Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Мислене за ченето и агресия


Recommended Posts

Здравейте, един приятел е супер агресивен, направо до такава степен, че не може да заспи нощем..

Гледах го няколко дни така и реших да го попитам защо изглежда така с торбички под очите, а той ми разказа за какво става въпрос, защото на мен ми е много добър приятел, а не искал да сподели на никой, защото ще кажат, че е луд..

Казах му, че това са просто мисли и да се занимава с нещо друго, но ми каза, че не може постоянно да се занимава с нещо, а така не може да релаксира, защото тези мисли постоянно как да си нагласи ченето и зъбите, много го ядосва.

Въпроса ми е към специалистите на форума, на какво може да се дължи и дали да го карам да ходи на психотерапевт, или просто е натрупал стрес.....

Линк към коментар
Share on other sites

До като специалистите се намъдруват .....:) да пусна няколко неподредени мисли .

За да се релаксира или медитира .Първо трябва да се откъснеш от всичко ...По някога , като загубя ритъма , ми е трудно .Отивам на село ,откъсвайки се от всичко .От новините , от интернета . Дори и тогава , чак на третия ден , мога да се усетя като частица на  природата ...Помага ми , вглъбяването и търсенето на онази моя същност , вечна и независима .

Линк към коментар
Share on other sites

Не може от описанието ви да стане ясно, оплакванията реални ли са или не.Може би, протезата наистина не е направена добре.

Линк към коментар
Share on other sites

Зъбна протеза е добре да не се сваля , за повече от час .Бързо се забравя адаптацията .Рефлекса за дъвчене , ми е много труден за овладяване .Може да доведе до парене на цялата уста .Имат думата стоматолозите .

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...