Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как да тълкуваме сънищата си? Част 6


Guest Христо

Recommended Posts

За съновниците - нищо вярно не е излязло оттам.

напълно съгласна :) за мен съновниците са бабини дивитини предпочитам да не ги чета вече то и за кучето по съновниците пише че е враг, а откакто четох че любовта и ласките на сън са на лошо се отказах съвсем да ги чета

--------

тази нощ на сън се гмурках с косатки - бях се залетяла към остров(попринцип от малка летя на сън) но посредата на пътя видях перки - помислих че са акули но като се приближих се оказаха семейство чернобели косатки и покрай тях се унесох - тоест не отидох накъдето бях тръгнала ами летях над тях и ги следвах по водата дори като че ли ме видяха и почнаха да скачат и да се бухат във водата като на аква-шоу по едно време и аз се гмурнах с тях и заплувах - въпросния остров така и не стигнах но съня беше красив :)

Линк към коментар
Share on other sites

По едно време се намираме извън самолета. Предполагам, че е било самолет или въздушен кораб, защото сме много високо в небето. Имам усещането, че е имало битка, която не е ясно дали сме загубили или не, но тя е причина да падаме от небето. Аз и една жена. От време на време в съня ту съм себе си, ту съм жената. Падаме, а жената е на 30-40 метра от мен. Казвам й "Това вече е краят, нямам нищо, с което да се спася". На което жената отговаря "Дръж се за мен, аз винаги оцелявам".

Опитвам се да стигна до нея. Искам да стана като куршум и опирам ръцете в тялото си, за да летя по-бързо надолу към нея. Викам й да се преобръща и да застане с корем към земята, за да мога да я стигна. По едно време я достигам и в този момент ставам жената. Усещам как мъжът се блъска в гърба ми, намирам ръката му и го хващам за нея. Вече много трудно могат да ни разделят. 

Пак съм себе си и виждам как се носим с лице към земята хванати за ръце. Стигаме все по-ниско и се виждат разчертаните правоъгълници на обработваемата земя и фабриките. Виждам как жената търси подходящото място и летим в определена посока. Някакси все повече забавяме падането си. Накрая се намираме на едно огромно поле, на което садят някакви специални зеленчуци и влитаме в едно хале, където учител обяснява на студентите си нещо за едно растение. Кацаме леко на масата. 

Усещам се как лежа на земята и благодаря на това огромно топло поле за топлината и зеленчуците, които отглежда. 

Линк към коментар
Share on other sites

Божидар,ще изкажа мнение,не твърдя че  съм права(слаба съм по философия,езотерика,но така чуствам нещата,света -засега,може пък да се науча)

 

самолет-работа,работно място,натоварен си с куп отговорности...

мъж и жена-ти и не ти-ами  мисля че  става дума за  интуитивно и  подсъзнателно  действи и  практично и  механично такова...някак си  се догонват тези   неща при теб...изглежда онова с което си се захванал е  типично,и тънкостно ,как да  кажа -  иска се нежност и тактичност,желание,вяра,обич ако щеш.

другото е  твърдост,и напоритос като мъжки характер,и женски интелект(инат)...

 

сънят ти е   интересен- от небето към земята...мъжа - жена...учител-ученик...земя - зеленчуци...ами сей и жъни...мисля че сега е период да създаваш,да посяваш....така -дръж се земното,земята винаги оцелява(гея-жена),винаги обаче с мъжа-няма начин...

 

 

*пак  мога да звуча  глуповато по изказване,но толкова си мога...може пък  над моята грешка да изпъкне  истината...

Редактирано от MEGGI
Линк към коментар
Share on other sites

тази нощ на сън се гмурках с косатки - бях се залетяла към остров(попринцип от малка летя на сън) но посредата на пътя видях перки - помислих че са акули но като се приближих се оказаха семейство чернобели косатки и покрай тях се унесох - тоест не отидох накъдето бях тръгнала ами летях над тях и ги следвах по водата дори като че ли ме видяха и почнаха да скачат и да се бухат във водата като на аква-шоу по едно време и аз се гмурнах с тях и заплувах - въпросния остров така и не стигнах но съня беше красив :)

 

 

 

Гарванче,

Според мен, обмисляш някакво ново начинание или ще ти се предостави такава възможност. Оглеждай се за знаци и следвай целите си :)

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря Меги, наведе ме на много размисли.

