Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Лечение с пирамида


Recommended Posts

Всеки от нас може да направи пирамиди за самия себе си. Особено важно било те да се изработят от изолиращ материал – стъклопласт или стъклобетон, като не се сложи нито един гвоздей. Тази препоръка се обяснява с факта, че наличието дори на съвсем малко метал в конструкцията на пирамидата намалява ефекта от нейното действие. Върхът трябва да бъде ориентиран към Полярната звезда.

Ако човек държи до себе си кристално вещество, обработено във вид на пирамида, или пък ако пийне вода от съд във вид на пирамида, ако хапнео т такъв съд дори само веднъж, това ще го спаси от такива страшни болести като рак, туберкулоза, хепатит. Но тук те предупреждават и за това, че човек не трябва да изпада в заблуждение – например да си въобрази, че щом пийне глътка вода от пирамида или вземе пирамидален камък в ръце, веднага ще оздравее. В такъв момент той най-вече трябва да не забравя, че е създаден по образ и подобие на Твореца и да съзнава, че е частица от него. Той трябва да се опита да забрави собствените си проблеми и да “превключи” на проблемите и на другите хора. Тогава такъв човек ще се окаже по-силен от каквато и да е болест.

Според изследователи в областта, ако вътре в пирамидата се оставят няколко пластмасови съда с дестилирана вода и се наблюдава състоянието на водата в продължение на три зимни месеца, тя няма да замръзне, ще запази свойствата си през цялото това време. Минималната температура на въздуха вътре в пирамидата е минус 38 градуса. Когато измерили температурата на водата в съдовете, се оказало, че тя има същата температура. Така се получавало и с обикновена минерална вода в пластмасови бутилки. А можете ли да си представите нещо подобно? Водата да не замръзва при минус 40 градуса температура. Но да продължим.Други експериментатори държали в пирамидата семена за селскостопански посев

малко преди да ги засеят. Добивът се повишил почти със 100 процента, посевите не боледували, не се влияели от сушата. Количеството токсини в тях рязко намаляло. Аналогични резултати били получени, когато около засадените площи били сложени контури от камъни, експонирани в пирамидите.

Всеки може да си изработи малки пирамиди за домашно ползване, изхождайки от закона за Златното сечение. Нищо особено и нищо сложно. Просто трябва да запомните и да спазвате такова съотношение, при което височината на пирамидата да съставлява две трети от нейната основа, а ъгълът при основата да е 58 градуса. Домашна пирамидка можете да си направите от хартия, картон, плат, опънат на дървени пръчици. Можете да си я приготвите и от дърво или пластмаса, както и от стъкло и други подръчни материали. Единственото условие е пирамидата да не се скрепва с гвоздеи или други метални предмети. Частите може да се залепят, а може и да се сгънат, като ръбовете се изгладят добре. Такава пирамида може и да няма дъно, ако сте решили да я използвате например за премахване на стрес. Помолете някой от близките ви у дома да измери ръста ви, когато сте седнали със сгънати крака. Прибавете към измерената височина още една трета част от нея. Ето толкова ще бъде височината на вашата

пирамида. Върхът на такава пирамида може да е както остър, така и пресечен. Това обаче при домашната пирамида не играе никаква роля. И така, под тази пирамида можете да премахвате стресови състояния, да се зареждате с енергия за целия ден, да се избавите от главоболие.

Но ако сте решили да използвате пирамидата за зареждане на вода, амулети, най-добре е да си изработите пирамида с височина 50 см, от плътен картон. Такава пирамида вече непременно трябва да има основа (дъно), за да се образува сключена фигура.

Вие използвали ли сти пиромидите за лечение?

Имате ли опити и наблюдения?

Линк към коментар
Share on other sites

Снощи имах невероятно изживяване свързано с пирамидите на сън.Разхождах се в тях ,движех се някак странно и погледът ми имаше страннен обхват.Бях учудена от това какво значение имат те за планетата(глобално),като живо същество,едни диаграми се появяваха,едно знание...бях опиянена.Все едно живея в два свята толкова различни и същевременно допълващи се.

На сутринта се събудих с идеята ,че трябва да направя пирамида в стаята на децата.Нямах представа как може да стане това,така че благодаря ти Аделаида за темата. ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Поздравления за темата :)

Пирамидите са ми биле винаги интересни

склонен съм да вярвам,че въздействат по някакъв начин .

piramida_besedka.jpg

Пирамидите в помощ на човека

Редактирано от bee_bg
Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти Бее Бг, за информацията!

Ние в къщи също си имаме от тези пирамиди собственоръчно изработени и ги използваме, когато има нужда! Не е трудно, всеки може да си изработи сам. :3d_051:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 years later...

Скоро научих от приятели за пирамидата в с. Спасово. Някакви впечатления от там?

