Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Карти Таро. Комбинации.


cvete80

Recommended Posts

Анел бих казала, че комуникация липсва отдавна и че има въздържане от такава, както ти сама си се досетила. Жрецът на последна позиция според мен показва, че е най-добре така.Може би и той самия смята, че е по-добре да остане в страни!

Линк към коментар
Share on other sites

от любовно естество, но не мога да разбера тези рицари за двама мъже ли може да значи или за един

Не, не е за двама! Повече от двама са! Избери третия ...

Линк към коментар
Share on other sites

На следващия ден ,подобен въпрос за друг детайл от ситуацията -паж пентакли ,дяволът ,3 пентакли.Дано не пропускам нещо ,но тук вече ми се струва,че от ситуацията на много нерви и обмисляне ,идеи и гняв ( 5пентакли ,5 меча) се преминава към конкретни действия има вече план за нещото -паж пентакли, дявола-някой ще бъде облагодетелстван тук и отново 3 пентакли.Благодаря ви за мненията! :):3d_161:

По тия карти ми се струва, че може да има някаква сделка, споразумение, но тя ще се постигне като с нещо "под масата", нечестен начин.

Всъщност цялата тази ситуация ще се реши по начин, различен от запланувания. Но все ми се струва, че тук са замесени не малко хора, станало е достояние или ще стане такова на повече хора.

Свързано ли е с откупване на нещо примерно?

Някой да не остане излъган накрая за нещо:).

Линк към коментар
Share on other sites

А ще може ли да ми кажеш ли ,по кое се съди че са повече...?Благодаря ти за отговора :)

Ако приемаш така всеки отговор ти си идеалната жертва за всички врачки, баячки и магеси. Бих те пратила при двама даже. Нека си те разделят според висшите закони. Защо се занимаваш с Таро след като нямаш свое мнение? Как изобщо не можа да ти хрумне, че това, което ти написах е лъжа? Умишлено го направих! Ами ако ставаше въпрос за нещо по-сериозно и аз бърках? Тогава какво?

Пренебрегваш вътрешното си усещане за отговора на Таро ако изобщо имаш такова, а така не става! Помисли върху това преди да решиш отново да търсиш отговор чрез картите!

Линк към коментар
Share on other sites

Не,няма откупуване на нещо.И наистина става въпрос за "под масата"...този въпрос ще се решава с пари и връзки.Такова е естеството на проблема ,че участват повече от 1 човек,в този смисъл-да има замесени повече хора и май не е много тайно.Възможно е и още нещо-тези хора са имали подобна ситуация и преди.Възможно е тогава да е имало излъган,но въпроса касае ситуацията сега.

Линк към коментар
Share on other sites

Анел бих казала, че комуникация липсва отдавна и че има въздържане от такава, както ти сама си се досетила. Жрецът на последна позиция според мен показва, че е най-добре така.Може би и той самия смята, че е по-добре да остане в страни!

Деяна , напълно се връзва . Благодаря , че ми помагаш !

Линк към коментар
Share on other sites

Предлагам две комбинации за пари:).

Ще има ли подобрение във финансовото състояние на едни хора до 2 месеца? Жрец обърнат, Умереност, 5 меча

Ще увеличат ли на един човек РЗ до 2 месеца? 5 пентакли, Колесницата, 3 меча

Вие сте;).

Линк към коментар
Share on other sites

Ще има ли подобрение във финансовото състояние на едни хора до 2 месеца? Жрец обърнат, Умереност, 5 меча

Няма да има. Тия хора нещо се объркват! Жрец обърнат ми говори за грешни преценки. Сякаш не могат да преценят как да си правят сметката. Може би влагат пари в грешни неща. Въобще и парите им не стигат и 5 меча показва, че са безсилни пред това. Колкото и да се ограничават и да се стараят да им стигнат просто не става. Искам да те попитам дали има някой от тях които има проблем с алкохол, хазарт или нещо такова? Този обърнат Жрец ме притеснява! Обикновенно се пада когато ценностите са се обърнали с главата на долу!

