Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Разговорки


Донка

Recommended Posts

Има един принцип, според който, когато искаш да свършиш дадена работа, по-добре е да не разгласяваш намерението си предварително на всеослушание. Явно обаче за някои „езотерични авторитети“ не е толкова важно работата наистина да бъде свършена, а да покажат колко много знаят. Пишат се страници с глупави класификации и нито един действително полезен съвет, който да може да бъде приложен от хората. Индиговите деца... Всеки може да бъде носител на новото.

Станимир,

кой колко знае определя Отеца.Колкото до Авторитети-ти си модератор,тоест авторитет,аз съм никоя.

Колкото до полезността,всеки си знае сам.

Всеизвестна е "симпатията" ти към мен.....:rolleyes: .Извинявам ти се публично,че понякога пиша в твоите теми,можеш да ме триеш,нямам нищо против:thumbsup:

Мога ли да те запитам Колко деца отглеждаш,или си отгледал,/не колко си направил,да не се бърка/?Питам и отговор не искам.

Дааа... имам чувството, че почти, повтарям почти всички модератори на този форум са все езотерични авторитети... не съм адвокат на Мария- софия, но и аз бих ти задал този въпрос?

Редактирано от papin4o
Линк към коментар
Share on other sites

Дааа... имам чувството, че почти, повтарям почти всички модератори на този форум са все езотерични авторитети... не съм адвокат на Мария- софия, но и аз бих ти задал този въпрос?

Аз пък виждам, че и всички пишещи, които не са модератори, са такива, така че баланса е ясен.

Но това е извън темата и ако някой има претенции, да пише където трябва.

Линк към коментар
Share on other sites

Има един принцип, според който, когато искаш да свършиш дадена работа, по-добре е да не разгласяваш намерението си предварително на всеослушание. Явно обаче за някои „езотерични авторитети“ не е толкова важно работата наистина да бъде свършена, а да покажат колко много знаят. Пишат се страници с глупави класификации и нито един действително полезен съвет, който да може да бъде приложен от хората. Индиговите деца... Всеки може да бъде носител на новото.

Станимир,

кой колко знае определя Отеца.Колкото до Авторитети-ти си модератор,тоест авторитет,аз съм никоя.

Колкото до полезността,всеки си знае сам.

Всеизвестна е "симпатията" ти към мен.....:rolleyes: .Извинявам ти се публично,че понякога пиша в твоите теми,можеш да ме триеш,нямам нищо против:thumbsup:

Това, че си толкова фокусирана върху себе си не е мой проблем. Когато пиша „езотерични авторитети“ имам предвид тези, които действително минават за такива и които си цитирала. И хайде не се опитвай да се изкараш мъченик с думи подобни на тези в синьо.

Мога ли да те запитам Колко деца отглеждаш,или си отгледал,/не колко си направил,да не се бърка/?Питам и отговор не искам.

Не, не можеш. Но тъй като вече си задала въпроса, вероятно ще получиш и отговор. Не от мен обаче.

Дааа... имам чувството, че почти, повтарям почти всички модератори на този форум са все езотерични авторитети... не съм адвокат на Мария- софия, но и аз бих ти задал този въпрос?

Отговорът ми е същият. Колкото до това, че почти всички модератори са „езотерични авторитети“, не виждам какво толкова те притеснява. Когато обвиняваш (което само по себе си не е хубаво) поне го прави аргументирано.

Линк към коментар
Share on other sites

А аз се чудя, как обсъждането на един въпрос, който дори не бих нарекла основен и важен - в случая за индиговите деца - може да скара хората :harhar:

Или ако "скара" е силна дума, то поне да предизвика сериозни противоречия и сътресения, които избиват в лични квалификации и нападки.

Всъщност не се чудя - просто твърде много сме свикнали да реагираме външно, формално, а да не виждаме човека, който стои зад думите. Идва ми на ум една аналогия с мидите: отвън сме различни, някои бели, някои черни, някои пъстри, някои по-гладки и заоблени, а други определено ръбати, но ако надникнем вътре - всички сме еднакво крехки, меки и раними, а освен това крием в себе си един блестящ бисер!

Линк към коментар
Share on other sites

И в облаците се криИ ша знаиш, ама аз съм сигурна, че ти на бързо ша я изловиш за розовия терликwink.gifking.gif. Хах, направо сме си за разговорки вече. Обаче без майтап, обичам хората с добро/намерено/ чувство за хумор v.gif

п.п. Това в отг. на този пост.

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Ами Жур, ти като богиня чиято вселена се движи по собствените и закони, защо подхващаш теми ами не запретнеш ръкавчета да пооправиш бъкиите които си забъркала? g.gif Странна работа... Сама във вселенското си могъщество, сътворила цялата вселена пък после кой ще ми лекува децата, ами действай де. Остави приказките на нас презрените парии дето за нищо не струваме и нищо не правим нито пък знаем и се залавяй за работа. Като свършиш ако искаш мини се обади може и да те признаем.

