Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Забавно


Guest Fut

Recommended Posts

Радвам се , че зарибявам все повече от сериозните мислители в Порталът. Това е само началото. Когато Станимир и Донка се включат активно, ще се прекръстя на Бедствие. Вероятно ще ми е необходима подкрепата на Христо. Довчера го критикувах,...а каква стана тя днес. За мишките: Дори Уикипедия премълчава подло факта, че Малечка Палечка е приютена и отгледана от благородни мишки, не от котки. По този повод търсих клипче с триглав змей, за да ви стресна, момчета, но не ми се получи. Живейте и днес!

http://vbox7.com/play:f473efa5

http://vbox7.com/play:32085a5fdb

Линк към коментар
Share on other sites

Изцепки на "големия" български футболист Владо Манчев. Реплики от рода на :

"Гърците са отбор с малко талант, дори бих казал никакъв. От нищо да правят нещо".

"Гърците за мен не играят футбол, те играят някакъв древногръцки футбол".

Ти па си много убав, Владко. :D В какви отбори си играл, какви успехи имаш, на колко първенства си играл и какво си постигнал ? Къде са нашите национали ? За пореден път пред телевизорите. :D:( От нищо правели нещо - ами правят, като могат и като имат големи сърца (явно и качества имат повече от теб и повечето ти бивши колеги в национала). Древногръцки им бил футбола, ама дава по - добри резултати от българския. ;) Присмял се Хърбел на щърбел. Мара втасала та дава оценки на о - успелите. Сестра ми се подразни от Владката заради правенето му на интересен (по нейните думи) и заради това, че си спомни как той се е отнесъл грубо с нейна приятелка, когато приятелката и е пазарувала в аптеката на Манчев. Не върви на футболист от неговата черга да прави подобни изказвания. Бербатов да беше, много по - приемливо е.

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Точно!

Линк към коментар
Share on other sites

Смятам, че когато съм пускала темата съм имала в предвид разтоварване и забавление :).

Да се разтовари, човек, да се посмее и да се зареди с положителна енергия :).

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

Аз вече се обричам на негледане на клипчета от youtube , както и на несваляне на филми от замунда, ще се отдам на сърфиране , проверяване на пощи и кореспонденция по фейса и скайп.Това е моят нов интернет, изцяло цифров и буквен, текстови, а не образен.....Да живее Глобул...

Линк към коментар
Share on other sites

Добре де, Ворфакс, аз че съм шимпанзе, това е ясно, но защо досега си качвах безпроблемно клипчета? Не става, качи го ти, за да се гледа, нали това е целта. И благодаря!

Освен това обещах смешка на Христо. Добри хора, Елфче, качвайте ги смешките, за да бъдат достъпни за всички докато се боря с невежеството си, защото ....ще е дълга и

тягостна борба!

Редактирано от Inseparabile
Линк към коментар
Share on other sites

Цитати от един профил.:D

Християнка съм и МОЛЯ да не ме безпокоят мъже...
Дотук излиза, че тя е благочестива християнка и не желае мъжко внимание в сайта ! После да видим :

...да не ме безпокоят мъже от др вероизповедания?!
Аааааа, ако са от същото вероизповедание, значи може да я закачат.:D

В първия момент си помислих, че е много целомъдрена. Често ми се случва за секунди да си помисля едно, та дори второ, а то да се окаже трето или четвърто.

Семейно положение : Свободна връзка

Ориентация : Бисексуален/а

Е, какво толкова, може да има по - различно християнство (например да харесва само Христовци, та затова да се зове християнка).:D

Ако споменеш, че не искаш вниманието на мъже от други вероизповедания, но си посочил, че си бисексуален, това дали означава, че нямаш против вниманието на жени от други вероизповедания ?:D Ще я попитам.:D

В първия момент като видях най - горния цитат и си помислих, че е много на ти със сексуалното въздържание, но не би :

Секс

Харесвам : Групов секс, Секс на обществено място, Секс на задната седалка/в асансьора, Секс с партньор от същия пол, Секс играчки

Поуката : не всичко е такова, каквото изглежда в първия момент. Вникнете в същността на нещата !:=)

Линк към коментар
Share on other sites

Линк към коментар
Share on other sites

Вива Савелий би скокнал на това.:D Предполагам, че подобно мислене се дължи на промиване на мозъка. Още от профила на момичето, чиито думи/представяния съм цитирал на стр.42 :

Цитати Господ създал е жената да е наслада в кревата...

Това ако го чуе някоя феминистка кибритлийка и ще пламне.:D

Линк към коментар
Share on other sites

Един от многото любими моменти в Catch 22 - Параграф 22 :) :

"Това беше най-нелогичният Празник на благодарността, който той си спомняше да е празнувал някога, и мислите му се върнаха с копнеж

към спокойната четиринадесетдневна карантина в болницата предната година, но дори и тази идилия бе завършила на трагична нота – той беше още в добро здраве, когато карантинният период изтече и му казаха, че ще го изпишат и пратят на война. Когато чу лошата новина, Йосарян седна на леглото си и изкрещя:

– Виждам всичко двойно.

В отделението отново избухна суматоха. Докторите изтичаха, от всички посоки към него и го обградиха в такъв тесен кръг, за да го изследват, че той усещаше как множеството носове дишат неприятно върху различните участъци на тялото му. Почнаха да навират в очите и ушите му малки снопчета светлинни лъчи, нападнаха краката и ходилата му с гумени чукчета и трептящи вилки, изтеглиха кръв от вените му, вдигаха разни предмети, които им бяха подръка, за да ги гледа в периферията на зрителното си поле.

Шефът на тази група доктори беше един изпълнен с чувство за собствено достойнство внимателен господин, който вдигна един пръст право пред Йосарян и запита:

– Колко пръста виждате?

– Два – каза Йосарян.

– Колко пръста виждате сега? – попита докторът, като вдигна два

пръста.

– Два – каза Йосарян.

– А колко сега? – попита докторът, без да вдигне нито един пръст.

– Два – каза Йосарян.

Цялото лице на доктора засия от усмивка.

– Дявол да го вземе, право казва – заяви той тържествуващо. – Наистина вижда всичко двойно!"

Линк към коментар
Share on other sites

Двама пияни авери се прибират по късни доби от кръчмата. Единия се придвижва, като се държи за оградата, другия пълзи по тротоара. в един момент пълзящия вдигнал глава и загледал многозначително приятеля си, другия уловил погледа и го попитал:

- Ти мен уважаваш ли ме????

- Какво уважение бе брато, та аз се гордея с теб............

- Защо?

- Е как? Та ти си прав......стоиш.............

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Емил от Льонеберя

НСБОП пратили спец отряд да унищожи в Петрич нивите с канабис.

Онея заминали унищожили всичко и станали на дивизия,

излетели в космоса с летящи чинии да се бият с покемоните.

Линк към коментар
Share on other sites

Крадец влязъл в дома на Танерови се обръща към Алф (преди това Алф се прави на играчка, но след това заговаря обирджията), та крадецът оглеждайки извънземното от близо казва :"Ти си от онези говорещите кукли." После продължава да се оглежда за плячка.

Алф обаче му отвръща : "Аз съм кукла, която може да ти изтръгне гласовия апарат !"

Крадецът поглежда уплашено и скача през прозореца. По - късно се предава на полицията и и разказва за странното същество, но никой не му вярва. Пратен е да се лекува в психиатрична клиника.:D

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...