Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Имах връзка...


Krasi-11

Recommended Posts

  • Отговори 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Преди години движех в компания , където имаше момчета които представяха себе си за сатанисти . И събирах си се с тези хора пиехме , пушехме и.........т.н

даже в апартамента на едното от момчетата стените бяха изрисувани с разни демони , огньове и адски сцени . Но като се замисля тези хора освен , че се напиваха безпаметно и се друсаха си бяха съвсем обикновени .

Говориш за ритуално убиване и изпращане на душата в ада . Да , такива хора са способни да убият някой , но няма начин да изпратят душата в ада . Душата има свой път и нищо не може да я прати където и да е , ако не съвпада с пътя и .

На Земята има едновременно и Ад и Рай и не е нужно някой да ти въздейства , за да попаднеш в едното или другото място .

А най-великите сатанисти са в управленските слоеве на държавата , защото с преките си действия причиняват страдание на хиляди българи . Твоят сатанист , не може да им стъпи на малкия пръст . Те са толкова брутални , безчовечни и коравосърдечни , че могат да избият хиляди хора без да им мигне окото . Те могат да ни убият , но Не могат да вземат душите ни . Хората трябва да имат ясни представи за своята принадлежност, да се свържат с реално действащи духовни сили и да не се боят от последните си мигове на тази Земя .

Линк към коментар
Share on other sites

Всички органи ми са извън стоя. Абсурдни страхове-не мога да излизам ( преди приемах способността да излизам като даденост,но след като я загубих вече не мисля така). Много често усещам как демоните лазят по тялото ми,най-силно ги усещам по краката. Понякога ми причиняват много силни болки-като забиване на нож. Нищо не виждам,само усещам. Колко нощи не ме оствят да спя. Понякога цялото ми тяло блокира и не мога да мръдна,чувсвам,че викам но щом наште не са ме чували в такива моменти,значи и звук не мога да издам в тези моменти. Понякога ако ходя фокуса на зрението ми се изкривява и усещам по цялото тяло пробождания сякаш от хиляди шила. Имайте предвид,че думите не могат да опишат никое от тези усещания. Това за да го разбереш трябва да го почувстваш. Не го пожелавам на никого. Това е бавно и мъчително убийство. Не зная от толкова ужаси как не ми е побеляла още косата.

Линк към коментар
Share on other sites

А кой установи, че всички органи са ти извън строя? Някакви медицински изследвания правени ли са?

Разбирам как се чувстваш. От вчера, от както пишеш тук, по -добре ли ти е? Много хора се отзовават, това би трябвало да те облекчава.

Линк към коментар
Share on other sites

Имам няколко въпроса:

Ти даде ли си душата?Загуби ли я?

Защо те лекуват магове?

Защо не се обърна към Бог?

Защо не опита с екзорсизъм?

Вземала ли си кокаин?

Имала ли си допир с олово-като работа или оловни предмети?

Нощем на запалена лампа ли спиш?

Приемала ли си по някакъв повод билки някакви?

Смяташ ли се за обречена?

Редактирано от Мария-София
Линк към коментар
Share on other sites

Според мен е хубаво да отидеш в църква ,да се помолиш ,да се разкаеш ,да получиш прошка и освобождение от собствените си страхове .Защото на мен това ми прилича на самонавиване и втълпяване на самата себе си ,някакви свръх способности в лицето на тези "сатанисти ".Никой нищо не може да ти направи ,освен ако не мислиш постоянно за това и сама не предизвикваш вниманието и намерението му. С какво си предизвикала тези сатанисти ?Мислиш ли ,че са предприели някакви действия срещу теб и не мислиш ли ,че си внушаваш ?Защото ,ако продължаваш в същия дух ,може да полудееш ,да получиш фобии за цял живот и т.н.

Поговори и с някой духовник ,дай някаква възможност на душата ти да получи покой .

