Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Сподели настроението си с музика или стих - 10


Inatari

Recommended Posts

Радвам се,че ти е харесала! Още нещо от мен за всички и специално за теб Христо. Надявам се да помогна в търсенето на хубава музика :3d_030:

Редактирано от katt
Линк към коментар
Share on other sites

Не мога да спра да слушам тази песен от вчера, макар да не говоря езика - сякаш разбирам всичко и мога да го слушам до безкрай...

Новият албум на Тина Търнър "Children Beyond"

- молитви изпяти съвместно с деца с Християнски, Мюсюлмански, Будистки, Еврейски, Хинду и Сикх вярвания. Целта на албума е да докосне деца и възрастни до различните вярвания и религиозни традиции, да повиши уважението и толерантността помежду им...

Линк към коментар
Share on other sites

Не знам как не съм се сетила досега за Нора Джоунс, но ето,че ще публикувам накрая, хахах.

Линк към коментар
Share on other sites

Не мога да спра да слушам тази песен от вчера, макар да не говоря езика - сякаш разбирам всичко и мога да го слушам до безкрай...

Новият албум на Тина Търнър "Children Beyond"

- молитви изпяти съвместно с деца с Християнски, Мюсюлмански, Будистки, Еврейски, Хинду и Сикх вярвания. Целта на албума е да докосне деца и възрастни до различните вярвания и религиозни традиции, да повиши уважението и толерантността помежду им...

Нощеска към един след работа я слушах преди да си легна, сега станах и първата ми работа беше да пусна компютъра за да я слушам. Силата е с Тина, невероятна душа има тя... :hypocrite: Цялата настръхвам като я слушам и в същото време ми се иска да заплача, а сълзите очистват. Така ми въздейства.

Линк към коментар
Share on other sites

Не мога да спра да слушам тази песен от вчера, макар да не говоря езика - сякаш разбирам всичко и мога да го слушам до безкрай...

Новият албум на Тина Търнър "Children Beyond"

- молитви изпяти съвместно с деца с Християнски, Мюсюлмански, Будистки, Еврейски, Хинду и Сикх вярвания. Целта на албума е да докосне деца и възрастни до различните вярвания и религиозни традиции, да повиши уважението и толерантността помежду им...

Нощеска към един след работа я слушах преди да си легна, сега станах и първата ми работа беше да пусна компютъра за да я слушам. Силата е с Тина, невероятна душа има тя... :hypocrite: Цялата настръхвам като я слушам и в същото време ми се иска да заплача, а сълзите очистват. Така ми въздейства.

"Цялата настръхвам като я слушам и в същото време ми се иска да заплача" точно така се чувсвтам и аз... Много голяма духовна сила се усеща...

Линк към коментар
Share on other sites

Накара ме да се замисля отново за филма посветен на нея. Толкова странна, различна /за този свят/, дълбока, кипяща от енергия, че не се вмести в никакви норми и ограничения. За това и е минала през толкова големи изпитания, за да засияе душата и и да открие своя древен път. Евангелските събрания не я побраха, трябваше да измине дълъг път на страдания и на края точно тези мантри я сляха с Първоизточника и я спасиха. А всъщност, забелязваш ли колко е земна и естествена :). Ето отговора на въпроса от другата тема- Какво е да си просветлен. Поздрави и хубав ден! :)

Голямо сърце, дълбока душа, естествен човек!

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

"Нека задоволството ви бъдe обица, смирението молитва,

а преклонението и медитацията са пепелта, която посипвате по тялото си.

Нека мисълта за смъртта е протритото палто което обличате,

мъдроста да е вашият път в света

и вярата в Бог вашият бастун.

Вижте братството и сестринството на цялото човечество,

като най-висш порядък на просветлените.

Овладей ума си и ще завладееш света."

Aadays Tisai Aadays Aad Aneel Anaad Anaahat Jug Jug Ayko Vays

Всичката чест на Единствения, Пъвичното Съзнание което не може да бъде описано, Който е без начало, и чиято форма е Една през всяка възраст."

Линк към коментар
Share on other sites

ПОПИТАХ моя учител, който събра ръце, след това си изми очите с тях, след това ги разтвори и духна нещо от тях. Попитах го какво прави. Той ми каза: „Ами не знам, така ми дойде.”

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...