Ще увеличат ли на един човек РЗ до 2 месеца? 5 пентакли, Колесницата, 3 меча
Не, няма! Ниска е заплатата. Този човек е вложил някакви сили в това да му я увеличат. Все едно е работил по някакъв проект с цел да бъде издигнат, но според мен това няма да стане!
Линк към коментар
Share on other sites

Ще има ли подобрение във финансовото състояние на едни хора до 2 месеца? Жрец обърнат, Умереност, 5 меча

Няма да има. Тия хора нещо се объркват! Жрец обърнат ми говори за грешни преценки. Сякаш не могат да преценят как да си правят сметката. Може би влагат пари в грешни неща. Въобще и парите им не стигат и 5 меча показва, че са безсилни пред това. Колкото и да се ограничават и да се стараят да им стигнат просто не става. Искам да те попитам дали има някой от тях които има проблем с алкохол, хазарт или нещо такова? Този обърнат Жрец ме притеснява! Обикновенно се пада когато ценностите са се обърнали с главата на долу!

Ще увеличат ли на един човек РЗ до 2 месеца? 5 пентакли, Колесницата, 3 меча
Не, няма! Ниска е заплатата. Този човек е вложил някакви сили в това да му я увеличат. Все едно е работил по някакъв проект с цел да бъде издигнат, но според мен това няма да стане!

Проблемите с финансите не са от вчера, периода е дълъг. Не се притеснявай - никой няма проблем с алкохола, хазарт или нещо подобноsmile.gif. Не се влагат пари в грешни неща, по-скоро се изплащат заемиsmile.gif.

По втория въпрос, човекът продължава да си влага силите, защото това му е работата и винаги трябва да е на "6", но проблема е, че това не се оценява.

Тежки карти като цяло.

Линк към коментар
Share on other sites

Предлагам две комбинации за пари:).

Ще има ли подобрение във финансовото състояние на едни хора до 2 месеца? Жрец обърнат, Умереност, 5 меча

Ще увеличат ли на един човек РЗ до 2 месеца? 5 пентакли, Колесницата, 3 меча

Вие сте;).

Здравей!

По първата - няма да се подобри, идват ми няколко неща наум, първо, че парите касаят и някакво неизпълнено обещание, поет ангажимент, който много тежи и второ, невъзможност да се балансират нещата и хората да си стъпят на краката. Имам чувството, че едвам смогват да се справят. Много отчайваща ситуация, която е от дълго време и се е забатачила здраво.

Вторият въпрос мисля, че просто отразява ситуацията, в която човекът се намира. Ясно, че не му плащат, но тук има и друг проблем според мен, като чувство на непризнатост, пренебрегнат професионализъм, много напрежение, притеснение, желание да се докаже и т.н. Което не значи, че проблемът с парите отпада. 5 пентакли и 3 меча за пари и накуп е плачевна история.

Линк към коментар
Share on other sites

Ще ми се обади ли един човек до 1 месец -3 чаши, Колесницата, Слънцето? Как мислите?

Може ли да видите какъв ми е този човек по тези карти, ще е интересно:3d_030:.

Линк към коментар
Share on other sites

Ще ми се обади ли един човек до 1 месец -3 чаши, Колесницата, Слънцето? Как мислите?

Може ли да видите какъв ми е този човек по тези карти, ще е интересно:3d_030:.

Би трябвало да се обади :) Аз казвам "да". Ама какъв е, айде де? Според мен става дума за мъж, но не мисля, че се познавате добре. Или пък сте изгубили връзка, някакви засечени погледи може би и... Изненада :)

Не знам, Жур, интересно е да кажеш :)

Линк към коментар
Share on other sites

Ще ми се обади ли един човек до 1 месец -3 чаши, Колесницата, Слънцето? Как мислите?

Може ли да видите какъв ми е този човек по тези карти, ще е интересно:3d_030:.

Би трябвало да се обади :) Аз казвам "да". Ама какъв е, айде де? Според мен става дума за мъж, но не мисля, че се познавате добре. Или пък сте изгубили връзка, някакви засечени погледи може би и... Изненада :)

Не знам, Жур, интересно е да кажеш :)

Да, не се познаваме кой знае колко добре. Ами как да ти кажа какъв, айде да кажем, че нещо ме развълнува 3d_146.gif.

Според теб, къде е този човек?

Линк към коментар
Share on other sites

Ще ми се обади ли един човек до 1 месец -3 чаши, Колесницата, Слънцето? Как мислите?