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

Всички органи ми са извън стоя. Абсурдни страхове-не мога да излизам ( преди приемах способността да излизам като даденост,но след като я загубих вече не мисля така). Много често усещам как демоните лазят по тялото ми,най-силно ги усещам по краката. Понякога ми причиняват много силни болки-като забиване на нож. Нищо не виждам,само усещам. Колко нощи не ме оствят да спя. Понякога цялото ми тяло блокира и не мога да мръдна,чувсвам,че викам но щом наште не са ме чували в такива моменти,значи и звук не мога да издам в тези моменти. Понякога ако ходя фокуса на зрението ми се изкривява и усещам по цялото тяло пробождания сякаш от хиляди шила. Имайте предвид,че думите не могат да опишат никое от тези усещания. Това за да го разбереш трябва да го почувстваш. Не го пожелавам на никого. Това е бавно и мъчително убийство. Не зная от толкова ужаси как не ми е побеляла още косата.

Ами защо не се предадеш най-накрая? Умира си човек и толкова. Сядаш и се отдаваш и ако те трепят, да те трепят и това е. Да се свършва. Да се свършва.

Линк към коментар
Share on other sites

Повече от 7 месеца ме лекува един невероятен човек и феномен. Безкрайно съм благодарна на всички прекрасни същества,благодарение на които съм още жива!!!

Никой не може да те излекува.

Човек е напълно безпомощен. Само в тези случаи може да опознае чувството на пълна безнадеждност.

Е, то какво друго може да се очаква?

Ако и последният ми спасител не успее,ще умра в адски мъки.

Ами... мъката, дали е мъка, а болката дали е болка, а смъртта какво е? А демоните?
Линк към коментар
Share on other sites

Дори не знаете за какво говорите. Мислите,че има по-тежки ситуации????????????????? По-зле от мен са само тези ,които горят в ада. Знам,че нищо не ви говорят моите думи. За да разбереш дали можеш да се справиш в дадена ситуация трябва първо да попаднеш в нея. Пак ви повтарям: Има неща пред,които човек е безсилен.

Всеки ден за мен е Ад. Аз сам на себе си съм най-зъл демон. И каква борба пада... бедната ти е фантазията, докат не кажа, абе я да става каквото има да става. Ето ме, готов съм. Склонъл глава, във адска мъка аз потапям се в смъртта и тя обхваща ме изцяло, тогава...

Линк към коментар
Share on other sites

Въобще в България има ли екзорсисти?Чела съм,че свещеникът,кой се заеме с тези ритуали,трябва да духовно чист,за да има ефект.Цялата история е странна,и аз мисля,че трябва да си направиш пълни медицински изследвания.Дъщеря ми беше в болница допреди броени дни от остра вирусно-бактериална инфекция,по едно време и тя изгуби фокус на погледа от едно лекарство,но невролога и педиатрите реагираха много бързо и за един час се оправи,за което съм им благодарна.Все пак препоръчвам Кипряновите и Васильови молитви,поръчани и четени в храм.Или ако наблизо има манастир и черкава на Св.Мина е хубаво да се преспи там и да оставиш скромен дар на светията.Ти си прецени.

Линк към коментар
Share on other sites

Не ги поставям аз нещата. Щом най-добрия маг 7 месеца се опитва да ме спаси и се опасявам,че е на път да се откаже... моето положение наистина е безнадеждно... от вас не искам нищо друго освен разбиране... това го пиша,за да се опитам да предпазя другите хора от същата фатална грешка... не го пиша заради себе си... аз вече нямам какво да губя... опитвам се да дам гласност на проблема... а вие си мислите,че с нещо можете да ми помогнете. Откажете се. Разказвайте на близки и познати за този адски проблем. Целта ми е да няма повече жертви на сатанистите. Не знам как си избират жертвите,но при първа възможност ги завличат в свърталището си за да ги убият ритуално. Така изпращат душите им в ада. Първият ми спасител ми каза:"Този е сатанист." Не му повярвах. Но като ме налегнаха болките и ужасите нямаше къде да ходя и повярвах... После ми каза :"Момиче ти си извадила голям късмет !" Но аз не се чувствам късметлийка. Едновременно съм на Земята и в ада!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Аз съм кандидат-жертва на сатанист!!!!!!!!!!!! В момента "пиете вода от извора". Не ме обвинявайте в нищо. Аз само се опитвам да отворя очите на хората,за да не страдат като мен!!!!!!!! Разгласявайте проблема-само това искам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Мисля че някой много те е излъгал и подвел . Тука в този форум едва ли има някой да се излъже по такива неща ,но все пак няма лошо предупреждавай ,нека да знаят че това е илюзия ( ненамирам по точна дума ) или по скоро лъжа .Иначе тука можеш да намериш нужната поткрепа и знание ,и полека лека да излезнеш от това състояние .

