Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 2


issa

Recommended Posts

Ето момичета в категорията "любовни" ;)отношения две комбинации ,нищо сложно няма ,но ми е интересно и вашето мнение.

1.Каква е причината за това отношение (конкретната ситуация)? Крал пентакли ,3 меча ,5 жезли

2.Каква беше целта на това ,което направи ?5 меча ,8пентакли ,Императрицата

От първата комбинация аз повече виждам не причината ,а какво конкретно се е случило -някой е бил доста нагъл и горделив ,искал е да обиди ,може би донякъде за да докаже нещо -мъжественост,значимост и е обичил ,наранил е (3 меча) подействало е на другата страна негативно ,но нищо толкова сериозно ,останало е раздразнението.

На втората ми е по интересно според мен 5 меча на първа говорят за неравностойност или дори обида от преди ,което би обяснило и крал пентакли в първата комбинация ,но някак 8 пентакли с Императрицата ми говорят за друго развитие на ситуацията ,а уж въпросът беше за целта на поведението му...кажете вие ,заблуждавам ли се ,виждате ли и други страни на тези карти. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Причината е ревност или изпадане в състояние на несигурност, Крал пентакли е доста уверен в себе си мъж, който тук губи позиции и 3м+5ж е реакцията от загубата на стабилност. Като продължение се появява 5 меча- непримиримост смесена с ярост и 8п+Императрицата- не знае как да обича...прави опити, но трудно се изразява. Странен подход за възбуждане на страст:3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

Ето момичета в категорията "любовни" ;)отношения две комбинации ,нищо сложно няма ,но ми е интересно и вашето мнение.

1.Каква е причината за това отношение (конкретната ситуация)? Крал пентакли ,3 меча ,5 жезли

2.Каква беше целта на това ,което направи ?5 меча ,8пентакли ,Императрицата

Първата комбинация според мен изразява или показва как един човек гледа на конкретната ситуация. Същият този ми се струва, че действа егоистично по дадена ситуация-евентуално тази за която е въпроса. Причината според мен е, че този човек се чувства наранен, но не желае да се промени, а си продължава както досега. И още повече се заплита в собствената си неяснота.

По втората човекът е безсилен да направи каквото и да е в конкретната ситуация - може би е имало обида-голяма. Мисля, че тук човекът трябва да продължи напред, всъщност да се насочи към нещо ново за него и ще има възможност да го направи.

И още нещо мисля, че картите показват всъщност питащия.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Чудех се в коя тема да Ви честитя и избрах картите и любовта:).

Честита Коледа на всички! Бъдете здрави, усмихнати, щастливи и много обичани и обичащи! Нека се сбъднат всички Ваши мечти и желания! Весел празник:sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Ето момичета в категорията "любовни" ;)отношения две комбинации ,нищо сложно няма ,но ми е интересно и вашето мнение.

1.Каква е причината за това отношение (конкретната ситуация)? Крал пентакли ,3 меча ,5 жезли

2.Каква беше целта на това ,което направи ?5 меча ,8пентакли ,Императрицата

От първата комбинация аз повече виждам не причината ,а какво конкретно се е случило -някой е бил доста нагъл и горделив ,искал е да обиди ,може би донякъде за да докаже нещо -мъжественост,значимост и е обичил ,наранил е (3 меча) подействало е на другата страна негативно ,но нищо толкова сериозно ,останало е раздразнението.

На втората ми е по интересно според мен 5 меча на първа говорят за неравностойност или дори обида от преди ,което би обяснило и крал пентакли в първата комбинация ,но някак 8 пентакли с Императрицата ми говорят за друго развитие на ситуацията ,а уж въпросът беше за целта на поведението му...кажете вие ,заблуждавам ли се ,виждате ли и други страни на тези карти. :)

Весела Коледа, момичета! Бъдете живи и здрави, и винаги имайте повод за усмивки! И много любов! :)

Минотавър, аз малко късно виждам картите ти, но ще се включа! :)

За мен този човек е доста саможив, егоист, обича предимно себе си, иска много - дава малко и не знае как да го даде. Не знае как да изразява адекватно чувствата и емоциите си, склонен е да прави от мухата - слон. Това е и причината за отношението му, много е раним, но и много горд, покрил е сърцето си в черупка, а какво усеща - само той си знае. Нарцис.