Може ли да видите какъв ми е този човек по тези карти, ще е интересно:3d_030:.

Би трябвало да се обади :) Аз казвам "да". Ама какъв е, айде де? Според мен става дума за мъж, но не мисля, че се познавате добре. Или пък сте изгубили връзка, някакви засечени погледи може би и... Изненада :)

Не знам, Жур, интересно е да кажеш :)

Да, не се познаваме кой знае колко добре. Ами как да ти кажа какъв, айде да кажем, че нещо ме развълнува 3d_146.gif.

Според теб, къде е този човек?

Хаха, мина ми през ум :D

Пътува :) Може би в чужбина, командировка?

Линк към коментар
Share on other sites

Пътува :) Може би в чужбина, командировка?

Да, в чужбина е. Работа, не е командировкаsmile.gif.

Помислих за работа и ми мина през ум за командировка :)

Значи, чакаме обаждане от чужди страни :P

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте:).

Предстой ми една проверка от Инспекцията по труда тази седмица, обаче не е сигурно дали ще ме проверяват, та попитах ще ме проверяват ли - Паж мечове, Страшен съд обърнат, 3 чаши. Според мен засега не е ясно, но клоня към това, че ще ме проверяват.

Как ще премине проверката при мен - Силата, Колелото, Отшелникът. Тия карти ме хвърлиха в смут:3d_146:.

Как мислите Вие?

Редактирано от Жур
Линк към коментар
Share on other sites

Много ми е интересно какво наистина си мисли една жена за мен,какви са истинските й подбуди .И зададох въпроса какво е нейното отношение към мен .Паднаха се 9 пентакли ,Паж на мечовете ,6 чаши. Мисля ,че 9 пентакли ,характеризира нея самата като образ,това е една жена ,която обича красивите вещи и има понякога доста материално ,прагматично мислене ,но същевременно е и голям естет.Паж на печовете придава някакво негативно звучене на нейното отношение ,но изобщо не мога да свържа 6 чаши тук .Нито с нейният характер ,нито с моя ,нито с отношението й .Дайте някакви предположения. Или може би тя си мисли за мен ,че живея в миналото ?

Линк към коментар
Share on other sites

Още една комбинация ме хвърли в смут .Въпросът отново е свързан с отношения .Какво е отношението на един човек към мен .Падна се рицар пентакли,асо меча,смърт на трета позиция ,което тотално ме заби.

Линк към коментар
Share on other sites

Още една комбинация ме хвърли в смут .Въпросът отново е свързан с отношения .Какво е отношението на един човек към мен .Падна се рицар пентакли,асо меча,смърт на трета позиция ,което тотално ме заби.

На първо четене ми се струва че този човек трудно, но пък сигурно върви към промяна на отношенията . Също така има нетипично за него отношение към теб , в смисъл различно от това което е показвал друг път.Дали не е наранен от нещо?

Иначе като карти разглеждани само от гледна точка на отношения , рицар пентакли е целеустременост, Асото също като Смъртта показва момент на промени. Смъртта е знак ,че партньора изпитва страст и още показва , че вашите отношения са преминавали през много трансформации , / замират и после пак се възобновяват/ може би отново идва момента на именно една такава промяна за отношенията ви.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря,novichka,пак ще хвърлям карти,аз поставям малки срокове от една седмица .

Малко като извадена от пепелта се чувствам ,все - още всичко е само в началото ,а същевременно го улавям в много различни настроения.

Линк към коментар
Share on other sites

Интересна ми се стори тази комбинация и я пускам - Какво мисли мъж за жена /няма любовни отношения, но знае ли човек:)/ 6 меча, Рицар жезли, 2 пентакли.

Линк към коментар
Share on other sites

Интересна ми се стори тази комбинация и я пускам - Какво мисли мъж за жена /няма любовни отношения, но знае ли човек:)/ 6 меча, Рицар жезли, 2 пентакли

Има моменти като видя някои карти и веднага ми идва отговора в главата , за други пък настава едно чудене , в този случай ще споделя първото което ми дойде наум по този въпрос ,според мен си мисли , че би могло да се получи добро партньорство между двамата. Редактирано от novichka
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...