Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да тълкуваме сънищата си? Част 6


Guest Христо

Recommended Posts

Христо, мисля, че този сън има много общо предишния, който си пуснал за тълкуване.

Униформата някак си отнема различията и е ясен знак за принадлежност към определена група със специални функции и задължения. Сякаш първия сън говори за някакво твое желание да се приобщиш и да посрещнеш адекватно нечии очаквания (преструвката в края на съня).

Във втория сън, това другото, различното, което искаш да покриеш с униформата, е представено от затвореното и отчаяно циганче. Не е случаен факта, че то е на 11 години. Не съм много наясно с нумерологията, но знам, че 11 може да се разглежда като число на трансформацията. Като се замисля, то не е случайно и това, че употребяваш точно думата "циганин". Думата означава "недосегаем". Въпрос на лични асоциации е вече какво точно олицетворява циганчето за теб, но в моето съзнание сега изплува точно нежеланието на общността като цяло да се приобщи и да приеме определени норми. Този техен отказ ги поставя в позицията на отхвърлени, слаби и раними, в общество, в което един от критериите за успех е поне да си като другите, ако не можеш да си повече от тях. Та в този ред на мисли, като че ли ти се иска да пок(с)криеш тази различна, нецивилизована и първична част от себе си, за да "си свършиш работата" в обществото, както на всички ни се налага да го правим. И все пак, на тебе ти е нужно този малък хулиган в теб да живее, макар и озаптен в килия за известно време. .

Този елемент 2:1 се повтаря два пъти в съня ти. Ти и якия пич се мъчите да убедите един циганин да живее; България (нашите) бие Холандия (другите, чуждите) 2:1 Ще оцелее твоето циганче, според мен. :v:

Линк към коментар
Share on other sites

България (нашите) бие Холандия (другите, чуждите) 2:1
Но това не съм го сънувал. Станало е наяве. :)

Относно циганчето : вчера дадох стотинки на едно, да се радва и да се моли за мен. :D

Относно съня с униформата :

УНИФОРМА

- Ако я носиш, ще се радваш на ухажванията на личност от противоположния пол.

Случи ми се да получа внимание от хубавица, но не беше като че ли ухажване, а по - скоро... :3d_129: На момичето непознато, съм и се сторил сигурно слабичък, та тръгна да ме храни : взех си едно от учтивост и като го изядох, тя вика може още да си взимаш :3d_017: Аз благодарих и учтиво отказах. Да не би това да е било някакъв намек от нейна страна. :3d_031:

Наскоро бях сънувал, как аз и родителите ми сме отишли в някакъв магазин и от някакъв склад изкарват мини спортна детска кола (може би червена) - уж била купена от майка ми и баща ми за мен, но преди 10г. Тогава аз и те уж сме били в магазина заедно с колата ми и сме я забравили като сме си тръгвали. Сигурно тогава не съм не наситил на колата, та сега десет години по - късно се гекнах в нея и се развъртях из магазина. :3d_067::dancing yes::lol:

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Хаха, това за Холандия- България как съм го изтълкувала като сън! :3d_146: Отдавна не гледам мачове на нашите, че се ядосвам. Извини ме, Христо, на мен си ми прозвуча точно като сън. Е, да се утеша, че щом си го споменал при съня, може и да има някакво значение за тълкуването.

Между другото, много съм съгласна с това тълкувание на униформата в съновника.

Нищо не мога да кажа по въпроса за намека. При мен, ако започна да храня мъж си е направо натъртване, не знам за другите.

И за да не спамя, да си кажа моето съновидение.

Сънувах, че участвам в семинар, организиран от Архангел Михаил и Гавраил, на тема "Как да си направим скука". Беше много забавно.

Линк към коментар
Share on other sites

Извини ме, Христо, на мен си ми прозвуча точно като сън.
Нормално да ти прозвучи така. :D Това си е в стил моите футболни сънища. :D Но си е реалност. :lol: В темата за Разговорки има клип и инфо по темата, който се интересува.

