Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Карти Таро. Комбинации.


cvete80

Recommended Posts

Предлагам и аз една комбинацияsmile.gif.

Ще се осъществи ли една сделка с продажба на земеделска земя до 1 месец? Паж пентакли, 3 пентакли, 6 пентакли

Да! Ще се осъществи, било то дори и със закъснение!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

начинаеща съм в тарото и имам малко затруднения с точното тълкуване на картите и особенно на дворцовите.Та попитах ги "какво ще стане ако говоря с един човек" става дума за разясняване на отношенията ми с бившия ми приятел.Паднаха мис е 10мечове обърната+Кралица чаши+2чаши.Правилно ли съм ги разбрала че "черната лента" както се казва още не е приклщчила и ще доидат нови тревоги,но това за което искам да говоря с него ще му трябва време да го проумее,да го осъзнае и не трябжа да го притискам и накрая всъщност нещата ще се подобраят.

Линк към коментар
Share on other sites

Пускам една комбинация, която ме впечатли, особено като имам предвид и ситуацията. Въпросът е малко завъртян, но се надявам да го разберете. Името е измислено.

По какъв начин Катя влияе на дъщеря си относно баща й и приятелката му? Картите са 6 пентакли, Обесен и Страшен съд :) Имат доста проблеми и това оказва влияние върху всички. Целта ми беше да видя дали поведението на дъщерята спрямо баща й и приятелката му са в резултат от собственото й мнение или не! В тези карти има много подробности, които аз така или иначе знам.

Ще се възползвам от случая да споделя и мнение за конкретната комбинация 6 пентакли и Обесен. Падна ми се на два въпроса за различни ситуации и различни хора. Веднъж за семейство, което се опитва да продаде апартамента си. Има желаещи, но не ги устройва цената и така нещата се протакват и те не успяват да го продадат. Вторият случай беше за момиче, което държа изпити и искаше да се запише да учи в чужбина. Попитах дали въобще ще се запише и ще издържи ли изпита си. Цялата комбинация беше 6 пентакли, Обесен и 4 меча. Има хора, които я подкрепят и много й помагат, но тя самата не полага достатъчно усилия и не я вълнува толкова много. За нея други неща са по-важни! Някак си се надява да се случи от самосебе си и ако може да е на готово.

Споделете мнение и вие ако искате!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

начинаеща съм в тарото и имам малко затруднения с точното тълкуване на картите и особенно на дворцовите.Та попитах ги "какво ще стане ако говоря с един човек" става дума за разясняване на отношенията ми с бившия ми приятел.Паднаха мис е 10мечове обърната+Кралица чаши+2чаши.Правилно ли съм ги разбрала че "черната лента" както се казва още не е приклщчила и ще доидат нови тревоги,но това за което искам да говоря с него ще му трябва време да го проумее,да го осъзнае и не трябжа да го притискам и накрая всъщност нещата ще се подобраят.

Здравей и добре дошла сред насsmile.gif. Гледай първоначално с прави карти като начинаеща.

Според мен тези карти отразяват твоето силно желание и вкопчване в това да говориш с него. Мисля си, че още си влюбена в този човек и искаш още да си с него. А ти като че ли не искаш да приемеш, че нещата са приключили. Продължаваш да гледаш трагично на тази ситуация.

Аз не мисля, че ще стане нещо, ако говориш с него, но нищо не ти пречи да опиташ.

Ако искаш попитай картите какъв ще бъде за теб резултата от разговора ти с този човек, ако си решила да говориш твърдо с негоsmile.gif. Надявам се поне малко да съм ти била полезна. Успех wink.gif.

Линк към коментар
Share on other sites

Момичета, здравейте:).

Предлагам Ви една комбинация, въпросът е: Ще продължи ли образованието си един човек в определен университет? 4 пентакли, 4 меча, 5 жезли. Как Ви се струва;).

Линк към коментар
Share on other sites

4 пентакли, 4 меча, 5 жезли

Не знам какъв е проблема, но смятам, че този човек изобщо не иска да учи това, което учи сега. Вероятно има други проблеми и заради тях иска да прекъсне. Не му е много ясно бъдещето и на къде ще тръгне. Нека се изясни първо. Минава ми през ума, че има проблеми с парите?

Напомня ми на една ситуация с един приятел, който прекъсна, за да работи, но истината беше, че просто не искаше да учи тази специалност и всичко му беше досадно.

Това мисля!

Линк към коментар
Share on other sites

Момичета, здравейте:).

Предлагам Ви една комбинация, въпросът е: Ще продължи ли образованието си един човек в определен университет? 4 пентакли, 4 меча, 5 жезли. Как Ви се струва;).

Здрасти :)

Забила работа ми се струва. Не знам дали университетът изобщо фигурира в личната проблематика на този човек :) По-скоро нещата са тип "от немай-къде", на фона на неговите разбирания, че нещата му се полагат по презумпция и по право. От немай-къде да продължавам, от немай-къде да се ядосвам...

