Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Да подкрепим Ники!


Recommended Posts

Здравейте приятели!

Казвам се Мариела и съм сестра на Ники!

http://www.nikolai-burgas.com

Търся вашата подкрепа!

От февруари тече кампания за набиране на средства. Моля ви помогнете както можете.

http://www.youtube.com/watch?v=1F3hFmQht6k

Изпратете sms с текст DMS nikolay на Единен дарителски номер 17 777 (за абонати на GLOBUL, vivatel и M-Tel)

За изпращането на дарителски sms ще бъдете таксувани с 1.20 с ДДС

Мариела

Линк към коментар
Share on other sites

flower014.jpg

Лука 17:6

А Господ рече: Ако имате вяра колкото синапово зърно, казали бихте на тая черница: Изкорени се и насади се в морето, и тя би ви послушала.

:3d_064:

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,Мариела и Ники!Само преди около една година и аз се борих за здравето и живота на брат ми,така че напълно ви разбирам и съчувствам.От сърце желая на Ники по-бързо оздравяване и освен скромната ми финансова подкрепа,бих искала да ви помогна и с един съвет,даден от Учителя Беинса Дуно,който беше лично изпитан от мен - да се четат на глас псалмите на Давид,или самият болен,или някой друг да му ги чете.

Също,ако се разровите из сайта,ще откриете много хубави молитви за здраве и за болни.Не пренебрегвайте тази част от борбата за живот - молитвата!Още повече,щом сте се обърнали към участниците в Портала за помощ,би трябвало да споделяте някои от техните възгледи.

Фир-фюр-фен тао би аумен - "Без страх и без тъмнина,с живот и светлина,напред в любовта безгранична."

Редактирано от Моника13
Линк към коментар
Share on other sites

Аз се включих в каузата, желая Ви здраве.

Линк към коментар
Share on other sites

Молитвеник

Тук ще намерите много ценни неща + нека се помолим заедно за Ники :) Поздрави!

Колективната молитва е силна и затова, когато всички се молят едновременно в едно направление и са искрени и сърдечни, молитвата има резултат. Молитвата има сила, когато между вас има хармония.

Опитайте се всинца да направите един от тези опити. Само така ще има смисъл стихът: „Молете се един за друг, за да изцелеете.” Молете се един до четиринадесет дена и Духът ще каже: „Сега вече може да се направи опитът.” Духът казва: „Когато пътят на някого е богоугоден, Бог ще го примири.”

И тъй, сега всички трябва да започнете да се молите, да станат вашите пътища богоугодни на Господа, за да ви примири с другите и да внесе хармонията и Божественото у вас, за да можете да се разберете и обичате.

Този е Пътят, тези са опитите, които трябва да правите, за да се приготвите за Петдесетница.

Вяра

http://www.beinsadouno.com/board/index.php...amp;#entry71601

Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Ники,желая ти много вяра и сила,за да преминеш през това изпитание.

Знай че мисълта е сила и енергия,бъди позитивен и вярвай .Във всички нас има енергия,концентрираната мисъл е концентрирана сила,в теб е силата да се пребориш.Искам да препоръчам една книга "Подсъзнанието може всичко-Джон Кехоу" в нея има техники за самолечение чрез силата на мисълта,също и "Силата на положителното мислене-Норман Винсънт Пийл".

"И всичко,каквото и да поискате в молитва,като вярвате,че сте получили,ще получите."

Редактирано от ly ly
Линк към коментар
Share on other sites

През месец юли в подкрепа на кампанията бяха изпратени 846 SMS.

Набраните за месец юни средства са 456,91 лева.

Благодарение на вас приятели!

Поздрави, Мариела

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

През месец август 2008 в подкрепа на кампанията "Помогни на Николай!" бяха изпратени 1017 SMS.

Благодаря ви!

Открита е дарителска борса!

http://nikolai.bulboard.com/viewforum.php?f=3

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Остана още 1/3 от сумата необходима за трансплантацията на Ники, около 10000 долара.

Благодарение на вас!

Помогнете още веднъж приятели!!!

Изпратете sms с текст DMS nikolay на Единен дарителски номер 17 777 (за абонати на GLOBUL, vivatel и M-Tel)

За изпращането на дарителски SMS ще бъдете таксувани с 1.20 с ДДС

Ако искате да помогнете не само чрез SMS, ето и банковата сметка на Николай:

ПРОКРЕДИТ БАНК (БЪЛГАРИЯ) АД

в лева - IBAN: BG12 PRCB 9230 1021 7453 13

в долари - IBAN: BG45 PRCB 9230 1121 7453 17

в евро - IBAN: BG53 PRCB 9230 1421 7453 18

http://www.nikolai-burgas.com

Благодарим ви, че подкрепяте Николай

Мариела-сестра му

Линк към коментар
Share on other sites

Продължавам да съм с вас!Разбира се,че ще помогнем още веднъж и още,колкото трябва до пълното оздравяване на Ники,а вие не спирайте да вярвате! :3d_044::3d_015:

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря за подкрепата Monika13!Както винаги!

Вярваме, че ще доведем нещата докрай, благодарение на подкрепата, на хора като теб!

Желая ти здраве и лично щастие!

Мариела

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...