А каква е целта на това, което е направил - съмнявам се, че и на него му е съвсем ясно. Много е обиден, на кого - и той не знае (дали на теб или на себе си), иска да получава до безкрай, ако е възможно. Много инфантилно поведение, самия той е такъв. Прилича ми на зодия стрелец от някакви мои наблюдения, може да греша :P

Линк към коментар
Share on other sites

За мен този човек е доста саможив, егоист, обича предимно себе си, иска много - дава малко и не знае как да го даде. Не знае как да изразява адекватно чувствата и емоциите си, склонен е да прави от мухата - слон. Това е и причината за отношението му, много е раним, но и много горд, покрил е сърцето си в черупка, а какво усеща - само той си знае. Нарцис.

А каква е целта на това, което е направил - съмнявам се, че и на него му е съвсем ясно. Много е обиден, на кого - и той не знае (дали на теб или на себе си), иска да получава до безкрай, ако е възможно. Много инфантилно поведение, самия той е такъв. Прилича ми на зодия стрелец от някакви мои наблюдения, може да греша :P

Браво lifetime прекрасно го описа,много си точна.Признавам ,че ми отне време да си спомня какво конкретно беше станало и с кой ,но сега дори още по-добре от позицията на изминалото време ти казвам,че си много вярна като анализ за този въпрос.Човекът от тези карти е наистина малко самовлюбен и егоист,но както е горд е доста раним ,като че ли не е напълно убеден във възможностите си все още .Бях го понастъпила тогава и явно затова направи тази малка сцена,за която разбира се си го отнесе след това :3d_162:А зодията му е козирог... Иначе желая на всички ни светлина и спокойствие в душите и весели празници разбира се!!!

Линк към коментар
Share on other sites

Подобни комбинации често ми се падат и са ми интересни с две поредни противиположни карти -3 меча и 6 жезли.Тук отговорът зависи и от това дали този мъж е във връзка и се пита за странична жена,отговорът би бил един или жената ,която пита не е във връзка с него,но се интересува.Според мен този екземпляр е от онази особено горделива и егоистична в постигането на комфорта порода,която предпочита да се нарани емоционално ,но да пригоди отношенията и ежедневието си така ,че да обслужва егото му и да вввеличае авторитета.Мисля ,че е имал желание ,може би дори е имал отношения с нея, но след период на объркване и "опасност" от емоционално залитане е преценил,че не иска да си го причинява...и сега е освободен

Линк към коментар
Share on other sites

А днес "случайно" ми се подредиха следните карти - Крал пентакли, 3 меча, 6 жезли :D - иска ли този мъж да е с тази жена...

Ако не е задаван често въпроса отговора ми е "Да" в противен случай е просто силното желание на питащия да се случи това:). По този повод аз имах период в който непрекъснато ми се падаше 6 жезли или на втора или на трета позиция, но нищо не ставаше наяве. Таро много ме заблуждаваше тогава, но го осъзнах по-късно.

Иначе по твоята комбинация Lifetime, бих тълкувала като осъществяване на желанието на мъжа да бъде с тази жена, но ще премине през съмнението дали да е така и дали да е с нея.

А ето и една комбинация и от мен, въпросът е как вижда един мъж развитието на отношенията си с мен: Асо пентакли, Слънцето, 3 жезли. На мен ми се струва хубава, но ще ми е интересно да видя и вашите мнения.

Линк към коментар
Share on other sites

Според мен този екземпляр е от онази особено горделива и егоистична в постигането на комфорта порода,която предпочита да се нарани емоционално ,но да пригоди отношенията и ежедневието си така ,че да обслужва егото му и да вввеличае авторитета.Мисля ,че е имал желание ,може би дори е имал отношения с нея, но след период на объркване и "опасност" от емоционално залитане е преценил,че не иска да си го причинява...и сега е освободен

Много си точна :) Аз затова дадох комбинацията като пример, тъй като е подобна на твоята. В тези карти има и преодоляване, има тласък напред, "преглъщане" на егоистичната нужда да останеш непокътнат в емоциите си и да ги запазиш за себе си, само и само да не се нараниш, или пък да се зазидаш непроменен, в името на грижливо изградения си комфорт. Кофти хора :D

Линк към коментар
Share on other sites

А ето и една комбинация и от мен, въпросът е как вижда един мъж развитието на отношенията си с мен: Асо пентакли, Слънцето, 3 жезли. На мен ми се струва хубава, но ще ми е интересно да видя и вашите мнения.