Линк към коментар
Share on other sites

Не ги поставям аз нещата. Щом най-добрия маг 7 месеца се опитва да ме спаси и се опасявам,че е на път да се откаже...

Най-добрия маг? Как разбра? Всички ли ги познаваш и толкова способна да прецениш ли се чувстваш? Освен това разбери, че никой, ама съвсем никой не може да ти помогне, ако сама не пожелаеш.

моето положение наистина е безнадеждно... от вас не искам нищо друго освен разбиране...

Искаш да приемем твоята гледна точка, без много мислене, единствено на база общите ти приказки. Е надявам се, че тук няма да намериш подобни хора.

]това го пиша,за да се опитам да предпазя другите хора от същата фатална грешка... не го пиша заради себе си... аз вече нямам какво да губя...

Пишеш водена от 100% егоизъм. Искаш да оправдаеш безсилието си, като се опитваш да убедиш себе си, като за целта убеждаваш всички останали, че ситуацията ти е без изход. От коя фатална грешка искаш да ни предпазиш? Как ще стане като нищо друго не си споделила освен общи приказки? Имаш какво да губиш и по-добре открий какво е и се дръж здраво за него, вместо да се самоуспокояваш с обратното.

опитвам се да дам гласност на проблема... а вие си мислите,че с нещо можете да ми помогнете.

Само ти можеш да си помогнеш. Че за каква гласност говориш, като нищо конкретно не си написала?

Откажете се. Разказвайте на близки и познати за този адски проблем.

От какво да се отказваме??? Ти си тази с проблемите, не ние. Иска ти се твоя проблем да стане проблем на всички. Ами пак повтарям, с пълна отговорност за последствията: мислиш почти изцяло егоистично и без капчица загриженост за другите. Защо тогава се учудваш на съдбата си?

Целта ми е да няма повече жертви на сатанистите.

И затова повтаряш колко са силни, и колко безпомощни са хората попаднали в мрежите им. Проблемът няма да се реши като изчезнат сатанистите, а когато хората станат достатъчно силни да не се поддават на влиянието им. Ти обаче отричаш тази възможност.

Не знам как си избират жертвите,но при първа възможност ги завличат в свърталището си за да ги убият ритуално. Така изпращат душите им в ада.

Това са глупости. Значи Бог е пълен некадърник, ако от някой сатанист зависи дали душата на човек ще отиде в ада. Не забелязваш ли всички прикрити послания с които е изпълнено написаното от тебе? Всичко, което се излъчва от това, което пишеш е мрак. Как избират жертвите си? – Като хищниците: търсят слабите, болни и самотни животни.

Първият ми спасител ми каза:"Този е сатанист." Не му повярвах. Но като ме налегнаха болките и ужасите нямаше къде да ходя и повярвах... После ми каза :"Момиче ти си извадила голям късмет !" Но аз не се чувствам късметлийка. Едновременно съм на Земята и в ада!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Аз съм кандидат-жертва на сатанист!!!!!!!!!!!! В момента "пиете вода от извора". Не ме обвинявайте в нищо. Аз само се опитвам да отворя очите на хората,за да не страдат като мен!!!!!!!! Разгласявайте проблема-само това искам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Е снощи още ти написах в другата тема, че искрено се надявам да не получиш това, което искаш. Сега вече не толкова „на сляпо“ потвърждавам написаното от снощи.

Последен съвет: приеми цялата отговорност за случващото се върху себе си, без по никакъв начин да се оправдаваш със сатанистите (тях има кой да ги съди), върни се мислено назад в живота си, намери къде си се отклонила и просто се опитай да продължиш оттам по нов път. Колкото до физическата болка: може да ти се наложи просто да я изтърпиш.

