Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да ми израстне нов зъб


Guest Системен

Recommended Posts

Guest Системен

Здравейте,

преди време ми извадиха един зъб и сега съм без него.Всъщност зъба ми въобще не беше за вадене, ама не мога да върна времето назад. Предложиха ми да ми направят мост, но аз отказах защото ще ми разрушат малко страничните. След това ми препоръчаха някакъв зъбен имплант, но се страхувам за венеца си. Все пак това са чужди тела и не се знае как могат да навредят на организма.

Та, възможно ли е по някакъв начин да го въстановя все едно е още в зародиш. Зъбната тъкан е много сходна с тази на една кост.

Чувал съм за някакви методи на хипноза на един известен руски хипнотизатор, който правил чудеса и поправял изгубеното.Но вече го няма.

Чувал съм на столетници, на който са им растяли изцяло нови един или два зъба, но това е рядкост.

Знам че е впечатляващо да ти израстне нов зъб, но какво пречи да опитам.

Какви методи трябва да използвам?

Редактирано от Системен
Линк към коментар
Share on other sites

Методите на стоматологията :))

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Методите на стоматологията :) )

Ако бяха толкова умни дали щяха да се досетят за това - Лечение с ултарзвук , а вместо това ни тъпчат с метал и всевъзможни други ламарини. :angry:

Линк към коментар
Share on other sites

Това нещо става с визуализация и утвърждения. Точните думи и образи трябва ти сам да си ги намериш - такива, каквито ти подхождат. Започни с половин час на ден. И всеки ден увеличавай с по още половин. Не трябва да те притеснява, че след два месеца времето за медитация много ще нарасне. Тук най-важно е постоянството и мотивацията. И за тази цел по-добре си извади всички зъби, та да придобиеш наистина голяма мотивация - диамантената.

Пробвай го! Не се страхувай! Бог обича смелите. :thumbsup2:

П.П. След половин година ми се обади. Ако имаш резултат, ще взема и аз да си извадя моите. :3d_139:

Редактирано от braman
Линк към коментар
Share on other sites

Бог обича упоритите и най-вече добрите. Бог обича любовта, а такова нещо в теб има ли.

Какви утвърждения да измисля.

Абе нищо кой знае какво няма в мен. Кух съм като лейка, това го разбрах наскоро. Но поне вече гледам да не се пълня с мръсна вода. Мислих, че лесно ще си намериш утвърждение. Просто трябва да погледнеш в твоята душевна дълбина и от там то само ще ти се усмихне - ще блесне твоето бъдещо зъбче. Но пак казвам - важно е постоянството. То...нова кръпка на стара дреха не стои. Извади ги и другите.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Утвърждения. Ето

Порастна ми нов зъб

Имам нов зъбен зародиш

Играеш си с неща, които не разбираш.

Как така хем ти расте зъб, хем имаш зародиш - те едно и също ли са или 2 отделни. Къде в устната кухина се намират( или извън - не искам да си помислям) ? В каква посока растат?

Виж колко подробности си оставил на случайността! А сигурно и още, за които не се сещам.

Най-напред, Системен, трябва да ти порасне търпението. Разбираемо за тази възраст, а и за по-късни възрасти, така че не го приемай за критика. А търпението добре расте, ако го поливаш с подходящи четива.... виж, в това отношение си попаднал на правилното място.

Успех и внимавай!

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Като за начало не е лошо. Но погледни по-дълбоко в душата си. То от там само трябва да избликне - от бездната на отчаянието. Трябва да си готов да платиш всяка цена в името на това ново зъбче. Така, че за начало ти предлагам следната формула - За моето зъбче на всичко съм готов.

С всяко едно утвърждение разширявай все повече съзнанието си. Всички беззъби баби по света да можеш да ги видиш, да преживееш тяхната болка и мъка. И чак тогава ще се роди Силата - разбирайки смъртта, ще бликне в теб живота.