За мен картите ти говорят за бързо и безпроблемно развитие на ситуацията. Това е най-лекият път да се даде тласък за нещо ново и желано, и Слънцето го дава и на двама ви. Каквото и да е, ще се случи бързичко, и заради жезлите, и заради Слънцето, което просто улеснява цялото развитие на отношенията ви :)

Линк към коментар
Share on other sites

Подкрепям мнението на Lifetime, но си мисля, че ще има леко забавяне заради 3-ка жезли. Нещата ще се развият добре, но трябват и действия. Обикновенно 3-ка жезли ми е показвала забавяне, изчакване. Може би този човек иска връзка, но изчаква! Не знам какво чака :)

Линк към коментар
Share on other sites

А ето и една комбинация и от мен, въпросът е как вижда един мъж развитието на отношенията си с мен: Асо пентакли, Слънцето, 3 жезли. На мен ми се струва хубава, но ще ми е интересно да видя и вашите мнения.

Аз виждам малко по-различни неща, просто ще допълня и аз ситуацията с моето мнение и то специално заради 3 жезли. Тази карта реално отговаря, т.е. конкретно на въпроса ти - как вижда той развитието.

3 жезли на мен ми говори само за едно - имате проблемна комуникация, дори бих казала, че тя е липсвала или липсва, била е нерегулярна, рядка. Дай знак, че искаш да общувате по-често и по-задълбочено. Освен това, 3 жезли говори и за някакви документи, в случая писма, бележки, смс-и - от този сорт.

Take action baby.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Момичета вижте едни карти и ми кажете мнението си. Попитах дали едно момиче изпитва чувства към едно момче :) Картите са 7 меча, Обесен и 3 меча! Момчето си има приятелка и на мен картите ми говорят за някакви опити от страна на това другото момиче, заради 7 меча, но просто нищо няма да стане заради Обесения, което води до 3 меча за нея! Категорична съм че тя не е просто приятелски настроена към него!

Все пак кажете и вие какво мислите? :)

Линк към коментар
Share on other sites

според мен изпитва чувства ,, първо заради самата тройка мечове , предвид това че е емоционална карта , няма как да не изпитва чувства , ,Обесен привързана , прикована е към тези чувства.

7 мечове .може би се опитва да се вмъкне между двама.

Обесен -3 мечове - болезнена привързаност.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Днес ми се паднаха особени карти и са ми малко трудни за разбиране. Много неща ми хрумват и не зная кое е вярното. Има подробности освен отговор, но се обърквам. Въпросът ми е дали този човек ще положи някакви усилия да бъде с това момиче? Един не стига! Картите са Кралица Мечове, Светът и Висша Жрица. Наличието на тази Кралица и Висшата Жрица ме навяват на мисълта за друга жена, но от друга стана и за пасивност в действията, т.е. няма да направи усилие. Имам наблюдения върху комбинацията (нищо, че не са една до друга) Кралица мечове и Висша жрица и и обикновенно има спорове, безразличие и студенина в поведението на човека отсреща. Светът е посредата и ме кара да си мисля, че нещата са приключили и е време всеки да си поеме пътя и да бъде себе си! Минава ми мисъл и за любимата жена защото гледам за мъж и Жрицата е там, но това ме разсмива. Какво значат тези карти? Кралица и Жрицата ли са представата на този мъж за тази жена? Нея ли чака да действа? Има ли изобщо смисъл от действия?

Прочетох, че когато Кралица мечове е на първа позиция понякога говори за това, че решението, което сме взели е най-доброто за тази ситуация!