Линк към коментар
Share on other sites

сега видях темата, сънувах, че трябва да направя пирамида в двора си в Княжево. Нямам идея от какъв материал трябва да е и колко ще ми излезе. Пуснах информацията във фейсбук, да видим кой с какви предложения ще излезе. Пирамидята трябва да е доста голяма, да може да се влиза вътре и да се събират хора около маса, за братски обеди например :)) Ще се радвам на идеи от тук

Линк към коментар
Share on other sites

  • 8 months later...

Здравейте,искам да си направя такава,лечебна пирамида в къщи.Съпругата ми има рак на мозъка и сме решили да пробваме вече всичко нетрадиционно което открием или ни кажат.Някой може ли да сподели мнение

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, съпругата Ви ще оздравее!

Направете пирамида - тя ще помогне. Ще говоря и ще ви свържа с човек, който е изработил вече няколко за себе си.

Нека съпругата Ви да си смени мястото, където спи. По възможност нека никой не спи там, нито дори в близост до мястото, където тя е спяла.

Освен това нека премине на разделно хранене - има информация в нет-а.

Също така вижте есенциите на д-р Бах.

Промяна в начина на мислене е много важна - потърсете книгите на Луиз Хей например "Излекувай живота си". За целта дори може да се обърнете към подходящ психотерапевт.

Процесът е такъв, че аз НЕ бих препоръчала точков масаж, иглотерапия, или някакво енергийно въздействие от типа на рейки, прана и др.подобно.

Кураж!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте приятели!

Миналата година посетих селището Азарея в Троянския балкан.

Там има пирамида с кристал на върха.

Ето линк .Може да почерпите и други идеи.

Авторите на този проект са дали и инфо в сайта си.

Редактирано от Розалина
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, съпругата Ви ще оздравее!

Направете пирамида - тя ще помогне. Ще говоря и ще ви свържа с човек, който е изработил вече няколко за себе си.

Нека съпругата Ви да си смени мястото, където спи. По възможност нека никой не спи там, нито дори в близост до мястото, където тя е спяла.

Освен това нека премине на разделно хранене - има информация в нет-а.

Също така вижте есенциите на д-р Бах.

Промяна в начина на мислене е много важна - потърсете книгите на Луиз Хей например "Излекувай живота си". За целта дори може да се обърнете към подходящ психотерапевт.

Процесът е такъв, че аз НЕ бих препоръчала точков масаж, иглотерапия, или някакво енергийно въздействие от типа на рейки, прана и др.подобно.

Кураж!

Благодаря Ви

Съпругата ми е оперирана досега 3 пъти за 3 години.Стана така,че вече нямаше как да се оперира,проблема беше доста надълбоко.Миналата година ,май месец ,правихме кибернож в Турция.След първата контрола,там,нещата изглеждаха обещаващо добри,започнахме химиотерапия с хапчета,след 2-та контрола,нещата изглеждаха още по добри,стопиран процес,намалени размери на "нещото".Стигнахме до започването на 8 прием на химиотерапия,но не ни го позволиха,заради ниски нива на тромбоцитите.Минаха близо 2 месеца,нещата започнаха да се влошават,получи се мозъчен оток,спря да говори,дясната страна почти е парализирана.Тръгнахме на нова контрола в Турция,нещата след Ядренния резонанс,не бяха въобще добри."Нещото" се беше уголемило,появили са се разсейки,назначиха химиотерапия чрез вливане,първата я направихме там.Следват още 5 на през 15 дена.Пробвали сме какво ли,чели сме,за много "лекарства",билки,традиционни и нетрадиционни методи,ходихме на църква да се молят за нейното здраве,опитваме вече всичко

Линк към коментар
Share on other sites

Никакъв опит нямам с лечение на рак, но наскоро попаднах от една тема тук на ето тази билка. Дали е ефикасна, не знам, но поне е безопасна. http://www.blitz.bg/article/9576

Някои казват, че ако човек си повтаря "Излекуван съм от рак" медитирайки, така се самопрограмира и има шанс да си помогне. Само, че как точно да медитира- това могат други хора от форума да ви обяснят.

Успех!

Редактирано от query
Линк към коментар
Share on other sites

Преди няколко години получих главоболие което продължи доста време без прекъсване Съвсем случайно попаднах на такава тема за пирамидите Но незнаех как да си направя затова импровизирах Направих си я от картон и си я закачих над леглото където спя Главоболието изчезна веднага и не се появи повече Незнам дали беше внушение или истина но пирамидата ми помогна

Иван Танчев не се отказвайте пробвайте всичко каквото можете Ако не помогне поне няма да навреди Разбира се без да спирате лечението което са ви назначили

Имахме един познат на който бяха сложили някаква страховита диагноза Освен лечението което му бяха назначили той пи разни билки и какви ли не работи Кой каквото му кажеше всичко пробваше и се излекува Когато го попитахме кое го излекува той отговори че незнае ,че толкова неща е пил че не знае кое точно го е излекувало Аз мисля че освен всичко друго нещото което го е излекувало е желанието за живот че не се отказа да се бори и не загуби надежда

Редактирано от сиджей
Линк към коментар
Share on other sites

Търсете книгата на Богомил Герасимов -Тайнствената сила на пирамидите. Свалил съм я от някъде но не помня откъде. Там има всичко което ви интересува, даже и повече.

