Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Таро и отношения 2


issa

Recommended Posts

Здравей.

Работите ли заедно Вие двамата? Или нещо, което правите заедно или общо.

Този човек, като че ли обича да съчетава полезното с приятното. Може би има някаква идея за нещо. Някакъв потаен, прикрит ми изглежда. Може би е намислил нещо, но по тия карти не мисля, че ще го изрази. Заявявал ли ти е нещо досега, не в прав текст, по заобиколно?

Ироничен ли е този човек, обича ли да иронизира, тук може и да греша, но ми хрумна това.

Здравейте Lifetime и Жур !

Значи с този човек може да се кажем ,че работим за една и съща институция .Аз съм докторант и пиша дисертация за академията ,той е преподавател .В стълбицата той стои много по- високо от мен . Той самият е доктор и то голям доктор на изкуствознанието . Има някакви флуиди ,които текат между нас с интелектуален отенък .Той винаги търси моето внимание на лекции ,а и след това .Сигурна съм ,че ме е забелязал .Просто се наблюдаваме с голям интерес. Пикантна история между докторант и професор ,но много млад професор дължа да отбележа. Хахха Едва ли някой от би задълбочил нещата такива каквито са.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Отдавна съм почитател на този сайт, но едва сега събрах смелост да се регистрирам и пиша. Поздравления до всички участници!

Имам следния въпрос: От 2 години се познавам с човек с инициали А. Отношенията ни се развиват бавно (може би от моя гледна точка), тъй като и двамата имаме много страхове и болки, натрупани от неуспешни връзки. Към настоящия момент и финансовото състояние на този човек е много тежко, което допълнително усложнява нашите отношения.

Моля, да ми помогнете: Как ще се развият нашите отношения в срок до 2 месеца?

Предварително благодаря!

Честито Благовещение на всички!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Отдавна съм почитател на този сайт, но едва сега събрах смелост да се регистрирам и пиша. Поздравления до всички участници!

Имам следния въпрос: От 2 години се познавам с човек с инициали А. Отношенията ни се развиват бавно (може би от моя гледна точка), тъй като и двамата имаме много страхове и болки, натрупани от неуспешни връзки. Към настоящия момент и финансовото състояние на този човек е много тежко, което допълнително усложнява нашите отношения.

Моля, да ми помогнете: Как ще се развият нашите отношения в срок до 2 месеца?

Предварително благодаря!

Честито Благовещение на всички!

Здравей:).

Задай си въпроса в Таро онлайн за любовни въпроси. За там ти е въпроса. Напиши му името.

Честито и на теб:).

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Едва днес събрах смелост и аз да се включа тук.

От две години се познавам с човек на име Антон. Отношенията ни се развиват бавно и трудно (може би проблема е в моят приприян характер, които се опитвам да поправя). Тъй като зад гърба си имам една много тежка и болезнена връзка, искам да попитам как ще се развият отношенията ми с този човек в срок до 2 месеца?

Благодаря Ви!

Честито Благовещение!

Линк към коментар
Share on other sites

Бих искала да попитам какво ви е мнението за тази комбинация - Жреца,Рицар чаши,Кулата. Въпроса е дали двама души могат в бъдеще да бъдат заедно.

Ти какво мислиш?

Линк към коментар
Share on other sites

Кулата е разруха,явно разруха на отношенията щом е на 3 позиция нали или бъркам?Рицар чаши е влюбения човек ама не мога да го свържа с Жреца в комбинация

Остави влюбения човек, с Кулата на трета всичко е ясно. И с Папата на първа също. Комбинацията просто казва "НЕ".

Линк към коментар
Share on other sites

Така,задавам въпроса :Ще бъдат ли заедно двама мои приятели,които се обичат,но ги дели огромно разстояние и ето какво се пада :3 пентакли ,7жезли и Паж на жезлите .Според мен и двамата е нужно да се пренастроят ,някакси да се подобрят като заряд ,въпреки предишните опитности ,които имат .Ще се наложи да се борят за връзката си ,да положат усилия ,въпреки че всичко е в един начален етап. Нещо като преквалификация на чувствата ,пренастройка. Трудностите са от семеен характер .Родителите на момчето трудно приемат момичето ,поради националността си ,това разбира се го знам ,тъйкато познавам историята на тази връзка .От друга страна момичето е водено и от стремеж към някакви изгледи за кариера ,която момчето би могло да й помогне да развие ,защото тя има и проблем с реализацията си. Какво мислите вие ?

Линк към коментар
Share on other sites

Зададох въпрос как ще се развият отношенията ни с приятел до 1 месец. Падна ми се Отшелник, Император, Рицар чаши. Ще помогнете ли?

А какво мислиш ти по тази комбинация?

Линк към коментар
Share on other sites

Мисля, че чака аз да реша като ми дава знаци с подкрепата си - Император. Иска да го усетя преди да е казал нещо, прелъстява ме, окуражава ме - Рицар Чаши. Може и да не съм права. Отшелникът е моето минало, от което той иска да ме откъсне.

Линк към коментар
Share on other sites

Зададох въпрос как ще се развият отношенията ни с приятел до 1 месец. Падна ми се Отшелник, Император, Рицар чаши. Ще помогнете ли?

Имали ли сте отношения с този човек и преди? Също мисля, че има някаква стара история тук, може и да не е с този човек. Отдалечили сте се.

В момента имате трудни отношения, ако изобщо имате такива. Комуникирате ли по някакъв начин?

