Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сънищата - как да ги тълкуваме? - част 4


Guest Христо

Recommended Posts

Чакай, чакай, днес се регистрираш и вече ни заявяваш че никой нищо не разбира от сънища, и веднага след това ловко ни рекламираш някакъв семинар. Е, това ако не е класическа форма на СПАМ, здраве му кажи...

Линк към коментар
Share on other sites

Аз пък сънувах, че някой ми казва, че ще умра от инцидент и ми остава най-много седмица живот. Много неприятен сън, не знам как да го тълкувам?

Редактирано от Lifetime
Линк към коментар
Share on other sites

Аз също сънувах гаден сън. Намерих прилеп под леглото ми и ядеше някаква храна и пърхаше ужасно с крила. Взех го и усещането беше ужасно. Кожата му беше отвратително гадна и се движеше по костите му или не знам какво. Още го усещам по ръцете си. Трябваше да го убия и взех някакъв нож и го разпердушиних. Остана само главата му и трябваше да срежа някакво сухожилие, за да умре. Точно преди да потъне в канало го срязах. Беше отвратително!

Какво значи това? Тълкуват прилепите, като птици на Дявола или някакви демони и не знам си какви други неща. Как мислите вие?

Линк към коментар
Share on other sites

Аз пък сънувах, че някой ми казва, че ще умра от инцидент и ми остава най-много седмица живот. Много неприятен сън, не знам как да го тълкувам?

Това е от най-често срещаните сънища - т.н "Отработващи" сънища, които са ни дар от Твореца, и чрез които отработваме и изчистваме страховете и тревогите си натрупани през деня. Показва страхът ти от смърта, от предстояща смърт и който страх ти пъдиш през деня, отбягваш да мислиш за него. Но това не е най-доброто, страхът първо трябва да се осъзнае, другото е като "замитане на боклука под килима"... Затова чрез съня си стигаме до края, колкото и лош да е той, но отвъд който вече няма, не се крие нищо... не се крие..... Неизвестното!

Редактирано от Alexander
Линк към коментар
Share on other sites

Аз също сънувах гаден сън. Намерих прилеп под леглото ми и ядеше някаква храна и пърхаше ужасно с крила. Взех го и усещането беше ужасно. Кожата му беше отвратително гадна и се движеше по костите му или не знам какво. Още го усещам по ръцете си. Трябваше да го убия и взех някакъв нож и го разпердушиних. Остана само главата му и трябваше да срежа някакво сухожилие, за да умре. Точно преди да потъне в канало го срязах. Беше отвратително!

Какво значи това? Тълкуват прилепите, като птици на Дявола или някакви демони и не знам си какви други неща. Как мислите вие?

И твоят сън е "отработващ" отвращението ти, страхът ти от прилипи, и свързаните с тях поверия за вампири.

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах преди няколко дни ,че слизам до колата си ,и я намирам разполувена ,без дясната половина .Просто я гледах така :).

Редактирано от veselinvalchev1981
Линк към коментар
Share on other sites

Аз пък сънувах, че някой ми казва, че ще умра от инцидент и ми остава най-много седмица живот. Много неприятен сън, не знам как да го тълкувам?

Това е от най-често срещаните сънища - т.н "Отработващи" сънища, които са ни дар от Твореца, и чрез които отработваме и изчистваме страховете и тревогите си натрупани през деня. Показва страхът ти от смърта, от предстояща смърт и който страх ти пъдиш през деня, отбягваш да мислиш за него. Но това не е най-доброто, страхът първо трябва да се осъзнае, другото е като "замитане на боклука под килима"... Затова чрез съня си стигаме до края, колкото и лош да е той, но отвъд който вече няма, не се крие нищо... не се крие..... Неизвестното!

Преди няколко дни ми се случи малък инцидент, така че е напълно възможно да ми е повлиял. В крайна сметка на никой не му се умира, но не мисля, че съм се фиксирала върху тази мисъл. Аз по-скоро възприех съня като крайна или рязка промяна. Такива промени често са свързани с определен вид "загуба", не задължително физически обусловена, би могла да е загуба за егото, която се тълкува като жертва, иначе казано "смърт". Ще видим :)

Сънят на Деяна едва ли е такъв "отработващ", най-вече заради усещането, което е донесъл. При мен такива тежки сънища са били предвестници на труден период, неизбежна неприятност или нещо подобно. Хубавото е, че си се преборила, убила си прилепа, макар и на цената на отвращението да го свършиш. Тоест - ще се справиш с трудностите, които ти предстоят.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз също сънувах гаден сън. Намерих прилеп под леглото ми и ядеше някаква храна и пърхаше ужасно с крила. Взех го и усещането беше ужасно. Кожата му беше отвратително гадна и се движеше по костите му или не знам какво. Още го усещам по ръцете си. Трябваше да го убия и взех някакъв нож и го разпердушиних. Остана само главата му и трябваше да срежа някакво сухожилие, за да умре. Точно преди да потъне в канало го срязах. Беше отвратително!

Какво значи това? Тълкуват прилепите, като птици на Дявола или някакви демони и не знам си какви други неща. Как мислите вие?

Според мен просто отработваш емоционални проблеми, с които трябва да приключиш - "да убиеш".

Прилепът е свързан с всичко непознато, с мрака ..

Но пък има нещо уникално у него, нещо красиво и странно - прилепът спи - обесен надолу с главата си :) и е единствен пазител на пещерите ...

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах че сестра ми е убийца, а котката ни мутира в някакъв страшен изрод без козина и кожа. :o

Модераторска забележка: темата продължава тук.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...