Как да си направим пирамида

Най-напред нека решим от какъв материал да бъде. Препоръчвам всякакъв материал, който не е на метална основа: летви и дъски, но без пирони, пластмасови плоскости (да не са прозрачни или матови, ако пирамидата ще се използва за здраве), обикновен твърд картон. Мисля, че картонът е най-подходящ, най-лек е и когато се превръща в пирамида за окачване над леглото, няма опасност да падне и да нарани спящия под нея. Не трябва да забравяме също, че всички специалисти пирамидолози по света са експериментирали най-често с картонени пирамиди. Досега не съм срещал нито един ред срещу този евтин и достъпен материал.

Обикновено всички специалисти препоръчват домашните модели да се правят по пропорционалните модели на Голямата пирамида в Гиза. Това означава строго определена дължина на основите, на страните на четирите триъгълника, на височината на цялата пирамида и, естествено, ъгълът на наклона да бъде колкото е възможно по-близо до този на Голямата пирамида - 51о 51'14''. При изработване на пирамида за домашно ползване не е необходимо да се занимавате с ъгли - те се получават автоматично, ако спазвате пропорционалните размери на основите и страните.

Аз също горещо препоръчвам да ползвате у дома си пирамиди с пропорциите на Голямата пирамида. Тези модели, използвани от изследователи и любители навсякъде по света, са доказали своята ефикасност и функционалност. За улеснение на сръчните майстори по-долу давам таблица в милиметри за пирамиди с височина до 1000 мм.

"За съжаление таблицата се "размаза", но вижте примера по долу

Ако пожелаете да си построите пирамида с височина, която не е в таблицата - например с размерите, използвани от дон Аугусто в Куернавака (1,80 м), потърсете в таблицата две височини, на които сумата е равна на желаната. За пирамида като тази на дон Аугусто ще съберете следните показатели:

Височина: 1000 + 800 = 1800 = 1,80 м

Основа: 1570,7 + 1256,6 = 2827,3 = 2,8273 м

Страна: 1494,4 + 1195,5 = 2689,9 = 2,6899 м

Апотема:1271,4 + 1017,1 = 2288,5 = 2,2885 м

Има и други начини да се използват пирамидните размери. Но за това трябва да се знаят точно пропорциите на Голямата пирамида. За целите на домашните конструкции разликите в сантиметри и милиметри не са от съществено значение. Затова нека приемем следните данни за Голямата пирамида: основа - 230 м, страна - 214 м, височина - 147 м. Ако искаме да построим пирамида с дължина на основата 23 м, тоест една десета от размерите на Голямата пирамида, то и всички останали мерки трябва съответно да бъдат намалени до една десета: страна - 21,40 м, височина - 14,70 м.

Да речем, че ще правите пирамида с височина 500 мм. Основата й задължително трябва да бъде 785,3 мм, страната - 747,2 мм и апотемата - 635,7 мм, съответно закръглени на цели числа, тъй като минималните разлики не са от значение.

Ще се убедите колко просто е да се направи пирамида. Радиусът на окръжността всъщност е страна на триъгълника. Изберете коя да е точка на окръжността и я съединете с права линия до центъра. Пак с права линия изберете основата на триъгълника от същата до друга точка на окръжността - 785,3 мм. Съединете новата точка с центъра на окръжността. Триъгълникът, тоест едната страна на пирамидата, вече е готов. По същия начин начертайте и другите три страни, или триъгълници. На последния оставяте 1-2 см картон за залепване и пирамидата е готова. Ако за пирамидата, която искате да си построите, нямате достатъчно голям картон, но разполагате с отделни парчета, тогава процедирайте така: начертайте основата - 785 мм, разделете я на две - по 392,5 мм, и от средата издигнете вертикално апотемата - 636 мм. След това съединете двата края на основата с върха. Този триъгълник използвайте като модел ), за да направите останалите три.

Още по-лесно ще направите пирамида, ако начертаете на картон едновременно две страни. Тогава с още една такава двойка ще имате четири страни, които ще трябва да залепите на две места. На тези места добре е да се оставят 1-2 см повече картон, за да се улесни залепването.