Линк към коментар
Share on other sites

Утвърждения. Ето

Порастна ми нов зъб

Имам нов зъбен зародиш

Най-добре визуализирай резултата, т.е. вече порасналия зъб. Не че ще проработи точно със зъба ти, ама принципа е същия. Като начало опитай нещо по-лесно.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Утвърждения. Ето

Порастна ми нов зъб

Имам нов зъбен зародиш

Най-добре визуализирай резултата, т.е. вече порасналия зъб. Не че ще проработи точно със зъба ти, ама принципа е същия. Като начало опитай нещо по-лесно.

И какво да казвам

Благодаря че ме дари с нов зъб

Благодаря че ми добави още един зъб в устната кухина

така ли?

Линк към коментар
Share on other sites

Утвърждения. Ето

Порастна ми нов зъб

Имам нов зъбен зародиш

Най-добре визуализирай резултата, т.е. вече порасналия зъб. Не че ще проработи точно със зъба ти, ама принципа е същия. Като начало опитай нещо по-лесно.

И какво да казвам

Благодаря че ме дари с нов зъб

Благодаря че ми добави още един зъб в устната кухина

така ли?

Виж сега... единствения познат ми начин да ти израстне нов зъб е ....

... да се родиш отново и ще имаш цял комплект нови зъби, а към 6-ата годинка още веднъж подновени зъбки... поне част от тях... и после пак, като се родиш - нови зъбки... и така докато стигнеш до ниво да не се прераждаш в човешко тяло и нямаш вече нужда от зъбки...

Аз пък съм чувал и друго - че на човеците от следващата раса няма да им трябват зъбки, щото и храносмилателната система щяла да им е излишна, щото щели да си набавят енергия и градивен материал за телата по други канали - по-висши, без зъбки... Та може и ти да си се приближил вече до новата раса и затова да ти е паднало зъбчето! Гледай положително на нещата!

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Утвърждения. Ето

Порастна ми нов зъб

Имам нов зъбен зародиш

Най-добре визуализирай резултата, т.е. вече порасналия зъб. Не че ще проработи точно със зъба ти, ама принципа е същия. Като начало опитай нещо по-лесно.

И какво да казвам

Благодаря че ме дари с нов зъб

Благодаря че ми добави още един зъб в устната кухина

така ли?

Виж сега... единствения познат ми начин да ти израстне нов зъб е ....

... да се родиш отново и ще имаш цял комплект нови зъби, а към 6-ата годинка още веднъж подновени зъбки... поне част от тях... и после пак, като се родиш - нови зъбки... и така докато стигнеш до ниво да не се прераждаш в човешко тяло и нямаш вече нужда от зъбки...

Аз пък съм чувал и друго - че на човеците от следващата раса няма да им трябват зъбки, щото и храносмилателната система щяла да им е излишна, щото щели да си набавят енергия и градивен материал за телата по други канали - по-висши, без зъбки... Та може и ти да си се приближил вече до новата раса и затова да ти е паднало зъбчето! Гледай положително на нещата!

Малее, ти за глупак ли ме мислиш.

В индия има хора, който не ядат нищо и пак живеят. И познай с какво се хранят - с енергия.

Защо именно храната е един вид енергия.

Новата раса не е такава каквата мислиш. Новата раса е безсмъртна - виж тук Аз съм помагал за материалите

Аз мога да чакам винаги да ми порастне нов зъб и може нищо да не стане. А я си представи че ако ми се уголими носа вместо да ми порастне зъб. Ами ако не мога да си контролирам мисълта

Линк към коментар
Share on other sites

Утвърждения. Ето

Порастна ми нов зъб

Имам нов зъбен зародиш

Най-добре визуализирай резултата, т.е. вече порасналия зъб. Не че ще проработи точно със зъба ти, ама принципа е същия. Като начало опитай нещо по-лесно.

И какво да казвам

Благодаря че ме дари с нов зъб

Благодаря че ми добави още един зъб в устната кухина

така ли?