Линк към коментар
Share on other sites

сънувах че се сбивам с някаква капризна булка - на яве не мога и шамар да ударя но на сън съм много смела - бях в магазин за рокли по поръчка и персонала не беше спал заради булчинската рокля на въпросната дама тоест шили са я цяла нощ понеже тя им беше поставила кратки срокове. И въпросната дама обиждаше всички в магазина. Когато облече роклята наистина изглеждаше безупречно но булката се чудеше за какво да не си плати и продължи да обижда персонала. В един момент и аз кипнах и я шамаросах - не можех да гледам как унижава всички и така настана един женски бой :D

Редактирано от Гарванче
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Искам да ви помоля  за съдействие относно един сън .. напълно си обеснявам защо съм го сънувала.. но има частичка от него, която много ме смути и непрекъснато мисля за това.. Наскоро почина много скъп за мен човек. Преди години имаше нещо между нас, по-късно той създаде семейство, комуникирахме след това, по-рядко, но винаги е значел Много за мен и е бил мъжът, който най-много съм обичала и до днес! Шокът от неочакваната му смърт (злополука) беше голям. Дни след погребението го сънувах. Беше вечер. Той беше "развълнуван", обясняваше че заминава за "новото си бъдеще", беше организирано изпращане. Атмосферата беше "тържествена", навън, имаше каравана, много украса (предимно лампички), много сладки (запознах се по-късно с идеята за дневник на сънищата и как трябва да се отбелязват всякакви детайли от съня.. а те ми направиха силно впечатление, оглеждах ги, дори вниманието ми беше насочено към определени) и почерпки.. Хората се радваха. Мислихме че заминава някъде, че се мести. В един момент от съня "осъзнах" че него го няма/ или че разбирам закъде всъщност заминава (не съм сигурна кое от двете), но другите не знаеха. Всички бяха щастливи, включително и той. Другите хапваха, аз не, смяха се,  аз - не, бях тъжна.. Знаех. И той знаеше, че знам. С него не разговаряхме. Но когато засичахме погледите си, той се усмихваше. В друг момент от вечерта седяхме на дълга дървена маса навън, аз се оказах сред непознати лица, но той стоеше през място от мен с момиче, което познавах "задочно"- по име и от негови разкази. До тук нещата са ми ясни. Това, което ме смути е, че тя му каза "Тя (име) и тя (моето име) .. те пречат.Те са пречка, нали знаеш." При което се смутих и в самият сън. Последва неговият отговор, който ясно личеше като "защита" спрямо мен, отвръщайки "Не, не, не е така, тя просто много пътува.."  В този момент звънна алармата и се събудих.

Той не беше довършил и всъщност не ми стана ясно за какво ставаше дума. Този смут, който изпитах в съня, се прехвърли и в ежедневието ми, примесен с притеснения и тъга.

 

От всичко, ми стана ясно, че като цяло сънят е директно послание към мен. Той е добре и е щастлив. Макар, че той обичаше много живота.

 

Искам да кажа, че до преди това, само повърхностно бях запозната с идеята за прераждане и въобще езотерични въпроси. Прочетох "Пътят на душите" на Нютън и тази книга много ми помогна. Едва след този сън се запознах и с явлението "осъзнат сън", затова и не мога да преценя в онзи момент, дали съм осъзнала за момент, че сънувам или просто получих като знание информацията той закъде ще отпътува..

 

Не знам как да си обсня финала на съня, който не успях да довърша.. но не ми дава мира.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте,

 

ако може да ми помогнете с разсъждения за 2 съня, много бихте ми помогнали. Сънувани са 2 поредни вечери.Благодаря предварително.

 

1ви сън

 

Аз съм в гора, в планината и вървя по пътека нагоре. В гората е пълно с мечки, има майки с малки, големи мъжки и ги виждам навсякъде. Те също ме виждат, но ме приемат и си следват техните пътища. Аз се страхувам, но умерено.