Редактирано от Станимир
Линк към коментар
Share on other sites

Въобще в България има ли екзорсисти?Чела съм,че свещеникът,кой се заеме с тези ритуали,трябва да духовно чист,за да има ефект.Цялата история е странна,и аз мисля,че трябва да си направиш пълни медицински изследвания.Дъщеря ми беше в болница допреди броени дни от остра вирусно-бактериална инфекция,по едно време и тя изгуби фокус на погледа от едно лекарство,но невролога и педиатрите реагираха много бързо и за един час се оправи,за което съм им благодарна.Все пак препоръчвам Кипряновите и Васильови молитви,поръчани и четени в храм.Или ако наблизо има манастир и черкава на Св.Мина е хубаво да се преспи там и да оставиш скромен дар на светията.Ти си прецени.

Кой е най-големия Екзорсист? Любовта.

Еремия 17:5

Така казва Господ: Проклет да бъде оня човек, Който уповава на човека, И прави плътта своя мишца, И чието сърце се отдалечава от Господа.

В православното християнство има Тайнство "Елеосвещение"

Болен ли е някой между вас, нека повика презвитерите църковни и те да се помолят над него, като го помажат с елей в името Господне. И молитвата, произлизаща от вярата, ще изцери болния, и Господ ще го дигне; и ако е грехове сторил, ще му се простят. (Иак. 5:14-15)

http://www.pravoslavieto.com/docs/Tainstva/sv_maslosvet.htm#%D0%BB%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%B2

Седем свещеннослужители, ако са истински, кат нищо ще избавят някого, но и ако е писан Ако не е, този човек и избавителите, въобще няма да се срещнат.

Има таквиз люде, на които е писано да се провялят във всеки опит за спасение, докато не застанат очи в очи с Госпада и докато не разчитат само и единствено на Него. Той е Екзорсистът, а дявола съм аз.

Когато дойде момента, нищо друго не може да те избави.

В християнската традиция се нарича "Страшен съд", той е индивидуално явление.

в Будизма се нарича "самскари". Според будиската традиция всичко е ум и всичко е в твоя ум. Няма нищо вън от теб.

Тъй че има основни два подхода - да виждаш противника вън от себе си - легиони бесове, сатани и пр.; и да ги виждаш като аспекти на твоето съзнание.

А смиреномъдрият Иван, като виждаше всичко това, замина оттам, понеже се боеше от човешката слава, а държеше на божествената, и сладко си пееше: “А мене е добре да се приближавам към Бога! На Господа Бога възложих упованието си!” И като намери една много висока скала, веднага възлезе на нея, както някога Моисей боговидецът възлезе на Синайската планина в незаходимия мрак на боговидението. И този получи като него богописани заповеди, само че не на каменни скрижали, а върху скрижалите на сърцето, оросяваше скалата със сълзите си, а с всенощните бдения и въздишки принасяше стократен плод от своите трудове, като сам беседваше със Самия Бог и с леки криле шестваше към небето, като търпеше нощния мраз и дневната жега. Незаспиващото Око, като гледаше това негово доблестно търпение, му даваше невидимо сила и издържливост. Дяволът пък, който ненавижда доброто, не изтърпя дълго този героизъм на преподобния, а като взе със себе си легион демони, жестоко го нападнаха и какво ли не му направиха: биеха го, влачеха го, хвърлиха го от скалата и си отидоха, като го мислиха вече за мъртъв. Светият, като полежа там доста време и като дойде на себе си, стенеше и изнемогваше, тъжеше и си говореше: “Защо униваш, душо моя, и защо се смущаваш? Уповавай се на Бога, защото аз още ще славя Него, моя Спасител и моя Бог.” И като стана, пак се изкачи върху скалата и продължаваше да изпълнява първото си правило, след като положи Всевишния за свое прибежище. А Този, Който поглежда към земята и я прави да трепери, погледна с милостиво око на Своя угодник и заповяда на Своя ангел да му носи храна всеки ден. Така и над него се изпълни писаното: “Хляб ангелски яде човек.”
http://www.rilamonastery.pmg-blg.com/St_ivan_rilski_jitie_bg.htm

Какво е рекъл апостола?