Нищо не мога да кажа по въпроса за намека. При мен, ако започна да храня мъж си е направо натъртване, не знам за другите.
Не знам дали е намек, но ми беше някак странно. Не съм сигурен каква е била точно причината...макар че си имам варианти за обяснение. :) Може да си е помислила, че в една ситуация съм се жертвал за нея, но всъщност не беше така. Но тя може да си го е помислила, знам. Най - добре щеше да е да попитам :"Защо ме храниш ?" :D Но сметнах за неуместно, не ми стискаше, а и не ми се щеше да рискувам да я обидя. :D

При мен, ако започна да храня мъж си е направо натъртване, не знам за другите.
Е, то днешното поколение е по - отворено като че ли, и може би този жест не се приема като намек (поне от някои). :) А и как ще се приеме е въпрос и до човека на когото се прави...А и някои хора може просто да са си по - учтиви,по - отворени и да не влагат някакъв по - особен смисъл...

Макар че, ако някоя е хубава жена, тя би трябвало да е наясно какво може да си помисли даден мъж ако тя му предлага нееднократно от храната си. :PЧудя се като комплимент ли да приема поведението и или като обида... :D Може да е било просто учтивост, която много хора не проявяват защото не се сещат или просто не искат, та и затова ми се стори неочаквано (а и аз видях учтивостта и към друг хора, та може да си е такава просто). :) Но от друга страна то ако е само учтивост, по принцип би трябвало само веднъж да се предложи (явно съм изглеждал като човек на който му е неудобно да си вземе повече и на нея и е станало неудобно от това, че на мен ми е неудобно :D). Както и да е, след дъжд качулка - трябваше вместо да вадя ст`инки за цингето, да попитам момето кога пак ще ме почерпи с "Бейк ролс". :lol:

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах, че участвам в семинар, организиран от Архангел Михаил и Гавраил, на тема "Как да си направим скука". Беше много забавно.
Хем скука, хем забавно. :lol: Може би от небето ти се казва да следваш набелязаните цели, но да не забравяш и за забавленията.Може и пътуване да те очаква, понеже пише за разширяване на познанията в по - долните тълкувания, а пътуването е свързано с широта.

АРХАНГЕЛ

- Ако сънувате

архангел

с тръба - в момент на затруднение ще намерите, спасение; ако е с меч - очаквайте скорошно възмездие.

СЕМИНАРИЯ,

СЕМИНАРИСТ - в съня предупреждава да не се отклоняваш от набелязаните цели и планове, да се въздържаш от съблазни и изкушения, колкото и невинни да изглеждат.

СЕМИНАР

- Ако сънувате, слушате или говорите на

семинар

- очаква ви щастливо и романтично пътуване; ако вие го организирате - ще направите добро спестяване.

Семинар

Да сънувате, че организирате

семинар

това значи, че разширявате своите познания

http://www.sanownik....eywords=семинар

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Снощи "паркирах трамвай на зелена морава в стръмен двор на къща, в която влезох за да ям. Знаех, че ще оставя трамвая там и се чудех дали има ръчна спирачка. В къщата имаше хора, които вече бяха яли и мойта котка, която си лежеше в приземния етаж". ?

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах, че участвам в семинар, организиран от Архангел Михаил и Гавраил, на тема "Как да си направим скука". Беше много забавно.
Хем скука, хем забавно. :lol: Може би от небето ти се казва да следваш набелязаните цели, но да не забравяш и за забавленията.Може и пътуване да те очаква, понеже пише за разширяване на познанията в по - долните тълкувания, а пътуването е свързано с широта.

Според съновника, значи, всичко ми е ОК, даже малко трябва да му отпусна края (според теб, Христо). :3d_022: Ох, че ги обичам тези съновници!

Линк към коментар
Share on other sites

Снощи "паркирах трамвай на зелена морава в стръмен двор на къща, в която влезох за да ям. Знаех, че ще оставя трамвая там и се чудех дали има ръчна спирачка. В къщата имаше хора, които вече бяха яли и мойта котка, която си лежеше в приземния етаж". ?

Мисля ,че сънят ти означава подобряване на финансовото ти състояние, и че държиш ситуацията под контрол.

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах наводнение. Беше нощ, а улиците бяха залети с вода, по улиците газеха котки, бяха мръсни, една мяукаше, отидох да я спася, но тогава се събудих.

