Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Проблеми с коленете


B__

Recommended Posts

Току-що ми дойде един метод за лечение на колене.

Заставате на колене и почвате да ходите на тях. Ходите и обхождате цялата къща..хе хе :)

И да боли, пак ходите.

И се молите: "Боже, прости за хората, над които съм се възгордял"

...хм, сега се сещам, че това съм го и сънувал...значи, трябва да е добра техника :)

Линк към коментар
Share on other sites

Хайде по-добре да не извърташ написаното от самия тебе. Като даваш методи за лечение, хубаво е да си ги проверил.

Заставате на колене и почвате да ходите на тях. Ходите и обхождате цялата къща..хе хе smile.gif

Така ли прекарваш доста време?

Темата отива в Разговорки

Редактирано от Станимир
Линк към коментар
Share on other sites

Хайде по-добре да не извърташ написаното от самия тебе. Като даваш методи за лечение, хубаво е да си ги проверил.

Заставате на колене и почвате да ходите на тях. Ходите и обхождате цялата къща..хе хе smile.gif

Така ли прекарваш доста време?

Ами да ти кажа като садиш цветя или плевиш прекарваш доста време по градината, която определено е по-голяма от къщата smile.gif

Ама ти интуитивното знание за нищо го нямаш smile.gif

П.С.

Пардон, ако те болят коленете, все пак пробвай ;)

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Заставате на колене и почвате да ходите на тях. Ходите и обхождате цялата къща..хе хе smile.gif

Ами да ти кажа като садиш цветя или плевиш прекарваш доста време по градината, която определено е по-голяма от къщата smile.gif

Ако сам не можеш (или не искаш) да видиш разликата между двете неща, дето си писал, аз съм безсилен да ти я покажа.

Линк към коментар
Share on other sites

Колене

Емоционална блокировка:

Болка или проблем в коляното е знак за липсата на гъвкавост по отношение на бъдещето. Болки в коляното обикновено се появяват в един напразно упорит човек, който не иска да вземе идеи и съвети от другите хора. Така него го боли, защото той се лишава от възможността да намери лесен начин да се гарантира неговото бъдеще.

Психична блокировка:

Тази болка ви помага да осъзнаете, че не сте достатъчно гъвкави. (Не забравяйте, че вашето тяло винаги се опитва да ви предупреди за това, което не може да реализира.) Явно не искате да приемете нови идеи и да промените отношението си към собственото си бъдеще или бъдещето на хората, които обичате, защото се страхувате от загуба на контрол над себе си или на ситуацията. Вие не трябва да смятате, че ако го направите това ще означава да коленичите или да се подчините. Може би, липсата на гъвкавост се дължи на факта, че се страхувате да станете като един от родителите си. Знайте, че можете да живеете един независим живот, независимо от родителите си. Но абсолютна независимост не съществува, всички ние от време на време имаме нужда от помощта на някого.

Духовна блокировка:

Нужно е да разберете самоблокажите, които не позволяват да проявите основните нужди на вашия истински Аз.

Лиз Бурбо – из „Твоето тяло казва: Обичай се!”

Линк към коментар
Share on other sites

Ето какво означава съня ти:

колене-Колениченето е лайтмотиват,около за добро или лошо се върти тълкуването,свързано най-вече с проблеми в семейството.

Вал Глейд "Алхимия на сънищата"

Линк към коментар
Share on other sites

...хм, сега се сещам, че това съм го и сънувал...значи, трябва да е добра техника :)

Тук споменаваш че си сънувал метода.Ами ако съня е означавал нещо друго?

За всеки случай ти дадох тълкуванието на съня.

Линк към коментар
Share on other sites

О да, съня за мен разтълкуван означаваше някои от нещата, които Чебурашка е цитирала.

Затова и молитвата е в тази връзка :)

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...