Мисля, че достатъчно ясно обясних защо не държа особено на стриктното спазване на размерите на Голямата пирамида. Самият Карел Дрбал стана световноизвестен с ножчетата за бръснене и той не крие, че добри резултати е постигал и с пирамида, построена с друг ъгъл на наклонение. Аз смятам Голямата пирамида за уникална и връх на всичко в пирамидостроенето, но в края на краищата тя не е единствената пирамида. Други цивилизации също са строили пирамиди, техните пирамиди също са генерирали енергии и следователно са изпълнявали определените им функции. Щом древните маи са строили само пресечени пирамиди, защо и ние днес да не си правим пресечени пирамиди за домашно ползване? Моите експерименти, както и експериментите на познати и уважавани от мен радиестезисти показват, че пресечената пирамида е много по-удобна за ползване под леглото, отколкото островърхата, която така не съществува като прототип освен теоретически. Пак с такава пресечена пирамида може по-добре да се постигне ефекта срещу "синдрома на уморения жених", за който с такъв ентусиазъм говори Джоан Ан де Матиа. За моите читатели не би трябвало да е трудно да си направят пресечена пирамида. Мястото на пресичането - още не сме установили някаква закономерност - зависи от пространството, което искаме да се покрие от мисленото продължение на страните към пирамидния връх. Радиестезичните изследвания показват, че енергийно поле съществува и при по-ниско пресичане от половината на пирамидата, което позволява създаването на конструкция за удобно поставяне под леглото, която обхваща цялото тяло.

Вече обясних на друго място, че пирамидата може да не е с покрити стени. Ако разполагате с летви или пластмасови тръби, лесно можете да направите открита пирамида - островърха или пресечена - която с нищо не ще отстъпва на другите модели. Откритите пирамиди, както и пресечените имат редица преимущества, които следва да се познават и да се използват.

Накрая още няколко съвета накуп:

- Някои автори препоръчват пирамидата, използвана за здраве, да се смята за лична и да не се преотстъпва на друг, дори и много близък човек. По принцип не съм против такава постановка, но не мисля, че това е категорично условие и неспазването му би могло да има неблагоприятни последствия. В края на краищата една пирамида, окачена над леглото, създава енергийно поле, което съществува там и има благоприятен ефект независимо кой ще спи в леглото.

- За да функционира нормално, пирамидата не трябва да се разполага близо до стена и до други енергийни източници и уреди.

- Никога не забравяйте, че пирамидата трябва да бъде винаги точно ориентирана - тоест поне една от страните да бъде обърната към някоя от посоките на света.

- Използвайте по-често и за повече цели откритата пирамида с по-големи размери: за медитация, за игра на малки деца, за учене на уроци или роли, за слушане на музика и за спане.

- Ушийте си покривало за открита пирамида от плътен тъмен плат, коприна или изкуствена материя, за да я превърнете в палатка. Такива пирамидни палатки могат да имат широко приложение срещу наркоманията и други прояви на вредна пристрастеност, на психически проблеми, за окултни преживявания и експерименти.

- Записвайте си всичко, което правите с пирамидата - постигнатите резултати, успехите и неуспехите и особено забелязаните неблагоприятни ефекти. Не забравяйте, че вашият опит може да се окаже много ценен за изучаването на тези тайнствени сили, които досега са доказали само едно: че са наши приятели и могат да ни бъдат полезни.

Линк към коментар
Share on other sites

Никакъв опит нямам с лечение на рак, но наскоро попаднах от една тема тук на ето тази билка. Дали е ефикасна, не знам, но поне е безопасна. http://www.blitz.bg/article/9576

Някои казват, че ако човек си повтаря "Излекуван съм от рак" медитирайки, така се самопрограмира и има шанс да си помогне. Само, че как точно да медитира- това могат други хора от форума да ви обяснят.

Успех!

Благодаря Ви.Този сироп от бъзак го пием вече над 8 месеца,

Линк към коментар
Share on other sites

Търсете книгата на Богомил Герасимов -Тайнствената сила на пирамидите. Свалил съм я от някъде но не помня откъде. Там има всичко което ви интересува, даже и повече.

Как да си направим пирамида

Най-напред нека решим от какъв материал да бъде. Препоръчвам всякакъв материал, който не е на метална основа: летви и дъски, но без пирони, пластмасови плоскости (да не са прозрачни или матови, ако пирамидата ще се използва за здраве), обикновен твърд картон. Мисля, че картонът е най-подходящ, най-лек е и когато се превръща в пирамида за окачване над леглото, няма опасност да падне и да нарани спящия под нея. Не трябва да забравяме също, че всички специалисти пирамидолози по света са експериментирали най-често с картонени пирамиди. Досега не съм срещал нито един ред срещу този евтин и достъпен материал.

