Jump to content
Порталът към съзнателен живот

На какво се зарадвахте днес?


Recommended Posts

Днес се зарадвах на добрия си сън - оценявам го високо! Зарадвах се на една хубава марулена салата преди да тръгна на обучението си в поредната школа по психотерапия. Зарадвах се на добрите си колеги и добрия обучител! После се зарадвах на случайната ми среща с Ники от портала и гаджето му :) ! Предстои ми след малко да се радвам на йога на смеха, а след това на йога нидра :) :) :) ! Радвам се целия ден на аромата на цъфналите джанки - прелестни парфюми се носят навсякъде из въздуха! Радвам се на пролетното слънце, което поглеждам и то ме поглежда :) ! Радвам се, просто се радвам, просто така! :3d_137:

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

На Слънцето в себе си!

Линк към коментар
Share on other sites

Днес циментирах част от стената в стаята си! (=

Имах възможност да науча много интересни и полезни неща, за което страшно се радвам и съм благодарна. :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Великолепен изгрев и прекрасна хармонична Паневритмия. :3d_101:Не само аз, но и другите приятели, имахме усещането, че с нас наи стина танцуват Светлите...

Редактирано от НелиТ
Линк към коментар
Share on other sites

Днес много се зарадвах на среща на живо с български и руски приятели.

Линк към коментар
Share on other sites

Преди малко видяхме в парка две катерички, майка и детенце. Много мило ми стана. Малкото бягаше след майка си. А ако нещо се стресне и отдалечи, тя се връщаше за него. Много ме зарадваха!

Попяхме, полюляхме се, радвахме се на теменужките в най-различни цветове.

Линк към коментар
Share on other sites

Днес сънувах един страхотен следобеден сън !Трябва по- често да го правя. ХАххахахх!

Линк към коментар
Share on other sites

Зарадвах се на беседата за сродните души!

На ябълковата семчица!

На Светлите Души , които бдят над нас и ни закрилят в Пътя ни!

Редактирано от wonderful
Линк към коментар
Share on other sites

Зарадва ме ето тази новина:

От днес започва да функционира Българска линия за онлайн безопасност. Така въпросите на родителите относно рисковете за децата им, докато са пред компютрите, ще могат да получат отговори. Екип от специалисти ще отговаря на питанията по телефона, на имейл или по скайп.

Линиите ще бъдат отворени и за всички малчугани, които са почувствали някаква заплаха за сигурността си, докато са в интернет. Консултанти и психолози ще отговорят на всички питания на мобилен телефон 124 123, който ще работи всеки ден от 10 до 16 часа. Цената на разговора е 15 стотинки за всички мобилни оператори, без значение от продължителността на разговора.

Екип от професионалисти ще поема обажданията. Те ще предлагат подкрепа и помощ за справяне с трудна или опасна ситуация в интернет, в която е попаднало детето. Гарантирана е поверителността на информацията, която се споделя. Според общоевропейско проучване, поръчано от ЕК 77 % от децата между 13 и 16-годишна възраст и 38 % от 9 до 12–годишните деца имат профил в сайт за социални контакти. Една четвърт от тях посочват, че техният профил е публично достъпен. Много от тях са посочили своя адрес и телефонен номер.

изт.

Линк към коментар
Share on other sites

Тази сутрин срещнах изгрева на слънцето, събудих и малкото слънце да му се порадва и да е жизнено и енергично през деня.Прочетох една лекция от Учителя от "Трите родословия".На път хванах една цъфнала черешова клонка и я помирисах, беше вълшебно ухание.Под вълнение съм за предстоящ концерт, довечера.В училището ни посрещна детска великденска изложба с великолепни сувенири.:thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Тази сутрин си подадох документите за подмяна на старата ми лична карта.

Бях приятно изненадана от отношението на младите усмихнати жени в паспортното,които обслужваха бързо и без напрежение хората,които никак не бяха малко.

Ще ми се всеки ден да виждам усмихнати хора,които си вършат работата с желание.:)

Линк към коментар
Share on other sites

на това ^_^cherry-blossom-2.jpg

пожелавам на всички днес да се зарадват на нещо подобно :angel:

ето още нещо, което ме зарадва днес

http://www.youtube.com/watch?v=SUf5v0VySw0

Редактирано от pass_to
Линк към коментар
Share on other sites

Зарадвах се на предстоящото изпитание........зареди ме с енергия и настроение.Никога до сега не съм се чувствала така:) и на това се зарадвах.

Линк към коментар
Share on other sites

Днес пускахме хвърчила с децата. Три малки деца и едно голямо :) , почувствах се дете. Имаше вятър и хвърчилото се понесе много, много високо. Исках и аз да литна като птичка под слънцето. Да съм толкова свободна, лека и волна, че да полетя в синьото небе!

Редактирано от wonderful
Линк към коментар
Share on other sites

Макар, че денят тепърва предстои и ще има доста неща, които ще зарадват.... :sorcerer:

До сега се зарадвах на красивите розово-белезникави линии, които видях над къщите когато слънцето изгряваше ^___^

Иии... едизод на едно от любимите ми детски качен в интернет:

:thumbsup2:

Редактирано от Sybilla
Линк към коментар
Share on other sites

ХУБАВИЯ ХРИСТИЯНСКИ ПРАЗНИК ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО ВНАСЯ МНОГО СВЕТЛИНА В ДУШИТЕ НА ВСИЧКИ!Поздравих наши приятелски семейства от Словакия с празника!Очаквам днес да се срещна с интересни хора!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...