Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 2


issa

Recommended Posts

Ето още една комбинация ,която ме озадачи най- вече защото боята е мечове. Въпросът ми е ще потърси ли контакт К с И и ето какви карти се паданаха .Асо мечове,4 мечове,Крал Мечове,според мен има такава идея ,но засега е само косвено ,чрез други хора ,не лично.Ще се радвам да чуя вашите тълкувания . Благодаря!

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

Ето още една комбинация ,която ме озадачи най- вече защото боята е мечове. Въпросът ми е ще потърси ли контакт К с И и ето какви карти се паданаха .Асо мечове,4 мечове,Крал Мечове,според мен има такава идея ,но засега е само косвено ,чрез други хора ,не лично.Ще се радвам да чуя вашите тълкувания . Благодаря!

Здравей Inatari, аз ще се изкажа по твоите карти, ако позволиш. Моето мнение се различава от твоето.Аз мисля, че К няма да потърси контакт с И. Сякаш изглежда уморен от тези отношения, сякаш има нужда да остане сам. Крал Мечове ми говори, че предстои К. да вземе крайно и окончателно решение относно отношенията си с И. Така си мисля.

Линк към коментар
Share on other sites

[quote name='Delete' timestamp='1301809573' post='141836'

Здравей Inatari, аз ще се изкажа по твоите карти, ако позволиш. Моето мнение се различава от твоето.Аз мисля, че К няма да потърси контакт с И. Сякаш изглежда уморен от тези отношения, сякаш има нужда да остане сам. Крал Мечове ми говори, че предстои К. да вземе крайно и окончателно решение относно отношенията си с И. Така си мисля.

Здравей,Delete!Първоначално и на мен ми хрумна това ,което си написала ,но няма как да е така ,след като не са се виждали 7 години тези двамата. Получават новини един за друг посредством други хора . По- скоро боята мечове ,говори за някакви изцяло интелектуални отношения вън от чувствата ,преминали са отдавна периода на чашите . Сега нещата са поставени мисловно . Те отдавна са се разделили,по- скоро тук 4 мечове има друго значение .А именно някаква изолираност ,всичко е като в ковчег ,като зад похлупак ,някак косвено .

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

4 меча ми се е падала когато искам контакт, но не правя нищо , а си седя и ближа рани. Според мен е така и с този човек. Асото е инциативноста която е удавена .Крал меч- показва студенината му и че е сам с акъла си само .

Линк към коментар
Share on other sites

4 меча ми се е падала когато искам контакт, но не правя нищо , а си седя и ближа рани. Според мен е така и с този човек. Асото е инциативноста която е удавена .Крал меч- показва студенината му и че е сам с акъла си само .

Благодаря,Анел мисля,че си намерила много точни думи да опишеш ситуацията .

Линк към коментар
Share on other sites

Въпросът ми е ще потърси ли контакт К с И Асо мечове,4 мечове,Крал Мечове

Според мен ще потърси този контакт. Двамата поне сега не общуват, няма комуникация, връзка и т.н.

Всъщност си мисля, че има някаква ситуация,която трябва да се разреши. Някой ще направи постъпки за разрешаване на ситуацията без много, много да мисли и то след дълъг застой.

Картите по скоро ми се струва, че отразяват състоянието или желанието на единия от двамата.smile.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Въпросът ми е ще потърси ли контакт К с И Асо мечове,4 мечове,Крал Мечове

Според мен ще потърси този контакт. Двамата поне сега не общуват, няма комуникация, връзка и т.н.

Всъщност си мисля, че има някаква ситуация,която трябва да се разреши. Някой ще направи постъпки за разрешаване на ситуацията без много, много да мисли и то след дълъг застой.

Картите по скоро ми се струва, че отразяват състоянието или желанието на единия от двамата.smile.gif

Да,Жур ти също си права. Има за разрешаване стари сметки .Крал Мечове определено говори за някакви действия ,а и Асо меча присъства като намерение.Времето ще покаже .

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

Какво е отношението на даден мъж към дадена жена ?Рицар пентакли ,рицар жезли ,рицар чаши ,хахах.Според мен определено е събудила рицарят в него . Разнообразни смесени чувства,подтиква тя в него . Но ми се струва и много неразвит като психика за възрастта си ,щом открива различните рицари в себе си. Определено е задействана мъжката енергия .Като на последно място са чувствата . Вашето мнение ?