Нищо недей казвай. Просто си представи визуално, че имаш съвсем нормален зъб. Това си го представяй редовно всеки ден, по едно и също време за 3-5 минути. Аз лично не бих си хабил времето за подобни глупости, но щом зъбът ти ти е толкова важен, нищо не пречи да опиташ. Ако не друго, поне ще развиеш концентрацията си и ще се научиш на постоянство.

Редактирано от Станимир
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Абе в тоя форум никой не ме взема на сериозно.

Не съм казал че зъбът ми е паднал. Казах че ми го извадиха стоматолозите. колко пъти да повтарям

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Системен

Много се обидих, няма що.

Стоматологията само ни пълни с метали. Нека да си спомним на какво ни учи учителят ми.

Днешната медицина е тръгнала по грешен път

стоматолозите не спадат ли към лекарите. Все едни са.

Бих отишъл при тях ако знаят как да боравят с тялото, но те просто го изразвят, но остават болестта вътре. Това е огромна грешка.

Единственото което мога да приема е че зъбната тъкан е една от най-сложните и дори и с мисъл е трудно да се въстанови.

Досега бях чувал за какви ли не неща. Дори и за някакъв мъж, на който му порастнал пръст след като му е бил отрязан. Пък знае ли човек.

Много е трудно да се използва силата на мисълта в устна кухина.

Хич не ме интересува Бог. Къде да го намеря. Какво да го питам. А дали бог е извънземен.

В тоя форум няма нормални хора. Всички гледате да се смеете на чуждото нещастие и да се подигравате на упоритите личности. Аз търся и следователно ще намеря нещо.

Търсих здраве и съм го намерил.

Линк към коментар
Share on other sites

Утвърждения. Ето

Порастна ми нов зъб

Имам нов зъбен зародиш

Най-добре визуализирай резултата, т.е. вече порасналия зъб. Не че ще проработи точно със зъба ти, ама принципа е същия. Като начало опитай нещо по-лесно.

И какво да казвам

Благодаря че ме дари с нов зъб

Благодаря че ми добави още един зъб в устната кухина

така ли?

Виж сега... единствения познат ми начин да ти израстне нов зъб е ....

... да се родиш отново и ще имаш цял комплект нови зъби, а към 6-ата годинка още веднъж подновени зъбки... поне част от тях... и после пак, като се родиш - нови зъбки... и така докато стигнеш до ниво да не се прераждаш в човешко тяло и нямаш вече нужда от зъбки...

Аз пък съм чувал и друго - че на човеците от следващата раса няма да им трябват зъбки, щото и храносмилателната система щяла да им е излишна, щото щели да си набавят енергия и градивен материал за телата по други канали - по-висши, без зъбки... Та може и ти да си се приближил вече до новата раса и затова да ти е паднало зъбчето! Гледай положително на нещата!

Малее, ти за глупак ли ме мислиш.

В индия има хора, който не ядат нищо и пак живеят. И познай с какво се хранят - с енергия.

Защо именно храната е един вид енергия.

Новата раса не е такава каквата мислиш. Новата раса е безсмъртна - виж тук Аз съм помагал за материалите

Аз мога да чакам винаги да ми порастне нов зъб и може нищо да не стане. А я си представи че ако ми се уголими носа вместо да ми порастне зъб. Ами ако не мога да си контролирам мисълта

Това което се посочва в сайта са техники и работа с физическото тяло.

Новата раса май няма да харесва вече това тяло :) така че наистина май няма да и е нужно за безсмъртието каквото и да означава това.Нито пък храната , нито пък зъбите.

Според мен нов зъб не може да ти порасне, а и не е нужно.

Линк към коментар
Share on other sites

Единственото което мога да приема е че зъбната тъкан е една от най-сложните и дори и с мисъл е трудно да се въстанови.

Всички гледате да се смеете на чуждото нещастие и да се подигравате на упоритите личности.