 

2ри сън

Аз съм в планината, в комплекс, с непознати хора. Решавам да отида някъде, където няма никой и излизам извън комплекса. Там, в гората, виждам мъж, който изпълнява някакъв ритуал или магия. Той държи в ръката си правоъгълен кафез, пълен с плъхове, вади ги един по един, разглежда ги и ги прибира. Аз се приближавам и го питам какво прави. Той ми отговаря, добре че дойде, за да ми напомниш за опашката. Аз го питам, какво има предвид и той вкарва при плъховете една сива, наплашена котка и си тръгва с кафеза.
Аз влизам вътре в комплекса и изведнъж пред мен се появява една лисица. Тя се втурва към мен и се качва на раменете ми. Аз изтръпвам и лягам бавно на земята по очи, като й казвам, слез. Тя, обаче, отказва. Тогава се приближава една жена, навежда се, взима лисицата и ми казва, сега можеш да станеш.

 

Линк към коментар
Share on other sites

Трябва ли да се страхуваме и срамуваме от сексуални сънища...? Не ме взимай погрешно но колкото и да съм отдадена на вяра и религия и се стремя към добър път понякога се случват на сън. Не си мисля за секс наяве но пак се случват. От известно време харесвам един приятел май и той мен и от три дена сънувам че правим секс дори тази нощ и на публично място - добре че е само сън иначе съм прекалено срамежлива за това . А и вече отдавна не съм на този акъл. Предполагам и при други хора са имали такива сънища. Някои хора смятат че тези сънища са "дяволски капан" аз пък смятам че са свързани с подсъзнание. Все пак либидото е нещо с което човек се ражда и го носи до края на живота си. Та трябва ли човек да се чувства виновен и грешен след подобен сън... честно казано не вярвам в така наречените инкубуси ама много хора пишат по форумите за тях

Редактирано от Гарванче
Линк към коментар
Share on other sites

Моите сънища са редки, но винаги запомнящи се.

Ето какво мога да разкажа от тях:

 

1. С едно мои приятели пътуваме в един Икарус - бял, като този:

autowp.ru_ikarus_280_1.jpg

 

Помня, че бяхме само ние в автобуса, който се движеше доста извън града. Говорехме си нещо и се хилехме весело, но какво сме си говорели, не си спомням. Обаче едно си спомням - бяхме доста весели.

 

2. Бях го сънувал за един мой приятел това нещо, което ме притесни. Сега с този приятел... не сме приятели... :D

 

Сънувах, че ме гони през някаква пустиня, подобна на Атакама или Намиб. Беше чисто гол, само носеше на гърба си една чисто черна тениска с изрисувано с яркозелен контур Око на Провидението. Изведнъж аз се уморих и спрях да си поема дъх. Той също спря и започна да потъва в пясъка. Започна да се кикоти като умопобъркан, като на моменти гласът му звучеше като изкривен с вокодер. Накрая, преди съвсем да го погълнат пясъците, той показа един среден пръст на Слънцето.

----------------------------------------

Интересното е, че той след това ми се откри най-тъмната му страна, която той показва винаги пред хората, но аз съм бил... хъм... сляп да я видя, че е толкова явна. Сега се дебнем да се срещнем, а аз освен това се опитвам да изкарам пари, за да си купя желаната играчка за Коледа.

 

3. Това беше някакъв много особен сън. С един от героите на сън №1 седяхме на някакви столчета. Пред нас имаше езеро, оттатък което се намираше някакъв много интересен град, какъвто на Земята май няма. Над него, на около 10 сантиметра над най-високите сгради, имаше тънък пояс от ярки звезди. Останалото небе беше по-черно от мастило.

 

4. Това беше друг сън - намирах се в някакъв крайградски район, от който се откриваше някакъв невероятен планински пейзаж. Колкото до планината - беше покрита със зеленина, имаше голямо езеро или цяло море преди склона й и едно към едно приличаше на Маунт Максуел - най-високата планина на Венера:

Маунт Максуел - снимка от Магелан

 

Имаше нещо като празник там, приличаше на селски сбор. Но пък беше изключително весело! :)

 

Много бих се радвал да разбера какво е било това, което съм сънувал.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

На мене друго ми прави впечатление. Всеки започва с изречението "Моите сънища са уникални." или нещо от тоя сорт. Може би защото си мислим, че ние самите сме свръх велики. Сънищата са прости като нас, ама кой да го схване? 

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Моите сънища са редки, но винаги запомнящи се.