Линк към коментар
Share on other sites

Само Рицар пентакли, според моя опит, може да има положително влияние, когато питаме за любов и чувства. Рицар чаши е доста незрял в емоционално отношение, неспособен да контролира емоциите си и да ги изразява правилно, Рицар жезли пък няма търпение да доведе нещата до край, той е пленник на момента -- когато моментът отмине, отминава и ентусиазмът му.

Редактирано от baby777
Линк към коментар
Share on other sites

Само Рицар пентакли, според моя опит, може да има положително влияние, когато питаме за любов и чувства. Рицар чаши е доста незрял в емоционално отношение, неспособен да контролира емоциите си и да ги изразява правилно, Рицар жезли пък няма търпение да доведе нещата до край, той е пленник на момента -- когато моментът отмине, отминава и ентусиазмът му.

baby777,може би си права разглеждайки този анализ поотделно на рицарите ,но струпването им заедно говори също за една такава отбранителна система в мъжете ,като че ли събират се на съвет със себе си търсят тактика.Рицар Пентакли действа бавно и търпеливо ,но славно .Интересно ми е какъв е следващият ход.А и за първи път ми се случва такава комбинация и незнам много как да я тъкувам.

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

Извинявам се ,но някакси постнах 2 пъти поста си ,а сега не мога да изтрия втория ,както и да е много щ е се радвам ,ако чуя и мненията на други хора .Благодаря ви !

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Не знам картите дават ли отговор на въпроси за миналото, но реших да опитам. Въпросът беше имали ли сме някаква връзка от минал живот с Иван. Пълното ми име е Галина.

Та паднаха се Петица жезли, Двойка мечове и Папесата. Правя съвсем, съвсем първи крачки, все още не съм изчела темите ви, за да придобия представа, но ми се струва, че отговорът /ако въобще е отговор/ клони към положителен. Така ли е? Ако не, какъв е?

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Относно отношенията между мен и човек, който е важен за мен, днес излязоха следните карти /3 карти + 1/:

Отшелникът /обърната/, Колелото на Съдбата, Обесеният и Влюбените /обърната/.

Искам да съм безпристрастна в тълкуването. Затова, ако някой от вас има възможност нека сподели как я вижда тази комбинация...

Благодаря!

Пробвай да си безпристрастна сега и да споделиш първо ти какво мислиш за тези карти! :)

Аз споделих, но дали е вярна посоката, в която ги тълкувам?.. :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте момичета, рядко имам възможност да пиша, а по често да чета през телефона си докато съм на работа по време на фас-почивките.

На въпрос; Какво чувства даден човек към мен, се паднаха 8 жезли -8 меча - 8 пентакли

Моето тълкуванямо е ,че може би не е бил на ясно, какво точно изпитва към мен. Може би самата ситуация, не му е давала възможност да внесе яснота в мислите и чувствата си , а 8 пентакли показва някакво зараждащо се хубаво чувство.

Не знам , дали ги тълкувам правилно защото касаят мен, пък и ми се струва малко вероятно предвид ситуацията.

На въпрос: Какво е отношението му към мен, като личност 8 пентакли - Императорът - Рицар пентакли

Сякъш не е лошо. Сякаш иска да покаже добро отношение ,но някак дистанцирано. Рицар пентакли е сериозен човек, на който може да се разчита, и който държи на думата си, и в тази връзка Рицаря да говори ,че човекът е сериозен.

На въпрос: Що за човек е? Дяволът - обърната Луната - 7 меча

Аз още с правите карти се обърквам, а с тази Луна не знам какво да си мися. Обърнала се е някак докато съм размесвала картите. Понякога се случва така. Първата ми мисъл беше, че човекът не е читав. Казах си, Манипулатор. После се замислих. Дали човекът не е обзет от съмнения и страхове, чак да губи реална представа. Ама тези 7 меча... Помагайте, ако имате желание, ще се радвам на всеки отговор.

Редактирано от Delete
Линк към коментар
Share on other sites

На въпрос; Какво чувства даден човек към мен, се паднаха 8 жезли -8 меча - 8 пентакли

На въпрос: Какво е отношението му към мен, като личност 8 пентакли - Императорът - Рицар пентакли

На въпрос: Що за човек е? Дяволът - обърната Луната - 7 меча

Здравей.

Ще напиша аз какво мисля по твоите комбинации smile.gif.

На първия ти въпрос - Имате доста неопределени отношения, или поне единия от Вас си мисли, че са такива, или сте имали такива. Може би някой иска да са нещо повече от това, което са. Нещо да си научила от този човек и да си се изненадала неприятно от това. Отношенията може да придобият нов развой, може и да научиш нещо за този човек. Обвързан ли е?

