Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Търся пряк ученик на Лечителя Петър Димков във Варна


Recommended Posts

Здравейте!

Тази тема отлежава в мен от години.

Преди 23 г. бях много млада. Тогава един човек спаси живота и бъдещето ми, спомогна за моето лично развитие и семейно щастие.

Накратко -

излекува ме ученик на Лечителя П.Димков, като предотварти операция, която силно щеше да засегне здравето ми и да ме остави зависима от медикаменти цял живот.

Тогава той приемаше пациентите си полутайно в стара сграда до Централна гара , на 2. етаж. (Мисля, че сега на това място има бензиностанция.)

Заплащането беше символично, по преценка на пациента. Човекът тогава беше на възраст 50 - 60 г. ( доколкото детинското ми виждане би могло да определи). Ползваше ирисова диагностика, след което леко модифицираше готови рецепти от Лечителя Димков, за да ги напасне към конкретния пациент. Позна ми както леки преминали заболявания, така и бъдещи предразположения. Оздравях напълно за 20 дни и оттогава не съм имала подобен проблем.

Моля, ако някой има сведения за този лечител, да ми помогне да се свържа отново с него или с негови близки.

Благодаря предварително на всички!

Линк към коментар
Share on other sites

Защо трябва да е ученик на Димков и точно да от Варна?!

Тез неща по желание не стават.

Ще ти дам, ако искаш, координатите на не по-малко добър лечител в София?

Пак ирисодиагностик и т.н.

П.С.

И по-точно е да се каже пряк ученик на Лечителския Дух

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря за загрижеността, Божидар. 3d_041.gif

Днес аз самата лекувам.

Търся конкретен човек, на когото съм благодарна.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

аааа, ок :) :) :)

И аз така съм търсил хора. После стигнах до извода, че има благодарност и без да съм ги издирил :)

P.S. Но си е и приключение самото намиране, де. ....голямо :)

Редактирано от БожидарЗим
Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря, Иво.

Благодаря от цялото си сърце на лечителя Гидиков. Сигурна съм, че светлият спомен за него живее и в сърцата на други варненци.

Пожелавам Здраве, Благоденствие и Верен Път в живота на неговите близки, роднини, съратници, спътници, ученици и приятели, и на всички, които са го познавали.

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Моя приятелка от Варна,която е била в близки отношения със семейството на Гидиков ме информира,че за съжаление той не е между нас от няколко години.Помогнал е на много хора,а е имал и ученици.

Линк към коментар
Share on other sites

Моя приятелка от Варна,която е била в близки отношения със семейството на Гидиков ме информира,че за съжаление той не е между нас от няколко години.Помогнал е на много хора,а е имал и ученици.

3d_132.gifА защо и аз си го помислих това още от първия пост?! Дано не съм права, но докато четях една постоянна мисъл - той не е между живите. Дано не съм права, нито го знам нито го познавам, но е светло същество така усещам нещата. Ако е преминал, да му изпратим мир и светлина. Поздрави!

Редактирано от Eлф
Линк към коментар
Share on other sites

  • 7 months later...

Много хубаво видео си намерила ,жалко че го няма цялото предаване ,иначе има в колибка 2 филма за него .Виждасе се също в каква добра форма се намира и то на 94 години ,просто невероятно :) .

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...