Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Интересни сайтове


Recommended Posts

Позволявам :lol: : idealsociety.org

Има и една статия за там тук в портала. :3d_098:

:)

Цял хубав сайт да разглеждам е хубаво, но изисква време. Ако може да дадеш точно инфо бих се радвал :)

Линк към коментар
Share on other sites

Всичко може... :lol:

Но трябва да помислим ние какво ще предложим :hmmmmm: . Паневритмтията вече са я взели, със сигурност имаме и много други магийки, само организаторският дух не ни долюбва и бяга по други народи.

Линк към коментар
Share on other sites

Позволявам :lol: : idealsociety.org

Има и една статия за там тук в портала. :3d_098:

:)

Цял хубав сайт да разглеждам е хубаво, но изисква време. Ако може да дадеш точно инфо бих се радвал :)

Всичко в този свят иска време... АКо аз давам инфо, нали също ще отделя време ... ;)

Обществото в "Института за развитие на изкуството, образованието и културата" - IDEAL, е прототип на човечеството ни след примерно 300 години - по отношение на духовността! Stay cool! ;)

Линк към коментар
Share on other sites

Позволявам :lol: : idealsociety.org

Има и една статия за там тук в портала. :3d_098:

:)

Цял хубав сайт да разглеждам е хубаво, но изисква време. Ако може да дадеш точно инфо бих се радвал :)

Всичко в този свят иска време... АКо аз давам инфо, нали също ще отделя време ... ;)

Обществото в "Института за развитие на изкуството, образованието и културата" - IDEAL, е прототип на човечеството ни след примерно 300 години - по отношение на духовността! Stay cool! ;)

Орлине,бумеранга на светия Дух,който Учителя запрати силно по света се завръща за кой ли път пак от където е изфучал-България.Този път в лицето на ИДЕАЛ,Канада.Там гледах и виждах всичко познато,защото е българско ,но почвата и резултатите-други.Каква магия ни е оставил Бог на нас българите да изживяваме себе си чрез другите,а и те чрез нас.Ние просто сме едно.Трябва,според мен добре да се изучи опита на канадските братя в организацията на материята и после да вселим духа в нея,щото иначе ще се чувстваме неконфортно в нея.Щом дискусии на тема Комуна витаят и се търси удачна форма,нужно е да се поучим що е свършено по света от идеите на Учителя,докато ние сме кътали знанието му 50 години.Такава ни е била задачата и както се вижда добре е изпълнена от много достойни братя и сестри.Сега напред.

Линк към коментар
Share on other sites

Изтеглете си късметче!

http://www.banici.net/

Е, това е вече невероятно! По празниците два пъти се въртя баница по гостита и двата пъти ми се падна парата. От коледната пита също ми се падна парата. Сега въртя тази баница от този сайт са пръв път и отново ми се падна парата! Имам всичко друго, само пари нямам. Досега от 4 източника с баници или пити 100% ми се падна само пара и нищо друго. Значи трябва да започне златен дъжд. :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

"Идеал" ми е толкова близък на сърцето, колкото само най-фините и квантови проявления на живота могат да бъдат близки! Чувствам центъра и всички в него като част от себе си! Един ден ще се върна там физически. И сега обаче връзката ми е толкова силна, че ги усещам и преживявам живота там директно. Просто присъствам там, въпреки разстоянието! Това наистина е най-силното място, в което съм живял, но и най-адекватно съчетаващо духа с материята. Мога много, много да пиша, но точно в този момент не желая да го правя!

Обичам ви - всички!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Много Благодаря за сайтовете, BlueHawaii.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

В помощ на всички кандидатстуденти предоставям напълно безплатно теми по история.Всичко е напълно безплатно и 100% качествено.

Безплатните темички са ТУК

Успех в начинанието на всички ;)

Линк към коментар
Share on other sites

http://postsecret.blogspot.com/

Хора споделят тайните си със света под формата на пощенски картички. Всеки решава сам как да се изкаже, с какви цветове, по какъв начин. Резултатът е красиви произведения на изкуството и начин да усетим колко сме близки един до друг. Четяйки тайните на другите всяка наделя, винаги успявам да намеря нещо скрито в мен. Едно вдъхновение да погледнем вътре в себе си и да бъдем честни със себе си!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте скъпи Дъновисти, скъпи Духовни хора!

Каня Ви да посетите моя блог : http://duhovnost.blog.bg/

В блога ми не съм публикувал постинги за Учителя, защото знам, че във вашия сайт може да се намери всичко необходимо. Затова съм публикувал единствено линк към него.

Ще се радвам да разбера какви са вашите мнения за блога, който в момента е с обем 6 страници, или 80 постинга. В момента изграждам самостоятелен сайт, където ще бъдат публикувани допълнително голям брой преведени текстове. Сред причините за откриването на отделен сайт са авторските права върху преводите, както и по-удобното намиране на необходимата информация, разпределена в различни категории.

Очаквам ви !

Линк към коментар
Share on other sites

Guest irenastoyanova

Мога ли да Ви помоля, когато се обръщате към нас да правите разлика между общонародната невежа употреба на думата "дъновизъм" и "дъновист" и по-просветеното, и културно обръщение "ученици" или "последователи" на Бялото Братство, или на Учителя Беинсà Дунò? Името Петър Дънов не е точното име на Великия Дух Беинсà Дунò, така че ще е достатъчно само да кажете Учителя или Учителя Беинсà Дунò :)

А иначе Вашият сайт изглежда привелкателен!

Успех!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Един сайт за 'хуманитарно изкушени' автори и читатели: Public Republic.

'Поезията е особено състояние на съзнанието, когато сетивата превеждат говора на живота на един душевен език. Здравите сетива превеждат лекомислено и безгрижно, езикът им е лек, весел, щастлив, прилича на планински поток, който скача от камък на камък. Езикът на сетивата, които страдат, е болезнен и трагичен, прилича на кръв, струяща от рана. Най-верен е преводът на болката. Само на неговия език душевното става видимо и достъпно. Поезията е напевен среднощен вик малко преди зазоряване…'

Димитър Калев

Редактирано от Ваня Златева
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest НиколаДамянов

Здравейте!

Някой знае ли други места в Интернет пространството, където има форуми за съзнателен живот, третиращи окултни и езотерични теми ?

Знам, че могат да се намерят с търсачка, но така е по-лесно, а пък и аз много се доверявам на препоръки, особено когато последните са от хора водещи съзнателен живот! :)

Ще съм благодарен на всеки, който сподели за намерени "духовни оазиси", където човек може да се порадва на свежи мисли и уютна обстановка.

Искрено БЛАГОДАРЯ на всички, които напишат съвет в тази насока!

Поздрави.

...

Администраторска бележка: Част от мнението е изтрито, тъй като не отговаря на правилата за участие.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

http://dobrodeteli.com/index.htm

Има невероятни картини на дъщерята на Петър Димков,пък и не само.

Много Ви благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...