Обикновено всички специалисти препоръчват домашните модели да се правят по пропорционалните модели на Голямата пирамида в Гиза. Това означава строго определена дължина на основите, на страните на четирите триъгълника, на височината на цялата пирамида и, естествено, ъгълът на наклона да бъде колкото е възможно по-близо до този на Голямата пирамида - 51о 51'14''. При изработване на пирамида за домашно ползване не е необходимо да се занимавате с ъгли - те се получават автоматично, ако спазвате пропорционалните размери на основите и страните.

Аз също горещо препоръчвам да ползвате у дома си пирамиди с пропорциите на Голямата пирамида. Тези модели, използвани от изследователи и любители навсякъде по света, са доказали своята ефикасност и функционалност. За улеснение на сръчните майстори по-долу давам таблица в милиметри за пирамиди с височина до 1000 мм.

"За съжаление таблицата се "размаза", но вижте примера по долу

Ако пожелаете да си построите пирамида с височина, която не е в таблицата - например с размерите, използвани от дон Аугусто в Куернавака (1,80 м), потърсете в таблицата две височини, на които сумата е равна на желаната. За пирамида като тази на дон Аугусто ще съберете следните показатели:

Височина: 1000 + 800 = 1800 = 1,80 м

Основа: 1570,7 + 1256,6 = 2827,3 = 2,8273 м

Страна: 1494,4 + 1195,5 = 2689,9 = 2,6899 м

Апотема:1271,4 + 1017,1 = 2288,5 = 2,2885 м

Има и други начини да се използват пирамидните размери. Но за това трябва да се знаят точно пропорциите на Голямата пирамида. За целите на домашните конструкции разликите в сантиметри и милиметри не са от съществено значение. Затова нека приемем следните данни за Голямата пирамида: основа - 230 м, страна - 214 м, височина - 147 м. Ако искаме да построим пирамида с дължина на основата 23 м, тоест една десета от размерите на Голямата пирамида, то и всички останали мерки трябва съответно да бъдат намалени до една десета: страна - 21,40 м, височина - 14,70 м.

Да речем, че ще правите пирамида с височина 500 мм. Основата й задължително трябва да бъде 785,3 мм, страната - 747,2 мм и апотемата - 635,7 мм, съответно закръглени на цели числа, тъй като минималните разлики не са от значение.

Ще се убедите колко просто е да се направи пирамида. Радиусът на окръжността всъщност е страна на триъгълника. Изберете коя да е точка на окръжността и я съединете с права линия до центъра. Пак с права линия изберете основата на триъгълника от същата до друга точка на окръжността - 785,3 мм. Съединете новата точка с центъра на окръжността. Триъгълникът, тоест едната страна на пирамидата, вече е готов. По същия начин начертайте и другите три страни, или триъгълници. На последния оставяте 1-2 см картон за залепване и пирамидата е готова. Ако за пирамидата, която искате да си построите, нямате достатъчно голям картон, но разполагате с отделни парчета, тогава процедирайте така: начертайте основата - 785 мм, разделете я на две - по 392,5 мм, и от средата издигнете вертикално апотемата - 636 мм. След това съединете двата края на основата с върха. Този триъгълник използвайте като модел ), за да направите останалите три.

Още по-лесно ще направите пирамида, ако начертаете на картон едновременно две страни. Тогава с още една такава двойка ще имате четири страни, които ще трябва да залепите на две места. На тези места добре е да се оставят 1-2 см повече картон, за да се улесни залепването.

Мисля, че достатъчно ясно обясних защо не държа особено на стриктното спазване на размерите на Голямата пирамида. Самият Карел Дрбал стана световноизвестен с ножчетата за бръснене и той не крие, че добри резултати е постигал и с пирамида, построена с друг ъгъл на наклонение. Аз смятам Голямата пирамида за уникална и връх на всичко в пирамидостроенето, но в края на краищата тя не е единствената пирамида. Други цивилизации също са строили пирамиди, техните пирамиди също са генерирали енергии и следователно са изпълнявали определените им функции. Щом древните маи са строили само пресечени пирамиди, защо и ние днес да не си правим пресечени пирамиди за домашно ползване? Моите експерименти, както и експериментите на познати и уважавани от мен радиестезисти показват, че пресечената пирамида е много по-удобна за ползване под леглото, отколкото островърхата, която така не съществува като прототип освен теоретически. Пак с такава пресечена пирамида може по-добре да се постигне ефекта срещу "синдрома на уморения жених", за който с такъв ентусиазъм говори Джоан Ан де Матиа. За моите читатели не би трябвало да е трудно да си направят пресечена пирамида. Мястото на пресичането - още не сме установили някаква закономерност - зависи от пространството, което искаме да се покрие от мисленото продължение на страните към пирамидния връх. Радиестезичните изследвания показват, че енергийно поле съществува и при по-ниско пресичане от половината на пирамидата, което позволява създаването на конструкция за удобно поставяне под леглото, която обхваща цялото тяло.

