Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Карти Таро. Комбинации.


cvete80

Recommended Posts

Какво мисли мъж за жена /няма любовни отношения, но знае ли човек:)/ 6 меча, Рицар жезли, 2 пентакли.

Струва ми се,че отскоро се познават. Свързан ли е рицарят с него? Аз така си мисля, че описва неговия характер. Човек, пълен с енергия, не може да седи на едно място, много често прибързан. Дори да се познават от по-отдавна,не се познават добре според мен. Но мъжът се надява да опознае жената, има симпатия към нея.

Линк към коментар
Share on other sites

Какво мисли мъж за жена /няма любовни отношения, но знае ли човек:)/ 6 меча, Рицар жезли, 2 пентакли.

Струва ми се,че отскоро се познават. Свързан ли е рицарят с него? Аз така си мисля, че описва неговия характер. Човек, пълен с енергия, не може да седи на едно място, много често прибързан. Дори да се познават от по-отдавна,не се познават добре според мен. Но мъжът се надява да опознае жената, има симпатия към нея.

Да кажем, че се познават виртуално отдавна, лично от скоро:). Някаква промяна ще има на нещо, това съдя по 2 пентакли, едно е било досега, утре ще е друго, различно.

Рицарят поне според мен показва, че човека е на път.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

позволявам си да постна от съседната тема за он-лайн Таро, един отговор на Жур:

И по втория въпрос ти гледах дали ще се установиш до края на годината в чужбина - 8 пентакли, Кралица меча, 10 пентакли.

.....Засега мисля, че няма да пътуваш.

Моля, разкажете ми как четете тази комбинация и как тя може да е отрицателен отговор...

защото аз виждам само потвърждение...

с работа, може и със съвет от жена или ясна и точна комуникация с правилните хора - тя ще е удовлетворена.

или в последна позиция - 10 пентакли може да означава друго, а не материално удовлетворение и щастие?

Жур, наистина ми е интересно да чуя повече мнения, но ако смяташ, че не е правилно така да задавам въпросът, ще го махна.

Поздрави и Благодаря! hypocrite.gifyinyang.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

позволявам си да постна от съседната тема за он-лайн Таро, един отговор на Жур:

И по втория въпрос ти гледах дали ще се установиш до края на годината в чужбина - 8 пентакли, Кралица меча, 10 пентакли.

.....Засега мисля, че няма да пътуваш.

Моля, разкажете ми как четете тази комбинация и как тя може да е отрицателен отговор...

защото аз виждам само потвърждение...

с работа, може и със съвет от жена или ясна и точна комуникация с правилните хора - тя ще е удовлетворена.

или в последна позиция - 10 пентакли може да означава друго, а не материално удовлетворение и щастие?

Жур, наистина ми е интересно да чуя повече мнения, но ако смяташ, че не е правилно така да задавам въпросът, ще го махна.

Поздрави и Благодаря! hypocrite.gifyinyang.gif

Ами какво да ти кажа, това което съм тълкувала е според това как аз виждам нещата. Ето ти виждаш по друг начин, защо не си го написала в Таро онлайн? По този начин в момента се объркват хората, тези които питат, просто ми се струва неуместно това тук.

Свързвам картите, затова е и комбинацията. При три карти няма как да ги тълкувам поотделно.

Просто това е вътрешно усещане, трябва и ти да имаш такова за Таро. Това е важното!

10 пентакли може да значи много неща....

Ти виждаш ли в тези карти примерно път, за да си сигурна, че жената ще пътува?

Линк към коментар
Share on other sites

Не, не виждам път, виждам удовлетворено желание, след като се е потрудила доста по въпроса.

Разбирам, че ги свързваш и не ги тълкуваш отделно.

От отговорът ти разбирам, че по-скоро действа интуицията ти.

Да, наистина картите имат не едно и две значения, а дори понякога противоположни, в зависимост от контекста.

Просто в тези карти виждам как могат да се получат нещата и щастливото бъдеще така да се каже и затова ми е интересно кое дава отрицателен отговор.

И не споря, уча се :)thumbsup.gif, надявам се де hypocrite.gif

в темите тук открих много интересни неща!

разглеждам ги още, но така и не разбрах как може Колелото на Съдбата например да е категорично не, когато е `трета` карта...

Линк към коментар
Share on other sites

И по втория въпрос ти гледах дали ще се установиш до края на годината в чужбина - 8 пентакли, Кралица меча, 10 пентакли.

.....Засега мисля, че няма да пътуваш.

Аз си мисля че картите показват състояние , и няма конкретен отговор на въпроса . Има насочване на вниманието към това да се преценят добре плюсовите и минусите за това пътуване .Крлица мечове анализира , 8 пентакли показва , че зависи от питащия какво ще направи и колко усилия ще се положат за да се изпълни пътуването , а 10 петакли ,съотнесена към преценката на кралицата и нейното решение е свързана с това дали ще има материялна удовлетвореност или пък натовареност съответно.
Линк към коментар
Share on other sites

Пускам две готини комбинации :) Независими една от друга.