Преди време четох някъде, може би в книгата на Алексей Ксендзюк "Тайната на Карлос Кастанеда" за котките и египетските вярвания. От рода ,че котката живее в този свят и отвъдния едновременно, и тя спомага за осъществяването на тази връзка и у човека.

Във тази връзка си спомням за "втората душа-Ка", или така нареченото "сънувано тяло", в което се съдържа цялата магия. То е звезден пътешественик посещаващ необятността. От моя гледна точка в Библията е споменато "И ще дойда и жилище в него ще иззидам". Както и "пак със плътта си ще видя Бога".

То е реално съществуващо. Видях своето преди около 13 години. И след това започна едно търсене какво означава.

Християните вярват, че след като умрът ще им се даде тяло , с което ще заживеят вечно. Не съм сигурен дали знаят, че участват в неговото изграждане, в "прикачването на рационалния ум" към него.

Наскоро един човек ми сподели, че е видял своето "светлинно тяло". Във същия момент е получил усещането все едно, че умира.. Не е чел нищо по въпроса . Докато разказваше и аз му го видях...

Виждал съм го и на едно момиче, което работи в черква, както и на един мой приятел. На момичето си беше вътре в нея, а моя приятел го чаках и "то" го изпревари. Аз много се зарадвах.

Може би малко се отплеснах за котките, но това е нещо ,с което ги свързвам.

Иначе , във връзка на сънищата на Chaos, на моменти Учителя нарича Бог - Слънце. Това е от неговият символизъм. Но това би трябвало да означава, че Бог й казва, че й е Баща.

Редактирано от mecholari
Линк към коментар
Share on other sites

Един нов прилив на Живот, Знание и Сила идва у него. Тогава

в човека се ражда Радостта, а с нея и Любовта към Вечния. С този нов подтик той започва

да устройва живота си. Когато в душата на човека се роди Любовта, той стъпва в Пътя на

ученика. Бог е чувствителен и отзивчив за всеки порив в човешката душа. Той отговаря

на тази Любов. И как се проявява Любовта на Вечния към човека? Той съизволява да се

прояви като Велик Баща и взема положението на Учител. Той слиза до уровена на човека,

за да го повдигне и направи като Себе Си. Човек взема положението на ученик. От този

момент започва живот на учение и работа. Човек се подготвя да приеме и изяви Любовта и

Доброто и намира мястото си в Целокупния живот. В красивия образен език на мистиците

това положение се нарича цъфтене и вързване. При тази степен на ученичеството човек е

свободен и неуязвим, има сила и власт, може да помага на своите по-малки братя и да ги

повдигне. Това е висока степен в Пътя на ученика. Ала преди да дойде до това положение,

човек трябва да мине през големи изпитания, скърби и страдания. В тези страдания той

остава сам. Всичко, каквото има, изгубва, жертва личното; в този огън то изгаря. Човек

се освобождава от всички връзки и ликвидира с всички дългове на миналото. След като

мине през този изпит, той може да създаде пак връзки и отношения, ала вече е свободен

от тях. Когато човек издържи този изпит, той става ученик на Единия Учител.

Учителя говори за ученика:

Пътят на ученика е път на зазоряване, вечен път на съвършенство.

Временното, преходното, несъвършеното не може да бъде идеал за човешката

душа. Само Великият, Вечният, Съвършеният, Непостижимият може да бъде

идеал за човешката душа, идеал, към който тя вечно ще се стреми. Това е пътят

на съвършенството.

А това е Живот вечен, да познаваме Тебе, Единаго истиннаго Бога, и Христа,

Когото Ти си изпратил.

От „Учителя - обзорна книга

Попаднах на него току що, иначе препрочетох за да си опресня извесни търсения и намирания в моя път. Така сутринта се зачетох за тракийските Аполон и Дионис. Интересно е , че Дионис се проявява през нощта като oгън, и двамата са наречени Първородния Син, а преди време споменах, че съм видял Христос, и сега споделям, че е именно в такава форма.

Затова, струва ми се, разбирам думите на Учителя:

„Господи, тури целия свят в огъня на твоята Любов“.

