Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Царичина


Recommended Posts

Царичина - що е то?

Дали не е един от поредните опити за сензация,или добре скрита частичка от истината?

Царичина -обгърната в мистика,тайнство и предположения.

Много въпроси-малко отговори.

Приятели,споделете мнението си!

:hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти,АУА за информацията,но не си писъл за своето лично мнение! :dancing yes:

Моята баба,по бащина линия,е родена и израстнала там.Много пъти съм говорил с нея по въпроса.В детските и спомени,няма нищо неземно или мистериозно.

Ходил съм в Царичина няколко пъти.Неоспорим факт за мен е чусвото за спокойствие,което изпитвам там.Разходките ми из гората обаче,не допринесаха за по-различно от това чуства и осещания.

Незнам........какво да мисля? :hmmmmm: Може би съм -предубеден?

Ето защо искам вашите мненея,а не вече изнесената информация за случая.

:)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Хей, здравейте,

Да ви кажа честно, за мен темата е нова. Едва наскоро се заинтересувах подробно от историята около Царичина. В интернет има доста информация по въпроса, обаче е все противоречива, половинчата, недовършена. Така или иначе май никой не казва нищо конкретно.

Моето лично мнение е, че 'няма дим без огън'. Сигурна съм, че във всяка една от догадките се крие по малко истина. Както и да е, на мен ми се иска да вярвам на най-мистичните и романтичните от тях.

Обаче, каквато и да е истината, знам, че не ни е дадено на нас да я разберем. Нашите мозъци са все още прекалено млади за това. Мисля, че някъде бях чела, че и Баба Ванга е казала, че още е много рано да научим истината за Царичина, :(

Модераторска бележка: Моля пишете на кирилица!

Редактирано от Иви
Линк към коментар
Share on other sites

  • 9 months later...

Чела съм книгата на Елисавета Логинова за Царичина -

Пътят на светлината 1 и 2 част.

Моето лично мнение е че там има сомати.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

От всичката плява, изписана по случая Царичина има няколко подробности, които правят впечатление. Първо, писмеността на която пише Ели Логинова е прабългарски рунически куниг. Второ, тя самата казва, че когато се отвори това място, България ще си върне силата, каквато е имала някога. Уточнява дори и кога е била такава (доста преди 681г). По този повод, тя основава кръгът Дуло, на името на свещенния род Дуло (Туло), управлявал света от незапомнени времена.

Трето, в един момент тя е пратена от корумпираната ни колониална администрация не къде да е, а в Израел, и не при кого да е, а в Института по Кабала за да "помогнат" да разчетат к(у)нигите. От този момент нататък чертата е ударена. След няколко месеца проекта е замразен, дупката бетонирана и оставена да чака по добри времена, както казва и Ванга. А те ще са когато се отвори от честни българи и знанията се използват за България, а не за чужди сили.

Редактирано от yankul
Линк към коментар
Share on other sites

Аз също съм чела книгите на Елисавета Логинова. Виждала съм записаното от нея послание на една особена (аз обаче не мисля, че е руническа) писменост и малката разкодирана с помощта на българи ентусиасти част от нея много ме впечатли. Освен това самия факт, че малко след началото на разчитането на текста, нейните записки са иззети и нещата са засекретени, говори че в Царичина наистина има нещо много важно и съществено. Моята хипотеза е, че тази писменост може да е първата българска такава...

Линк към коментар
Share on other sites

В кунига е имало два вида писменост. Едната е за държавната администрация, а другата е за по особени хора и дейности, да го наречем за по-просто, жречески ритуали. Тя не е за всеки, затова е и засекретена. Можете ли да си представите какво би се случило, ако се разбере, че ние БОГ-АРИТЕ сме били нещо много повече от едно просто безписмено племе и че тези текстове са адресирани до нас, а не до хм.. кабалистите.

Диана, аватарът ти от местността Святой ключ ли е или се бъркам?

Редактирано от yankul
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Бтв - Документите Част 1 - Феномена Царичина

Бтв - Документите Част - 2 - Феномена Царичина

Не е лош филма. Опит да се погледне през няколоко гледни точки.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...
<_< така добър ден ... в случая вечер... искам да задам 1 директен въпрос : защо толко малко хора се интересуват от този природен феномен и защо някой хора го имат за измислица .. за да го е имало всичкото това нещо в селцето Царичина значи наистина има нещо ..?! немислите ли ? хммм и да предложа защо примерно не се съберем няколко така да го нарека любопитни туристи които се интересуват от феномени реални или не да разбереме в крайна сметка каква е истината ? ... според мен за наречената "енергийна преграда" през която могат да преминат само Госпожа Логинова и Висшите военни може би нямаше да бъде опомената ако този тунел води до подземни води... а и до колкото разбирам от четеното гледаното на филмчето на БТВ и от други теорий които съм чувал в никоя от тях не съм разбрал тунела да е бил влажен или каквото и да било.. се пак ако имаше подземна река и учените са били на около 5-6 метра все пак е щяло да има някакво проникване на вода в тунела.. ако има някой заинтересован от това нещо може да ми писше на скаип : cniper0889 благодаря и приятна вечер.....
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Царичина

За мен без съмнение там е имало или още има Лемуриец в сомати.