Ето какво мога да разкажа от тях:

 

1. С едно мои приятели пътуваме в един Икарус - бял, като този:

autowp.ru_ikarus_280_1.jpg

 

Помня, че бяхме само ние в автобуса, който се движеше доста извън града. Говорехме си нещо и се хилехме весело, но какво сме си говорели, не си спомням. Обаче едно си спомням - бяхме доста весели.

 

2. Бях го сънувал за един мой приятел това нещо, което ме притесни. Сега с този приятел... не сме приятели... :D

 

Сънувах, че ме гони през някаква пустиня, подобна на Атакама или Намиб. Беше чисто гол, само носеше на гърба си една чисто черна тениска с изрисувано с яркозелен контур Око на Провидението. Изведнъж аз се уморих и спрях да си поема дъх. Той също спря и започна да потъва в пясъка. Започна да се кикоти като умопобъркан, като на моменти гласът му звучеше като изкривен с вокодер. Накрая, преди съвсем да го погълнат пясъците, той показа един среден пръст на Слънцето.

----------------------------------------

Интересното е, че той след това ми се откри най-тъмната му страна, която той показва винаги пред хората, но аз съм бил... хъм... сляп да я видя, че е толкова явна. Сега се дебнем да се срещнем, а аз освен това се опитвам да изкарам пари, за да си купя желаната играчка за Коледа.

 

3. Това беше някакъв много особен сън. С един от героите на сън №1 седяхме на някакви столчета. Пред нас имаше езеро, оттатък което се намираше някакъв много интересен град, какъвто на Земята май няма. Над него, на около 10 сантиметра над най-високите сгради, имаше тънък пояс от ярки звезди. Останалото небе беше по-черно от мастило.

 

4. Това беше друг сън - намирах се в някакъв крайградски район, от който се откриваше някакъв невероятен планински пейзаж. Колкото до планината - беше покрита със зеленина, имаше голямо езеро или цяло море преди склона й и едно към едно приличаше на Маунт Максуел - най-високата планина на Венера:

Маунт Максуел - снимка от Магелан

 

Имаше нещо като празник там, приличаше на селски сбор. Но пък беше изключително весело! :)

 

Много бих се радвал да разбера какво е било това, което съм сънувал.

 

Здравей,от всичките ти сънища които си разказал тук ,разбирам няколко неща.

Поставил си си високи цели и имаш големи мечти "колкото най високата планина на Венера".

Но все още не си ги постигнал защото ги виждаш от страни а не присъстваш вътре във тях.Приятелят ти от сън №1 най вероятно има същите цели и мечти .Със него най вероятно сте съученици ,колеги или приятели от детството "от една черга сте","във един автобус".Всичките ти сънища създават усдещането за блясък който виждаш но не можеш да докоснеш.В два от сънищата ти присъства езеро и отвъд езерото се намира нещо великолепно.Това е мечтаната от теб работа /или учебно заведение/.Мислиш си че ако я получиш - ще получиш и великолепието.

В сънищата ти няма развръзка ,може би не е дошло още времето.

Така мисля аз но не е задължително да съм права.

Линк към коментар
Share on other sites

 Здравейте на 20 год съм и санувах един интересен за мен сън днес, и реших да ви го разкажа, па ако някой знае за кво горе долу е да каже :Д.. станах сега за да го напиша докато го помня и се връщам да си доспя .. накратко помня че с още 1 човек бяхме някви агенти под прикритие в някакво място и трябваше да се измъкнем.. последния от начините който се сетихме е да убием един капитан с военна униформа и подчиненият му да облечем унифрормите и да се измъкнем.. така и направхиме.Тръгваме по коридора след това, тоя който беше с мен влиза в няква стая,последвах го но някой ме загледа в лицето и мислех че ще ме разпознае за това излезнах бързо.. продължих напред .. влезнах в някаква училищна класна стая.. странно защо учениците не бяха с военни униформи ако е военна база, ами изглеждаше като съвсем нормална класна стая в нормално училище.. влезнах аз и всички ме изгледаха.. след като вървях из стаята не знайно защо какво правех там, видях едно много красиво момиче посредата на чина което на седалката до нея си беше оставила раницата , и не седеше никой до нея, реших че просто не е от типа момичета които разговарят с всеки и най-вероятно приятелката която седи до нея днес не е на училище и за това я няма .. та минах покрай нея и се направих закачка с косата и.. след което продължих до края на стаята върнах се седнах до нея и я попитах на колко години е.. тя ми каза на 17 но има ли значение, или нещо от сорта но с такъв тон че кво като е на 17 не съм неин тип или нещо такова така го усетих..след което аз всех химикалката и и на отворената и тетрадка написах не си спомням какво по точно но нещо от сорта ''че съм под прикритие и след 1 час заминавам ако иска може да дойде смен да дойде и да почне нов живот'' реакцията и беше първо доста учудваща но после като чели се зарадва ( после като си представях образа на момичето като се събудих преличаше малко на моята първа любов която много харесвах имаше малка прилика но може и да си въобразявам в опит да се опитам да си спомня на кой може да ми прелича..) след това не знам как свърши съня.. дали дойде с мен дали ме заловиха и така натакък.. това е : )