Редактирано от mecholari
Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах, че се катеря по едно дърво и се озовавам в космоса. После наблюдавах движенията в слънчевата система. Имаше нещо особено във Венера и Слънцето: движението на Венера приличаше на бягане и подскачане към слънцето, докато не застана точно пред него. Стори ми се много красиво всичко това, и някак спокойно-радостно.

Изобщо нямам идея как да го тълкувам този сън. :hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах, че аз и някакъв як младеж (познат ми само по физиономия) надъхваме един 11-годишен циганин попаднал зад решетките (бяхме пред килията му). Не искаше да живее, мислеше за самоубийство, оплакваше ни се. Ние му повдигахме духа, говорехме му позитивни думи и той постепенно започна да става по - оптимистичен и постепенно идеята за самоубийство взе да го напуска.

Христо, може и наистина да сте свършили тази работа :)

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах, че се катеря по едно дърво и се озовавам в космоса. После наблюдавах движенията в слънчевата система. Имаше нещо особено във Венера и Слънцето: движението на Венера приличаше на бягане и подскачане към слънцето, докато не застана точно пред него. Стори ми се много красиво всичко това, и някак спокойно-радостно.

Изобщо нямам идея как да го тълкувам този сън.

:)

Преди да си легна да спя ,прочетох следните редове:

............

В космичното пространство има области, проникнати от по-гъста или по-рядка

материя. Сега Слънчевата система напуска гъстите сфери на космичното пространство и

влиза в по-рядка среда, в по-фина материя.

Учителя казва:

Сега започва възходящият път на Слънчевата система. Тя започва да се

издига към по-редки сфери, в нови космични пространства, в които има по-

възвишени духовни сили. Слънчевата система сега влиза в една нова зона на

Духа. Онези хора, които са готови, ще възприемат тази вълна.

...........

Така си затворих компютъра, и сега ми се появиха заедно с твоя сън. :)

Когато Венера се появи в моя сън, в последствие разбрах за картината и сънищата на Pavli. Тогава планетата прояви един изключително тайнствен характер, появявайки се и изчезвайки. А аз разсъждавах за скритата Любов. Тази, за която не се говори а се чувства...

По същото време майка ми сподели едно свое преживяване в черквата св. Богородица в родния ми град, как чувствала Майката Господна, като своя Майка, и плакала. И разсъждавах колко малко е написано в Библията за дева Мария, и дълбокия символизъм, който носи. Та в нейната утроба е Бил Духът и е излязал от там...

Какво казва Мария спокойно и радостно?

46 И Мария каза: - Величае душата ми Господа,

47 И зарадва се духът ми в Господа Спасителя мой. (Евангелие от Лука 1 глава).

Аз след това имах едно преживяване. Чувствах една жена все едно, че е бременна. И цял ден не спрях да се радвам на това. А тя носеше Духът в себе си, все едно Синът на Бащата...

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо

Сънувах, че аз и някакъв як младеж (познат ми само по физиономия) надъхваме един 11-годишен циганин попаднал зад решетките (бяхме пред килията му). Не искаше да живее, мислеше за самоубийство, оплакваше ни се. Ние му повдигахме духа, говорехме му позитивни думи и той постепенно започна да става по - оптимистичен и постепенно идеята за самоубийство взе да го напуска.

Христо, може и наистина да сте свършили тази работа :)

А дано !:)

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо

Аз над Бойко ! Сблъсък с черния крал !

Сънувах, че съм на една висока тераса с книга в ръка. На по - ниска тераса беше Бат Бойко и махаше на радващите му се най - отдолу тълпи !:) Аз седях най - отгоре, оставих книгата на парапетчето на прозореца и се приближих към парапета на терасата, за да виждам по - добре какво се случва, за да се радвам на радостта на хората към Бойко. Сякаш се чувствах като властващият в сянка или като такъв, който някой ден ще постигне повеч` от Бойко.