Ти да си решила по някакъв начин да се оттеглиш от тези отношения?

На втория - От скоро ли познаваш този човек? Свързан ли е по някакъв начин с работата ти? Мисля си, че е по-високопоставен от теб? Някакъв статус да има той, нещо като да ръководи хора?

Има стабилно отношение към теб, а и самият човек е такъв. Засега отношенията Ви са трудни, просто като да не можеш самата ти, или той да не може да направи нещо.

Другият вариант, който ми хрумва е стабилизиране на отношенията Ви. Имала ли си някакви караници с него?

На третия - първото нещо, което ми хрумва е - лицемер, потаен също. Обича ли интригите? Подмолен ли е? Обича да хитрува също и самодоволно да се усмихва на това.

Всичко това ми говорят тези карти за него.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте момичета,

Една приятелка ме помоли да й гледам дали щяла да има връзка с някакво момче. Картите са Обесен, Жрица и Слънце! Факта, че Обесения е там, макар и в миналото ме притесни малко. Според мен ще имат връзка, но има още неща. Вие какво мислите за тия карти?

Линк към коментар
Share on other sites

Деяна ,според мен тук Обесения е като време за промяна и преосмисляне .....Може би нещо което преди не е виждал сега ще го види или ще му се изясни по отношение на момичето.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имаме доста такива въпроси, но комбинациите ми изглеждат интересни и реших да ги споделя с вас.

Какво изпитва един мъж към една жена - Асо пентакли, Кралица Жезли и 7 меча

Силно желание към тази жена и да бъде с нея. Мисля, че доста го влече. Освен това има някаква конкретна цел и план по които този човек смята да действа, за да осъществи желанието си.

Ревнува ли я? - Жрицата, Крал Пентакли и 4 чаши - От една страна е най-ревнивия крал, но от друга 4 чаши, което ме навява на мисълта, че той или ревнува, но го крие или изобщо не му дреме.

Надявам се да споделите мнение по тия комбинации. Ще ми е интересно да прочета какво мислите вие ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Имаме доста такива въпроси, но комбинациите ми изглеждат интересни и реших да ги споделя с вас.

Какво изпитва един мъж към една жена - Асо пентакли, Кралица Жезли и 7 меча

Силно желание към тази жена и да бъде с нея. Мисля, че доста го влече. Освен това има някаква конкретна цел и план по които този човек смята да действа, за да осъществи желанието си.

Ревнува ли я? - Жрицата, Крал Пентакли и 4 чаши - От една страна е най-ревнивия крал, но от друга 4 чаши, което ме навява на мисълта, че той или ревнува, но го крие или изобщо не му дреме.

Надявам се да споделите мнение по тия комбинации. Ще ми е интересно да прочета какво мислите вие ;)

Здравей!

Според мен картите от първата комбинация са за нея и отразяват нейните планове и намерения спрямо този мъж. 7 меча тук е характеристика на Кралицата, а Асото - нейното желание. Така мисля аз.

По втората комбинация не мисля, че ревнува. Крал пентакли с 4 чаши ми прилича на крайно отегчен и обигран мъж като цяло и това негово отношение се пренася и върху тази жена. Той си е такъв, макар че, според мен, тя не му е безразлична.

Да видим и другите какво ще кажат :)

Линк към коментар
Share on other sites

Какво изпитва един мъж към една жена - Асо пентакли, Кралица Жезли и 7 меча

Ревнува ли я? - Жрицата, Крал Пентакли и 4 чаши

По първата - той иска близост, физически контакт или тя, обаче ми се струва, че е по-скоро тя, за това съдя по асото на първа позиция. Но може би тя разчита на нещо или на някой като помощ за нещо, или си има някакъв план, за да е с него.

По втората - според мен тя знае отговора. Има ли нещо тук, което се крие? Или той самият крие нещо от нея. Иначе той е стабилен човек, знае какво иска и как да го постигне. Показвал ли и е някакви чувства, щото ми изглежда някакъв прикрит. Не си изразява чувствата той, и тя всъщност не може да го разбере. Те в момента имат ли някаква връзка изобщо? Има ли отдалечаване между тях?

Това е от менsmile.gif.

Линк към коментар
Share on other sites

Я една комбинация и от мен по темата:

6 пентакли, 3 меча обърната, Кулата - чувствата на мъж към жена.

Интересна е, защото те не се познават много, нито отдавна, но картите са силни. Което ме навява на мисълта, че той има нужда от близост и я е припознал като близка, но едно, има проблем да си изрази чувствата или желанията, второ, ужасно го е страх, чувство на огромно напрежение, може би от предишни разочарования, които всичко блокират. Голямо недоверие, както в другите, така и в себе си. Имам чувството, че не може да се себенадмогне и е умрял от страх. Не смее да поеме инициатива.