Имам чувството, че има да оправдава очаквания и това е единствената причина изобщо да става дума за университет. Интересува ли го изобщо нещо на този етап?

Линк към коментар
Share on other sites

Деяна, Lifetime прави сте за това, което сте писали:).

Верно е, нещата са насила и от немай-къде.

По-рано причината бяха парите, сега те не са проблем. Всъщност той беше прекъснал и сега трябва да продължи, ама нещо му се не ще.:3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

Имам един въпрос ... Наскоро влезнах в интернет и реших да си тегля карти таро и така теглих около 12 карти .... Едната от тях беше доста страшна не знаех какво означава , но първата ми мисъл през главата бе СМЪРТ . Картата беше мрачна и се виждаше кръст :S Не съм наясно дали това е гроб или нещо друго ... и понеже нямах толкова пари в телeфона за да разбера техния смисъм ако някой си има напредстава какво е да пише :)

Редактирано от never surrender
Линк към коментар
Share on other sites

Аз ще ви предложа една комбинация, от оня тип, дето изглеждат скучни, но никак не са :)

Паж пентакли, Колесница, Кралица чаши, въпросът беше нещо от сорта на дали тази жена ще има проблеми с настоящия си мъж, дали ще им бъдат наред отношенията, ориентирам ви горе-долу за какво става въпрос.

Какво мислите?

Линк към коментар
Share on other sites

Аз ще ви предложа една комбинация, от оня тип, дето изглеждат скучни, но никак не са :)

Паж пентакли, Колесница, Кралица чаши, въпросът беше нещо от сорта на дали тази жена ще има проблеми с настоящия си мъж, дали ще им бъдат наред отношенията, ориентирам ви горе-долу за какво става въпрос.

Какво мислите?

Хей, Lifetime здравейwink.gif.

Според мен тези отношения са вървели по един начин и в един момент тръгват по друг, сменят посоката. Импулсивно е станало това, по желание на някой от двамата. Картите ме навеждат на мисълта, че тук има някакъв проблем или е имало. И всъщност от тук произлиза промяната.

Няма да бъдат наред, те ще отидат в някаква крайност, примерно нещо като да са вървели добре в един момент тръгват на зле, или обратното.

Да има някакъв проблем и да се търсят начини същия да се реши, но като че ли всичко това започва отначало и въпреки това, пак не се стига до никъде, Все едно всичко е един затворен кръг. Излиза се на моменти от него, но същия пак се затваря.

Тоя мъж да има проблем с някаква зависимост към нещо?

Линк към коментар
Share on other sites

Гледах си на един въпрос за една ситуация, която специално за мен е приключила отдавна, но вчера нещо ме изненада неприятно. Въпросът е какво иска един мъж от мен: 5 меча, 6 меча, Дяволът. На мен тези карти ми приличат на опит за оплитане, за поставяне под зависимост. Интересно ми е какво мислите Вие?

Линк към коментар
Share on other sites

Предлагам и аз една комбинацияsmile.gif.

Ще се осъществи ли една сделка с продажба на земеделска земя до 1 месец? Паж пентакли, 3 пентакли, 6 пентакли

Ами да, 3 пентакли е сделка, буквално, 6 пентакли - резултатът от нея :)

Е, това е Таро, питам за едно, то отговаря за друго;).

Да, имаше сделка, обаче не за тази, която аз съм питала. Сключи се друга, различна, но пак със земеделска земя.

Линк към коментар
Share on other sites

Ето една за тренировка 5пентакли ,5меча ,3пентакли ...:) Ако ви се разсъждава,ще се радвам.Само ще кажа,че въпроса не е за любов.Вие питайте каквото ви дойде на ума .Накрая ще ви кажа и въпроса и моето тълкуване.

Линк към коментар
Share on other sites

Ето една за тренировка 5пентакли ,5меча ,3пентакли ...:) Ако ви се разсъждава,ще се радвам.Само ще кажа,че въпроса не е за любов.Вие питайте каквото ви дойде на ума .Накрая ще ви кажа и въпроса и моето тълкуване.

Свързано е с пари, с възстановяване на сума, връщане на вложени пари в нещо; виждам и куп мъже наоколо :3d_146:Не знам защо ми е смешно, но ще ме простиш, не че е смешно.

Бе голям яд има тук и напрежение.

Ако ми хрумне нещо друго, ще пиша пак.

Линк към коментар
Share on other sites

Ето една за тренировка 5пентакли ,5меча ,3пентакли ...:) Ако ви се разсъждава,ще се радвам.Само ще кажа,че въпроса не е за любов.Вие питайте каквото ви дойде на ума .Накрая ще ви кажа и въпроса и моето тълкуване.

Свързано е с пари, с възстановяване на сума, връщане на вложени пари в нещо; виждам и куп мъже наоколо :3d_146:Не знам защо ми е смешно, но ще ме простиш, не че е смешно.

Бе голям яд има тук и напрежение.

Ако ми хрумне нещо друго, ще пиша пак.