После сънувах, че аз и други хора сме се събрали около правоъгълна маса. Бяхме люде от две различни кралства. По едно време, черният крал от другото кралство (с черна коса, целият облечен в черно) се избъзика нещо с мен и ме обиди ! Чашата преля (той или неговите хора имаха и някакви други провинения). Аз скочих и го ритнах в мутрата. :D След това бързо грабнах стол, същото сториха и 3-4 човека от моите. Застанахме при вратата, готови да бягаме ако ни нападне (хмм, дали пък не сме били по - малко, та толкова бързо сме помислили за бягство). Бяхме застанали плътно един до друг, настръхнали,със столове в ръцете, готови да се вардим взаимно, до смърт. От другите само черният крал се приближи към нас. Аз взех да му припомням И някакви минали провинения заради които, но гадното беше, че се затруднявах в тази си оправдателна дейност - не помнех детайлите по случаите, а се мъчех да изкарам някаква по - общо информация, все пак обясних нещо. Не помня какво стана.

Струва ми се, че сънувах и черните си обувки прани - сякаш чаках да изсъхнат, за да ги обуя.

Сънувах и че днес съм на изпит, макар днес да нямам такъв.

Линк към коментар
Share on other sites

Преди време четох някъде, може би в книгата на Алексей Ксендзюк "Тайната на Карлос Кастанеда" за котките и египетските вярвания. От рода ,че котката живее в този свят и отвъдния едновременно, и тя спомага за осъществяването на тази връзка и у човека....

Аз често сънувам котки, а веднъж преди няколко години в съня ми се яви котката на братовчедка ми, с която си говорихме по телепатичен път. Спомням си, че ми каза погледни ме в очите или нещо такова, аз я погледнах и видях земното кълбо. :blink:

Редактирано от Ягода
Линк към коментар
Share on other sites

" Живял съм с няколко Зен майстори, всички от тях котки" - Екхарт Толе.

Екхарт Толе е написал книгата "Нова Земя".

http://kibea.net/bg/author/ekhart-tole

Ягода, когато се заговорихме за котките, това "изтече" от един мой приятел във Facebook.

http://www.facebook....com/#!/stoychoi

Тази книга не съм я чел но преди време видях Учителя да свири на цигулка а до него беше земното кълбо, изчезна и се появи ново такова. Моето тълкувание на това беше:

"И ще ви дам нова земя и ново небе, в които царува правда".

Това се случи след като изпълнявах мантра от Борислав Русанов върху името на Учителя. А пък Стойчо съм го "намерил" пак през Борислав.

Стойчо написа преди време нещо много интересно за планетите на база "случайно хрумване", без да ги е сънувал. Тогава малко си поговорихме и станахме приятели. :)

ПП: След това, на същия или следващия ден си написах "стихотворението" - 2012.

Редактирано от mecholari
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо

Артилерийските сили на дома ми свалят 2 летящи чинии.

Сънувах, че аз и вуйчо ми сме в двора ми. Нас прелитат три малки летящи прозрачни чинии, движещи се на въздушно - воден принцип (каквото и да значи туй). С вуйчо почнахме да хвъргаме камъне по тях. Уцелихме две и те паднаха в двора (мисля че тази триада се беше запътила към язовир). Грабнах едната от чиниите и я внесох у нас. От нея излезе малък черен прилеп, ама сякаш малко по - голям от обикновените прилепи - прилеповидно създание, което имаше нормално зрение (не беше сляпо). Опитах се да заговоря мъничката твар, но тя побягна без да успея да я хвана.

Наскоро пак сънувах вуйчо ми. Бях се качил на седемте рилски езера и мислех да преспя там (беше нощ). Вуйчо ми ме откри и ми забрани да остана, слязохме долу.

Линк към коментар
Share on other sites

Христо, като гледам подписа ти, сигурно този прилеп е бил някой свещеник-Батман. :) . А някой ходжа се е преправил на вуйчо ти.

Аз наскоро сънувах мъртвия си вуйчо. Питаше ме „Защо ме събуди толкова рано?“.

Вуйна ми, силно начевирана , искаше да й измия чашите. И в съня си й бях обърнал леко гръб, студено дистанциран. Но й казах :“Щом трябва ще ти ги измия.“. И вътрешно се съгласих да го направя.