Филипяни 1:21

Защото за мене да живея е Христос, и да умра придобиване.

tibet-monks-mandala.jpg

До кат ум зайде се повтаря "Помилуй мя, Боже!", или "Спаси ме!", или Господнята молитва (Отче наш), или Исихастката молитва, или някоя мантра (по избор). Може само "Хум", или само "Ом".

http://www.youtube.com/watch?v=ak23mJS_TTE

http://vbox7.com/play:a8ec8ce6

Може да си помогне човек със запалени свещи, с тамян и пр.

Да пие горчиво, например Пелин (билка).

Кръгов масаж на слънчевия сплит и на третото око, обратно на часовниковата стрелка, а в областта на сърцето - по часовниковата.

Един от най-добрите начини е ето този:

Също може да се призове Кали, че да ти резне кратуната, щото човек от главата си пати.

http://1.bp.blogspot.com/_Vhpk-ZTbLpY/TA9x-XPy9uI/AAAAAAAAAOM/mlxZ2yAShVc/s1600/df.JPG

Линк към коментар
Share on other sites

„Господи, огради ме с диамантената стена на Твоята бяла светлина. Божият Дух, възлюбленият на моята душа, ще направи всичко за мен.“

Казва се три пъти с вдигната дясна ръка, свита в лакътя, като се прави обръщане на тялото в кръг. Най-напред се обръща на изток и се произнася формулата, след това на юг, после на запад и север, като формулата се произнася при обръщането във всичките посоки и мислено се огражда всичко с диамантена стена и бяла светлина.

За ограждане сутрин и вечер с издухване с двете ръце, кажи:

„Господи на Любовта, Боже на Светлината, разпръсни всички нечисти влияния около мене“. (три пъти с духане)

източник

diamond_wall.jpeg

Линк към коментар
Share on other sites

Молитвата и вярата в Бога са колосални сили.Аз тези десет дни в болницата се молех почти непрекъснато,първо докато се разбере каква точно е диагнозата,после повлияването на лечението какво ще е,само една майка знае какво е.Но вярата ме държеше за ръката, и Слава на Богу ,нещата се оправиха,а страдание винаги има,но с вяра и молитва е по-леко.за мен е така,пък всеки сам си знае.

Линк към коментар
Share on other sites

Сърцето, което е похарчило всичко и не е спестило и придобило нищо в замена, непременно според условията на самия живот ще се намери в оскъдност и лишение от всяко вътрешно благо, а тъй като не е научено да пренася подобни лишения, то се решава да се самоунищожи, отколкото да понесе неизгодите. Ето че в такъв случай человек сам по себе си дава място на лошите духове да го завладеят и отведат далеко от мястото на истинската свобода. Това е злощастието с днешния свят, че той харчи повече в душевно отношение, отколкото да придобива. И ето, че се ражда криза в техния живот. Нравите отслабват, добрите привички губят своето назначение, светлите мисли чезнат, добрите чувства се покваряват и доброто семе, което трябваше да принесе плод, се изгуби изпомежду тръните и бодилите, които са обраснали около человека. Тази е причината, която погубва самия человек. Неговото нерадение да узнае доброто на своята душа.

Не е ли истинно, какво се ползва человек, ако светът спечели, а душата си загуби? Това е ужасно зло, което може да сполети едного человека. Да продаде, да разори най-хубавото и най-драгоценното създание – своята душа. Не е ли това най-голямото безумие, което един грешник може да стори против себе си? Не показва ли това върхът на едно разтление, на едно върховно беззаконие против Бога и самия си дух, да погуби това, което е най-свято и съкровено в себе си. Не е ли такова едно поведение за осъждение, не е ли такава една постъпка достойна за пъкала? Да, ето неизцелимото зло на живота, което человек сам може да си нанесе, което никой друг не може да му стори. Никой не може да погуби живота на една душа, освен человек сам.

Седем разговора със Светия Дух

Уникално,страхотно.......великолепен отговор.

