Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Бисерчета


Recommended Posts

Моята племенница е на 3г. На 1.01.2007г., в 12.15ч. и звъннах по телефона. Тя вдигна слушалката и извика:

-Лельо, ЧНГ, ти ко/какво правиш?

-ЧНГ и на теб, Аз влизам в Европа, а ти какво правиш?

-Е, аз съм си при баба и при дядо....

:D:P

На 2.01. бяхме на гости, при моите родители и племенницата ми беше там.

Играхме си и четохме книжки. Баща и влезе в стаята и каза, че трябва да си тръгват. Тя се разплака и занарежда:

-Не искам да си ходя, много ми тъпо в къщи. Моля те, не искам....

След малко убеждение трябваше да си тръгне, но на вратата през сълзи каза:

-Толкова е тъпо, ко/какво да паи/прави човек в тоя живот?.....

:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 27
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Преди време казвах на племенника ми, който беше на 5-6 години, че най-добрата храна е вегетарианската, говорих му и за Бог, който е наш баща. Когато си отишъл, не искал да яде месо и разказал всичко на сестра ми. На другия ден тя ми се обажда по телефона ядосана и ми обяснява: "Какви неща си му наговорил? Не иска да яде месо, ще отиде в детската градина и ще изтърси нещо за Бог и тогава ще му се смеят и ще се изложим. Забранявам ти да му говориш такива неща". :lol:

Линк към коментар
Share on other sites

Когато бях малка, много обичах да увивам разни въжета и върви насам-натам. Понякога оплитах цялата къща и някой като искаше да мине се виждаше в чудо. Веднъж като съм пътувала в рейс - явно никой не ме е спрял - съм взела да угелпвам и там разни върви пред изхода. Една жена поискала да слезе и ме помолила, а аз съм грейнала и съм й казала :"Ама такава красавица като Вас, как няма да я пусна да мине!" Това изказване ми спечели 20 лева тогавашни пари :)

Благодаря на хамелеона за свежата тема :)

Линк към коментар
Share on other sites

:D Един приятел ми разказа следното. Преди време присъствал на някаква случка, а след време чул друг човек, който на всеослушание разказвал случката, но точно така, както не е станала. Приятелят ми се опитал да го поправи, като казал, че истината е точно обратната. Озлобен, разказващият човек се обърнал към него и го попитал "Ти откъде знаеш как е било?"

"Ами аз бях там" - отвърнал приятелят ми. "Ти може да си бил там, но на мене хора ми казаха!" - отсъдил човекът.

Линк към коментар
Share on other sites

хахаха :):)

еми да.... развален телефон се е получило.

Ама хората дето постоянно клюки си разказват със сигурност изкривяват истинската случка... Е, това не е много по темата, но в нашето семейство баба ми и сестра си от години си имат разни спорове и като слушаш едната имаш чувството че е права на 100%, като слушаш другата - също, и двете казват противоположности за това което се е случило! Не е ли интересно това?

Изобщо често ми се случва ако попитам двама души за една случка на която идвамата са присъствали и двамата да кажат съвсеееееееем различни неща.....

Разбрах че си искала да се запознаеш с мен силве, защо не ми пишеш лс?

Всищност ако искаш може да ми пишеш по icq - 214-635-387

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Една сутрин сина ми ме пита: Мамо ясно е къде са ми сперматозоидите, но не знам къде са ми яйцеклетките. :hmmmmm: Вечерта бяхме на рожден ден и споменах за случилото се сутринта, а един приятел му казва: Не се притеснявай ще си намериш яйцеклетки, като тръгнеш да ги търсиш ме вземи и мен, заедно ще ги търсим. :D

Редактирано от tainstvena_f
Линк към коментар
Share on other sites

Днес пак видях племенницата ми и не мога да не напиша още нейни бисерчета.