По-късно сънувах мъртвата си баба, като едновременно с това беше и Духът. И след това се сдобих с усещането, че Е едновременно и майка ми, която е жива. И попитах „Как да Те наричам?“. „Искра“ (като майка ми). А аз й в съня си смених ударението. Пък може и да не бях аз.

Днес сутринта го споделих с майка ми ,а тя си има приятел ходжа- Орхан. Той веднъж й казал, че Раят е в нозете на Жената.

Аз се сетих за един мой сън, който е от преди 15 години, може би. Тогава се сънувах в черквата св.Георги в родния ми град и паднал ничком се молех по „мюсулмански“. А пред мене имаше обути нозе в сандали. По-скоро ги чувствах, отколкото да ги виждам. И не можех да си вдигна главата пред Силата...

Майка ми каза, че вчера заваляло дъжд на почивката в нейната работа. И всички тръгнали да бягат а тя им говорела „Стойте ще излезе дъга. Стойте, ще излезе дъга..“. И малко по-късно излезли две, огромни и чудно красиви. Тези, които останали не били виждали скоро, и точно такива. А майка ми ги питала:“Знаете ли, че дъгата е Завета между Бога и Земята?“. А те не били чели Библията. :)

Аз й разказах отчасти лекцията " Майката на съвършенството ", която по същото време излезе със съня ми в сайта.

.......

На физическото поле англичаните туриха силата във водата, германците във въздуха взеха силата. Та сега едните по вода са силни, другите по въздух са силни. Кой побеждава? От въздуха е по-опасно, отколкото от водата. И се оттеглят сега и мислят. Казвам: Мнозина сега сте силни като англичаните по вода, по въздуха не сте силни. Германците по ум са по-силни. Англичаните се заблудиха в своето богатство. Казват, 200 години те всякога са побеждавали. Така мислеха и започнаха да уповават на водата. Казват: „Горе въздушните работи не са толкоз важни, но водата.“ Иде вече времето за ума. Мнозина от вас претърпяват крушение по море. По вода трябва да бъдете силни, но колкото сте силни по водата, толкова трябва да бъдете силни и по въздуха. Не само така, но има една сила още по-голяма от англичаните. Ако дойде един от военните капацитети на Бялото Братство, на Всемирното Бяло Братство, той само от брега, като погледне всичките параходи ще останат на мястото си. Всички матроси ще заспят, ще ги приспи, тия които са във водата, ще приспи и тия, които са горе в аеропланите. Какво ще правят тогава, как ще воюват? Вие сега още се биете с параходи. Вие казвате: „Долу оръжието!“ Не долу оръжието, но тази сила седи по-горе от силата на водата и силата на въздуха. Казвам: Доброто е сила вътре. Когато обезоръжиш водата, когато обезоръжиш въздуха, нова сила ще дойде.

Казва: „Блажени нищите духом, защото е тяхно Царството небесно“. Превеждам: Блажени, които любят Бога с всичкото си сърце, с всичката си душа, тяхно е Царството небесно. То е новото учение, което [идва, б.р.] в света сега да спаси света.

Казвам: Сега всички трябва да бъдете силни. Едно време бяха силни на земята. После станаха силни на водата. Сега станаха силни на ума. Сега трябва да бъдете силни и в светлината. Казвам: Новите хора трябва да бъдат силни в светлината.

Отче наш.

.....

Христо, ти да не победи англичаните и германците? :)

Редактирано от mecholari
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Христо

Артилерийските сили на дома ми свалят 2 летящи чинии.
И в същия сън в двора имаше голям крокодил. Баща ми му се радваше, но аз исках да го махне, защото ме беше страх. Тази сутрин пък сънувах някакви гадни змии. Вчера сънувах, че някой от семейството ми (майка ми или сестра ми, не съм сигурен коя от двете), натика котката ни в буркан с мед и го затвори. Котката обаче не умря. Бурканът беше отворен, котката изскочи от него : беше станала още по - бясна (явно е лудувала и затова е била затворена). Тази която я затвори в буркана продължи да я дразни и котката се превърна в лош човек (може би мой двойник), който започна да се бие с мен. :D

Казвам: Доброто е сила вътре. Когато обезоръжиш водата, когато обезоръжиш въздуха, нова сила ще дойде.
:)
Христо, ти да не победи англичаните и германците? :)
Не знам, дано да съм ги победил в смисъла на цитираната беседа. :3d_127: Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Имаше нещо особено във Венера и Слънцето: движението на Венера приличаше на бягане и подскачане към слънцето, докато не застана точно пред него.