Пусни в гугъл "структура на зъба/ зъбите" или нещо подобно, а оттам ще ти излазат куп термини. Пусни търсене и за всеки по-важен термин. Така ще разбереш. (Чака те доста четене, но щом си упорит...) Ще стигнеш сам до извода какво ти трябва, за да се справиш - не може да командваш непозната структура и модел на растеж,за който не знаеш, че е останал в миналото на твоето физическо тяло.

Другата страна е Бог - той присъства във всичко, дори в твоята упоритост. Никой тук не ти се смее. Упоритостта се уважава. Може би това ни прави по-различни. И честността - дори някой да твърди нещо не съвсем правилно, тук ще срещнеш само най-много честност и прямота. Просто хората се опитват да ти помогнат, като канализират твоята упоритост в правилната посока. За да не се разпиляваш.

Вторият аспект на всяко заболяване - психо-емоционалният - също е засегнат от една от темите тук, форум Здраве: Емоционално състояние и болести ( виж кои книги се препоръчват тук и за какво става въпрос). Как се е стигнало до изваждането на зъба... и там има много за четене.

И накрая - все пак няма нищо невъзможно.

(За скептиците: само преди няколко века сме мислили, че не може да има айсберг в кухнята ни, прането не се пере само,не може да е топло без да накладем огън, не може да стигнем обратната страна на земята...днес:фризер, пералня, климатик...Обаче научиният прогрес в неговия ламаринено-роботен вид и ограничено мислене взе да се изчерпва, вече се изменя.)

Просто пътят към твоята цел , Системен,е много по-различен от това, което си представяш. И определено ще трябва време и други фактори за осъществяването й.

Ти се хвърляш с устрем и прескачаш важни информации. Започни с малки стъпчици и постоянство, те ще ти покажат посоката.

А за временния зъб Велина е права. За да не ти стържат другите, може да отидеш на една бригада в чужбина и да си спечелиш паричките за имплантиран. Може и да се хванеш като хигиенист към някоя дентална клиника - така ще си близо до своята информация. А после продължаваш по темата... но това си е твое решение.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Пробвай го! Не се страхувай! Бог обича смелите. :thumbsup2:

Матей 4:7 Исус му каза: Писано е още:

"Да не изпитваш Господа, твоя Бог."

Ще разкажа един истински случай. Преди около двадесет години млад пастор на новоосноваваща се в провинцията църква остана без един зъб. Той беше много отдаден и ревностен в служенето си, дори беше претърпял побой от няколко души. Макар, че беше каратист с черен колан, не е отвърнал на нито един удар, всичко е претърпял.

Просто една сутрин се събудил с нов зъб в устата. Получил подарък. Дори не му е минавало през ум да се моли за такова нещо.

Линк към коментар
Share on other sites

Абе в тоя форум никой не ме взема на сериозно.

В тоя форум няма нормални хора. Всички гледате да се смеете на чуждото нещастие и да се подигравате на упоритите личности. Аз търся и следователно ще намеря нещо.

Търсих здраве и съм го намерил.

Прочетох доста смислени отговори, на иначе глупавите въпроси, които задаваш. Ти не търсиш отговори на въпросите си, а просто чакаш някой да ти каже нещо удобно за възгледите ти, което да даде бързи и лесни резултати. За каква упоритост говориш щом отхвърлящ всеки съвет изискващ повече усилия? И за какво нещастие пишеш? Нито порастването на нов зъб, нито по-голямата ти височина ще те направят по-щастлив.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 6 years later...

Зачетох се в темата, и аз мисля, че стоматологията не лекува, а просто удължава живота на съсипани зъби, а според мен тялото е доста по-съвършено, отколкото приема нашият ограничен Ум, по повод съзнателния растеж на зъби има статия от Михаил Столбов, " "Как си отгледах нови зъби", преведена  е и на български( не съм съвсем сигурна за точността на заглавието на български, но името на автора е точно)

Редактирано от Силвия :dl,rufld
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...