Според мен няма да има някакво развитие, всичко ще си е по старо му. Някой все още залага на емоции, които е имал. Също някакво незряло отношение към ситуацията, нещо като неправилна преценка, а се мисли, че е правилна, нещо такова.

Ти от колко време се занимаваш с ТАРО? Това извън комбинацията:).

Линк към коментар
Share on other sites

Каква е била причината един мъж да спре да общува с една жена - 7 чаши, Дяволът обърнат, Императрицата. Имали са връзка тия двамата.

Нещо май си е бил въобразил. Мисля и, че е имал някакъв проблем. Този дявол не го разбирам. Нещо като провалена идея за нещо, но не съм сигурна. Какво мислите Вие?

Линк към коментар
Share on other sites

Започнах да си мисля за твоята комбинация, възможно ли да е има лъжа тук? Т.е. тя да го е заблудила за някои неща, не сам да си е въобразил нещо?

Линк към коментар
Share on other sites

Каква е била причината един мъж да спре да общува с една жена - 7 чаши, Дяволът обърнат, Императрицата. Имали са връзка тия двамата.

Нещо май си е бил въобразил. Мисля и, че е имал някакъв проблем. Този дявол не го разбирам. Нещо като провалена идея за нещо, но не съм сигурна. Какво мислите Вие?

Примерно може 7чаши да е напразни очаквания , обърнатия Дявол пък да е знак че мъжа се е водил от импулсивни решения и егоистични цели.

Жур ,дали не е загубил интерес мъжа .? Обърнатия дявол може да е зависимост в смисъл страх да не се обвърже прекалено с жената .За мен не са имали дълга връзка двамата .

Редактирано от novichka
Линк към коментар
Share on other sites

Започнах да си мисля за твоята комбинация, възможно ли да е има лъжа тук? Т.е. тя да го е заблудила за някои неща, не сам да си е въобразил нещо?

Тя не го е заблудила, може той нея:). Интересна комбинация между другото;).

Линк към коментар
Share on other sites

Каква е била причината един мъж да спре да общува с една жена - 7 чаши, Дяволът обърнат, Императрицата. Имали са връзка тия двамата.

Нещо май си е бил въобразил. Мисля и, че е имал някакъв проблем. Този дявол не го разбирам. Нещо като провалена идея за нещо, но не съм сигурна. Какво мислите Вие?

Те доколко поддържат реален контакт, не просто говорене, а и да се разбират? Той нещо не е в час, има нереални представи за нея, може би си мисли, че тя го е излъгала, но всъщност според мен това е проекция на неговите собствени пориви да лъже. Тоест, той е неискрен, но го вижда в нея. Може и да е чул нещо и да се е "вързал". И понеже е силно емоционален и неадекватен в това отношение, и не може да се изрази нормално, просто се е отдръпнал. Носи маска, така мисля. Хвали се нещо, според мене, такъв тип, а всъщност крие в себе си страхове, силно хиперболизирани.

Линк към коментар
Share on other sites

Момичета питането е дали мъж иска да бъде потърсен от жена.

крал чаши обърнат-2 мечове -10 мечове

Аз не съм сигурна в отговора , заради 10 мечове . Съмненията и колебанията ги има в двойка мечове, тоест не е готов за това сега .От друга страна пък дали не иска да завърши /10 мечове/, нещата и да сложи край на застоя?.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте приятели,

Скоро се регистрирах, но сега пиша, защото съм страшно объркана и незнам какво да мисля, затова реших да се обърна към ТАРО и към вас за помощ.

Става въпрос за човек , с който сме заедно от 5 години, има силни и дълбоки чувства мейду нас, но много често се караме и заради намесата на други хора.

Попитах ТАРО за истинските му чувства към мен , изтеглих- 8чаши(обърната), 3 камъни, Слънцето

След това попитах, какво цели Х. , месейки се в отношенията ни- 3 чаши, Кулата(обърната),10 мечове . Изтеглих още 3 карти към този въпрос- императрица(об.), 7 чаши(об),7 мечове

Според мен тези карти не са никак розови, но нямам опит с ТАРО и се обръщам към вас за съвет, всяко мнение ще ми бъде полезно.

Последния ми въпрос беше, какво ще постигне Х., в крайна сметка-6жезли(об.), рицар меч, 9 камъни(об) , ако може някой да ми обясни по специално 9камъни, защото доколкото знам

тя е сложна карта, свързана с кармата.

Блаагодаря ви предварително

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Относно отношенията между мен и човек, който е важен за мен, днес излязоха следните карти /3 карти + 1/:

Отшелникът /обърната/, Колелото на Съдбата, Обесеният и Влюбените /обърната/.

Искам да съм безпристрастна в тълкуването. Затова, ако някой от вас има възможност нека сподели как я вижда тази комбинация...

Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Относно отношенията между мен и човек, който е важен за мен, днес излязоха следните карти /3 карти + 1/:

Отшелникът /обърната/, Колелото на Съдбата, Обесеният и Влюбените /обърната/.

Искам да съм безпристрастна в тълкуването. Затова, ако някой от вас има възможност нека сподели как я вижда тази комбинация...

Благодаря!

Пробвай да си безпристрастна сега и да споделиш първо ти какво мислиш за тези карти! :)

Линк към коментар
Share on other sites

Ами дори и възможността за нещо повече да е налице, като че ли сега не е моментът. По-скоро изчакване, следване на естествения ход на нещата, неприбързаност, "времето ще покаже". Наличие на перипетии, но пък нали в това е смисълът - преодоляването им в търсенето на щастие. :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...