Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Търся добър психотерапевт


Recommended Posts

Здравейте! 
Студентка в София съм. Имам нужда от психотерапевт, заради страховете които изпитвам. Доста се порових из интернет и искам да се срещна с д-р Тодор Първанов, но не намирам никакви контакти за кабинет в София въпреки. че на много места пише той практикува там. Много ще съм благодарна, ако някой ми даде актуална информация. 

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Аз също търся препоръка за добър психотерапевт. Проблемът при мен е, че живея в чужбина и трябва този специалист да работи чрез Скайп или друга предпочитана от него форма за комуникация от разстояние. Предполагам, че бихте попитали защо не потърся психотерапевт в държавата, в която живея. Отговорът ми е, че колкото и добре да говориш чужд език, никога не можеш да изразиш толкова добре мислите и емоциите си, колкото на родния език, а така връзката психотерапевт-пациент би била половинчата. 

Благодаря предварително!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...
В 30.05.2017 г. at 23:13, emilyjo77 каза:

Здравейте,

Аз също търся препоръка за добър психотерапевт. Проблемът при мен е, че живея в чужбина и трябва този специалист да работи чрез Скайп или друга предпочитана от него форма за комуникация от разстояние. Предполагам, че бихте попитали защо не потърся психотерапевт в държавата, в която живея. Отговорът ми е, че колкото и добре да говориш чужд език, никога не можеш да изразиш толкова добре мислите и емоциите си, колкото на родния език, а така връзката психотерапевт-пациент би била половинчата. 

Благодаря предварително!

Здравейте,

Аз също живея в чужбина и имам подобно търсене. Бих могла да пътувам за и лични срещи, но не много често. Ще съм благодарна, ако някой може да ми помогне с добра препоръка.

Редактирано от Mayamar
Линк към коментар
Share on other sites

преди 3 часа, Mayamar каза:

Здравейте,

Аз също живея в чужбина и имам подобно търсене. Бих могла да пътувам за и лични срещи, но не много често. Ще съм благодарна, ако някой може да ми помогне с добра препоръка.

Георги Балджиев

Линк към коментар
Share on other sites

Да, Георги е добър избор, Друг такъв е Андрей Филипов. И двамата пишат тук. Успехи!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Много се извинявам, но не знам как да намеря координати на Георги Балджиев. Можете ли да ме насочите. Спешно ми е, моля Ви.

Редактирано от Случайна
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...