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

           Здравейте! Аз съм нова тук и ви моля за помощ за разтълкуването на един сън, който се повтаря вече няколко нощи. Сънувам Архангелите, но не застанали пред мен като фигури или нещо друго, а нарисувани  всеки с неговия си цвят на карти Таро. Тези седем карти Таро с изображенията на Архангелите се сменят една след друга като слайдшоу, и всеки Архангел ми казва по нещо, което не разбирам. Просто някакви звуци, които приличат по-скоро на говорене на много бавна скорост, като мучене, като на човек прекарал инсулт. Най-много пред очите ми се задържа картата на Архангел, облечен в зелено. Той ми изглежда и най-настоятелен към мен с мученето си. 

            Някой може ли да ми помогне да разбера всичко това какво означава? Този сън се повтаря по един и същи начин всяка нощ. Забравих да спомена, че картите не са пред мен на маса примерно. Аз и картите сме в небето, навсякъде е тъмно, няма звезди, само картите светят слабо, колкото да ги виждам, а аз самата съм лека като балон и просто си стоя ей така, в тъмното Нищо, и също слабо светя някакси отвътре. Чувствам се спокойна и защитена някак там, в тъмното.

           Благодаря предварително на всеки, който ще се опита да си го обясни, и да го обясни и на мен. :3d_130:

Линк към коментар
Share on other sites

Реалистично.

Да сънуваш архангели или подобни, имаш предиспозиция преди да си вземеш Таро.

Няма какво да се тълкува, имаш отскоро Таро или някой ти е говорил за него и ти си се впечатлила.

Таро има способността да вика сенките от несъзнаваното, но това не е магично послание, то е неспосособност на психиката да разпознава сама себе си.

Линк към коментар
Share on other sites

       Благодаря ти за отговора, Лиула, но може ли да ми обясниш малко по-подробно. Аз си знам, че това не е магично послание, карти Таро нямам и поне засега не мисля да имам, няма и с кой да си говоря за такива неща. :3d_112: Прости ми, но не разбрах какво означава психиката да не разпознава сама себе си. Побърквам ли се? :3d_131:

Линк към коментар
Share on other sites

       Благодаря ти за отговора, Лиула, но може ли да ми обясниш малко по-подробно. Аз си знам, че това не е магично послание, карти Таро нямам и поне засега не мисля да имам, няма и с кой да си говоря за такива неща. :3d_112: Прости ми, но не разбрах какво означава психиката да не разпознава сама себе си. Побърквам ли се? :3d_131:

 

И как, според теб сънуваш карти Таро, без да имаш колода и без да си говорила с някого затова.

Нещо явно те е впечатлило в картите. А и защо си решила, че е точно Таро? Откъде знаеш за Таро, порови се назад.

Линк към коментар
Share on other sites

              :rolleyes: Виждала съм Таро само на снимки, признавам си. Тези изображения, които сънувах, бяха нарисувани като че ли на ръка, не напечатани и гланцирани като при картите за игра. А отдолу под изображенията имаше красиви ръкописни букви на латиница , които не можех да разчета. Затова, помислих, че сънувам изображения именно върху Таро. :3d_027:

Линк към коментар
Share on other sites

              :rolleyes: Виждала съм Таро само на снимки, признавам си. Тези изображения, които сънувах, бяха нарисувани като че ли на ръка, не напечатани и гланцирани като при картите за игра. А отдолу под изображенията имаше красиви ръкописни букви на латиница , които не можех да разчета. Затова, помислих, че сънувам изображения именно върху Таро. :3d_027:

 

Нормално, Таро при повечето хора има способността яко да им развинтва фантазията, особено що се касае до наситени образи. Мога да опиша процеса и детайлно, но съм го писала в друга тема.