"Няма смисъл тоя живот.... ама мога да си го живея сама"

Баба и беше сготвила спанак с ориз и след дълги молби да хапне тя реши да опита. Още с първото кусване видя зелените листа и каза

-Ууу, какво е това? Баба е сготвила супа от боклуци. :P

Казвам и-ти си на леля златцето, а тя :

-Не, аз съм интелигентна, умна, добра, съвършенна-и с жест оправи плитките си :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E -e, много е сладко човек да се посмее от сърце, хубаво е да се смееш и висилиш....особено с малки дечица....Супер :D

Линк към коментар
Share on other sites

Когато дъщеря ми почна да говори, забелязала видимите различия между нас, ми каза:"Мамо, ще отидеш ли да ми купиш цици от магазина?"

:)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 9 months later...

Когато бях във втори клас , учителката по физическо ни накара да правим патешко ходене .Всички изпълниха желанието и , само аз не почнах да ходя като паток ,тя ме попита защо - аз и казах ,че съм водач на патките ,после разбрах че е влязла бясна в учителската стая и затова накрая на срока имах 5 вместо 6 , хахааха:)

Линк към коментар
Share on other sites

Моята племенница е на 3г. На 1.01.2007г., в 12.15ч. и звъннах по телефона. Тя вдигна слушалката и извика:

-Лельо, ЧНГ, ти ко/какво правиш?

-ЧНГ и на теб, Аз влизам в Европа, а ти какво правиш?

-Е, аз съм си при баба и при дядо....

:D:P

На 2.01. бяхме на гости, при моите родители и племенницата ми беше там.

Играхме си и четохме книжки. Баща и влезе в стаята и каза, че трябва да си тръгват. Тя се разплака и занарежда:

-Не искам да си ходя, много ми тъпо в къщи. Моля те, не искам....

След малко убеждение трябваше да си тръгне, но на вратата през сълзи каза:

-Толкова е тъпо, ко/какво да паи/прави човек в тоя живот?.....

:feel happy:

"Няма смисъл тоя живот.... ама мога да си го живея сама"

Баба и беше сготвила спанак с ориз и след дълги молби да хапне тя реши да опита. Още с първото кусване видя зелените листа и каза

-Ууу, какво е това? Баба е сготвила супа от боклуци. tongue.gif

Казвам и-ти си на леля златцето, а тя :

-Не, аз съм интелигентна, умна, добра, съвършенна-и с жест оправи плитките си 60.gif

Ох, срутих се от смях! :thumbsup2: Чиста проба индиго!

Линк към коментар
Share on other sites

Велизар 1 клас влиза в дирекцията и мълчи.

Директорът:

Защо си дошъл, момченце?

Велизар: Прати ме госпожата.

Директора: Защо?

Велизар: Да видите какво ще ме правите.

Директора:??? И какво се е случило?

В.: Изцапах си якето с дъвка.

Д.: А къде беше тази дъвка?

В: На пода е паднала.

Д.:А какво правеше якето ти на пода?

В: Не, то не беше на пода, беше си на мене облечено.

Д: Ами тогава ти как се оказа там?

В: Ами паднах.

Д: Подхлъзна ли се, как?

В: Не Миро ме бутна, даже ме търколи на пода.

Д: Защо?

В: Амииии... сби се с мене, защото му изсипах чантата. Голям смях падна, а той се разсърди.

Д: Ясно, И сега какво да те правим?

В: (мисли) Ами и аз вече не се сещам какво, и госпожата вече не знае. Затова ме прати при вас - вие да видите какво.

Линк към коментар
Share on other sites

Вчера пих кафе с един приятел и хлапето на шефа ме видя. После ме попита: Иве, това гаджето ли ти беше? Аз казах - Не! Колежката която беше наблизо му направи забележка да не задава такива въпроси, а той отговори: Аз съм шеф и трябва всичко да знам :feel happy::3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

Братовчедка ми е на 7 годинки,бяхме излезнали в скай ситито аз,тя и приятеля ми!През цялото време ми опяваше,че искала да ми покаже един жираф който си мърда ушите.Приятеля ми като си тръгна и ме целуна за довиждане а братовчедка ми естествено бързаше за жиравчето и като се извика:

-"Хайде бе какооооо,няма време за секс!"

Казвам ви,паднах! :3d_001:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 years later...

Мои приятели решили, че е време да поговорят с 11 годишната си дъщеря по темата секс. Обяснили, че когато мама и татко се обичт и правят секс... мама забременява и така се появяват децата. Обяснили за мъжките и женски полови органи...