Линк към коментар
Share on other sites

Христо си имаше приятелка, Милена. Милена бе чудесно момиче. Компенсираше някои свои нерешени страхове чрез малко позакъснял тийнейджърски бунт. Носеше полицейски кубинки, слушаше метъл, събираше се с хора като нея, пълни с бунт срещу родителските образи в тях, който изразяваха с култ към отрицанието. Наричаха го сатанизъм. Всъщност бяха големи сладури, чувствителни души, които жадуваха за обич и приемане. Докато още бяха нови гаджета, сексът вървеше супер. И двамата намираха утеха в другия, така бягайки от вътрешните си конфликти. С времето обаче нерешените конфликти на Христо застанаха точно във фокуса на връзката му с Милена. Милена вече беше преодоляла повечето от травмите си и вече дори започна да облича красиви дрехи и да обува женствени обувки. Христо обаче се вкара в особен филм. Започна да му се струва, че Милена призовава злите сили - дори му се счуваше как изрича заклинания. Раздели се с нея. Тя тъжеше, защото го обичаше много. Опита се да го разбере, но филмът на Христо се завъртя пълнометражно и пълнобюджетно, черпейки от психичните и социалните му ресурси! Отиде на психолог, на психиатър... Хората тихичко се споглеждаха. Христо чуваше тихичко произнасяни от внимателните лекари някакви понятия като параноидни налудности, кинестетични халюцинации, параноидна шизофрения... Те разбира се, не се отнасяха до него - поне според филма в главата му! Естествено, беше очевидно, че е жертва на сатанистки ритуали и сили. Какво по-ясно от това. В страната, в която живееше, на посещението на психотерапевт или психиатър се гледаше с лошо око. Затова пък врачките, маговете и хипер, екстра и прочее сенсите процъфтяваха. Народът не бе много вярващ, но за сметка на това пък компенсираше благоприлично със суеверия. Затова в тази държавица бе далеч по на сметка на вратата ти да се кичи табелка звезден маг, отколкото психотерапевт. Таксите на последните бяха едва една десета от тези на първите, а и видите ли баламите цял живот все нещо учеха... Пък и караха пациентите си да учат, да полагат усилия, да разбират и осъзнават. Затова пък маговете с лекота изчистваха чакрите, срещу добри суми лекуваха кармата и готово. Христо намери майстора си - лунен чародей от степен 3.14-та по скалата на манипулация на хорските параноидни суеверия и баш налудности... Идилията на абсурда погали нежната му душа, а зелените идеи тихо хихикаха в съня му...

В един хубав ден в душата му се проясни. Страховете се утаиха на дъното - поне за малко. Христо изтрезня - тогава и новото поколение леки антипсихотици съвсем го върнаха в джаза на добруването. Не и без помощта на този съвременен екзорсист - психотерапевтът от Обеля, който му помогна да обели страховете от съзнанието си. Христо стъпи здраво на нозете на правата мисъл. Но и събуди в себе си онази безгранична вяра в Себе си и Живота, която осмисли и вля в живота му щастието...

...........................

Забележка: горното е спонтанно написано току що. Всякакви прилики с лица и събития е случайна!

Линк към коментар
Share on other sites

Псалм 31

1На тебе, Господи, уповах:

Да се не посрамя въ век:

Спаси ме с правдата си.

2 Приклони към мене ухото си:

Ускори да ме избавиш:

Бъди ми силна крепост,

Дом на утвърждение за да ме спасиш.

3 Защото ти си моя канара и твърдиня;

И заради името си ръководи ме и управяй ме.

4 Изведи ме из сетта която скрито поставиха за мене,

Защото ти си моя сила.

5 В ръцете ти предавам духа си:

Ти си ме избавил, Господи Боже на истината.

6 Възненавидех онези които внимават на суетните идоли;

Но аз се надея на Господа.

7 Ще се радвам и ще се веселя за твоята милост;

Защото си видял скърбта ми,

Познал си душата ми като беше в утеснения,

8 И не си ме затворил в ръката на врага:

Поставил си на ширина нозете ми.

9 Помилвай ме, Господи, защото съм утеснен:

Изтая от скърб окото ми,

Душата ми, и утробата ми.

10 Защото се изнури в тъга животът ми,

И годините ми в стенания:

От страданието ми изнемощя силата ми,

И костите ми изтаяха.