А насън, най-лесно това се отреагира. Това е всичко.

Линк към коментар
Share on other sites

           Здравейте! Аз съм нова тук и ви моля за помощ за разтълкуването на един сън, който се повтаря вече няколко нощи. Сънувам Архангелите, но не застанали пред мен като фигури или нещо друго, а нарисувани  всеки с неговия си цвят на карти Таро. Тези седем карти Таро с изображенията на Архангелите се сменят една след друга като слайдшоу, и всеки Архангел ми казва по нещо, което не разбирам. Просто някакви звуци, които приличат по-скоро на говорене на много бавна скорост, като мучене, като на човек прекарал инсулт. Най-много пред очите ми се задържа картата на Архангел, облечен в зелено. Той ми изглежда и най-настоятелен към мен с мученето си. 

            Някой може ли да ми помогне да разбера всичко това какво означава? Този сън се повтаря по един и същи начин всяка нощ. Забравих да спомена, че картите не са пред мен на маса примерно. Аз и картите сме в небето, навсякъде е тъмно, няма звезди, само картите светят слабо, колкото да ги виждам, а аз самата съм лека като балон и просто си стоя ей така, в тъмното Нищо, и също слабо светя някакси отвътре. Чувствам се спокойна и защитена някак там, в тъмното.

           Благодаря предварително на всеки, който ще се опита да си го обясни, и да го обясни и на мен. :3d_130:

Аз не съм виждала картите Таро и не разбирам какво значи Архангелите да са изобразени върху тях, но начинът, по който определяш посланието, което ти споделят "говорене на много бавна скорост, като мучене, като на човек прекарал инсулт.", на мен, лично, ми изглежда като, че да не разбираш нещо, което се стремиш да разбереш. Според мен, лично, това разбиране ще започне едва, когато има съответното търсене. Според мен човек намира това, което търси, дори да не го вика директно, а само подсъзнателно, така че скоро ще  го разбереш, ако наистина го искаш.

Линк към коментар
Share on other sites

            Благодаря ти, Catch22 :3d_039: . Знаех си, че в този сън има нещо, иначе нямаше да се повтаря няколко нощи абсолютно по един и същи начин. Твоят извод ме кара да не се отказвам и да вярвам в това, с  което съм се захванала в момента.  :3d_097: Знам, че това има смисъл, тъкмо ще разбера колко съм упорита в това да се боря за нещо, което искам. :3d_039:

Линк към коментар
Share on other sites

„Вървял един ден Конфуций из гората с учениците си много умислен и мълчалив. Те никога не го били виждали такъв, чудели се и накрая попитали какво има.

- Тази нощ сънувах, че съм пеперуда – отвърнал Конфуций.

Учениците се засмели:

- Какво толкова странно имало в това.

 

Конфуций продължил:

- И сега вървя и си мисля дали пък в момента пеперудата не спи и не сънува, че е Конфуций….“

Линк към коментар
Share on other sites

Сънувах, че съм на село, стоях на гарата и чаках някакъв влак. Когато влакът пристигна, от него слезе някакъв непознат агресивен мъж и тръгна заплашително към мен. В това време, от близката гора дотичаха два бели вълка, застанаха пред мен и започнаха да ръмжат срещу непознатия, при което той избяга.

Инстинктивно усещам, че сънят е добър като послание, но не мога да го разтълкувам. Знам, че вълкът е силно тотемно животно, но защо бяха два и защо точно бели?

Линк към коментар
Share on other sites

Като човек, който е чел Юнг, ще се сетиш.

В подобен сън няма добро или зло, освен онова, което нашият свързващ Аз, не облича като персона.

 

Спомни си за индианската притча за двата вълка и кой с какво се храни. Две бели неща няма, няма и две черни: едното винаги е компенсация на другото. Не може противоположностите да са размити и да имат еднакви цветове - безразличието, сиреч огледалото е криво.

Сънят е повод да се замислиш, не да избягаш.

Останалото е от теб. И в теб.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...