Детето ги слушало с интерес, но след кратък размисъл казала: "Всичко до тук разбрах, но ми става ясно, че вие двамата поне два пъти сте правили секс-единия път съм се появила аз, другия път-братчето ми. Добре де, но втория път аз къде бях? Защо не съм видяла?"...:P

Линк към коментар
Share on other sites

Когато голямата ми дъщеря беше на 5 години, имаше един период, в който ръсеше бисер след бисер. Вървим един есенен ден и тя поглежда към дърветата, които са останали вече без листа, и казва: "Хм, тези дървета нещо са оголели... като главата на Слави Трифонов." :) Или пък през зимата се заслушва в скърцането на обувките ни в снега и възкликва: "Как само скрибуцат тези обувки в снега като... салата от зеле и моркови." Трети случай: майка й я къпе в коритото. Тя си оглежда леко сбръчканите от водата ръце и казва: "Аз май нещо съм остаряла... като рекламата "мост между партньори." :) (Имаше тогава една такава реклама)

Линк към коментар
Share on other sites

Мои приятели решили, че е време да поговорят с 11 годишната си дъщеря по темата секс. Обяснили, че когато мама и татко се обичт и правят секс... мама забременява и така се появяват децата. Обяснили за мъжките и женски полови органи...

Детето ги слушало с интерес, но след кратък размисъл казала: "Всичко до тук разбрах, но ми става ясно, че вие двамата поне два пъти сте правили секс-единия път съм се появила аз, другия път-братчето ми. Добре де, но втория път аз къде бях? Защо не съм видяла?"...:P

Хехехехееее Хамелеона :3d_146:. Това ми напомня, за една приятелка и нейният син :3d_146:. Когато беше малък задал въпрос на майка си - "Абе, аз как съм дошъл?", а тя "Ами през корема на мама." Той се поогледал, поогледал и попитал - "Ами как съм влязъл бе :rolleyes:" и тя му отвяла на бързо плявата, рекла - "Чрез сперматозоид." И той млъкнал, сложна дума значи, но явно дълбоко се е замислил по въпроса, защото сутринта се събудил с отговор. Казал, аз знам как съм влязъл, а тя - "Как?", "Ами през устата :feel happy:"

:3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Моята племенница е на 3г. На 1.01.2007г., в 12.15ч. и звъннах по телефона. Тя вдигна слушалката и извика:

-Лельо, ЧНГ, ти ко/какво правиш?

-ЧНГ и на теб, Аз влизам в Европа, а ти какво правиш?

-Е, аз съм си при баба и при дядо....

biggrin.giftongue.gif

На 2.01. бяхме на гости, при моите родители и племенницата ми беше там.

Играхме си и четохме книжки. Баща и влезе в стаята и каза, че трябва да си тръгват. Тя се разплака и занарежда:

-Не искам да си ходя, много ми тъпо в къщи. Моля те, не искам....

След малко убеждение трябваше да си тръгне, но на вратата през сълзи каза:

-Толкова е тъпо, ко/какво да паи/прави човек в тоя живот?.....

60.gif

С дъщеря ми се разхождахме в южния парк, тя беше на три години и половина. Аз я питам:

"Ако пуснем една топка по земята, ще се търкаля ли?"

"Да".

"Защо?"

"Защото е топка..."

"А ако пуснем едно кубче, ще се търкаля ли?"

"Не."

"Защо?"

"Защото е кубче".

"А ако пуснем един камък в езерото, ще потъне ли?" - "Да." "А ако пуснем листо, ще потъне ли?" - "Не."

"Защо?"

"Е, мами, ами за да стъпи жабката на него"...3d_146.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Пак с дъщеря ми вървиме, и тя ми казва:

"Мами, аз знаеш ли за какъв ще се оженя? Да знае много, да е научил много и в бебешката група, и в детската градина и в училище, да не се бие и да е добър". Аз и казвам:

"Не всички които знаят много, са добри."

Тя: "Мами, нали гледам децата от нашта група: които се бият, не знаят!"3d_146.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...