Поне описанията,които е дала Ванга отговарят на описанията на Лемурите- "Жълта маймуна".

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! :feel happy:

Преди години прочетох двете книги на Е.Логинова и година след това я посетих.

Причината беше,че също пишех/и сега пиша,но не така често/подобни знаци.Всичко започна,

когато учех в Троян/училището за приложни и-ва/1990г.изведнъж след един особен сън.Първо пишех на

хартия,а след това ги изобразявах в/у глината/плочки,пластики/.И до днес не мога да си обясня какво е

значението им и въобще имат ли някаква стойност освен художествена,това беше и причината да се срещна с

Е.Логинова.Но уви разговора на тази тема не се състоя т.к.тя се занимава с хомеопатия или може би момента не

беше подходящ,макар че я предупредих.Въпреки това аз продължавам да търся значението им!

Ако има други,които пишат подобни знаци или интересуващи се от тази тема,ще се радвам да се запознаем :thumbsup2:

Хубав,ведър и изпълнен с радост ден на всички!

Редактирано от pcheliza
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! :feel happy:

Преди години прочетох двете книги на Е.Логинова и година след това я посетих.

Причината беше,че също пишех/и сега пиша,но не така често/подобни знаци.Всичко започна,

когато учех в Троян/училището за приложни и-ва/1990г.изведнъж след един особен сън.Първо пишех на

хартия,а след това ги изобразявах в/у глината/плочки,пластики/.И до днес не мога да си обясня какво е

значението им и въобще имат ли някаква стойност освен художествена,това беше и причината да се срещна с

Е.Логинова.Но уви разговора на тази тема не се състоя т.к.тя се занимава с хомеопатия или може би момента не

беше подходящ,макар че я предупредих.Въпреки това аз продължавам да търся значението им!

Ако има други,които пишат подобни знаци или интересуващи се от тази тема,ще се радвам да се запознаем :thumbsup2:

Хубав,ведър и изпълнен с радост ден на всички!

Би ли публикувала някои знаци?Предполагам на доста хора ще им бъде интересно а някои може и да открият нещо в тях . :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! :feel happy:

Преди години прочетох двете книги на Е.Логинова и година след това я посетих.

Причината беше,че също пишех/и сега пиша,но не така често/подобни знаци.Всичко започна,

когато учех в Троян/училището за приложни и-ва/1990г.изведнъж след един особен сън.Първо пишех на

хартия,а след това ги изобразявах в/у глината/плочки,пластики/.И до днес не мога да си обясня какво е

значението им и въобще имат ли някаква стойност освен художествена,това беше и причината да се срещна с

Е.Логинова.Но уви разговора на тази тема не се състоя т.к.тя се занимава с хомеопатия или може би момента не

беше подходящ,макар че я предупредих.Въпреки това аз продължавам да търся значението им!

Ако има други,които пишат подобни знаци или интересуващи се от тази тема,ще се радвам да се запознаем :thumbsup2:

Хубав,ведър и изпълнен с радост ден на всички!

Би ли публикувала някои знаци?Предполагам на доста хора ще им бъде интересно а някои може и да открият нещо в тях . :thumbsup:

Здравейте,ето и част от знаците,които пиша/тези са от 1990г./.

Поздрави! :feel happy:

http://img61.imageshack.us/img61/8558/66612463oq8.jpg

http://img230.imageshack.us/img230/5240/10302184dp6.jpg

http://img222.imageshack.us/img222/7538/75364193rl4.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

  • 7 months later...

Интересен е да. И то с множество неща:

1) Налице е било едно вътрешно противоречие в сведенията на жената, която е водила операцията де факто и самите изкопни дейности и др. щуротии. Целта е била "да се открие нещо ценно", но в същото време "да се разшифроват някакви ценни послания, писани под диктовка". Като цяло - "Да се получи ценен дар, наследство, да се забогатее бързо". Всъщност, въпросната жена определя абсолютно автономно и безпроблемно целта на целият проект през цялото време, променя го когато пожелае. Абе жени... :)

2) Похарчени са били 16 млн. лева за 2г. от нашия джоб :) За секретна операция без резултат.

3) Документацията по случая не е публично достъпна; Сведенията дали въобще съществува такава документация - също не са достъпни.

4) Под маската на секретност една очевидна глупост е могла да продължи доста време, да глътне доста средства, да срине авторитета на българската армия и държава, доколкото по това време е имало такъв. За операцията са били уведомени министри и президент, които са останали пасивни. А работата им е да бъдат компетентни и активни, или поне това нормално се очаква от тях. Само си помислете какво може да се направи с 16 млн лева, употребени разумно!

