Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Болки в трета чакра


Гост

Recommended Posts

Здравейте, от няколко месеца изпитвам болки в областта на слънчевия сплит. От наблюденията, които имам болките понякога се появяват след по-емоционални за мен преживявания, а понякога без никаква видима причина.Възможно ли е да е от външни влияния (енергийни атаки и др.) и какво мога да направя, за да ги облекча при появата им?

Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

Сам(а) си го написал(а): появяват се след по-емоционални преживявания. Това предполага, че трябва да работиш върху емоциите си.

Редактирано от Станимир
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, от няколко месеца изпитвам болки в областта на слънчевия сплит. От наблюденията, които имам болките понякога се появяват след по-емоционални за мен преживявания, а понякога без никаква видима причина.Възможно ли е да е от външни влияния (енергийни атаки и др.) и какво мога да направя, за да ги облекча при появата им?

Благодаря!

За подобни случаи Учителя препоръчва следното упражнение. Слагаш дясната ръка с отворена длан върху слънчевия сплит, а лявата с опакото на дланта към гърба, там където се проектира отзад слънчевия сплит. Стоиш така поне 5 минути.

Също включваш повече спорт и природа.

Възможно е да ти е влязло енергийно въздействие, но не би влязло, ако не си в съответното състояние на отчаяние, отхвърлане, омраза и т.н. Преосмисли отношението си към света и хората и доколко трябва да се връзваш на глупости след като нещата следват естествения си ход.

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Все по-често хората се оплакват от болки, на които трудно се поставя диагноза, а при добро познаване на енергийната структура става ясно, че това е някоя от главните чакри.

Това означава много за развитието на хората, тяхната сетивност и тяхната карма, но въпросът е доста философски.

Конкретно -

съветите по-горе са много добри. Само дето не всеки може ей така да отмахне с ръка гнева, страха, обидата ...

Има една добра книга, която обяснява енергийното замърсяване, енергийното чистене и зареждане.

"Чудеса на лечението с прана". Голяма част от нея:

https://sites.google.com/site/miraclesthroughpranichealingbg/content

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, от няколко месеца изпитвам болки в областта на слънчевия сплит. От наблюденията, които имам болките понякога се появяват след по-емоционални за мен преживявания, а понякога без никаква видима причина.Възможно ли е да е от външни влияния (енергийни атаки и др.) и какво мога да направя, за да ги облекча при появата им?

Благодаря!

Към метода, който препоръчва Божидар Зим, бих добавила терапия с кехлибар - парченцето се слага на верижка, която трябва да достига до слънчевия сплит.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...