От какво зависи нещо да се случи? - Светът, Слънцето, 10 жезли

Как ще реагира определен човек? - Страшен съд, 6 меча, Кралица чаши - реакция имам предвид като отговор, като реплика, дали ще склони да направи нещо, не в директен разговор.

Линк към коментар
Share on other sites

Пускам две готини комбинации :) Независими една от друга.

От какво зависи нещо да се случи? - Светът, Слънцето, 10 жезли

Как ще реагира определен човек? - Страшен съд, 6 меча, Кралица чаши - реакция имам предвид като отговор, като реплика, дали ще склони да направи нещо, не в директен разговор.

Първата ме затруднява, но ще опитам - С някакво огромно напрежение е възможно и да се случи това нещо. Има ли тук някаква ситуация отдавна, досега неразрешима. Сложна дори. И сега да има шанс, възможност да се случи нещо.

Това нещо далече ли е или голяма мечта някаква да има, нещо силно желано? Има ли конкретен човек тук и той да иска да се освободи от нещо, тежко за него. Нещо, което го мъчи отдавна? Да е свързано с някакво пътуване нещото?

По втората - някакво излияние според мен може да има. Може да започне нещо да се обяснява, но нещо неадекватно, несвързано, отнесено, не по темата или питането или там каквото и да е . Може дори да бъде краен, някаква крайност да се наблюдава в поведението му. Истерия също. Според мен ще склони.

Линк към коментар
Share on other sites

Пускам две готини комбинации :) Независими една от друга.

От какво зависи нещо да се случи? - Светът, Слънцето, 10 жезли

Как ще реагира определен човек? - Страшен съд, 6 меча, Кралица чаши - реакция имам предвид като отговор, като реплика, дали ще склони да направи нещо, не в директен разговор.

Здрасти, здрасти, дай пари за пасти :whistling:

Така, верно са готини комбинациите.

Ще бъда кратка. По първата Светът, Слънцето, 10 жезли - от какво зависи? Зависи дали ще издържиш, дали ще устискаш на напрежението. В този случай първите две карти, колкото и да са прекрасни всъщност създават една мъгла и объркват всякакви представи. По-скоро си задай друг въпрос - а струва ли си?? Тук инатът няма да помогне, а реалистичната оценка на възможностите.

По втората: Страшен съд, 6 меча, Кралица чаши - ще има реакция и ще склони, само не се качвайте на главата на човечеца, щото може да бъде и зъл :)

Улови тънката нишка на добротата.

Това от мен.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте една смазваща комбинация на конкретен въпрос.Ще стана ли еди какво си еди къде си ,отговорът е :Кралица Мечове,Рицар мечове,Крал Мечове.Според вас какво трябва да бъде тълкуванието ?

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

Още една комбинация от днес ,въпросът ми е "Ще се изпълни ли желанието ми да специализирам извън България ?Комбинацията ,която изтеглих е :8 пентакли ,Висшата Жрица и Жрецът . Аз имам мнение по въпроса ,но ми се ще да чуя различно мнение от моето ! Благодаря предварително на всички ,които ще ми помогнат !

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

Inatari здравей !

Аз съм съвсем начинаеща , но ще се изкажа по втората ти комбинация. Мисля , че ще се изпълни желанието ти :dancing yes:!

8 пентакли казва , че упорито работиш по този въпрос .Жреца като последна карта мисля , че дава отговор - ДА.

Желая ти сбъдване на желанието ти !

Линк към коментар
Share on other sites

разглеждам ги още, но така и не разбрах как може Колелото на Съдбата например да е категорично не, когато е `трета` карта...

Този въпрос е по-подходящ за темата Големите Аркани в Таро. А как може Колелото да е не, ами това показва опитът и дългата работа с Таро :)

Здравейте една смазваща комбинация на конкретен въпрос.Ще стана ли еди какво си еди къде си ,отговорът е :Кралица Мечове,Рицар мечове,Крал Мечове.Според вас какво трябва да бъде тълкуванието ?

Верно е смазваща, изключително силни карти и то само от боя меча. Какво да ти кажа, целият потенциал на тази комбинация е с една единствена цел - интелектуалната енергия на Кралицата да се пробуди, това е трансформация, дълго подготвяна на едно психическо ниво, но сега е дошъл моментът тя да СЕ ПРОЯВИ в света като усилена борба. Това, от своя страна ще доведе до конфликти, но ти си го знаеш. Яхнала си яко меча, не го пускай. И още нещо, тук емоциите биха попречили, дори и да те обвиняват за нещо или съмняват в твоите възможностите, отрежи притесненията си в зародиш.