Ако погледнеш в темата "астрономия за астролози" пише ,че Венера ще застане пред Слънцето на 06.06. И след това чак след осем години.

Тази дата ме накара да си спомня един мой сън, където видях триъгълник очертан в синьо, и вътре в него и под него се извършваха пресмятания, изчисления. И видях датата 06.04.2012, която след това се превърна на 06.04.2019. Седем годишен период.

На 06.04. иначе имахме концерт в програмата, наречен "Искра от Слънцето". Аз мойта си я намерих и в сънищата. :)

В съня ми до този триъгълник дойдоха и други такива. Един от тях си, според мене.

Колкото до седем годишния период, доверявайки се на личните си преживявания и проявите на собствената ми психика, единственото ми обяснение е, че това е последната седмица от пророчеството на пророк Данаил.

Редактирано от mecholari
Линк към коментар
Share on other sites

Всяка добра мисъл и всяко добро чувство и желание са роса, която слиза

нощем. Всяка добра постъпка е дъжд, който слиза денем. Ако приемеш росата и

дъжда, ти ще бъдеш радостен и весел, както малките тревици.

Добрите мисли, добрите чувства и желания са лъчи на Светлината, които

носят храна за Живота.

Добрите постъпки са лъчи, цветове на Светлината, които носят живия

хляб за душата, за да познае Тогова, Който я е родил.

Учителя

Линк към коментар
Share on other sites

Mecholari, не знам как се случва така, но отново си изказал нещо, което аз съм премълчала, когато съм описвала този сън.

В по-предишен пост спомена Искра. Казах си, че това е случайно, на много хора майките могат да се казват така. Сега пък, сякаш да го потвърдиш, си споменал "Искра от Слънцето". Това, което аз не написах беше, че дървото беше в двора на дядото на една приятелка от детството, която се казва Искра, а къщата наричахме "Слънцето" заради една много красива дърворезба на входа, която изобразяваше слънце.

Сториха ми се маловажни тези подробности, затова и не писах за тях, а те явно са имали значение...

Линк към коментар
Share on other sites

Chaos, аз обръщам сериозно внимание на случайността, защото имам сънища, по които хората не изказват мнения.

Току що сънувах русо дете на около 11, 12 години. В съня си имах усещането, че това е сина на Спас, много успял тук в Лондон строителен предприемач, за когото работят над двеста човека. За детето му бях чувал, че има моменти, когато си блъска главата в земята.

В съня ми играеше на пода с неподходящи за възрастта му играчки. Изведнъж дойде и ме прегърна и опитваше се да ми каже нещо заеквайки. Въздишкка се изтръгна от мене, "О, Господи...!" Аз седях изцяло на легло и то така се отдръпна към стъпалата на краката ми и вдигна поглед гледайки на горе, а в очите му и във мене настъпваше Мир.

Ето тук , след това разбрах, че детето се казва Даниел. Пък аз случайно, това бях правил малко по-рано (лична кореспонденция):

......

Изпратeно 28 април 2012 - 23:21

25 Знай, прочее, и разбери, че от излизането на заповедта да се съгради изново Ерусалим до княза Месия ще бъдат седем седмици; и за шестдесет и две седмици ще се съгради изново, с улици и окоп, макар в размирни времена.

26 И подир шестдесет и две седмици Месия ще бъде посечен, и не ще има кои да Му принадлежат; и людете на княза, който ще дойде, ще погубят града и светилището; и краят му ще го постигне чрез потоп; и до края на войната има определени опустошения.

Ще ти кажа какво си мислех през нощта.

