли какво означава… истинско щастие?

БЛАГОДАРЯ!

Емилия Стойчева

E-mail: eminka@gbg.bg

Редактирано от Станимир
Линк към коментар
Share on other sites

Аз се интересувам! Знаеш обаче, че в съвремието сме наистина заливани от информация и времето става все по-малко и по-нагнетено! Затова, би ли направила едно резюме с някои главни водещи линии и факти от теорията?!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...