Да, ще стане, но дай воля на Кралица меча - нея ще намериш у себе си.

Би било добре и ти да дадеш своя анализ, само така може да има обмен на мнения :)

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Днес гледах на една приятелка и ми се стори интересна комбинацията и я споделям с Васsmile.gif.

Какви са проблемите на един мъж? Дявол обърнат, Императрицата, Силата.

Сложни карти, поне за мен. Аз се насочвам към сексуални проблеми, но не съм сигурна.

Помагайте tongue.gif.

Линк към коментар
Share on other sites

Днес гледах на една приятелка и ми се стори интересна комбинацията и я споделям с Васsmile.gif.

Какви са проблемите на един мъж? Дявол обърнат, Императрицата, Силата.

Сложни карти, поне за мен. Аз се насочвам към сексуални проблеми, но не съм сигурна.

Помагайте tongue.gif.

Картите не само са интересни, а са много тежки.

Какъв му е проблемът на този идиот, ще си позволя да го нарека така. Този мъж има проблеми с агресивността си, това по обърнатия Дявол и Силата. Императрицата указва проблем от миналото, от неговото семейство - странене пример е получил от сосбвтената си майка. Отделно от това обърнат Дявол и Императрица дават едно изстъпление на тази агресивност, т.е. "усъвършенствал се е" и е стигнал до крайности.

Този мъж бие тази жена.

:thumb down:

Линк към коментар
Share on other sites

Днес гледах на една приятелка и ми се стори интересна комбинацията и я споделям с Васsmile.gif.

Какви са проблемите на един мъж? Дявол обърнат, Императрицата, Силата.

Сложни карти, поне за мен. Аз се насочвам към сексуални проблеми, но не съм сигурна.

Помагайте tongue.gif.

Картите не само са интересни, а са много тежки.

Какъв му е проблемът на този идиот, ще си позволя да го нарека така. Този мъж има проблеми с агресивността си, това по обърнатия Дявол и Силата. Императрицата указва проблем от миналото, от неговото семейство - странене пример е получил от сосбвтената си майка. Отделно от това обърнат Дявол и Императрица дават едно изстъпление на тази агресивност, т.е. "усъвършенствал се е" и е стигнал до крайности.

Този мъж бие тази жена.

:thumb down:

Да, посягал и е, и я е биел. Това ми го е споделяла.

Аз също съм си мислела, че майката играе някаква роля в техните взаимоотношения.

Агресивността му е ставала особено силна след като се напие, казвала ми е ужасяващи неща, наистина много крайни.

Слава богу, сега е далеч от нея този идиот.

Линк към коментар
Share on other sites

Inatari здравей !

Аз съм съвсем начинаеща , но ще се изкажа по втората ти комбинация. Мисля , че ще се изпълни желанието ти :dancing yes:!

8 пентакли казва , че упорито работиш по този въпрос .Жреца като последна карта мисля , че дава отговор - ДА.

Желая ти сбъдване на желанието ти !

Благодаря ,Анел . И аз мисля,че ще се сбъдне,че всички хоризонти са отворени.Така както са поставени картите ,всичко при мен е интутивно и на подсъзнателно ниво ,/Висшата жрица/,въпреки ,че няма да липсват и поетапни постъпки в тази посока /8 пентакли/ ,мисля че ще получа някаква помощ Свише/Жрецът/ просто както се казва Бог ще е с мен. Но преди всичко това е един интуитивен план от моя страна.Всичко е на ниво интуиция.Дори подсъзнателно се стремя към тази специализация.Ще усетя и правилния момент за действие.

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте една смазваща комбинация на конкретен въпрос.Ще стана ли еди какво си еди къде си ,отговорът е :Кралица Мечове,Рицар мечове,Крал Мечове.Според вас какво трябва да бъде тълкуванието ?

Верно е смазваща, изключително силни карти и то само от боя меча. Какво да ти кажа, целият потенциал на тази комбинация е с една единствена цел - интелектуалната енергия на Кралицата да се пробуди, това е трансформация, дълго подготвяна на едно психическо ниво, но сега е дошъл моментът тя да СЕ ПРОЯВИ в света като усилена борба. Това, от своя страна ще доведе до конфликти, но ти си го знаеш. Яхнала си яко меча, не го пускай. И още нещо, тук емоциите биха попречили, дори и да те обвиняват за нещо или съмняват в твоите възможностите, отрежи притесненията си в зародиш.

Да, ще стане, но дай воля на Кралица меча - нея ще намериш у себе си.

Би било добре и ти да дадеш своя анализ, само така може да има обмен на мнения :)

Мона ,абсолютно си права . Това е една акумилирала енергия в мен ,от може би 7,8 години ,чувствам ,че сега е моментът за действие.Съзнавам го .