Вече обясних на друго място, че пирамидата може да не е с покрити стени. Ако разполагате с летви или пластмасови тръби, лесно можете да направите открита пирамида - островърха или пресечена - която с нищо не ще отстъпва на другите модели. Откритите пирамиди, както и пресечените имат редица преимущества, които следва да се познават и да се използват.

Накрая още няколко съвета накуп:

- Някои автори препоръчват пирамидата, използвана за здраве, да се смята за лична и да не се преотстъпва на друг, дори и много близък човек. По принцип не съм против такава постановка, но не мисля, че това е категорично условие и неспазването му би могло да има неблагоприятни последствия. В края на краищата една пирамида, окачена над леглото, създава енергийно поле, което съществува там и има благоприятен ефект независимо кой ще спи в леглото.

- За да функционира нормално, пирамидата не трябва да се разполага близо до стена и до други енергийни източници и уреди.

- Никога не забравяйте, че пирамидата трябва да бъде винаги точно ориентирана - тоест поне една от страните да бъде обърната към някоя от посоките на света.

- Използвайте по-често и за повече цели откритата пирамида с по-големи размери: за медитация, за игра на малки деца, за учене на уроци или роли, за слушане на музика и за спане.

- Ушийте си покривало за открита пирамида от плътен тъмен плат, коприна или изкуствена материя, за да я превърнете в палатка. Такива пирамидни палатки могат да имат широко приложение срещу наркоманията и други прояви на вредна пристрастеност, на психически проблеми, за окултни преживявания и експерименти.

- Записвайте си всичко, което правите с пирамидата - постигнатите резултати, успехите и неуспехите и особено забелязаните неблагоприятни ефекти. Не забравяйте, че вашият опит може да се окаже много ценен за изучаването на тези тайнствени сили, които досега са доказали само едно: че са наши приятели и могат да ни бъдат полезни.

Здравейте,

Пише Ви Петър Петров от с.Рибарица обл.Ловеч-занимаващ се от 1990 г. с пирамиди!И съм правил и големи и малки и от почти всякакви материали и в момента използвам три пирамиди!!!Насочил съм се главно върху практическото използване на възможностите и влиянието на пирамидите!!!

Всичко,което пише колегата Петр е вярно,но като прочетох всички публикации,оставам с впечатлението,че има много преувеличаване за влиянието на пирамидите и на никой не му идва и на акъла,че пирамидите могат да имат и отрицателно и дори вредно действие и не трябва да се правят и използват БЕЗРАЗБОРНО ПИРАМИДИТЕ И ОТ ВСЕКИ ,КОЙТО МОЖЕ ДА ЗАЛЕПИ ЧЕТИРИ СТРАНИ НА КАРТОН ИЛИ ЛЕТВИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Имайте на в предвид,че не плаша никой,а призовавам да се използват пирамидите само след внимателна преценка на местото за поставяне на пирамидата,ориентиране по посоките на света и да се прави и поставя пирамида САМО ОТ ЧОВЕК,КОИТО ЗНАЕ ВСИЧКО ЗА ИЗРАБОТКА НА ПИРАМИДИ И ЗА ПОЛЕЗНОТО И ЕВЕНТУАЛНО ВРЕДНОТО ДЕИСТВИЕ НА ПИРАМИДИТЕ!!!!!!!!!!

ПРЕПОРЪЧВАМ НА ВСИЧКИ ДА ПРОЧЕТАТ И ЗА ГЕОПАТОГЕННИ ЗОНИ И ГЕОПАТОГЕННА МРЕЖА!!!

НЯКОИ ВАЖНИ ИЗВОДИ ЗА ПИРАМИДИ ДО КОИТО СЪМ СТИГНАЛ И НАУЧИЛ ЗА 22 ГОДИНИ

1.Действието на пирамидите е материално/физика,космос,силово поле,КОЕТО СЕ ВЪРТИ НА ДЯСНО ВЪТРЕ В ПИРАМИДАТА ИЛИ ПОД ПИРАМИДАТА!!!!!!!!!!!!! А ИЗВЪН ПИРАМИДАТА И НАД НЕЯ ПОЛЕТО/!!!!!!!/ СЕ ВЪРТИ НА ЛЯВО!!!

2.За сега няма научно измерване и доказване на действието на пирамидите,а има само практически доказателства и системни наблюдения на действието на пирамидите!!!

3.Пирамидата се разглежда,като лупа,която фокусира/събира/ в себе си земна или космическа енергия и създава вътре в себе си въртящо се надясно силово енергийно поле,което има най-силно действие на 1/3 от височината,считано от основата на пирамидата!!!

4.ЗА СЕГА СИЛОВОТО ПОЛЕ НА ПИРАМИДАТА СЕ УСТАНОВЯВА САМО С МАХАЛО,КОЕТО ВЪТРЕ В ПИРАМИДАТА СЕ ВЪРТИ НА ДЯСНО,А ИЗВЪН НЕЯ И НАД НЕЯ СЕ ВЪРТИ НА ЛЯВО!!!!!!!!!!!!!