Много ще съм ви благодарна ако си кажете мнението! Тези кати просто тотално ме блокираха! :3d_131:

Линк към коментар
Share on other sites

но от друга стана и за пасивност в действията, т.е. няма да направи усилие. Имам наблюдения върху комбинацията (нищо, че не са една до друга) Кралица мечове и Висша жрица и и обикновенно има спорове, безразличие и студенина в поведението на човека отсреща. Светът е посредата и ме кара да си мисля, че нещата са приключили и е време всеки да си поеме пътя и да бъде себе си!

Съгласна съм с това твое предположение. Аз бих тълкувала Жрицата като пасивност в тази ситуация. Не виждам никакви действия от страна на мъжа.Може би и жената в тази ситуация сама е поискала нещата да свършат, действала е рязко и категорично или поне е оставила такова впечатление у мъжа.

Редактирано от baby777
Линк към коментар
Share on other sites

Въпросът ми е дали този човек ще положи някакви усилия да бъде с това момиче? Картите са Кралица Мечове, Светът и Висша Жрица.

Имали ли са тези хора някаква връзка и преди? Направила ли е нещо тази жена за връзката да се разпадне примерно? Такива въпроси ми хрумват.

Според мен тези въпроси са отнесени към питащата. Тази жена си е решила да действа по някакъв начин. Иска това да се осъществи, да се реализира. Иска и се тя да е желаната жена. И като трета карта Жрицата и отговаря за пасивността, която тя да очаква от този мъж. А пък и тя самата знае отговора, какво да очаква от него. Може би има нещо, което все още на нея не и е известно. Очакванията и са големи относно него, или са били такива, обаче дали той е мислил така.

Линк към коментар
Share on other sites

Да, имали са връзка и тя взима решение да приключат отношения. Той остана пасивен, а тя приключи окончателно. Общо взето наистина всеки си тръгна по пътя. Права си Жур. Тя искаше да действа и си имаше план, но разбра, че в това няма смисъл. Просто отвори очите си. Паднаха се карти Глупак на втора позиция и Колелото на съдбата на последна за това как той се чувства без нея. Безгрижен и готов да скача от цвят на цвят. Радва се на свободата си и каквото е било, било е! Колелото на съдбата би трябвало да показва, че за него нещата са свършили и единственото, което иска е да бъде Глупакът :)

Да, имаше и неща, които още не й бяха известни и скоро разбра. Има си друга, та си мисля, че Жрицата и Кралица Мечове показват и това.

Много ви благодаря, че тълкувахте тези карти. Беше ми много интересно да прочета и вашите гледни точки! 60.gif

Линк към коментар
Share on other sites

И Честит Свети Валентин или Трифон Зарезан, момичета! Пожелавам ви да бъдете много обичани от любимия човек. Красиви мигове да изпълват сърцата ви и алкохола да не е единствената причината да се усмихвате често :))) Весело прекарване тази вечер! :3d_048::3d_100::3d_049:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

какво иска дълбоко в сърцето си да направи за жена , мъж ?това е въпрос за една приятелка .

5 пентакли - кулата - 2 чаши . според мен човека иска да си я върне .

Линк към коментар
Share on other sites

какво иска дълбоко в сърцето си да направи за жена , мъж ?това е въпрос за една приятелка .

5 пентакли - кулата - 2 чаши . според мен човека иска да си я върне .

Този мъж иска всичко между тях да свърши, ако не е и свършило.Кулата вече е поразила, тя се е състояла или се състои - рухнали отношения. Не мисля, че иска нещо този мъж от тази жена. Може би иска да скъса всичките си връзки с нея , да затвори всичките си врати към нея.

Това е била някаква трудна връзка, почти невъзможна за развитие.

Не знам на какво се надява тази жена, но по-добре да не очаква кой знае какво.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти Жур, по това което знам за тази връзка жената се е оттеглила първа. Моите насоки на мисли бяха такива че мислите и унилостта на този човек му идват в повече и желае развръзка, изясняване ,/5пентакли + кула , дори ако трябва насилствено чрез принуда / , а именно събиране с жената . Кулата споредмен може да говори и за внезапна страст в случая за постигане на равновесие.

Мона ще се радвам на меннието ти за Кула +2 чаши...........

Редактирано от novichka
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...