Така както стоят нещата от моя гледна точка ,ножицата ще играе,хахха Т.е. желанието ми е свързано с определени способности като кроене и моделиране на дрехи ,решена съм да усвоя всички правила на играта.Но знам ,че без конкретните способности няма да получа това ,което искам . Чисто интелектуално притежавам всички способности ,но в случая ще има конкретни практически изисквания . Същевремено знам идеално пътя ,който трябва да измина за постигане на целта си . Всичко е свързано с много действия и борба с конкуренцията.

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

Пускам две готини комбинации :) Независими една от друга.

От какво зависи нещо да се случи? - Светът, Слънцето, 10 жезли

Как ще реагира определен човек? - Страшен съд, 6 меча, Кралица чаши - реакция имам предвид като отговор, като реплика, дали ще склони да направи нещо, не в директен разговор.

Здрасти, здрасти, дай пари за пасти :whistling:

Така, верно са готини комбинациите.

Ще бъда кратка. По първата Светът, Слънцето, 10 жезли - от какво зависи? Зависи дали ще издържиш, дали ще устискаш на напрежението. В този случай първите две карти, колкото и да са прекрасни всъщност създават една мъгла и объркват всякакви представи. По-скоро си задай друг въпрос - а струва ли си?? Тук инатът няма да помогне, а реалистичната оценка на възможностите.

По втората: Страшен съд, 6 меча, Кралица чаши - ще има реакция и ще склони, само не се качвайте на главата на човечеца, щото може да бъде и зъл :)

Улови тънката нишка на добротата.

Това от мен.

Здрасти, здрастииии :D

Писали сте доста, но аз ще се включа все пак по тези комбинации.

По първата сте прави, и Жур, това е важно за човека начинание, белязано от много усилия, ако се осъществи, тоест, ако започне да се осъществява, защото изисква и време, и трансформация.

По втората - още го чакам този човек да реагира, но може да бъде и зъл, вярно :D Не е от типа хора, които ще търпят да им се качваш на главата. Шашавичък такъв :) Но иначе - добра душа, мек човек.

Дали си заслужава? Това попитах, по съвет на Мона - Светът обърнат, Кралица жезли, Луната. Аз бих казала - да :) Заради това да се опиташ, да стигнеш мечтите си, дори и да са пълен провал, каквото и да става, просто да го изпиташ сам и сам да разбереш. От тази гледна точка - да :)

Линк към коментар
Share on other sites

Още една интересна комбинация.Въпросът ми е ще имат ли И и К връзка отново /те са имали преди но са се разделили / падат се Крал Жезли ,Кралица Жезли и 9 жезли . Става дума за родствени взаимоотношения ,след като се консултирах с Мона ,тя каза да обърна внимание на жезлите ,като знак за раздвижване и предаване на информация от уста на уста .Някакво говорене .

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, от скоро се регистрирах в форума, но нямам опит с ТАРО, което на пречи на силното ми желание да ЗНАМ и да НАУЧА.

С голям интерес чета публикуваните мнения по темите за ТАРО.

Вчера попитах ТАРО очертава ли ми се път в чужбина за в бъдеще , и изтеглих следната комбинация:

Крал чаши, Глупакът, Кралица жезли, но и трите карти бяха обърнати...

По принцип Глупакът е карта на новото начало, но това че картите са обарнати ме озадачи и незнам какво означава.

Ако някой от вас има мнение по тази комбинация, ще се радвам да ми пише, за мен е объркващо.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, от скоро се регистрирах в форума, но нямам опит с ТАРО, което на пречи на силното ми желание да ЗНАМ и да НАУЧА.

С голям интерес чета публикуваните мнения по темите за ТАРО.

Вчера попитах ТАРО очертава ли ми се път в чужбина за в бъдеще , и изтеглих следната комбинация:

Крал чаши, Глупакът, Кралица жезли, но и трите карти бяха обърнати...

По принцип Глупакът е карта на новото начало, но това че картите са обарнати ме озадачи и незнам какво означава.

Ако някой от вас има мнение по тази комбинация, ще се радвам да ми пише, за мен е объркващо.

Здравей, Диана :)

Както си видяла, във форум Таро има 70 теми и е твърде вероятно да не си се ориентирала къде да публикуваш. Започни с Таро за начинаещи, след като си начинаеща.

Сега за комбинацията ти:

Вчера попитах ТАРО очертава ли ми се път в чужбина за в бъдеще , и изтеглих следната комбинация:

Крал чаши, Глупакът, Кралица жезли, но и трите карти бяха обърнати...

Ще ти отговоря метафорично - рибата е в морето, но пък ти си приготвила тигана. Затова и картите са ти обърнати. Глупакът в тази комбинация гвори за самата теб и за твоите настроения.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...