5.КОЙТО ПРОЧЕТЕ ЗА ГЕОПАТОГЕННИ ЗОНИ-ЩЕ РАЗБЕРЕ,ЧЕ НАЛИЧИЕТО И ВРЕДНОТО ДЕЙСТВИЕ НА ГЕОПАТОГЕННИ ЗОНИ СЕ УСТАНОВЯВА СЪЩО С МАХАЛО,КОЕТО ПРИ НАЛИЧИЕ НА ВРЕДНИТЕ ГЕОПАТОГЕННИ ЗОНИ-СЕ ВЪРТИ НА ЛЯВО!!!!!!!!!

6.ПО ТАЗИ АСОЦИАЦИЯ АЗ ЕДВА В ПОСЛЕДНИТЕ ПЕТ ГОДИНИ ЗАПОЧНАХ ДА СИ ПРАВЯ ПРОБИ И ИЗСЛЕДВАНИЯ И ЗА СЕБЕ СИ УСТАНОВИХ,ЧЕ ТРЯБВА МНОГО ДА СЕ ВНИМАВА С ИЗПОЛЗВАНЕТО НА ПИРАМИДИТЕ И НАЙ ВЕЧЕ КЪДЕ СЕ ПОСТАВЯТ И НА КАКВО РАСТОЯНИЕ ОТ ЧОВЕШКОТО ТЯЛО СПОРЕД ВИСОЧИНАТА НА ПИРАМИДАТА И НАЙ-ВЕЧЕ ОТ МЕСТОТО КЪДЕТО СЕ СПИ И КАК СЕ ПОСТАВЯТ СПОРЕД ГЕОПАТОГЕННАТА МРЕЖА!!!!!!!!!!

ДОРИ БОГОМИЛ ГЕРАСИМОВ В КНИГАТА СИ НАМЕКВА,ЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ ВНИМАВА С ПИРАМИДИТЕ,НО НЕ Е ТОЛКОВА ЗАДЪЛБОЧЕН ЗА ВРЕДНОТО ВЛИЯНИЕ И РАЗГЛЕЖДА И НЯКАКВИ МАГИЧЕСКИ ВЛИЯНИЯ И ИЗПОЛЗВАНЕ НА ПИРАМИДИТЕ-ЗА КОЕТО НЕ НАМЕРИХ ДОКАЗАТЕЛСТВА,ВЪПРЕКИ,ЧЕ ПОВЕЧЕТО ОТ ЛЮБОПИТСТВО СИ НАПРАВИХ НЯКОЛКО ОПИТА!!!!!

7.Трябва да се отбележи,че всички видове пирамиди,конуси и куполи имат някакво подобно въздействие,но не са достатъчно проучени и за сега на практика се смята,че най-полезното здравословно въздействие върху човека има хеопсовата пирамида или пирамиди направени с размери кратни на нейните размери!!!Четете размерите дадени по-горе от колегата Петр или в книгата на Богомол Герасимов!!!

Като се чете историята,все си мисля,че никак не е случайно използването още в древни времена и в цял свят на пирамидални структори,конуси и куполи в практическия живот и в църкви и храмове!!!Друг е въпроса кой и как и по какъв начин се е получило да ги има на цялото земно кълбо още в древността!!!

8.КАТО ЗАКЛЮЧЕНИЕ ПРЕПОРЪЧВАМ СЛЕДНИТЕ МЕРКИ ЗА ИЗПОЛЗВАНЕ НА ПИРАМИДИТЕ:

- да се използват само пирамиди с вис. от 50 см. до 2 м.

- пресечените пирамиди,които се поставят под леглото да са с основа на пирамида с вис.поне над 1,5 м. и ако на леглото спят 2 човека да се пресметне и двамата да спят във вътрешния обсег на пирамидата.

- препоръчително е да се поставят пирамиди над леглото и също да се направи така,че ако са двама човека в леглото да са във вътрешния обсег на пирамидата.

- когато се поставят големи пирамиди-да са на разстояние от къщи или спални на разстояние поне три-четири пъти,колкото е основата на пирамидата,да се поставят в центъра на правоъгълника на геопатогенната мрежа и да са ориентирани страните на пирамидата по посоките на света!!!.

- когато се поставят пирамиди в къщи или особено в апартаменти е изключително важно!!! да се измери с махало влиянието на пирамидата там където се спи,почива и особено да се внимава какви са стаите над пирамидата!!!!!!!!!!

- НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ използването на малки пирамиди,които да се държат в ръце,на спалнята близко до главата или на бюрото където се работи с часове!!!!!!!!!!