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Ами Жур, ти като богиня чиято вселена се движи по собствените и закони, защо подхващаш теми ами не запретнеш ръкавчета да пооправиш бъкиите които си забъркала? g.gif Странна работа... Сама във вселенското си могъщество, сътворила цялата вселена пък после кой ще ми лекува децата, ами действай де. Остави приказките на нас презрените парии дето за нищо не струваме и нищо не правим нито пък знаем и се залавяй за работа. Като свършиш ако искаш мини се обади може и да те признаем.

Мила Елф, кога ще запееш твоята елфска песен, но самотнорееща се в гората?

И кога ще престанеш да се усещаш значима, ако не пишеш след някого другиго?

Редактирано от Ивета
Линк към коментар
Share on other sites

Ами Жур, ти като богиня чиято вселена се движи по собствените и закони, защо подхващаш теми ами не запретнеш ръкавчета да пооправиш бъкиите които си забъркала? g.gif Странна работа... Сама във вселенското си могъщество, сътворила цялата вселена пък после кой ще ми лекува децата, ами действай де. Остави приказките на нас презрените парии дето за нищо не струваме и нищо не правим нито пък знаем и се залавяй за работа. Като свършиш ако искаш мини се обади може и да те признаем.

Елф, що не вземеш да се поогледаш и да попрочетеш какво става и какво се случва в България и в света изобщо? Аз говоря за това, което виждам и чета.

А, забравих нещо много важно, някои са царе на празните приказки.

Линк към коментар
Share on other sites

А, на теб кой ти е виновен, че изгряващиягт архетип те е посочил за съзидателка и си забъркала вселенските бъкии та сега всичките раби божии са ти виновни та си го изсипваш на тях???

:))) А моите обяснения едва ли са значими за богиня с разядена от презрение душа. Нали нещо не греша, това са твоите думи в темата за безусловната любов.

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Ами Жур, ти като богиня чиято вселена се движи по собствените и закони, защо подхващаш теми ами не запретнеш ръкавчета да пооправиш бъкиите които си забъркала? g.gif Странна работа... Сама във вселенското си могъщество, сътворила цялата вселена пък после кой ще ми лекува децата, ами действай де. Остави приказките на нас презрените парии дето за нищо не струваме и нищо не правим нито пък знаем и се залавяй за работа. Като свършиш ако искаш мини се обади може и да те признаем.

Елф, що не вземеш да се поогледаш и да попрочетеш какво става и какво се случва в България и в света изобщо? Аз говоря за това, което виждам и чета.

А, забравих нещо много важно, някои са царе на празните приказки.

Аз много добре се оглеждам и нямам необходимост да тръбя за делата си а ако ти се оглеждаш в криви огледала то си е твой избор.

Линк към коментар
Share on other sites

Ами Жур, ти като богиня чиято вселена се движи по собствените и закони, защо подхващаш теми ами не запретнеш ръкавчета да пооправиш бъкиите които си забъркала? g.gif Странна работа... Сама във вселенското си могъщество, сътворила цялата вселена пък после кой ще ми лекува децата, ами действай де. Остави приказките на нас презрените парии дето за нищо не струваме и нищо не правим нито пък знаем и се залавяй за работа. Като свършиш ако искаш мини се обади може и да те признаем.

Елф, що не вземеш да се поогледаш и да попрочетеш какво става и какво се случва в България и в света изобщо? Аз говоря за това, което виждам и чета.

А, забравих нещо много важно, някои са царе на празните приказки.

Аз много добре се оглеждам и нямам необходимост да тръбя за делата си а ако ти се оглеждаш в криви огледала то си е твой избор.

На някой огледалото му е криво...., не е моето.

И пиши по-грамотно, в изречението има и препинателни знаци.

Линк към коментар
Share on other sites

А, на теб кой ти е виновен, че изгряващиягт архетип те е посочил за съзидателка и си забъркала вселенските бъкии та сега всичките раби божии са ти виновни та си го изсипваш на тях???

:))) А моите обяснения едва ли са значими за богиня с разядена от презрение душа. Нали нещо не греша, това са твоите думи в темата за безусловната любов.

Тук виждам странни препратки, ама все едно, не ми пука :) Нали имам разяждаща душа :-)

А ти, съзидателко, не беше далече времето когато ме наричаше вещица, което, само по себе си е смешно.

Би трябвало да се смеем.

Но нещо няма желаещи за смях.

Понятие като изгряващ архетип няма, нито залязващ.

Има неувереност.