Линк към коментар
Share on other sites

Мдаааа,това е и мнението на някои от хората,които са направили разсекретяване на "Феноменът Царичина",или по скоро са се занимавали след разсекретяването му,но дали тяхното мнение граничи с истината,не съм много убеден.Как така толкова високопоставени офицери а сигорно и интелигентни хора,ще тръгнат да вярват на една жена,да ги води една жена,да хвърлят толкова ресурс та дори и за някокво си съковище.Както знаем от филма са потдържали контакт и с Ванга,докато са копали тунела,всъщност той от части е съществувал и преди,и затова не се е срутил.Тази жена Е.Л.,има издадени и книги,взех да чета една от тях(дръпнах си я безплатно от интернет,има много интересни неща които незнаех,а само претполагах че са така),и ми се вижда че е доста достоверна,а именно защото има допирни точки със погледа на Толтеките за света,има допирни точки с квантовата физика,много добре се обясняват нещата.Дори обясняват на какъв принцип работят летателните апарати на извънземните.А в в този тунел се чака да се открие мумифицирано извънземно,и със много информация за света,за начина по който може да се копира и приложи в наши условия начинът по който функционират летящите чинии,и така веднъж завинаги да си отдъхне Земята това замърсяване което и правим,въобще информация със съдбоносно положително въздействие за цялото човечество.

Ванга също казва че египтяни са заровили,този ковчек тука в България,и ще дойде момнт в който ще бъде отворен,,и много нещата ще се изяснят за човечеството.А това че все още не е намерен,казва че все още не му е дошло времето,не сме все още напълно готови за тая информация,но съмсев скоро това ще е факт.

А Д.Захариев сподели че ще се открие антигравитационният двигател,но преди това половината от земята,която се използва за земеделие,ще бъда засята с колтура за това екологично гориво.Между другото,сега очаквам да се сбъдне и едно от близките му предсказания,което беше направено миналата година,а имненно че бъдещия американски президент ще е цветнокож :) ,който заедно с Русия ще се направят много хубави неща,също и ще се справят с тероризма,но мисля че имаше предвид по по особен нетрадиционен начин(цитирам по памет),очкавам скоро да се случи :rolleyes:

Редактирано от veselinvalchev1981
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Здравейте,подобна информация за Царичина има в книгата за Слава Севрюкова"Зеница към Вселената",една

изключителна жена,непозната за повечето от нас.

Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 months later...

Здравейте и от мене въпреки че се включвам в темата 3 годинки по-късно, но не съм знаел за съществуването на този форум

това е доста интересна тема която имам желание да дискутирам с по-възрастни и по-начетени хора от мене.

С голямо желание гледах документалният филм за Царичина по BTV и останах с впечатлението че това е някаква конспирация между нашето правителство и извънземните.

Царичина е бил голям проект в който взема ли участие министерства, военни, археолози и още много други интересни лица.

Но за жалост тази експедеция била прекъсната поради неизвестна причина.

Ако евентуално някой от тука тръгни на експедиция бих желал да дойда и аз с какво мога ще помогна.

Не знам защо имам толкова много желание да разбера истината но имам някакво предчувствие и надявам се да съм част от ескпедицията която ще разбере истината за мумифицираната мумия на извънземното което лежи в гробището и евентуално да можеме да осъществиме контакт със извънземанта раса която посетила тогавашната експедиция.

Редактирано от Sevdalin
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Знаците , които записва Е.Логинова са били няколко тома, обаче не е показван нито един никъде. Което означава , че това може би това е блъф.

Някой виждал ли е поне един от тези прословути знаци или всичко е измислено?

Линк към коментар
Share on other sites

Чела съм и книгата на полк.Цветко Кънев,но беше много отдавна.Полковникът казва,че когато поискали съвет от Ванга какво да правят,тя била категорична,че трябва да се спрат разкопките,защото под земята "ще намерят само една двуполова маймуна".Има хипотеза,че първият човек на земята е бил двуполово същество с извънземен произход,но не е могъл да оцелее в този си вид и извънземната цивилизация го е променила.

Не се наемам да коментирам дали това е истина,и съществуват ли посланията които е приемала Ели Логинова.За тези послания тя разказва в книгата си "Колелото на съдбата".

Случаят Царичина отдавна е минал в "зоната на здрача".

Линк към коментар
Share on other sites

За Царичина бих добавила само, че Ели Логинова е направила всичко възможно да се стигне до истината.Имам впредвид организация по разкопки, финансиране и толериране от съответните инстанции.Проблемът е във времето, може би нашето съзнание не е готово за тези неща.От силната радиация си отиват много от хората участвували в проекта.Ще ни се даде тази истина, когато му дойде часът.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз също мога само да добавя,че няма смисъл да се затормозяваме умствено по въпроса за Царичина.Един ден като ни види господ ,че сме пораснали предполагам ще ни разкрие смисъла и значението на това място.:rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 years later...

За повече информация за феномена ''Царичина'' посетете профила ми във facebook https://www.facebook.com/krasimir.krustev.902. Тепърва започвам разяснения така че очаквайте продължение.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 years later...

Според мен празни приказки всеки умира да реди. Да се прави на знаещ и капацитет. Вместо това аз винаги гледам къде е извора. Който наистина се интресува, а не иска да разтяга локуми - https://www.bgonair.bg/sutreshen-blok/2018-06-22/misteriyata-tsarichina-istinata-za-nay-zagadachnata-ekspeditsiya-u-nas

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...