11 На всичките си врагове станах укор,

И най-вече на ближните си,

И страх на познайниците си:

Които ме гледаха по улиците бягаха от мене.

12 Забравен бидох от сърдцето на всичките като мъртъв:

Станах като непотребен съсъд;

13 Защото чух злословието на мнозина:

От всякъде страх:

Когато се наговориха против мене

Намислиха да отнемат живота ми.

14 Но аз на тебе, Господи, уповах:

Рекох: Ти си Бог мой.

15 В ръцете ти са времената ми:

Избави ме от ръката на враговете ми

И от тези които ме гонят.

16 Направи да светне лицето ти върху раба ти:

Спаси ме с милостта си.

17 Господи, да се не посрамя,

Защото те призвах:

Да се посрамят нечестивите,

Да млъкнат в ад.

18 Да онемеят лъжливите устни

Които говорят дързостливо против праведния, с гордост и презрение.

19 Колко е голяма твоята благост

Която си съхранил за онези които ти се боят,

И която си направил за онези които се надеят на тебе

Пред очите на человеческите синове!

20 Ще ги скриеш в покрова на присътствието си

От ухищренията на человеците:

Ще ги скриеш в скиния

От пререканията на езици.

21 Благословен Господ,

Защото направи чудна милостта си към мене

В град укрепен.

22 А в смайването си аз бях рекъл:

Отхвърлен съм от очите ти;

Но ти послуша гласа на моленията ми

Когато извиках към тебе.

23 Възлюбете Господа, всички преподобни негови:

Господ съхранява верните,

И въздава изобилно на онези които се обхождат горделиво.

24 Имайте дързновение, и да се укрепи сърдцето ви,

Всички които се надеете на Господа.

Цариградски превод

препоръчан от Учителя, когато е бил на път за другия мир

Редактирано от Донка
Линк към коментар
Share on other sites

Щом най-добрия маг 7 месеца се опитва да ме спаси и се опасявам,че е на път да се откаже... моето положение наистина е безнадеждно... от вас не искам нищо друго освен разбиране... това го пиша,за да се опитам да предпазя другите хора от същата фатална грешка... ..

..

Първият ми спасител ми каза:"Този е сатанист." Не му повярвах. Но като ме налегнаха болките и ужасите нямаше къде да ходя и повярвах... После ми каза :"Момиче ти си извадила голям късмет !" Но аз не се чувствам късметлийка. Едновременно съм на Земята и в ада!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Аз съм кандидат-жертва на сатанист!!!!!!!!!!!

Здравей, Краси,

в една тема казваш, че търсиш сродни души, но не казваш какво точно сродство търсиш.

Тук казваш, че искаш да предпазиш хората, но не казваш от какво.

Мълчиш упорито за това какво си изстрадала, кой ти го е причинил, кой те лекува (психолог, психотерапевт) и кой се прави на велиг маг и лечител и т.н.

Ти де факто си приела думите на някой, че "онзи бил сатанист".

А не ставаш ли с това жертва на внушение и последващо самовнушение?

Има много хора с дар слово, привидно обаяние и сила, които лесно биха изманипулирали за собствена финансова изгода хора в трудно положение, болни или психологически слаби в момента...

"Най-добрият маг" не може да те спаси - значи прави си извода...

И колко ти струват на теб неговите опити? Или го прави безвъзмездно? И не се ли чувстваше по-добре преди да започне "лечението"?

На твоите много общи приказки бяха дадени много варианти на отговор.

Вече ти препоръчаха изповед и покаяние, Киприанови молитви и обяснението им, Василиеви молитви;

*книгата "Заветът на цветните лъчи на светлината" - извадки от Библията (не я намирам тук за сваляне, но я има в книжарница "Елрид", София);

*псалм 91, псалм 31;

* заслушай се в тази прекрасна музика.

Спасението е в твоите ръце.

Според мен може да получиш много адекватни професионални съвети, ако отвориш тема във форум "Психология онлайн" и споделиш какво именно те е задържало цели 3 години с този човек. Може би това е ключът към излекуване на сърцето ти. Може би си много наранена и искаш другият да е ".......".