Вие какво мислите?

Линк към коментар
Share on other sites

На въпрос; Какво чувства даден човек към мен, се паднаха 8 жезли -8 меча - 8 пентакли

На въпрос: Какво е отношението му към мен, като личност 8 пентакли - Императорът - Рицар пентакли

На въпрос: Що за човек е? Дяволът - обърната Луната - 7 меча

Здравей.

Ще напиша аз какво мисля по твоите комбинации smile.gif.

На първия ти въпрос - Имате доста неопределени отношения, или поне единия от Вас си мисли, че са такива, или сте имали такива. Може би някой иска да са нещо повече от това, което са. Нещо да си научила от този човек и да си се изненадала неприятно от това. Отношенията може да придобият нов развой, може и да научиш нещо за този човек. Обвързан ли е?

Ти да си решила по някакъв начин да се оттеглиш от тези отношения?

На втория - От скоро ли познаваш този човек? Свързан ли е по някакъв начин с работата ти? Мисля си, че е по-високопоставен от теб? Някакъв статус да има той, нещо като да ръководи хора?

Има стабилно отношение към теб, а и самият човек е такъв. Засега отношенията Ви са трудни, просто като да не можеш самата ти, или той да не може да направи нещо.

Другият вариант, който ми хрумва е стабилизиране на отношенията Ви. Имала ли си някакви караници с него?

На третия - първото нещо, което ми хрумва е - лицемер, потаен също. Обича ли интригите? Подмолен ли е? Обича да хитрува също и самодоволно да се усмихва на това.

Всичко това ми говорят тези карти за него.

Здравей Жур, за първата комбинация си абсолютно пава, всичко което си написала е вярно. Аз окончателно прекратих тези отношения, дори нямам желание да го виждам и чувам, затова ми беше странна тази 8 пентакли.

За втората също ,само дето не е свързан с работата ми, но е вярно ,че е с по висок статус.Това стабилно отношение никак не ми се връзваше (предвид ситуацията и постъпките му до момента), дори и подобряване на отношенията звучеше странно. И не щеш ли изведнъж, този човек прави жест, който ме касае косвенно, че останах като гръмната.

А за третата си просто в десетката. И трите комбинации касаят един и същ човек.

Линк към коментар
Share on other sites

Я една комбинация и от мен по темата:

6 пентакли, 3 меча обърната, Кулата - чувствата на мъж към жена.

Я, едно тълкуване и от мен wink.gif.

Така, наскоро някой да е преживял раздяла? Запознанството им е станало много изненадващо или неочаквано. Запознал ли ги е някой? Ще има някаква промяна в отношенията им. Може би той вече е решил нещо, ще има някаква развръзка. Ако днес са едни, утре ще са други. Нещо като на себенадмогване ми прилича и на мен, напрежение изкуствено създадено, безсмислено дори бих казала, страдание също пак безсмислено. Обаче с тази Кула според мен ще се себенадмогне, ако не сам, то нещо ще го накара да се. Тя поразява и после нищо не е същото, но това си го знаемsmile.gif.

Линк към коментар
Share on other sites

Я една комбинация и от мен по темата:

6 пентакли, 3 меча обърната, Кулата - чувствата на мъж към жена.

Я, едно тълкуване и от мен wink.gif.

Така, наскоро някой да е преживял раздяла? Запознанството им е станало много изненадващо или неочаквано. Запознал ли ги е някой? Ще има някаква промяна в отношенията им. Може би той вече е решил нещо, ще има някаква развръзка. Ако днес са едни, утре ще са други. Нещо като на себенадмогване ми прилича и на мен, напрежение изкуствено създадено, безсмислено дори бих казала, страдание също пак безсмислено. Обаче с тази Кула според мен ще се себенадмогне, ако не сам, то нещо ще го накара да се. Тя поразява и после нищо не е същото, но това си го знаемsmile.gif.

:)

Ами доколкото знам той е преживял раздяла, която не е от скоро, но е тежка за него. Запознаха се чрез друг човек, да.

Той каквито и притеснения да има, те идват от неговия опит и живот, реално ситуацията не е стигнала доникъде, за да го преживява така. Аз питах какви отношения иска да има с нея - Крал чаши, Асо пентакли, Кралица жезли. Тя ако не направи нещо, той най-много да си заспи замечтан, напук на всички Кули на света :)

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...