Редактирано от Ивета
Линк към коментар
Share on other sites

Едва ли ти си авторитета от който ще се впечатля що се отнася до правописните ми грешки, пък щом си свикнала с огледалцето си и така ти е добре, ок, то си е твоя работа 60.gif. Ай че ми писна, отивам да се рея самотно по горите, по- добре така от колкото с подобна компания :)

Линк към коментар
Share on other sites

ОООО Ивет това са свободни интерпретации на една непосветена душа, а ако съм те наричала вещица то е било похвала от моя страна :)

П.П. Еееех Ивета от въд всичките привидни заяждания винаги съм уважавала мненията, знанието и съм търсила красивото в душата ти. Когато съм виждала красивите прояви, градивното радостта ми е била истинска и въпреки че съм едно несъвършено и не чак толкова начетено и дори противоречащо си същество никога няма да се примиря с онази Ивета която хапе и удря безпощадно не илюзиите, а по съкровеното в отсрещния човек с това няма да се примиря. Уважавам съкровеното във всеки, за мен то е важно.

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

ОООО Ивет това са свободни интерпретации на една непосветена душа, а ако съм те наричала вещица то е било похвала от моя страна :)

Точно това искам да кажа и аз - свободни интерпретации на тема някаква.

Както някой дава определения за нещо, така и за друго и всичко е субективно и тук Господ няма намеса. Има само нашата оценка.

И особено нашата проекция, ако трябва да свържем с децата индиго или кристал, примерно.

А разсъждавайки логично, най-добрите деца индиго са циганчеатата. Те са устойчиви, не им дреме от културни пластове и ще оцелеят, независимо от всичко.

:)

Редактирано от Ивета
Линк към коментар
Share on other sites

Едва ли ти си авторитета от който ще се впечатля що се отнася до правописните ми грешки, пък щом си свикнала с огледалцето си и така ти е добре, ок, то си е твоя работа 60.gif. Ай че ми писна, отивам да се рея самотно по горите, по- добре така от колкото с подобна компания :)

Все ми е едно от какво ще се впечатлиш.

Покажи се и ти, да видим кой повече се гледа в огледалцето, че нещо много го споменаваш.

Линк към коментар
Share on other sites

Нали знаеш че Господ е дума която използваме условно, защото тя е от света на тонала. Да съм подкрепяла случайно масовата истерия с индиговите деца!? Тц, не съм няма и да я подкрепя. Циганите са особена прослойка и много сложна тема, дали ще оцелеят, това времето ще покаже, нека всеки се проявява свободно, но и свободата също е тема която е обсъждана на дълго и широко в този форум...

В крайна сметка кога ли ще си разберем от приказката и общувайки тук ще поемаме само мъдрост и познание с което да имаме нужния подход за реални действия в този свят. Всъщност то се случва,но ако се избегнат войните, ехааа ще бъде страхотно.

Линк към коментар
Share on other sites

Добро утро :)

Ами не знам, аз познавам всякакви хора, високи, ниски, тънки, дебели, тъмнокоси, русокоси, със зелени, кафяви, черни, сини очи в различни съчетания, къдрави, рижи и т.н... всякакви. Взимам примерите си от живия живот и нещата които наблюдавам около себе си. Родината ни се намира на такова място, че всеки който е минал от тук е оставил своя отпечатък въпреки че /ще се изразя по моя любим, разбираем за всички начин/ в момента сме в отлив, но приливите и отливите са нещо естествено и нормално. Така приемем нещата.

Жур :) на теб ти е все едно и на мен като че ли вече /мислех, че съм се изразила на достъпен език за да ме разбереш, явно съм сбъркала в преценката си/, така, че това което съм споменала нека мине за моя сметка. А, ще спомена нещо малко. Когато съм се отворила, за да чуя някой, малките правописни грешки не ми правят особено впечатление, защото душата е тази която долавя същественото, а другите, външните неща, те се доизглаждат.

Права и слънчева пътека на всички от сърце желая :)

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Каква друга? Само не ми казвай, че аз съм някой с червена опашка, който подмолно ти тества убежденията. Прекалено детинско е.

не ми играй момиченце, знаеш какво имам предвид.

Линк към коментар
Share on other sites

Напоследък осъзнавам, че виждаме в огледалото каквото си искаме. Ако пожелаем, може да видим много по-добра и красива душа. Опитвам се да виждам по-добрата Аз, да се върна към Нея, да се слея с Нея, да бъда Нея.

Когато бях дете, бях много по-добра. Благодарна съм, че видях това в собственото си огледало. Благодарна съм, че мога да се променя.

Благодарна съм, че е възможно да си прощаваме. Каква благодат!

Линк към коментар
Share on other sites

"Никой не чете...никой не чете...!! Само Милото чете, Милото то !" Цитирам по смисъл реплики на Михаил Михайлов - Милото, мафиот от "Седем часа разлика". Репликите и начинът им на произнасяне са ми забавни. Освен това са пример за нещо добро в лош човек. А нали е важно да виждаме и търсим светлото. Персонажът е познавач на поезията, чете автори, за които не бях чувал.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Хайде да направим класация на най - обидните и цинични изказвания в сайта ? :D Обаче ако може да се включат и изтритите нарушения, ако се пазят някъде де. Ако няма възможност да участват всички греховни мнения, може с тези дето са останали.

Друго : днес е 2 февруари. Предишната символика на този ден е била друга. Честит празник на всички мъже ! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...