Ооо има,има яд и напрежение ,но вече и на мен ми е смешно :D Мъже има също -предимно са мъже.И ти ми напомняш нещо много интересно ,за което бях изключила...верно че с тези хора,но преди много време в друга ситуация имаше намесени пари и може да се каже ,че някои от тях не получиха толкова ,колкото искаха...хмм интересно ,да видим и другите дали имат идеи :)

Линк към коментар
Share on other sites

Ето една за тренировка 5пентакли ,5меча ,3пентакли ...:) Ако ви се разсъждава,ще се радвам.Само ще кажа,че въпроса не е за любов.Вие питайте каквото ви дойде на ума .Накрая ще ви кажа и въпроса и моето тълкуване.

Свързано е с пари, с възстановяване на сума, връщане на вложени пари в нещо; виждам и куп мъже наоколо :3d_146:Не знам защо ми е смешно, но ще ме простиш, не че е смешно.

Бе голям яд има тук и напрежение.

Ако ми хрумне нещо друго, ще пиша пак.

Ооо има,има яд и напрежение ,но вече и на мен ми е смешно :D Мъже има също -предимно са мъже.И ти ми напомняш нещо много интересно ,за което бях изключила...верно че с тези хора,но преди много време в друга ситуация имаше намесени пари и може да се каже ,че някои от тях не получиха толкова ,колкото искаха...хмм интересно ,да видим и другите дали имат идеи :)

Така без въпрос е по-трудно, но ще опитам.

На мен ми се струва, че някой иска да си разчисти сметките, обаче по нечестен начин, подмолно дори. Много се е амбицирал да го направи.. Дори дълго го мисли, обмислял го е. Засегнат ли е от нещо? Има ли интриги тук? Замесени са и други хора, не са само участниците. Достояние да е станало на други? Залог да е имало за нещо, обзалагане, нещо такова?

Линк към коментар
Share on other sites

Бихте ли ми казали какво мислите за комбинация Рицар жезли с Рицар мечове.

Малко странно ми е на мен, а предполагам и на другите за това, което питаш.

Напиши комбинацията и въпроса към нея, ако искаш разбира се. На мен лично тези карти не ми говорят нищо, все едно са пуснати ей така.

Линк към коментар
Share on other sites

Ето една за тренировка 5пентакли ,5меча ,3пентакли ...:) Ако ви се разсъждава,ще се радвам.Само ще кажа,че въпроса не е за любов.Вие питайте каквото ви дойде на ума .Накрая ще ви кажа и въпроса и моето тълкуване.

Свързано е с пари, с възстановяване на сума, връщане на вложени пари в нещо; виждам и куп мъже наоколо :3d_146:Не знам защо ми е смешно, но ще ме простиш, не че е смешно.

Бе голям яд има тук и напрежение.

Ако ми хрумне нещо друго, ще пиша пак.

Ооо има,има яд и напрежение ,но вече и на мен ми е смешно :D Мъже има също -предимно са мъже.И ти ми напомняш нещо много интересно ,за което бях изключила...верно че с тези хора,но преди много време в друга ситуация имаше намесени пари и може да се каже ,че някои от тях не получиха толкова ,колкото искаха...хмм интересно ,да видим и другите дали имат идеи :)

Така без въпрос е по-трудно, но ще опитам.

На мен ми се струва, че някой иска да си разчисти сметките, обаче по нечестен начин, подмолно дори. Много се е амбицирал да го направи.. Дори дълго го мисли, обмислял го е. Засегнат ли е от нещо? Има ли интриги тук? Замесени са и други хора, не са само участниците. Достояние да е станало на други? Залог да е имало за нещо, обзалагане, нещо такова?

Въпросът е свързан с уреждане на нещо -подмолно -да и нечестно-да.Има амбиция -естествено след много дълъг и труден период 5 пентакли и много нерви и напрежение 5 меча -това е начина да се "уреди" това нещо.Въпросът беше "Ще стане ли по този начин?" :) 3 пентакли ,мисля ,че ще стане

На следващия ден ,подобен въпрос за друг детайл от ситуацията -паж пентакли ,дяволът ,3 пентакли.Дано не пропускам нещо ,но тук вече ми се струва,че от ситуацията на много нерви и обмисляне ,идеи и гняв ( 5пентакли ,5 меча) се преминава към конкретни действия има вече план за нещото -паж пентакли, дявола-някой ще бъде облагодетелстван тук и отново 3 пентакли.Благодаря ви за мненията! :):3d_161:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Какво бихте казали за тази комбинация - 4 жезли , Сила , Върховен Жрец. .

Картите са без позиции и отговарят на въпрос - как се е почувствал някой. 4 жезли си е съвсем на мястото , защото става дума за една съсвсем случайна среща ,на която с въпросния човек нищо не си казахме. Силата ми говори , че нещо е потиснато но незнам как да я свържа със Жреца . Нямам опит с тази карта , знам , че предимно означава вяра и доверие , в някои случаи брак или съюз , още съм чела , че може да бъде и някакъв урок . Но до Силата ми е трудно да я съчетая.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...