Не знам кога е живял Данаил, но по горните цитати е седем седмици ,според мен, преди Христа. Колко години е „живял“ Христос? Според повечето хора е бил разпнат в тридесет и третата си година. Аз го взимам 32 и малко, като няколко месеца между Коледа и Възкресение. Но, календара всяка година датите са различни. И така взимам 32,456789 числата в естествена последователност след запетаята. 1 и 0 са и 10 и съдържат всичките останали. И ако умножа 32,456789*62 седмици=2012.321 . Т.е. 2012 година, а след запетайката имаме обратно отброяване... Т.е, за мен, стартира последната седмица. Колко е дълга?

Ако разгледаме Данаил има 12 глави. Колкото е бройката на Христовите ученици... Какво става в последната глава?

1 И в онова време великият княз Михаил, който се застъпва за твоите люде, ще се подигне; и ще настане време на страдание, каквото никога не е бивало откак народ съществува до онова време; и в онова време твоите люде ще се отърват, - всеки, който се намери записан в книгата.

Книгата на Живота?

2 И множеството от спящите в пръстта на земята ще се събудят, едни за вечен живот, а едни за срам и вечно презрение.

Мъртвите се събуждат. Това е Архангел Михаил?

5 Тогава, като погледнах аз Даниил, ето, стояха двама други, един на брега отсам реката, и един на брега оттам реката.

Това за мене е връзка между този свят и отвъдния. Именно, защото когато Илия дава духа си на Елисея, той стои от другата страна на реката... А библията свидетелства, че Илия се преражда в Йоан Кръстител...

А ти сега си до Кръстова гора. :)

6 И единият рече на облечения в ленени дрехи човек, който бе над водата на реката: До кога ще се чака за края на тия чудеса?

7 И чух облеченият в ленени дрехи човек, който бе над водата на реката, когато издигна десницата си и левицата си към небето и се закле в Оня, Който живееше до века, че това ще бъде след време, времена и половина време и, че всичко това ще се изпълни, когато ще са свършили да смажат силата на светите люде.

Веднъж с тебе расъждавахме върху седмото изречение и седмата дума в книгата. (поправи ме ако бъркам, карам на спомени).

Значи ,половин време? 32:2=16 .16 години?

Аз имах сън, където сънувах 06.04.2012 и след това 06.04.2019. Седем години?

16 1+6=7?

Това в Техническия университет го наричахме, „Нагоденко“. Т.е. тръгнал съм още от самото начало от моя сън... Защото практически с това разполагам и е истината за мене.

Ти имаше мечка и разрушен град. А сега днес по случайност, Слънчева публикува:

http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=13123&pid=167589&st=0&#entry167589

Утринни слова - Трета година (1933 - 1934)

Ново разбиране за времето, том 1

СИНОВНО ОТНОШЕНИЕ

А ние с тебе си говориме, за Сина и Отца ,и аз ги правя тези сметки през нощта преди да излезе лекцията. А ето това е част от нея:

........

Мечката дошла до един голям камък, извадила една мравка и я дала на едно от мечетата. Той забелязал, че мечката ритнала едно от мечетата. То се търкулило и той видял, че това мече не става, то умряло. Така го шибнала майката. Майката го поклатушкала, поклатушкала и почнала да реве. Тя ритнала това мече, защото то се тикало напред, при майка си за храна, а другите мечета оставали назад. Аз тълкувам сега този разказ: Твоята лакомия става причина за твоето нещастие. Не изкарвай от търпение, със своята лакомия, майка си – мечката, че да те удари. Това се случва често в света. Благото, което имаме в света, ни е дадено. Човек като вземе своето благо, да се радва за благото, което трябва да дойде и за другите същества. В това отношение всички не трябва да бъдете едностранчиви.

........

Съжалявам, ако те натоварвам, всъщност няма с кой друг да споделя какво си мисля. А като го направя Ивета ми трие мненията. Смята, че не са ценни.

До това съм стигнал с твоята мечка. Не преставам да мисля за нея.

........................

В съня с мечката имахме разрушен град. А сега къщи започнаха да се рушат в София. Та случайностите са сериозна работа, според мен.

ПП.: Случайно разбрах, че имам и грешка с детето. То е на седем години. Това не е детето на Спас, а връзката с името.

Редактирано от mecholari
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...