ОСНОВНО ПРАВИЛО Е ДА СЕ СТОИ ВЪТРЕ В ПИРАМИДАТА,ПОД ПИРАМИДАТА ИЛИ НА РАСТОЯНИЕ 3-4 ПЪТИ КОЛКОТО Е ОСНОВАТА НА ПИРАМИДАТА!!!!!!!!!НО В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ МНОГО ВРЕМЕ БЛИЗО ДО НЕЯ!!!

РАЗГОВАРЯЛ СЪМ С ПРИЯТЕЛИ,КОИТО СА ХОДИЛИ НА ЕКСКУРЗИЯ В ЕГИПЕТ НА ХЕОПСОВАТА ПИРАМИДА И ВСИЧКИ КАЗВАТ,ЧЕ КАТО СА СЕ ПРИБЛИЖИЛИ ДО ПИРАМИДАТА-СА ПОЛУЧИЛИ ГЛАВОБОЛИЕ!!!!!

- НЕЗАВИСИМО ДАЛИ ИЗПОЛЗВАТЕ ИЛИ НЕ ИЗПОЛЗВАТЕ ПИРАМИДИ-ПРЕПОРЪЧВАМ ТАМ КЪДЕТО СЕ СПИ,КЪДЕТО СЕ ПОЧИВА ИЛИ РАБОТИ НА ЕДНО И СЪЩО МЕСТО ДА СЕ НАПРАВИ ИЗМЕРВАНЕ С МАХАЛО ЗА НАЛИЧИЕ НА ГЕОПАТОГЕННИ ЗОНИ ИЛИ МРЕЖИ!!!!АКО СЕ НАЛАГА СИ МЕСТЕТЕ ЛЕГЛОТО ИЛИ МЕСТОТО НА ПОСТОЯННА ПОЧИВКА ИЛИ РАБОТА!!!

- ПРЕПОРЪЧВАМ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ДА СЕ ПИЕ ВОДА ПРЕСТОЯЛА В ПИРАМИДА ПОНЕ 7-10 ДЕНА,ЗА ПРЕПОРЪЧВАНЕ ДА Е ИЗВОРНА И ВСЯКА СЕДМИЦА ДА Е ОТ РАЗЛИЧНО МЕСТО!!!

Ако на някой му е интересно,има въпроси или се интересува по-подробно-пишете на petyrpetrov52rca@mail.bg

или звънете на 0878121525

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 years later...

Здравейте, прочетох относно пирамидите всичко, което сте написали и искам да Ви попитам нещо, което много ме интересува. Как е възможно пирамида направена от картон - рециклиран, защото сега не знам къде се намира картон, който не е такъв (използван картон и дори тоалетна хартия), да има позитивно, хармонично и балансиращо действие. Значи от метал не трябва да бъде, но от използвана тоалетна хартия може? СТРАННО!!!

Другото нещо, което често срещам е да се слага пирамида под леглото. Освен Богомил Герасимов, Валери Уваров и още един много учени от различни страни, доказали вредното въздействие на пирамидата, твърдят - точно обратното, че над нея се завихрят редица енергии с неблагоприятно въздействие, на определена височина. 

Също така искам да наблегна на нещо друго МНОГО важно - доказано е, че пирамида със заоблени ръбове или ЗАОБЛЕН връх - почти няма никакво действие доближаващо се до действието на изследваните пирамидални структури с лечебен ефект.

Съветвам всеки, който е решил да си прави такива експерименти в къщи сам, поне да се консултира с вещо лице (радиестезист) относно пирамидите, защото изработката е лесна, но има влияещи фактори, който трябва да бъдат радиетезично измерени, като: къде да се постави пирамидата, как да се ориентира, на какво разстояние тя да бъде, при  изграждане на пирамидални защити за цялото жилище се измерва определеният брой и много други фактори.

И още нещо, което държа да споделя с Вас: поставени голям брой пирамиди на малко пространство, може да преенергизира човек, а твърде малкият брой или твърде голямото разстояние, няма да доведе до благоприятния ефект, който се търси от влиянието на тази чудна структура.

Аз пожелавам успех на всички, които се захващат с пирамидите, защото всеки заслужава домът му да бъде хармонизиран, балансиран и лишен от вредни въздействия и лъчения, каквито са геопатогените зони и много други.

Линк към коментар
Share on other sites

Цитат

Здравейте, прочетох относно пирамидите всичко, което сте написали и искам да Ви попитам нещо, което много ме интересува. Как е възможно пирамида направена от картон - рециклиран, защото сега не знам къде се намира картон, който не е такъв (използван картон и дори тоалетна хартия), да има позитивно, хармонично и балансиращо действие. Значи от метал не трябва да бъде, но от използвана тоалетна хартия може? СТРАННО!!!

Освен материала и формата е много важна . :) зависи колко е използвана т. хартия :)

Редактирано от АлександърТ.А.
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...