(Регистрацията ти във форума и пускането на тази тема съвпада с една специфична обществена дискусия и се надявам, че тази "случайност" е наистина случайна.)

Редактирано от Дъгата
Линк към коментар
Share on other sites

Зададох въпроси,но отговор нема...

Има два варианта:

-Всичко е истина

-Всичко е истина,но в сферата на делюзиите

Снощи направих бегла хомеопатична реперторизация на случая...

Излязоха няколко лекарства с тези симптоми....60.gif

При отговор на въпросите ми,ще уточня кое е точното...

Линк към коментар
Share on other sites

Не се мислете за недосегаеми. Никой от нищо не е застрахован. Блажени са невежите, преди дявола да реши да си поиграе с тях.

Здравей, Краси!

Имам позната, която ми е разказвала за преживявания близки до твоите, но тя за разлика от теб не е общувала с хора, подобни на твоя "приятел". Знам, че се е освободила от това в момента, в който е решила без страх да се опълчи... Спомням си, че ми е разказвала, че от мига, в който е спряла да изпитва страх всичко е приключило. Предполагам, че в определени състояния човек е възможно да служи за проводник на други недроброжелателни същности... и си мисля, че ако е настроен оптимистично и положително ще го преотдолее.

Липсата на страх и недопускането, че може да ти се случи нещо лошо е най-добрата защита!

Редактирано от Криси
Линк към коментар
Share on other sites

Впечатли ме случая,който описва Орлин.

Има много млади хора като Христо.В други сайтове ми се е случвало да общувам с такива чувствителни и раними души,скрити зад маската на някой ревящ или ръмжащ звяр.:)

За радост,голяма част от тях успяват да се измъкнат сами или с чужда помощ от ада в който са попаднали.

Метълът не е лоша музика,ако слушането му не е подплатено с алкохол и наркотици.Има случаи в които "ветераните" тайно се слагат в питието на "зайците" наркотици.В много от случаите се стига да пристрастяване още преди "заекът" да се е усетил.

На такива сбирки често говорят за сатанизъм и сатанистки ритуали,дори се опитват да ги правят.

Доколкото знам,в България истински сатанизъм няма,но това не пречи на някои хора да се изживяват като сатанисти,компенсирайки по този начин някакви комплекси.

Може би Краси е попаднала в такава компания,може би там е чула неща,които не всяка психика е способна да издържи,може би е била свидетел на неща,които са я ужасили,може би доброволно или не е дрогирана?...

Можем само да гадаем какво се е случило,защото Краси или се срамува да каже или се бои от някого - в тези среди заплахите за саморазправа не са рядкост.

Изход има,стига Краси да го пожелае.

Всички пишещи в темата са дали добри съвети и който и съвет да приеме Краси,все ще и помогне.:)

Линк към коментар
Share on other sites

Може би Краси е попаднала в такава компания,може би там е чула неща,които не всяка психика е способна да издържи,може би е била свидетел на неща,които са я ужасили,може би доброволно или не е дрогирана?...

Можем само да гадаем какво се е случило,защото Краси или се срамува да каже или се бои от някого - в тези среди заплахите за саморазправа не са рядкост.

Изход има,стига Краси да го пожелае.

Всички пишещи в темата са дали добри съвети и който и съвет да приеме Краси,все ще и помогне.:)

Пламъче засяга много важен въпрос. Важно е може би преди всичко да си осигуриш среда, в която се чувстваш по-сигурно - чисто физически. Така и не разбирам дали точно това е положението, но ако средата, в която се намираш, не ти дава конфорт, това може да обърка малко или много твоята преценка и нещата да ти се струват по-лоши, отколкото са в действителност. В другата тема, в която беше писала, пишеш, че си вегетарианка от няколко години и че никой не те разбира. Средата, в която живееш, създава ли ти достатъчно сигурност? Ако не, то някои неща може да се смесват накрая. Ако се почувстваш по-комфортно, тогава може би силата на тези неща, от които се боиш, няма да ти изглежда толкова голяма, а напротив. В крайна сметка, трябва да осъзнаеш, че ти си независим човек и като такъв другите имат само ограничена възможност за влияние върху теб.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...