Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Нивата на монасите


ivail

Recommended Posts

Без многословие, без догми, само със силна вяра и чисти сърца! Първият полъх топлина след тридневно неудовлетворително лутане. Благодаря Ви!

Линк към коментар
Share on other sites

Хубав филм с искрени послания .Благодаря .

Радвам се да науча ,че в нашето съвремие има хора,които са приели и честно носят кръста на монашеството .Нужен е добър пример . Винаги е бил нужен .Има души с такава мисия и много точно беше казано от игумена на манастира в отговор на въпрос за ползата от монашеския живот .Видях в един от кадрите икона на Свети Серафим Саровски .Наскоро се запознах обстойно с житието му Бях силно впечатлена .Каква чиста вяра е имало в миналото Сега в този филм,виждам един много положителен опит за живот по чиста вяра и в хармония с Природата .В последното пък (да сме в хармония с Природата и всичко да подлагаме на опит ),виждам допирна точка с Учението на Учителя Беинса Дуно ,на което съм последовател.Това ми дава надежда ,че е възможно да сме на прага на един Нов и Добър Свят за всички хора.Без деление и предразсъдъци,а с взаимно уважение и толерантност Тези монаси с всичко,което правят са доказателство ,че е възможно да се живее по християнската вяра по този начин .Пожелавам от сърце успех на тяхното начинание .Това е добър пример за проявена Любов към Бога .

Редактирано от Розалина
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...